Martins CV en Indi LBquote:Op zaterdag 14 december 2013 11:47 schreef StevenQ het volgende:
bijzondere opstelling bij Feyenoord morgen
[ afbeelding ]
volgens het dagblad van het noorden dan
Klopt. Joel Piroe scoort aan de lopende band en komt van NEC. Die andere is Cheick Toure. Hele snelle speler.quote:Op zaterdag 14 december 2013 17:05 schreef Muto het volgende:
De A- en B-jeugd spelen allemaal spelers die al jaren bij Feyenoord spelen. In de C1 heeft Feyenoord wel een zeer talentvolle spits gehaald van Nec/Top Oss (?) weggehaald. En volgens mij nog iemand van Dordt.
Ontwikkelt zich goed inderdaad.quote:Op zaterdag 14 december 2013 17:00 schreef Grifte het volgende:
twitter:JariSchuurman twitterde op vrijdag 13-12-2013 om 21:27:120-1 gewonnen van Ajax, 1 woord: GENIETEN! Winterkampioen reageer retweet
Ondanks zijn voornaam zit het wel goed bij die gozert, ben benieuwd of hij de stap naar het eerste kan maken op termijn.twitter:JariSchuurman twitterde op zaterdag 14-12-2013 om 16:31:10“@fr12nl: Feyenoord-jeugd domineert in 'Klassieker-weekend' http://t.co/hobWlQL3Cj” reageer retweet
De B1 van Ajax is ook niet zo geweldig hoor.quote:Op zaterdag 14 december 2013 16:36 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Toppertjes, dat is wel te zien in de JL. Haha, nee de spelers met de hoogste potentie zaten toch in de B1 van Ajax?
Anyway, jeugd doet het in ieder geval prima, hopelijk breken er bij ons (en de andere topclubs) weer een aantal door in het eerste. Zie toch liever zelf opgeleide jongens in de Eredivisie dan buitenlands B-garnituur.
Volgens de 'media' zit die B1 vol met mini Cruijfjes. Gelul natuurlijk maarja..quote:Op zaterdag 14 december 2013 20:01 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
De B1 van Ajax is ook niet zo geweldig hoor.
5-4-2quote:
Zitten genoeg goeie spelers in inderdaad. Als ik de opstelling zo zie had Ajax zeker 5 spelers op kunnen stellen die beter zijn dan wat er nu in het veld stond.quote:Op zaterdag 14 december 2013 20:15 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Volgens de 'media' zit die B1 vol met mini Cruijfjes. Gelul natuurlijk maarja..
Waarom stellen ze die dan niet op? Nouri en Bay stonden er gewoon in. Ik zie trouwens nu de stand en Ajax B1 loopt toch al erg ver achter op koploper Feyenoord.quote:Op zaterdag 14 december 2013 20:41 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Zitten genoeg goeie spelers in inderdaad. Als ik de opstelling zo zie had Ajax zeker 5 spelers op kunnen stellen die beter zijn dan wat er nu in het veld stond.
Maar goed, knap dat Feyenoord alle klassiekers heeft gewonnen dit weekend.
Van de Beek deed met de A1 mee, Leyder met de A2, Walian met de A2 en A1, Dekker(A2 normaal gesproken) geblesseerd en Savastano ook geblesseerd.quote:Op zaterdag 14 december 2013 21:01 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Waarom stellen ze die dan niet op? Nouri en Bay stonden er gewoon in. Ik zie trouwens nu de stand en Ajax B1 loopt toch al erg ver achter op koploper Feyenoord.
En allemaal hebben ze dit weekend verloren. Wat een toptalenten zeg!quote:Op zaterdag 14 december 2013 21:11 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Van de Beek deed met de A1 mee, Leyder met de A2, Walian met de A2 en A1, Dekker(A2 normaal gesproken) geblesseerd en Savastano ook geblesseerd.
Zeker toptalenten Dirk-Kuijt.quote:Op zaterdag 14 december 2013 22:18 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
En allemaal hebben ze dit weekend verloren. Wat een toptalenten zeg!
Ja, want als je een paar lichtingen door schuift moet je meteen het verschil maken. Het gaat erom hoe ze uiteindelijk in het eerste presteren. En onze hele achterste linie + middenveld wat bestaat uit eigen jeugd is stukken beter dan dat van jullie.quote:Op zaterdag 14 december 2013 22:18 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
En allemaal hebben ze dit weekend verloren. Wat een toptalenten zeg!
twitter:raymondverheije twitterde op zaterdag 14-12-2013 om 19:46:39Very interesting to follow the Feyenoord & Ajax Academy in upcoming years as their Talent Development philosophy is exactly the opposite. reageer retweet
Zo abstract is toch helemaal niet? Heb dat boek van Hard Gras gelezen over dat jaar in Feijenoord B2, maar daar zag je duidelijk dat er ook veel aandacht was voor individuele ontwikkeling. Onder andere door toptalenten teams door te schuiven, en dat ook coaches over sommige spelers spraken als teamopvulling om de echte talenten te laten renderen.twitter:raymondverheije twitterde op zaterdag 14-12-2013 om 19:47:57In Feyenoord Academy the coaches approach football as a team sport while in Ajax Academy they train as if football is an individual sport. reageer retweet
Janmaat, de Vrij en BMI zijn basis van het NL elftal. Hoeveel staan er van jullie bij het Nederlands elftal achterin in de basis? Wie is trouwens eigen jeugd van jullie middenveld? Volgens mij geen enkele speler...?quote:Op zaterdag 14 december 2013 22:21 schreef davyleiden het volgende:
[..]
Ja, want als je een paar lichtingen door schuift moet je meteen het verschil maken. Het gaat erom hoe ze uiteindelijk in het eerste presteren. En onze hele achterste linie + middenveld wat bestaat uit eigen jeugd is stukken beter dan dat van jullie.
Maar goed. De B van feyenoord is gewoon een topgeneratie, evenals die van Ajax dat is. Geniet van de winst, maar bedenk je wel dat alleen individuele spelers debuteren in het eerste en hele teams niet.
Jij denkt dat die in de basis zullen staan komend WK? xDquote:Op zaterdag 14 december 2013 22:39 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Janmaat, de Vrij en BMI zijn basis van het NL elftal. Hoeveel staan er van jullie bij het Nederlands elftal achterin in de basis? Wie is trouwens eigen jeugd van jullie middenveld? Volgens mij geen enkele speler...?
Van de Wiel speelt al 1,5 jaar bij PSG en die gaat geen basis spelen.quote:Op zaterdag 14 december 2013 22:42 schreef davyleiden het volgende:
[..]
Jij denkt dat die in de basis zullen staan komend WK? xD
Geef Veltman grotere kans dan de Vrij.
En Van der Wiel > Janmaat.
Uhm, wat dacht je van Blind, Klaassen en Serero? En als De Jong fit is ook mits hij niet spits staat, alhoewel ik dat liever heb.
Je faalt een beetje met je counteropmerking.
Serero is zeker weten wel eigen jeugd. Komt van Ajax Cape Town waar Ajax als jarenlang een meerderheidsbelang in heeft.quote:Op zaterdag 14 december 2013 22:45 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Van de Wiel speelt bij PSG en die gaat geen basis spelen.
BMI zal gewoon basis staan.
Ik had Blind als linksback geteld. Als jij hem als middenvelder ziet dat hebben zijn alle spelers uit onze jeugd achterin beter.
Serero is geen eigen jeugd. En die is ook zeker niet beter dan een Clasie.
Dus denk er nog eens beter over na! Fijne avond.
Wie roept er hier dat die er niet zijn? Ik heb dat niemand hier zien zeggen hoorquote:Op zaterdag 14 december 2013 22:46 schreef davyleiden het volgende:
Overigens ben ik hier niet om Feyenoord af te kraken, ik heb ontzettend veel bewondering voor de wederopstanding van de club. En zeker voor de toptalenten die er aan zitten te komen vanaf de B. Maar ik vind het een beetje onterecht als er na 3 overwinningen meteen cynisch 'waar zijn die toptalenten van Ajax' wordt geroepen. Want die zijn er echt wel.
Maakt niet uit, de mensen die wel voetbalverstand hebben en die mijn post helemaal door lezen die zullen het met me eens zijn.quote:Op zaterdag 14 december 2013 22:45 schreef Pascalus het volgende:
[..]
Hierdoor kan niemand je post serieus nemen.
'Wat een toptalenten zeg'quote:Op zaterdag 14 december 2013 22:47 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Wie roept er hier dat die er niet zijn? Ik heb dat niemand hier zien zeggen hoor
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |