Waar is die wond als ik vragen mag? En hoe kan het dat het zich niet sluit? Dat kan toch niet zomaar 2 jaar open liggenquote:Op zondag 1 december 2013 03:29 schreef Toto69 het volgende:
[..]
operatieve wond die helemaal messed up is, al 2 jaar openligt en niet sluit.
Tering, dat is me wat. Sterkte kerel.quote:Op zondag 1 december 2013 03:29 schreef Toto69 het volgende:
[..]
operatieve wond die helemaal messed up is, al 2 jaar openligt en niet sluit.
Sterkte inderdaad.quote:Op zondag 1 december 2013 03:30 schreef ikwiltrolletje het volgende:
[..]
Tering, dat is me wat. Sterkte kerel.
Sorryquote:Op zondag 1 december 2013 03:29 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Ik wou dat ik er om kon lachen, helaas lukt dat niet meer
google eens opquote:Op zondag 1 december 2013 03:29 schreef RhytmicalRemedy het volgende:
[..]
Waar is die wond als ik vragen mag? En hoe kan het dat het zich niet sluit? Dat kan toch niet zomaar 2 jaar open liggen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.not for the faint of heart.
100.000en mensen hebben het (in NL) maar bij de meeste is het na 6 weken klaar. Bij mij is het verneukt en loop er al 2 jaar en 4 operaties mee.
thnxquote:Op zondag 1 december 2013 03:34 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Sterkte mi mang! Hopen dat die Zeta's je rijk maken en je de beste dokters ter wereld kan inschakelen om die shizzle voor je te fiksen!
Ditquote:Op zondag 1 december 2013 03:34 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Sterkte mi mang! Hopen dat die Zeta's je rijk maken en je de beste dokters ter wereld kan inschakelen om die shizzle voor je te fiksen!
Komt goed. Ik ben pitten. See you on the moooon!quote:Op zondag 1 december 2013 03:36 schreef Toto69 het volgende:
[..]
thnxals ik ooit rijk word gaat er idd een deel naar mn ouders die veel moeten betalen door deze ellende. Ik ben 18 en kan niet werken. Zie dan maar eens geld te krijgen.
Hoeveel heeft MagneT ingekocht?quote:Op zondag 1 december 2013 04:19 schreef probeer het volgende:
Winnaars van vandaag; Zeta en Junk?
Ow en MagneT congrats met de Megacoins ^^
quote:Op zondag 1 december 2013 04:39 schreef RhytmicalRemedy het volgende:
[..]
Hoeveel heeft MagneT ingekocht?
quote:Holy crap
Ben m'n wallets aan het uitruimen en kom er net achter dat ik nog een MegaCoin wallet heb met 17392 MEC, gekocht op Cryptsy in juli voor 0.000044 BTC per stuk.
Heeft me toen dus 0,765248 BTC gekost
Huidige prijs: 0.002 BTC per stuk
quote:
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |