Ja, 300 euro is op zich ook best veel geld, maar maakt dat wat uit dan? Het is het haar blijkbaar waard en gezien haar achtergrondverhaal, kan ik daar nog best inkomen ook...quote:Op dinsdag 17 december 2013 17:56 schreef Operc het volgende:
[..]
Niet bij het verhaal an sich, maar meer bij de hoogte van het bedrag.
[..]
Ik geef toe, voor mij is 300 euro best wel veel geld om uit te geven aan een cadeau. Pas net student af, dus misschien scheelt dat wat.
20 euro en een ferme handdrukquote:Op dinsdag 17 december 2013 10:40 schreef CarbonC het volgende:
[..]
300 euro veel vinden voor een kado
Als er geen verwachtingen bij zitten is dat prima, maar aangezien ze nu geen contact hebben zou ik me kunnen voorstellen dat TS verwacht dat dit een manier is om weer contact te krijgen (niet perse relatie overigens). En de vraag is of een dergelijke verwachting zou worden ingelost. Zoals ik al eerder zei, ik zeg niet dat ze die verwachting heeft, maar het zou zonde zijn als ze met een dergelijke verwachting 300 euro uitgeeft en teleurgesteld wordt.quote:Op dinsdag 17 december 2013 18:01 schreef Forbry het volgende:
[..]
Ja, 300 euro is op zich ook best veel geld, maar maakt dat wat uit dan? Het is het haar blijkbaar waard en gezien haar achtergrondverhaal, kan ik daar nog best inkomen ook...
Het is toch juist TS zelf, die geen contact meer wilde?quote:Op dinsdag 17 december 2013 18:04 schreef Operc het volgende:
[..]
Als er geen verwachtingen bij zitten is dat prima, maar aangezien ze nu geen contact hebben zou ik me kunnen voorstellen dat TS verwacht dat dit een manier is om weer contact te krijgen (niet perse relatie overigens). En de vraag is of een dergelijke verwachting zou worden ingelost. Zoals ik al eerder zei, ik zeg niet dat ze die verwachting heeft, maar het zou zonde zijn als ze met een dergelijke verwachting 300 euro uitgeeft en teleurgesteld wordt.
Ik moet beter lezen.quote:Op dinsdag 17 december 2013 18:17 schreef Forbry het volgende:
[..]
Het is toch juist TS zelf, die geen contact meer wilde?
Deze weet.quote:Op dinsdag 17 december 2013 19:28 schreef Forbry het volgende:
TS wil een cadeau kopen voor een ex, omdat ze dankbaar is voor alles wat hij voor haar gedaan heeft. Ex kan dit erg waarderen.
Ja, echt een klote topic dit hoor
Ik laat hem naar de winkel komen, reken het af en zeg "Bedankt voor uw aankoop. Tot ziensquote:Op dinsdag 17 december 2013 17:15 schreef zarGon het volgende:
[..]
Wat nou als je niets zegt tegen haar en het lekker oppervlakkig houdt met 'Veel kijkplezier!'?
Als ik iets van hem heb geleerd is dat niet denken voor een ander (iets waar ik veel moeite mee had) en direct communicerenquote:Op dinsdag 17 december 2013 17:44 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
Mijn complimenten voor het feit dat je hem gebeld hebt! Geen app, geen mail, geen gedachteninvulling, maar gewoon, hoppa, de directe klap. Daar is wel wat moed voor nodig maar je hebt nu wel een zeer duidelijk antwoord.
Ondanks dat ik dit topic wel leuk vind, had ik een negatieve associatie bij de username. Ik kon het niet helemaal plaatsen, maar TS is die irritante met dat meervoudige klonencomplex (a.k.a. Helplessss -of iets dergelijks- enzo)?quote:Op woensdag 18 december 2013 23:59 schreef MangoLotion het volgende:
En wat ik krijg heel FOk! voor al die adviezen voor jouw kloontjes?
Ja. Ze is niet zozeer irritant, maar zo moet gewoon inzien dat ze door haar keuzes zichzelf nog meer in de problemen brengt en dat die 35 klonen en 25 duizend topics niet echt effectief zijnquote:Op donderdag 19 december 2013 06:29 schreef Forbry het volgende:
[..]
Ondanks dat ik dit topic wel leuk vind, had ik een negatieve associatie bij de username. Ik kon het niet helemaal plaatsen, maar TS is die irritante met dat meervoudige klonencomplex (a.k.a. Helplessss -of iets dergelijks- enzo)?
Haha, dat was ook mijn 1e reactie hierop. Zal die helpless wel weer zijn, wat een pareltje van een topic weerquote:Op donderdag 19 december 2013 06:29 schreef Forbry het volgende:
[..]
Ondanks dat ik dit topic wel leuk vind, had ik een negatieve associatie bij de username. Ik kon het niet helemaal plaatsen, maar TS is die irritante met dat meervoudige klonencomplex (a.k.a. Helplessss -of iets dergelijks- enzo)?
Heb je dan nog wel geld voor treinkaartjes om te shoppen?quote:Op vrijdag 20 december 2013 09:57 schreef MaidensTower het volgende:
Hij mag iets uitkiezen van ¤ 500,-. Ik betaal dan na de kortingen ¤ 300,-.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |