Philadelphia, kipfilet, geitenkaas, babysmeerkaas (geen fan van)... Maar geen idee hoe oud À isquote:Op woensdag 4 december 2013 12:39 schreef vencodark het volgende:
Geven jullie je kind trouwens een boterham, zo ja, wat doe je er dan op?
Wij geven A nogal eens brood met kaas. Ook een keer laagje jam erop gehad en appelstroop (blijkbaar mag dat) omdat de kaas op was. Wie heeft nog meer ideeën?
7 maanden.quote:Op woensdag 4 december 2013 12:41 schreef Tante_Soesa het volgende:
[..]
Philadelphia, kipfilet, geitenkaas, babysmeerkaas (geen fan van)... Maar geen idee hoe oud À is
Waauw, mag pindakaas ook? Dacht dat dat niet mocht (of geldt dat nou alleen voor katten?)quote:Op woensdag 4 december 2013 12:43 schreef Juud-- het volgende:
Ik heb toevallig vanmorgen bij het CB een voedelsdriehoek meegekregen, ik zal 'm ff voor je overtypen qua belegsuggesties..
appelstroop, jam, plakje jonge kaas, pindakaas, plakje kipfilet, leverworst (max 1x pw wegens veel vit. A), smeerkaas (max 1x pw ivm veel zout, of anders zoutarme smeerkaas), geprakt fruit (een banaan ofzo denk ik dan, iets anders zou ik niet weten hoe?)
Appelstroop is natuurlijk wel heel goed voor het ijzergehalte.quote:Op woensdag 4 december 2013 12:43 schreef Tante_Soesa het volgende:
[..]
Pindakaas kan ook nog. Maar ik gaf toen nog alleen boter en appelstroop geloof ik.
20+ mag toch?quote:Op woensdag 4 december 2013 12:45 schreef LadyBlack het volgende:
Maar kaas is toch ook best wel zout?
Zekerquote:Op woensdag 4 december 2013 12:45 schreef LadyBlack het volgende:
Maar kaas is toch ook best wel zout?
Voor katten..? Die van mij eten gewoon brokjes, geen boterhammen met pindakaasquote:Op woensdag 4 december 2013 12:44 schreef vencodark het volgende:
[..]
Waauw, mag pindakaas ook? Dacht dat dat niet mocht (of geldt dat nou alleen voor katten?)
Die van ons ook hoor.quote:Op woensdag 4 december 2013 12:49 schreef Juud-- het volgende:
[..]
Voor katten..? Die van mij eten gewoon brokjes, geen boterhammen met pindakaasMaar ik heb er verder geen idee van hoor, dit stond op die voedseldriehoek van het CB. Maar ik zie andere moeders hier wel vergelijkbare dingen zeggen
Gister wel ham geprobeerd en smac. Vond hij ook lekker. En hij kreeg bij familie laatst zoete rijst, dat ging er helemaal in als koek (gaan we geen gewoonte van maken).quote:Op woensdag 4 december 2013 13:00 schreef mousemicky het volgende:
Hier krijgt J. ook geitenkaas op de boterkam, vindt ie lekker
Geprakt fruit: banaan, aardbei, een restje uit zo'n potje, of een restje van de fruithap (appel, peer).
Kaas en vlees heb ik nog niet echt geprobeerd, heb t idee dat ie dat gewoon van de boterham af eet
+1. Hier zitten we nog in de korstenfase.quote:Op woensdag 4 december 2013 12:44 schreef LadyBlack het volgende:
Ik moet E nog brood gaan geven, maar denk dat ik het zo lang mogelijk bij alleen brood of brood met boter hou.
Dit! Wij zijn eerst naar de osteopaat geweest, die heeft het losgemaakt - dat schijnt een fysio niet te te mogen. Daarna naar de fysio en die kijkt en vraagt, toont oefeningen, test een klein beetje de beweeglijkheid en geeft hints en tips.quote:Op woensdag 4 december 2013 12:00 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ja, ik had het ook Juud met Noor. Fysio gaat gewoon kijken, beetje oefeningen doen en je krijgt ook tips en oefeningen mee voor thuis. Wat bij ons echt heel erg hielp was elke dag haar hoofdje helemaal van links naar rechts draaien, dus alsof je over je schouder kijkt als ware. We deden dat terwijl ze gewoon op een kleed lag. Toen kwam dat nekje een beetje los en ging het echt snel beter.
Hmm.. je hoort zulke wisselende verhalen over osteopaten dat ik gewoon niet weet wat ik er van moet vinden, lastig. En nee, ze is niet geholpen bij de geboorte maar ze werd wel half gelanceerd. Ze lijk niet echt ergens last van te hebben, huilt ook nooit ofzo en somehow heb ik in mijn hoofd dat ze dat wel zou doen als er iets klem zou zitten?quote:Op woensdag 4 december 2013 14:02 schreef Cwen het volgende:
[..]
Dit! Wij zijn eerst naar de osteopaat geweest, die heeft het losgemaakt - dat schijnt een fysio niet te te mogen. Daarna naar de fysio en die kijkt en vraagt, toont oefeningen, test een klein beetje de beweeglijkheid en geeft hints en tips.
Is ze toevallig een handje geholpen bij de geboorte?
Mijn man biechtte laatst schoorvoetend op dat Isa inmiddels pindakaas, chocopasta, hagelslag en kaas met stroop op brood heeft gehad...quote:Op woensdag 4 december 2013 12:44 schreef vencodark het volgende:
[..]
Waauw, mag pindakaas ook? Dacht dat dat niet mocht (of geldt dat nou alleen voor katten?)
Ellie had ook geen last, dus dat hoeft niet.quote:Op woensdag 4 december 2013 14:06 schreef Juud-- het volgende:
[..]
Hmm.. je hoort zulke wisselende verhalen over osteopaten dat ik gewoon niet weet wat ik er van moet vinden, lastig. En nee, ze is niet geholpen bij de geboorte maar ze werd wel half gelanceerd. Ze lijk niet echt ergens last van te hebben, huilt ook nooit ofzo en somehow heb ik in mijn hoofd dat ze dat wel zou doen als er iets klem zou zitten?
Aww LE met je zieke kleuterkindje(Hoe weet je dat hij hoofdpijn heeft? Of kon hij dat zelf benoemen?)
Van hem, of van je schoonouders?quote:Op woensdag 4 december 2013 14:10 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Mijn man biechtte laatst schoorvoetend op dat Isa inmiddels pindakaas, chocoladetaart, hagelslag en kaas met stroop op brood heeft gehad...![]()
Van hem, want dat eet hij altijd op brood en hij vond het zo gezellig dat Isa mee at. Eerst schrok ik heel erg, want ik zag Isa echt al achter een stapel boterhammen dik besmeerd met pasta zitten, maar ik merk wel dat ik er makkelijker mee word. Ik geef haar nu ook af en toe wel een hapje als ik een boterham eet of ... please dont kill me, een hapje cake ofzoquote:Op woensdag 4 december 2013 14:11 schreef L-E het volgende:
[..]
Van hem, of van je schoonouders?
Ik zou echt zoooo pissig zijn.
Ik zou echt boos zxijnquote:Op woensdag 4 december 2013 14:10 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Mijn man biechtte laatst schoorvoetend op dat Isa inmiddels pindakaas, chocopasta, hagelslag en kaas met stroop op brood heeft gehad...![]()
Het is ook zijn kind hequote:Op woensdag 4 december 2013 14:14 schreef pessie het volgende:
[..]
Ik zou echt boos zxijn. Ik heb manlief de Kleintjes lijst gegeven met de opdracht bij twijfel altijd daarop kijken
True. Wij hebben hier wel overeenstemming bereikt over wat we wel en niet willen. Anders krijgen we een ingewikkeld huwelijk hoor.quote:
Ze heeft ook gewoon al 7 tanden he, kun je het je voorstellen??quote:Op woensdag 4 december 2013 14:18 schreef L-E het volgende:
[..]
True. Wij hebben hier wel overeenstemming bereikt over wat we wel en niet willen. Anders krijgen we een ingewikkeld huwelijk hoor.
Verder, Spirit, jullie Isa is zo een andere baby dan Sticker. Van daaruit maak je andere keuzes, dat is toch prima.
Oh ja, wij moeten nog daten!quote:Op woensdag 4 december 2013 14:20 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Ze heeft ook gewoon al 7 tanden he, kun je het je voorstellen??
Ik zou die twee best eens naast elkaar willen zien
Klopt ook. Maar bepaald voedsel vind ik gewoon niet zo nodig bij een baby en daarbij wordt het afgeraden. Maar goed, manlief vind wat ik vind mbt de kids leidend.quote:
Isa is echt gek op andere kindjes, en tot nu toe heeft ze ze allemaal heel gelaten, dus geen zorgen hoorquote:Op woensdag 4 december 2013 14:21 schreef L-E het volgende:
[..]
Oh ja, wij moeten nog daten!Ik zie Isa echt voor me als zo'n vreetmonster dat in mijn zoon zn onderkinnen hapt zodra ze de kans krijgt
Misschien spuit 11 maar ik ben met Rosalie ook bij de kinderfysiotherapeut geweest ivm een voorkeurshouding. Ze kijkt eerst hoe erg de eventuele afplatting is en of er blokkades zitten in bijvoorbeeld de nekspieren. Daarna is het veelal oefeningen doen. Denk aan: op de buik liggen voor het trainen van de nekspieren, op de rug een speeltje met haar ogen volgen enzo. Het is heel erg op babyniveau en ik vond het heel fijn gaan. Er werd goed op signalen gelet en als Rosalie moe werd stopten we.quote:Op woensdag 4 december 2013 11:58 schreef Juud-- het volgende:
Mag ik ff een vraag stellen? Was vanmorgen met baby naar het CB en we hebben een verwijsbrief voor de kinderfysio meegekregen omdat E. een voorkeurshouding heeft. Ik doe al alle interessante dingen (speelgoedjes, zo'n hangding in de box (kom ik gewoon niet op de naam he..!), nachtlampje) aan de niet-voorkeurskant en ik verschoon haar ook aan de andere kant, maar het is gewoon een eigenwijs stuk vreten (). Hebben hier moeder ervaring met kinderfysio omwille van voorkeurshouding? Ik weet wel dat Kyara's meisjes naar de fysio gingen, maar ik dacht dat dat was vanwege prematuur.
Anyone? Wat kan ik verwachten?
Nu al?quote:Op woensdag 4 december 2013 12:39 schreef vencodark het volgende:
Geven jullie je kind trouwens een boterham, zo ja, wat doe je er dan op?
Wij geven A nogal eens brood met kaas. Ook een keer laagje jam erop gehad en appelstroop (blijkbaar mag dat) omdat de kaas op was. Wie heeft nog meer ideeën?
Nouja, ik vroeg het, zo van op de verpakking staat 4x200, maar is dat dan genoeg voor haar? En toen was het antwoord dus nee... En ze was ook wel redelijk hoor, maar ik had gehoopt dat ze duidelijker was welke kv ik nou het beste kon nemen. En dat was ze niet echtquote:Op woensdag 4 december 2013 15:13 schreef L-E het volgende:
XM, dat ze moet groeien op bijvoeding is echt onzin. Het is bijvoeding, tot een jaar bevat moedermelk of flesvoeding alles wat ze nodig heeft. Op borstvoeding.com staat hier ook wel het eea over.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |