quote:Op maandag 30 december 2013 23:46 schreef MangoLotion het volgende:
[..]
Die discussie voer ik met mijn zus ook, met mijn vriendin niet echt want dat is een beetje raar...en ze blijven net zo koppig.
Seks en gerelateerde onderwerpen krijgen vrouwen binnen no-time warm, mits je er niet als een ploert over praat. Je gaat toch niet daadwerkelijk een beetje vragen 'alles goed'.quote:Op dinsdag 31 december 2013 10:54 schreef Dirkos1987 het volgende:
Ik vraag me toch echt af hoe je nu het beste het gesprek begint?? He alles goed is zo saai.. Toch?
Hé mooie tieten. Alles goed?quote:Op dinsdag 31 december 2013 10:54 schreef Dirkos1987 het volgende:
Ik vraag me toch echt af hoe je nu het beste het gesprek begint?? He alles goed is zo saai.. Toch?
Nee werkt niet!quote:Op dinsdag 31 december 2013 11:10 schreef Craptacular het volgende:
[..]
Hé mooie tieten. Alles goed?
Zo'n pareltje zal altijd wel werken.
"Microgynon 30, levonorgehtjehejblah, vertel <naam>, wat mag het zijn met jou?"quote:
mensen. Zeker als je wat leuke foto's hebt is online hookups fixen nog makkelijker dan de kroeg.quote:Hoi
Alles goed
?
??
Het maakt niet uit wat je vraagt als het maar uitnodigt om wat te vertellen. Met een vraag waarvan je al weet dat het antwoord "ja en met jou?" is ga je geen gespreksstof vinden.quote:
Deze man weet het!quote:Op dinsdag 31 december 2013 11:16 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
"Microgynon 30, levonorgehtjehejblah, vertel <naam>, wat mag het zijn met jou?"
Works every time. Maar gewoon een simpele "Fuck yeah <naam>" werkt ook als opener, en je onderscheidt je meteen van alle
[..]
mensen. Zeker als je wat leuke foto's hebt is online hookups fixen nog makkelijker dan de kroeg.
Daarom zou ik iets over een foto zeggen en niet te standaard alles goed. Gister een reactie gelijk bam heey zullen we afspreken nou neequote:Op dinsdag 31 december 2013 11:17 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Het maakt niet uit wat je vraagt als het maar uitnodigt om wat te vertellen. Met een vraag waarvan je al weet dat het antwoord "ja en met jou?" is ga je geen gespreksstof vinden.
Maar dingen over foto's zijn ook al 100x tegen ze gezegd.quote:Op dinsdag 31 december 2013 11:19 schreef Danielle83 het volgende:
[..]
Daarom zou ik iets over een foto zeggen en niet te standaard alles goed. Gister een reactie gelijk bam heey zullen we afspreken nou nee
Misschien komen ze net kijken.quote:Op dinsdag 31 december 2013 11:59 schreef gohan16 het volgende:
[..]
Maar dingen over foto's zijn ook al 100x tegen ze gezegd.
Meestal: "Waar zal ik eens mee beginnen? De saaie vragen of de clichés?"quote:Op dinsdag 31 december 2013 12:07 schreef Danielle83 het volgende:
Dat sowieso, maar wat is jullie openingszin dan?
Wat voor foto's swipe jij direct naar nee?quote:Op dinsdag 31 december 2013 12:18 schreef Danielle83 het volgende:
Geef ik je zeker gelijk in. Al vind ik dat een foto ook al veel zegt over eem persoon. Bij de mannen kom je echt foto's tegen waarvan je al gelijk swiped naar de nee
Vooral dat laatste ook. Mooi aan Tinder is dat je, in tegenstelling tot een kroeg, heel snel en systematisch vrouwen kan screenen op intelligentie en humor.quote:Op dinsdag 31 december 2013 12:12 schreef Hungry_Joe het volgende:
Wat Panzermaus al zegt. Wees gewoon een beetje creatief, scherp, gebruik humor. Dat domme geblaat over hoe hun weekend was of dat alles goed is horen ze al 100 keer per dag en daar worden ze echt niet natter van.
De enkeling die er wel op ingaat heeft 9 van de 10 keer zelf ook geen ruk te melden en dat moet je niet willen.
Te gelikte modellenfoto's, gelijk zonder shirt ik ben zo breed dat soort dingen.quote:Op dinsdag 31 december 2013 12:24 schreef gohan16 het volgende:
[..]
Wat voor foto's swipe jij direct naar nee?
Ik zie geen mannen, maar dat sommigen dat soort foto's erop zetten was natuurlijk wel te verwachten. Wat foto's betreft ben ik er beschaafdquote:Op dinsdag 31 december 2013 12:29 schreef Danielle83 het volgende:
[..]
Te gelikte modellenfoto's, gelijk zonder shirt ik ben zo breed dat soort dingen.
Dat moet in je persoonlijkheid/karakter zitten. Als je al vragen moet stellen als: "Hoe starten jullie gesprekken?", heb je pech en zal je really really ridiculously good looking moeten zijn.quote:Op dinsdag 31 december 2013 12:12 schreef Hungry_Joe het volgende:
Wees gewoon een beetje creatief, scherp, gebruik humor.
Juist wel liken en bij een match finaal afbranden.quote:Op dinsdag 31 december 2013 12:53 schreef gohan16 het volgende:
[..]
Ik zie geen mannen, maar dat sommigen dat soort foto's erop zetten was natuurlijk wel te verwachten. Wat foto's betreft ben ik er beschaafd![]()
Duckfaces en van die bijna pornofoto's zijn no go bij de vrouw
Dat is inderdaad waar en dat zie je in het datingtopic ook nogal eens terugkomen, diezelfde vraag. Dat zijn verbaal nu niet bepaald de meest sterke danwel kleurrijke mensen en dat helpt natuurlijk niet echt.quote:Op dinsdag 31 december 2013 13:35 schreef Craptacular het volgende:
[..]
Dat moet in je persoonlijkheid/karakter zitten. Als je al vragen moet stellen als: "Hoe starten jullie gesprekken?", heb je pech en zal je really really ridiculously good looking moeten zijn.
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |