De vraag is niet zo zeer of ik COD of BF moet kopen, maar meer wat jullie zelf, buiten de bugs om, van BF4 vinden.quote:
Ik heb ze beide voor de One en BF is echt stukken beterquote:Op maandag 2 december 2013 13:18 schreef Vendris het volgende:
[..]
De vraag is niet zo zeer of ik COD of BF moet kopen, maar meer wat jullie zelf, buiten de bugs om, van BF4 vinden.
Als ik een objectieve mening wilde zou ik niet in het BF4 topic vragen of COD wat is
AAquote:Op maandag 2 december 2013 13:21 schreef Convict het volgende:
Lekker potje net met AA+311k xp
4 lvls in 1 potje up
Die laatste? Die is echt ideaal. je moet ze richting een heli schieten en als ze dan in de buurt zijn 10 meter +- dan schieten ze op hun doel af. dus net zoals de kogels uit dat ding een beetje voor hun trajectory afvuren. mooie is ze horen hem niet pas in de laatste seconden. en dan is hun flare of ecm al te laatquote:Op maandag 2 december 2013 13:28 schreef robuust89 het volgende:
[..]
AA
Speaking of which, passive radar, schiet je gewoon een raket de lucht in er de rest gaat vanzelf?
Als je streaks krijgt kom je er al snel achter dat je juist NIET moet stilstaan op een rustig plekje. iedereen wil je dood hebben. dus je word zo ge c4'd.quote:Op maandag 2 december 2013 13:24 schreef ems. het volgende:
AA is inderdaad de manier om makkelijk punten te farmen. Rustig plekje uitzoeken en lekker alles uit de lucht knallen. Zeker op railway.
Ah, cool! Dat ga ik vanmiddag uitproberenquote:Op maandag 2 december 2013 13:43 schreef Convict het volgende:
[..]
Die laatste? Die is echt ideaal. je moet ze richting een heli schieten en als ze dan in de buurt zijn 10 meter +- dan schieten ze op hun doel af. dus net zoals de kogels uit dat ding een beetje voor hun trajectory afvuren. mooie is ze horen hem niet pas in de laatste seconden. en dan is hun flare of ecm al te laat30mm cannon fitten voor infantery en gaan met die banaan
werkt ook uber op vliegtuigen enzo. 1x 30mm schot is al 5% health eraf
Jawel man. Gewoon ergens dichtbij je eigen base staan en dan alles van gigantische afstand uit de lucht halen. Zodra je te dicht bij infantry/tanks komt heb je inderdaad een probleem, daarom moet je je juist buiten de actie bevinden.quote:Op maandag 2 december 2013 13:45 schreef Convict het volgende:
[..]
Als je streaks krijgt kom je er al snel achter dat je juist NIET moet stilstaan op een rustig plekje. iedereen wil je dood hebben. dus je word zo ge c4'd.
Veel bewegen zou ik juist niet doen, tenzij je op een slecht punt zit. Infantry en tanks hakken je zo omver en daarvoor is de AA te waardevol, gezien hij het hele luchtruim kan beheersen en een lage spawnrate heeft. Tuurlijk kan je infantry meenemen als ze zich toevallig aanbieden, maar ik zou absoluut afraden om ernaar op zoek te gaan. 2 raketjes en het is over met de pret.quote:je moet juist veel bewegen en ook gewoon infanterie dodenen niet sprayen met 30mm canon want die is echt zo snel oververhithit
Ja met tanks in je map speel je idd wel op die manier. ik speel veel Paracel Storm met AA en daar moet je veel rondrijden anders word je zo geownd door een attack boatquote:Op maandag 2 december 2013 13:56 schreef ems. het volgende:
[..]
Jawel man. Gewoon ergens dichtbij je eigen base staan en dan alles van gigantische afstand uit de lucht halen. Zodra je te dicht bij infantry/tanks komt heb je inderdaad een probleem, daarom moet je je juist buiten de actie bevinden.
Op die railway bijvoorbeeld onder de radiotoren of als je van het andere team bent onder de brug, net buiten de base. Laatste keer heb ik de hele ronde daar gestaan zonder problemen en 32-0 geëindigd
[..]
Veel bewegen zou ik juist niet doen, tenzij je op een slecht punt zit. Infantry en tanks hakken je zo omver en daarvoor is de AA te waardevol, gezien hij het hele luchtruim kan beheersen en een lage spawnrate heeft. Tuurlijk kan je infantry meenemen als ze zich toevallig aanbieden, maar ik zou absoluut afraden om ernaar op zoek te gaan. 2 raketjes en het is over met de pret.
Gewoon alle conflict zoveel mogelijk vermijden.
Je zet je filter op official en ranked server. of dacht je dat badmins alleen op unranked speeldequote:Op maandag 2 december 2013 14:48 schreef SeanFerdi het volgende:
ik dacht dat ik wel badmins kon voorkomen door te filteren op alleen official en ranked servers, maar had net opeens één te pakken waar onvermeld een sniper limit opzat (en dan dus gewoon alle recons pakken). kutlui.
ik had gedacht dat gameplay limiterende regels alleen op unranked zou mogen.quote:Op maandag 2 december 2013 15:28 schreef Convict het volgende:
[..]
Je zet je filter op official en ranked server. of dacht je dat badmins alleen op unranked speelde
Een Intel HD4000 (CPU onboard kaart) heeft wss niet genoeg geheugen voor bf4, en is ook onder minimum systeemeisen. Lijkt mij een gevalletje dat op een of andere manier de dedicated GPU niet herkend wordt of iets in die richting.quote:Op maandag 2 december 2013 15:27 schreef Roadtrip het volgende:
Over die crashes van vellotx, ik vind het een vaag verhaal. Er staan hier ook een paar dingen die niet kloppen.
Als eerste moet zelfs een Intel gpu battlefield 4 zonder crashes moeten spelen. Het is gewoon een directx gpu. Natuurlijk zal je een lage fps hebben maar een crash hoort niet.
Het is trouwens in het nvidia configuratie paneel mogelijk de nvidia gpu te forceren. Dan speelt Optimus geen factor meer.
Bij game details in origin zou je ook kunnen kiezen dat je bf4 in 32 bit wilt draaien. Dan zou je theoretisch ook geen last meer moeten hebben vanwege crashes door te weinig geheugen. Tenzij je echt maar 2gb ram ofzo hebt.
Ik heb toevallig aan het begin het spel per ongeluk op mijn Intel HD4000 gedraait. Maar eigenlijk werkte het perfect. Natuurlijk wel alles op low en een lage resolutie, maar het werkte wel. Te weinig videogeheugen is ook geen argument van dat deelt hij met het fysieke ram. Het zou dus sloom gaan, maar het hoort wel te werken.quote:Op maandag 2 december 2013 15:52 schreef VelitoX het volgende:
[..]
Een Intel HD4000 (CPU onboard kaart) heeft wss niet genoeg geheugen voor bf4, en is ook onder minimum systeemeisen. Lijkt mij een gevalletje dat op een of andere manier de dedicated GPU niet herkend wordt of iets in die richting.
Ik ben niet degene met de crashes hoor.... lol. Lvl 57 enzo?quote:Op maandag 2 december 2013 16:02 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Ik heb toevallig aan het begin het spel per ongeluk op mijn Intel HD4000 gedraait. Maar eigenlijk werkte het perfect. Natuurlijk wel alles op low en een lage resolutie, maar het werkte wel. Te weinig videogeheugen is ook geen argument van dat deelt hij met het fysieke ram. Het zou dus sloom gaan, maar het hoort wel te werken.
Hier is in ieder geval waar je de nvidia gpu kan forceren:
[ afbeelding ]
Dat kan je openen door op je bureablad rechts te klikken en het nividia controle paneel te openen.
Hoeveel ram geheugen heeft je computer? Je kan ook in origin recht op Battlefield 4 drukken en speleigenschappen kiezen. Daar kan je kiezen dat je de x86 versie wilt gebruiken. Theoretisch gebruikt dat minder geheugen. Als je minimaal 4gb ram hebt zou je op die manier niet door battlefield die melding van windows moeten krijgen.
Op Domination vink um wel meevallen, maar conquest.... idd meh.quote:Op maandag 2 december 2013 16:32 schreef robuust89 het volgende:
En Dawnbreaker is een matige map.
/spam
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |