quote:
Op woensdag 4 december 2013 10:12 schreef najazeg het volgende:[..]
TROS had dat nog wel eens vroeger ja. Ineenkeer zo'n jingle waarin je een groep halvezolen TROS hoorde roepen.
this year, to save me from tears, I'm gonna give it to someone special TROS!

"Tróóóós!", gezongen door zo'n dames-koortje.
Nu je het zegt, hoor ik die amper twee seconden durende jingle meteen weer door m'n hoofd zingen.
quote:
Op woensdag 4 december 2013 09:42 schreef Luigi het volgende:[..]
Dit dus. Dé reden dat ik weer plaatjes ben gaan draaien, dat dwingt je om een album van voor naar achter te luisteren, te leren kennen, te leren waarderen. Mooie hoes erbij, met een bakkie of sappie op de bank, achteroverleunen. Dat heeft bij mij thuis het tv kijken aardig terug gedrongen. Tegenwoordig zit ik op de bank naar de ronddraaiende platenspeler te kijken

. Lekker staren, mijmeren...
En tuurlijk zet ik als behang ook wel eens Spotify aan. Maar dat heeft weinig met muziek luisteren te maken wmb.
Ik heb op een gegeven moment gewoon besloten dat genoeg genoeg is. Omdat je toch nooit alles kunt leren kennen. En met een iets kleinere collectie is de beleving per nummer gewoon intenser.
De krabbeltjes die ik bij het luisteren naar internetzenders e.d. noteer worden op een gegeven moment afgewerkt, naast wat dingen uit recensies enzo waarbij de kans (afgaande op de omschrijving) heel groot zou kunnen zijn dat het voor mij wat is. Maar eindeloos en op goed geluk door blijven tanken op S...s..k: nee, dat niet meer.
Wat dat betreft zit ik qua muziekbeleving weer dichter bij het cassettebandjes-tijdperk dan 10 jaar terug (in 2003/2004 vloog ik compleet uit de bocht wat betreft downloaden). Maar dan met moderne apparatuur. De fm-zenders waar vroeger leuke nummers gevonden werden zijn nu internetzenders (met veel meer keus dan op die fm-band van vroeger), bandjes zijn nu gebrande cd's - waar die internetradio-vondsten e.d. dan uiteindelijk bij elkaar komen. Die laatste nog steeds met verzorgd artwork, trouwens.
Ja, een 'echte' is mooier, maar probeer in de winkel maar eens een verzamelaar te vinden waarop veel van m'n recente favorieten bij elkaar staan. 
Maar goed, ik ben nog steeds heel erg van het 'fysieke medium'. En van het fenomeen dat je een specifiek groepje nummers hebt in een bepaalde volgorde, waarmee je op een gegeven moment een band hebt.
[ Bericht 10% gewijzigd door #ANONIEM op 04-12-2013 18:10:33 ]