abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_133737182
Oorspronkelijke openingspost:

Nav van de discussie in het OUD FB topic is besloten het lijstje in dit topic te laten vervallen.
Alle OUD-users en hun kindjes die daar behoefte aan hadden, kun je terugvinden in het verjaardagslijstje op de Fok!wiki:
http://wiki.fok.nl/index.php/Ouder%28s%29_Kalender

De baby wiki-lijst:
http://wiki.fok.nl/index.php/BabyTopic

Voel je vrij je gegevens in dit lijstje toe te voegen/aan te passen :Y
pi_133737826
Omentielvo, gecondoleerd en sterkte.

Danic, ik hoop toch zo voor jou en je meisje dat dit gaat helpen.

V. was haar hele ritme kwijt gisteren, dus vannacht nog een voeding. Vanmorgen om 9 uur wakker gemaakt door peuter, dus dat scheelde weer.

Ze lijkt nu elke dag een poepluier te hebben, alleen dan wel eentje die tot halverwege de rug zit.
  vrijdag 29 november 2013 @ 11:37:37 #3
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_133738343
Oh daar hadden wij er gister ook nog eentje van :9

Omen, gecondoleerd :*
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  vrijdag 29 november 2013 @ 12:14:44 #4
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_133739294
Omen gecondoleerd en sterkte :*

Danic hopelijk gaat dit helpen lijkt me echt naar om te zien -O-

Gister hadden wij een live poepluier, we hadden haar uitgekleed voor het badje. Even getempt en toen zat er al poep aan en daarna ging ze los :+.

Ze heeft iets verhoging gehad en ze slaapt wat meer maar veder geen last van de prikjes.
pi_133739316
XM, bedankt he :D

Omen, wat verdrietig.. Gecondoleerd :*

Danic, hopelijk gaat het werken. Hier super ervaringen met de forlax, alleen het binnenkrijgen was drama. Lactulose deed ook helemaal niets bij E., ze kreeg er alleen maar ontzettende krampen van.
Het is echt vreselijk als je ziet hoeveel moeite het je kleintje kost om te poepen. Of dat het helemaal niet komt :'( Sterkte!

Tally, wat een leuke foto's! Hoe schattig zo samen O+ Ik wil dat badstoeltje!

Spirit, beterschap!

Wauw As, wat kun je ontzettend goed zien dat je veel bent afgevallen. En nog Hoera voor even lang uit als in de buik! *O*

AM, nog gefeliciteerd met je 1 jarige! Heerlijke fotoserie :D

XM, ik ben ook voor jullie ietsje te laat maar alsnog gefeliciteerd met de halfjaardag. Een half jaar, dat vond ik zo gek!

Ik zou een moord doen voor een nacht doorslapen trouwens. E. is iedere nacht aan het huilen, al 6 maanden lang. We zitten er aardig doorheen wel :O
E.
pi_133739444
Wij hadden een fijne nacht afgelopen nacht *O* Twee voedingen en toen uitgeslapen tot 9 uur :z ^O^ Konden we allemaal goed gebruiken en iedereen hier thuis is weer eensch helemaal fris en fruitig. Ik was zelfs al wakker voordat Nin wakker was :o

Poepluiers blijven hier nog steeds altijd netjes binnen de lijntjes en ca. 1x per 5-7 dagen. Rond tandjes is de frequentie iets hoger 1x per 1-3 dagen.

Bubseltje, dat hebben we hier ook wel eens gehad/gedaan, min of meer expres, toen ze eens een hele lange tijd niet gepoept had en wel wilde cq perste. Best vaag om te zien vond ik :D

Omen :*
pi_133739488
Rugpoep, check! *O* en hier nog altijd meerdere keren poep per dag.

Spark, wat vervelend! Weten jullie hoe het komt?

Hier ook een slechte nacht: 22.00 uur slapen, toen 1.20, 3.00, 4.20, 6.00 uur voeden of jammeren, en toen belde de Sandd bezorger aan om 7.45 :(. Blugh :O.
Home is where the O+ is...
  vrijdag 29 november 2013 @ 12:27:04 #8
381212 Gulara
From the future
pi_133739566
Ik was iets na 7en m'n kind aan het duwen op de schommel in de speeltuin. *O* :')
  vrijdag 29 november 2013 @ 12:31:28 #9
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_133739654
Wat een boel slechte nachten :*
Al lees ik wel een uitslaapactie van Nin *O* Lekker, dat doet een mens goed.

Poepluiers..hier om de dag. Altijd tussen 12 en 13 :D
pi_133739825
Haha, wat grappig :D

Hier ook wel eens periodes van stipt poepen, de laatste tijd vaak 's nachts. Gelukkig poept ze heel zachtjes en huilt ze niet van een vieze/poepluier, dus we merken het altijd pas 's ochtends en we hoeven niet 's nachts te gaan staan verschonen :P
pi_133740080
Omen :*

En Sparkling, dat klinkt zwaar zeg.. Hebben jullie een idee waar het door komt?

Belle, ruik je haar dan ook niet? Als E. hier 's nachts de boel onderpoept dan word ik echt wakker van de lucht. Of heb ik gewoon een vies kind? :D
pi_133740302
Hihi, nee, de walmen blijven doorgaans binnen de slaapzak en/of onder d'r dekentje :D Tegen de tijd dat de lucht er doorheen komt, is het tijd om op te staan ja :Y)
  vrijdag 29 november 2013 @ 13:00:06 #13
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_133740390
Hier is het poepritme 2/3 dagen niet en dan 2 poepluiers per dag.

Elke nacht huilen lijkt me zwaar :*
pi_133740492
Spark dat is ook hartstikke zwaar!
Belle wat fijn

quote:
1s.gif Op vrijdag 29 november 2013 12:27 schreef Gulara het volgende:
Ik was iets na 7en m'n kind aan het duwen op de schommel in de speeltuin. *O* :')
:D

Hier al een tijd 6 poepluiers op een dag met steeds een klein beetje. :? Ook best irritant want zo gaan de luiers er hard doorheen!
pi_133740560
Lekker onderwerp om bij te lezen tijdens je lunchpauze ;)
Sinds Femke groentehapjes krijgt, poept ze heel netjes binnen een half uur na het hapje... en soms nog wel een keer op een dag, maar na het hapje altijd. Gister een prachtige broccoli luier.. kwam er bijna ongeprocessed weer uit ;)
Vanaf morgen wil ik ook eens een fruithapje proberen. Ben benieuwd of ze die ook zo snel verwerkt...

Omen, gecondoleerd :*

Bah, Spark... had helemaal niet door dat jullie ook al zo lang van die baggernachten hebben...
pi_133740692
Ik las eroverheen, maar elke nacht huilen lijkt me ook heel verdrietig ;( Spark :*

Shandaly, ik ben ook benieuwd hoe/wat/waar/of de luiers anders zullen worden als ze echt dingen gaat eten. Vooralsnog sabbelt ze wel op dingetjes, maar eet ze nog geen happen, dus nog steeds de gewone, oude vertrouwde borstvoedingsluiers hier :)
  vrijdag 29 november 2013 @ 13:16:56 #17
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_133740767
Spark, wat heftig meis ;( Ik had ook geen idee dat het zo slecht ging 's nachts..
pi_133740907
Niet bijgelezen sorry sorry huilerige sac en vroege ean en nog een nachtvoeding op willekeurig tijdstip zorgt ervoor dat ik :O ben, Ik slaap zo slecht als ik d'r verwacht maar niet weet wanner. vanmorgen was het 04:30 vanaf 22:00 dus heel netjes maar ik was vanaf 01:00 telkens aan het wachten en ean kwam om 05:30

spark :*
spirit beterschap
omen gecondoleerd
gulara dat was lekker vroeg.
danic hopelijk gaat de movicolon helpen.

Hier gisteren een erg huilerige sac. vandaag was ze aan het persen tijdens de fles. dus nog even gewacht of er meer kwam. heb ik haar net verschoond haal de vieze luier weg en ik hoor :% dat was luier nr 3 want net voor de voeding verschoond. Kind helemaal schoon ben haar romper aan het dichtmaken en ik hoor weer :% dat was luier nr 4e

[ Bericht 1% gewijzigd door F_r op 29-11-2013 13:44:37 ]
  vrijdag 29 november 2013 @ 14:07:12 #19
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_133742007
:* voor alle nachten!

Een half jaar bv!

En vandaag cb. En kijk m'n gemiddelde meisje O+

66,5cm, 7400gr!

[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_133742105
Dank jullie. Hij is overleden aan een acute hartstilstand. Zo onwerkelijk :'(

Spark ik hoop dat jouw meisje snel doorslaapt. Of wakker wordt zonder te huilen :*

XM mooie stats. Groeit echt keurig O+
pi_133742190
dat ziet er goed uit xm. ze doet het super
  vrijdag 29 november 2013 @ 14:24:26 #22
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_133742501
XM, prachtig gemiddeld zeg! En half jaar bv _O_ Vind het zó knap van je!
pi_133742897
Wauw XM! Dat is wel heel netjes precies gemiddeld! Wat goed!
(Kan je het al een beetje beter loslaten als ze een dagje anders drinkt dan normaal? Meer of minder drinkt? Nu je ziet dat ze zo vreselijk netjes het lijntje volgt?)

Jee Omen.. Dus niks niet ziek of een ongeluk of zo, maar gewoon pats boem, hart stopt ermee en het is over? Kan me voorstellen dat dat moeilijk te bevatten is. Hoe oud was hij? :*
pi_133743111
Wauw XM, wat een prachtige curve! Daar mag je echt super trots op zijn!

Omen, nogmaals sterkte. Het is ook heel onwerkelijk als het zo ineens over is.

FR, dat moet haar toch aardig dwars gezeten hebben. Sneu..

E. Heeft helemaal geen Forlax meer nodig sinds ze bijvoeding krijgt. Ze poept gemiddeld om de dag! Stinken jongens, stinken!! :o

Bedankt allemaal, lief :* meestal zeg ik er ook weinig over hoor, dat slechte doorslapen. Het is nou eenmaal zo..
Maar af en toe knapt het even, dan zitten we er beide echt doorheen. Begrijp ineens ook waarom mensen vaak scheiden na een kind, beide een geduld van niets :')
Hoe het komt? Geen idee! We zijn rijstebloem gaan geven bij 4 maanden. Daar slaapt ze heel iets langer op maar nog steeds is het iedere nacht uiterlijk 4 uur raak. Ze slaapt gewoon niet meer dan 4 tot 5 uur achtereen en gaat dan huilen. We hebben het er al met het ziekenhuis over gehad, die raden aan een flesje te geven van maximaal 100 in de nacht. We dachten eerder dat het kwam door honger maar gisteren bijvoorbeeld heeft ze bijna 800 op plus bijvoeding. Dan heeft ze echt geen honger meer.
Het lijkt meer gewenning te zijn, net als iedere avond om 10 uur huilend wakker worden. Want ook dan wil ze niet verder slapen maar heeft eigenlijk ook maar weinig honger.
E.
pi_133743321
quote:
1s.gif Op vrijdag 29 november 2013 14:48 schreef .Sparkling. het volgende:
Wauw XM, wat een prachtige curve! Daar mag je echt super trots op zijn!

Omen, nogmaals sterkte. Het is ook heel onwerkelijk als het zo ineens over is.

FR, dat moet haar toch aardig dwars gezeten hebben. Sneu..

E. Heeft helemaal geen Forlax meer nodig sinds ze bijvoeding krijgt. Ze poept gemiddeld om de dag! Stinken jongens, stinken!! :o

Bedankt allemaal, lief :* meestal zeg ik er ook weinig over hoor, dat slechte doorslapen. Het is nou eenmaal zo..
Maar af en toe knapt het even, dan zitten we er beide echt doorheen. Begrijp ineens ook waarom mensen vaak scheiden na een kind, beide een geduld van niets :')
Hoe het komt? Geen idee! We zijn rijstebloem gaan geven bij 4 maanden. Daar slaapt ze heel iets langer op maar nog steeds is het iedere nacht uiterlijk 4 uur raak. Ze slaapt gewoon niet meer dan 4 tot 5 uur achtereen en gaat dan huilen. We hebben het er al met het ziekenhuis over gehad, die raden aan een flesje te geven van maximaal 100 in de nacht. We dachten eerder dat het kwam door honger maar gisteren bijvoorbeeld heeft ze bijna 800 op plus bijvoeding. Dan heeft ze echt geen honger meer.
Het lijkt meer gewenning te zijn, net als iedere avond om 10 uur huilend wakker worden. Want ook dan wil ze niet verder slapen maar heeft eigenlijk ook maar weinig honger.
klinkt als een slaapcyclus van max 5 uur. heeft ze al eens ergens anders geslapen.

hier ook 1 die na max 5uur wakker wordt en 's nachts drinkt ze dan ook niet heel veel. maar sac is nog een stuk jonger dus ik heb hoop dat ze wel gaat doorslapen,. ik zou dat ook niet trekken
pi_133743649
Nee, ze heeft nog nooit ergens anders geslapen. Overdag slaapt ze ook kort maar dan zijn we toch al wakker. Om 19 uur ongeveer gaat ze naar bed, dan slaapt ze tot 22 uur. Dan gaat ze ongeveer 23 uur weer naar bed en slaapt ze zo in. En tussen half 3 en 4 is ze dus zo aan het huilen en moeilijk weer in slaap te krijgen. Af en toe lukt het wel maar dan wel 3 keer lopen en na de volgende slaapcyclus van 3 kwartier begint het opnieuw.

We hebben ook al geprobeerd het wakker worden van 22 uur in het donker te doen. Niet spelen en kletsen, alleen wat drinken en weer naar bed. Dan wordt ze nog vroeger wakker.
E.
  vrijdag 29 november 2013 @ 15:42:58 #27
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_133744705
Shandaly, ja dat gaat beter. Als we volledig over gaan op fv, stop ik ook met het bijhouden van m'n boekje en het wegen enzo. Ga dan wel iets vaker even langs het weeguurtje of het goed blijft gaan. Maar dat mag vind ik :).

Spark, wat rot van je nachten! Hier wordt mup ook rond 2-3 uur weer wakker, maar vaak na de speen weer ff terugdoen slaapt ze wel weer redelijk verder.. Maar geen huilpartijen enzo... Ik heb niet echt een advies. Sorry..
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  vrijdag 29 november 2013 @ 15:45:04 #28
265732 Keshet
Alle kleuren van de regenboog
pi_133744757
Ik vind 5 uur achter elkaar kunnen slapen met een baby luxe eerlijk gezegd. :@
A grand adventure has begun.
pi_133745080
Dat wat Keshet zegt.
*poef* nu is het weg
  vrijdag 29 november 2013 @ 16:07:36 #30
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_133745398
Voor een kleine baby ja :Y, dan is dat hartstikke luxe. Maar als ze >6 maanden zijn dan is dat toch niet zo heel bijzonder meer :@ (langer dan 5 uur slapen)?
pi_133745473
Wat netjes XM! Fijn zo'n gemiddeld kind!

Ach Spark. Ik kan niet echt iets zeggen over slapen, huilen en regelmaat, maar het is altijd rot als je er zo doorheen zit. :* Kunnen jullie haar niet in toerbeurten troosten? Hij een nacht en jij een nacht? Ik zeg ook maar wat hoor. ;)

***

Ik heb gister voor het eerst in tijden mijn teennagels gedaan! :@ *O*
pi_133746160
Mooie stad XM!
Rosalie is gisteren ook nog gemeten en gewogen: 70 cm en 7680 gram.
Lengte op de middellijn. Gewicht buigt nu af naar de -1 lijn.
pi_133746329
Mijn oom was 65. Maar een jaar ouder dan mijn vader (het waren broers).
Met de dood van mijn opa en mijn oma dit jaar had ik vrede door hun leeftijd. Dit is inderdaad die pats boem weg. :'(

Danic mooie stats

Ik vind 5 uur elke nacht heel kort. Spirit ik hoop dat ze gauw wat langer gaat slapen
pi_133746338
Omen, gecondoleerd :* Onwerkelijk idd, dat iemand er zo ineens niet meer is. Veel sterkte de komende tijd.
pi_133746506
XM wat een prachtige curves *O*
Omen wat een verhaal :'(
Sparkling zwaar hoor, zeker als ze huilt. Hier gingen de nachten beter toen hij 's avonds goed ging eten. Vooral dingen met pasta of aardappelen slaapt hij goed op.
pi_133746515
Sparkling, sterkte voor de nachten. Hier weinig tips voor de nachten :@

Limone heeft haar teennagels gedaan _O_

FR, dat is toch een opbrengst van 0,40 euro _O- . Bij de verloskundige praktijk kunnen we poepluiers inleveren voor Serieus Request. Iedere poepluier is 0,10 euro.

Hier vanmiddag ook naar het CB geweest. F heeft vaccinatie gehad ;( . Voorlopig hoeven we niet weer, pas weer met 11 maanden.
Alleen moeten we over 3 weken weer terug omdat hij niet zoveel gegroeid is. Zijn lijntje buigt ook af :{ . Hij is 6190 gr bij 63 cm. Nu een beetje down op de bank met een slapen jonkje op mijn schoot.
"Tuurlijk... waar een wil is, is een weg. Helaas zijn er op de mijne werkzaamheden."
pi_133746571
Omen ik heb je nog niet gecondoleerd :* Heftig hoor als dat zo plotseling gebeurt.

Sparkling ik vind het al vermoeiend dat F elke dag om 5:30 zijn speen wil en die slaapt dan gewoon door. Ik vind dat het ouderschap met een goed slapende baby al veel energie kost. Dat heb ik er graag voor over hoor, maar ik ervaar het als intensief en koester dus mijn nachtrust! Dus voor jou en zeker voor Keshet en KJ en Loj en Fieder en alle anderen met nog minder nachtrust een extra :*

Wizzy dat is vast alleen voor de allerzekerste zekerheid, maak je niet teveel zorgen hoor! Fijn idee trouwens he, even een paar maanden geen vaccinaties :Y
pi_133746838
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2013 16:51 schreef Suikertante het volgende:

Sparkling ik vind het al vermoeiend dat F elke dag om 5:30 zijn speen wil en die slaapt dan gewoon door. Ik vind dat het ouderschap met een goed slapende baby al veel energie kost. Dat heb ik er graag voor over hoor, maar ik ervaar het als intensief en koester dus mijn nachtrust! Dus voor jou en zeker voor Keshet en KJ en Loj en Fieder en alle anderen met nog minder nachtrust een extra :*


Dat vergat ik als aanvulling. Ik vind 5 uur al kort

Dus +1
pi_133748271
Volgens mij spookt het hier in huis. Zit tv te kijken en ik hoor iets trillen in de keuken. Staat er een wijnglas, helemaal alleen en op zichzelf te trillen. Ben niet eens in het betreffende kastje geweest. :o
  vrijdag 29 november 2013 @ 17:58:47 #40
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_133748283
quote:
1s.gif Op vrijdag 29 november 2013 17:58 schreef vencodark het volgende:
Volgens mij spookt het hier in huis. Zit tv te kijken en ik hoor iets trillen in de keuken. Staat er een wijnglas, helemaal alleen en op zichzelf te trillen. Ben niet eens in het betreffende kastje geweest. :o
Uhhhh... Wat eng!
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_133748327
Of het is een hint en vindt het glas dat je toe bent aan een wijntje. Proost;)

Wij zijn vanavond voor het eerst samen weg zonder E, mijn zwager en schoonzusje passen op. Ben toch een klein beetje nerveus, maar vind het ook wel heerlijk om uitgebreid samen uiteten te zijn.
pi_133748389
Ik drink nooit. :P
Misschien is er een kleine aardbeving zonder dat ik het verder merk.
pi_133748395
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2013 18:00 schreef Juud-- het volgende:
Of het is een hint en vindt het glas dat je toe bent aan een wijntje. Proost;)
:D

En ik voelde denk ik precies hetzelfde als jij! Echt genieten, tegelijk heel gek om even niet verantwoordelijk te zijn. Én hopen dat je een foto krijgt van een happy baby :@
pi_133748872
quote:
1s.gif Op vrijdag 29 november 2013 17:58 schreef vencodark het volgende:
Volgens mij spookt het hier in huis. Zit tv te kijken en ik hoor iets trillen in de keuken. Staat er een wijnglas, helemaal alleen en op zichzelf te trillen. Ben niet eens in het betreffende kastje geweest. :o
Naast de koelkast? Die doet hier de wijnglazen wel eens trillen :+
pi_133749179
Gebeurt hier ook wel eens. Het kristal staat hier ook regelmatig te klingelen in de kast.
pi_133749541
quote:
1s.gif Op vrijdag 29 november 2013 15:06 schreef .Sparkling. het volgende:
Nee, ze heeft nog nooit ergens anders geslapen. Overdag slaapt ze ook kort maar dan zijn we toch al wakker. Om 19 uur ongeveer gaat ze naar bed, dan slaapt ze tot 22 uur. Dan gaat ze ongeveer 23 uur weer naar bed en slaapt ze zo in. En tussen half 3 en 4 is ze dus zo aan het huilen en moeilijk weer in slaap te krijgen. Af en toe lukt het wel maar dan wel 3 keer lopen en na de volgende slaapcyclus van 3 kwartier begint het opnieuw.

We hebben ook al geprobeerd het wakker worden van 22 uur in het donker te doen. Niet spelen en kletsen, alleen wat drinken en weer naar bed. Dan wordt ze nog vroeger wakker.
Oh Spark :(
Had het ook helemaal niet door dat jouw nachten ook zo slecht waren. Ik denk dat ik precies weet hoe je je voelt.
Ik heb een hele lading tips gekregen van iedereen. Heb je daar behoefte aan? Dan kan ik je wel ff (waarschijnlijk vannacht ;) ) een dm sturen :)
Verder gewoon een :* want die kan je gebruiken!
pi_133749599
quote:
1s.gif Op vrijdag 29 november 2013 17:58 schreef vencodark het volgende:
Volgens mij spookt het hier in huis. Zit tv te kijken en ik hoor iets trillen in de keuken. Staat er een wijnglas, helemaal alleen en op zichzelf te trillen. Ben niet eens in het betreffende kastje geweest. :o
Ja gewoon duidelijk tijd voor een wijntje (of jip en Janneke champagne ;) )
Ik heb ook wel zin in een wijntje, maar ff niet ;)
pi_133749633
quote:
1s.gif Op vrijdag 29 november 2013 18:21 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:

[..]

Naast de koelkast? Die doet hier de wijnglazen wel eens trillen :+
Nee, buffetkast staat bij geen enkel apparaat in de buurt. -O-
pi_133749663
Omen gecondoleerd! Poeh. :{

En balen van de slechte nachten! Hier is, ook na de zes maanden (juist eigenlijk) vijf uur achter elkaar slapen een héél goede nacht, dan doe ik 's morgens echt een extra dansje ;). Met 5 uur achter elkaar doorloop je volgens mij iig alle slaapstadia waardoor je niet zo compleet belabberd bent.

XM, wauw die stats. Bij zulke grafiekjes is gemiddeldheid heel fijn, naast haar buitengewone knapheid en karakter natuurlijk. ;)
pi_133749709
Oh en ik zit bij zo'n boring lezing, bedankt voor het entertainment ;)
pi_133750586
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2013 16:51 schreef Suikertante het volgende:
Sparkling ik vind het al vermoeiend dat F elke dag om 5:30 zijn speen wil en die slaapt dan gewoon door. Ik vind dat het ouderschap met een goed slapende baby al veel energie kost. Dat heb ik er graag voor over hoor, maar ik ervaar het als intensief en koester dus mijn nachtrust! Dus voor jou en zeker voor Keshet en KJ en Loj en Fieder en alle anderen met nog minder nachtrust een extra :*
Eens. Hier gaan de nachten al een tijdje best goed maar ik durf steeds niks te zeggen ivm fokwet :') nu krijg ik vast spijt.
Het is gewoon heel zwaar als je 's nachts niet goed slaapt. De een kan daar beter tegen dan de ander. Ik heb heel veel slaap nodig en heb er dus al snel last van.

Dat van die 5 uur achter elkaar slapen wist ik niet! Toen L klein was ( :') ) werd hij iedere 4 uur wakker. Hartstikke netjes voor een mini, maar dat was toch zwaar. Maar nu weet ik hoe dat komt.

Juud spannend he? Lekker genieten hoor :*

Venco lekker volschenken dat glas! ^O^
  vrijdag 29 november 2013 @ 19:32:35 #52
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_133751054
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2013 19:20 schreef Fieder het volgende:

[..]

Eens. Hier gaan de nachten al een tijdje best goed maar ik durf steeds niks te zeggen ivm fokwet :') nu krijg ik vast spijt.
Het is gewoon heel zwaar als je 's nachts niet goed slaapt. De een kan daar beter tegen dan de ander. Ik heb heel veel slaap nodig en heb er dus al snel last van.

Dat van die 5 uur achter elkaar slapen wist ik niet! Toen L klein was ( :') ) werd hij iedere 4 uur wakker. Hartstikke netjes voor een mini, maar dat was toch zwaar. Maar nu weet ik hoe dat komt.

Juud spannend he? Lekker genieten hoor :*

Venco lekker volschenken dat glas! ^O^
Dit dus :@

Ben nu voor het eerst weg zonder T. Yur is bij 'm thuis en ik zit bij de kapper. Héérlijk! *O* /ontaarde moeder

Morgen gaat T. de hele dag naar mijn ouders omdat we moeten helpen met het verhuizen van m'n zwager. Zondag gaan Yur en ik uit eten met vrienden dus gaat T. naar m'n schoonouders. Spannend weekend!
pi_133751172
De voeten van Ow zijn in een nachtje gegroeid tot een maatje 45 geloof ik! Al z'n sokken zijn opeens te klein! En gisteren was er nog niets aan de hand ;)

(Oké misschien overdrijf ik een klein beetje ;) )
pi_133751286
Geen wonder dat hij slecht slaapt dan Loj :P
  vrijdag 29 november 2013 @ 19:38:18 #55
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_133751302
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2013 19:35 schreef Loj het volgende:
De voeten van Ow zijn in een nachtje gegroeid tot een maatje 45 geloof ik! Al z'n sokken zijn opeens te klein! En gisteren was er nog niets aan de hand ;)

(Oké misschien overdrijf ik een klein beetje ;) )


Zoiets? :D
pi_133751351
quote:
1s.gif Op vrijdag 29 november 2013 19:38 schreef GotC het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Zoiets? :D
Hahaha! Hoe kom jij aan een foto van Ow ;)

Dat zal het zijn LE, nu is het duidelijk :D
pi_133751352
Zeker spannend GotC! Maar ook wel lekker vond ik het persoonlijk.

Whahaha die voeten _O-
Wel apart, hier zijn kleertjes ook altijd opeens te klein. Groeien ze nou echt zo in spurten?
pi_133751406
Sticker is zeven maanden en slaapt niet langer dan 3 uur, ook 's nachts. Volgens mij kan ik goed tegen weinig slaap/gebroken nachten want ik vind het echt zo enorm niet erg. Dat gun ik iedereen, dat maakt het leven met een baby echt wel makkelijker.
  vrijdag 29 november 2013 @ 19:55:46 #59
171422 LadyBlack
paint it black
pi_133752091
quote:
1s.gif Op vrijdag 29 november 2013 19:38 schreef GotC het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Zoiets? :D
_O-
  vrijdag 29 november 2013 @ 20:07:19 #60
171422 LadyBlack
paint it black
pi_133752624
Oh en 5 uur slaap met een baby kan misschien luxe zijn, maar dat wil niet zeggen dat het niet ook zwaar is. Zeker als het iedere nacht huilen is :{
pi_133752749
Spark, slaapt ze in een eigen kamer of bij jullie? En hoe gaat het qua eten met haar verder?

(De oplettende lezer weet dat ik mijn stokpaardje De Co-Sleeper van stal ga halen he :') :@ )
pi_133753548
Haha LE!! _O-
pi_133754617
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2013 20:10 schreef L-E het volgende:
Spark, slaapt ze in een eigen kamer of bij jullie? En hoe gaat het qua eten met haar verder?

(De oplettende lezer weet dat ik mijn stokpaardje De Co-Sleeper van stal ga halen he :') :@ )
Die komt er bij een tweede ook zeker ;)
pi_133756904
Zo, baby heeft ook meegekeken naar het Einstein college. Hopelijk heeft ze er iets van opgestoken. Inmiddels ligt het hele spul weer in bed.

Vandaag naar een carrièrebeurs geweest en dat was nogal een deceptie. Ik kwam echt thuis een gevoel dat niemand op me zat te wachten. Tot 2 meisjes enorm begonnen te stralen toen ze me zagen. Echt een lach van oor tot oor. O+ O+ En dreumes die vol enthousiasme "mamaaaa" riep O+ /verliefd
pi_133757101
Jemig Kyara. Ik kan me telkens niet voorstellen dat ze iemand die een huishouden als het jouwe draaiende houdt niet willen hebben. Organisatietalent voor het grijpen lijkt me!
pi_133757230
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2013 21:46 schreef Suikertante het volgende:
Jemig Kyara. Ik kan me telkens niet voorstellen dat ze iemand die een huishouden als het jouwe draaiende houdt niet willen hebben. Organisatietalent voor het grijpen lijkt me!
:D O+

Dit was vooral techniek, Randstad, coaching en young talent spotters. En profilering: kijk ons een goede werkgevers zijn. Maar we hebben geen vacatures, hou onze site maar in de gaten :') Zonde van tijd en geld dus.
  vrijdag 29 november 2013 @ 21:51:16 #67
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_133757327
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2013 21:46 schreef Suikertante het volgende:
Jemig Kyara. Ik kan me telkens niet voorstellen dat ze iemand die een huishouden als het jouwe draaiende houdt niet willen hebben. Organisatietalent voor het grijpen lijkt me!
+1! Ik vind het geweldig knap hoe je het allemaal doet Kyara!

En die carrièrebeurs is idd vrij kansloos..vond ik 2 jaar geleden ook al -O-
pi_133757421
Nou ja, ik heb in elk geval het uwv weer laten zien dat ik heus mijn best wel doe ;)
Maar het zou fijn zijn als ik iig een keer ergens op gesprek mag komen. Maar goed, dat is off topic ;)
pi_133757526
Ik herken trouwens wel dat je bozig naar huis loopt en dan zie je die dolgelukkige grijns en ineens is je dag weer zonnig O+
pi_133757618
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2013 20:10 schreef L-E het volgende:
Spark, slaapt ze in een eigen kamer of bij jullie? En hoe gaat het qua eten met haar verder?

(De oplettende lezer weet dat ik mijn stokpaardje De Co-Sleeper van stal ga halen he :') :@ )
Ze slaapt op haar eigen kamer ja :D

Vinden sommige van jullie maximaal 5 uur slaap in een nacht serieus luxe? Want daarna slaapt ze ook niet meer he, tot het tijd is op te staan wegens werk ofzo.
Nou ja, toen ze kleiner was vonden wij het ook niet erg maar ik las altijd dat de meeste baby's doorslapen na 6 maanden :')
E.
pi_133757701
Eetaanvulling: 5 flessen per dag, 3 van 200 en 2 van 120. 1 keer fruit en 1 keer groenten. Laatste fles voor de nacht rijstebloem erbij in.
Wat ze drinkt wisselt tussen de 60 en 170. Gemiddeld 120 denk ik.
E.
pi_133757727
Hoi allemaal!

Ik wil graag met jullie mee komen kletsen!
Sinds 15 augustus ben ik mama van een prachtig meisje!

Ik ben op FOK terecht gekomen via google!
pi_133757875
quote:
1s.gif Op vrijdag 29 november 2013 18:47 schreef Loj het volgende:

[..]

Oh Spark :(
Had het ook helemaal niet door dat jouw nachten ook zo slecht waren. Ik denk dat ik precies weet hoe je je voelt.
Ik heb een hele lading tips gekregen van iedereen. Heb je daar behoefte aan? Dan kan ik je wel ff (waarschijnlijk vannacht ;) ) een dm sturen :)
Verder gewoon een :* want die kan je gebruiken!
Graag! :*

Overigens zeg ik absoluut niet dat we het zo zwaar hebben. Je ziet mij hier eigenlijk zelden klagen over haar slechte slapen en er zijn altijd ouders die het met nog minder slaap moeten doen.
Maar soms he.. Soms zitten we er best even doorheen.
E.
pi_133758176
Hallo aapieannie!

Kyara, dat is toch heerlijk thuiskomen? Ik vind dat ook zo fijn, die grote lach altijd meteen.

Loj, dat voetenverhaal _O-

Venco, wat eng! Ik heb net Ravenswood gekeken, nu zou ik helemaal in mijn broek poepen van angst :D

E. Is zon heerlijke knuffelkont. Als ik haar op mijn arm neem drukt ze haar wang tegen mij aan en als ze echt moe begint te worden legt ze haar hoofd op mijn borst en kan ik kusjes geven op haar hoofd. Zo fijn O+
E.
pi_133758246
Ik vind het wel pittig Spark. 5 uur achter elkaar redden wij hier ook niet. Maar hier is het drinken en weer verder slapen. 's Nachts met een huilende baby in de weer zijn lijkt me heel slopend. En dat je er dan even doorheen zit lijkt me ook logisch.

Ik klaag dan misschien wat meer, maar soms is het gewoon fijn om het even van je af te schrijven.

Welkom aapieannie
pi_133758375
Vijf uur aan elkaar klinkt luxe als je dat niet gewend bent, maar als dat het enige is wat ze slaapt valt dat tegen natuurlijk. Klinkt zwaar. Vooral het huilen snachts lijkt me naar, ik kan snachts echt een stuk minder hebben wat dat betreft.

Wil ze wel bij jou/jullie liggen?
  vrijdag 29 november 2013 @ 22:17:43 #77
265732 Keshet
Alle kleuren van de regenboog
pi_133758714
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2013 20:07 schreef LadyBlack het volgende:
Oh en 5 uur slaap met een baby kan misschien luxe zijn, maar dat wil niet zeggen dat het niet ook zwaar is. Zeker als het iedere nacht huilen is :{
Dat zeg ik toch ook niet? Ik baal er af en toe ook van maar ik heb er minder moeite mee na het bijstellen van mijn verwachtingen. Drie uur slaap achter elkaar is heel fijn, 5 is luxe en langer dan dat is meer dan 4 jaar geleden. :+
En soms is dat heel vervelend maar helaas gaan ze niet langer slapen omdat ik korte nachten niet ok vind.
Henkie slaapt van 7 - 11, dan van half 12 tot 3. Om 2 uur is grote zus wakker maar die gaat na de mededeling dat het nog nacht is weer slapen in haar eigen bed of in ons bed. Om 3 uur is Henkie weer wakker, die wil dan eerst eten en dan spelen tot 4 uur. Niet mogen spelen = huilen. Hij mag niet spelen om die tijd dus helaas is het dan meestal huilen.
Om half zes is hij weer wakker en gaat in bed spelen en knuffels op z'n zus gooien :+ . Als zij in ons bed ligt gooit hij nog steeds die knuffels maar dan dan raakt hij niemand.
Om zes uur is hij er echt klaar mee en wil dan uit bed. Grote zus slaapt tot 7 uur.

Niet altijd leuk, wel is het zoals het is. Je kan ze niet dwingen om te slapen.

Samenvatting: Ja, het is rot; zeker als je kind verdrietig is.
Probeer te kijken naar oplossingen zoals omstebeurt slapen met oordoppen in, zelf een keer ergens gaan logeren waar je wel door kan slapen, je kind een nachtje laten logeren, etc.

Tegenwoordig kan ik zelfs genieten van dat uurtje 's nachts met m'n jochie. Hij en ik in een bijna donkere kamer. We filosoferen dan een eind weg samen. O+
A grand adventure has begun.
pi_133758999
Welkom aapieannie!

Vandaag een dagje gewerkt voor m'n oude baas, kleintje bij oma en toen ik thuis kwam wilde ze me niet eens aankijken :'( meh, heb wel
Sinds woensdag een mooie tattoo met de naam van ons meisje! En morgen voor het eerst Sinterklaas Vieren met de hele familie Hihi... Iemand nog HANDIGE cadeautips?

Ben echt een baby newbie sorry dat ik zoveel vraag :p
  vrijdag 29 november 2013 @ 22:24:25 #79
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_133759001
Ik heb een zoonlief die geregeld van 4 tot 7 strak tegen me aangeplakt ligt, soms zelf langer en dan wil ie zo nu en dan de borst....gezellig en dat heeft ie nodig, maar het sloopt ook mijn lijf omdat ik die uren minder diep slaap en minder kan draaien in mijn slaap.

Dochterlief spookt geregeld, wil dan niet in ons bed slapen, maar wel even bij ons en daarna weer in dr eigen bed, soms gaat dat soepel, soms met gebrul.

Zoonlief is soms om 5-6 uur aan het kletsen en dan hoop ik maar dat ie een beetje zachtjes doet, want lawaai of huilen zorgt ervoor dat dochterlief ook meteen wakker is.

Ik ben dus altijd aan het sussen en de boel rustig zien te houden als er een wakker is.

Maar ach, over een jaar liggen ze vast gezellig samen op een kamer en slapen ze de hele nacht. Ze zijn maar zo kort klein he denk ik dan en het is nogal wat, dat groeien en groter worden en de wereld ontdekken.... O+
  vrijdag 29 november 2013 @ 22:24:40 #80
159867 becky27
Ik gooi een balletje op
pi_133759013
Vijf uur aan elkaar is hier ook wel luxe. Om 2300 uur de laatste fles en dan om 0300 of 0400 weer. Heeeel soms wat later. Maar daarna slaapt ze wel weer. Vanochtend werd ze om 05.30 pas wakker (helaas een paar keer voor de oudste eruit) maar helaas sliep ze daarna niet meer.
pi_133759174
Klinkt ook best lekker keshet!

LE, bij ons huilt ze ook. Het is ook niet gewoon huilen maar zo erg schreeuwen dat ze moet kokhalzen en soms zelfs spugen. Ik weet niet, het helpt vaak wel om een flesje te geven maar dat is dan maar zo weinig, ze kan niet wakker worden van de honger.. Ze huilt ook al zo erg als ze om 22 uur wakker schrikt, net dus ;) dan lukt het soms niet om haar te kalmeren, een andere keer zoals nu is er nadat ik haar uit bed heb gehaald niets meer aan de hand.
Waarschijnlijk is het ook een kwestie van accepteren hoor, meer zit er niet op ook. Maar dat gehuil, het gaat ons door merg en been :'(
E.
pi_133759264
Zeg Kyara, jij klaagt helemaal niet veel!! Ik vind jou echt altijd positief, net als LE. Ik wou dat ik wat van jullie levensinstelling had!
E.
  vrijdag 29 november 2013 @ 22:30:21 #83
159867 becky27
Ik gooi een balletje op
pi_133759288
Sparkling, het is zo herkenbaar voor mij, dat huilen. Door de voeding is Isabel gestopt met huilen. Geef je haar geen voeding meer s nachts??
pi_133759485
In principe niet nee. We volgen het ziekenhuisschema, van de huilpoli. Daarbij zou ze al van 7 tot 7 'moeten' maar dat lukt sowieso niet, een voeding rond 22/23 uur krijgt ze extra. Ziekenhuis adviseerde ons om, als het echt niet anders is, dan maar een klein flesje 120/4 te geven voor in de nacht en dat doen we ook als het niet lukt om haar te kalmeren.
E.
pi_133759498
Luuk krijgt in de nacht ook nog echt een fles als hij wakker wordt. Qua postuur heeft ie het echt niet nodig, maar als ik in de nacht wakker wordt drink ik ook vaak een slok water. De fles is vaak 120+2 of 90+1 hangt een beetje van de tijd af. Hij huilt dan ook echt. Eerder ging hij gelijk na de fles weer slapen, maar tegenwoordig is het brullen. We zijn dan ook echt 1,5 tot 2 uur met hem bezig. Van de week heb ik de halve nacht naast hem geslapen op een ledikant matras, en kussen. Dan scheelt het maar weer dat ik 1.65 ben.

We hebben met Sofie enorm geboft qua slaapgedrag, Luuk is echt het tegenovergestelde.
*poef* nu is het weg
  vrijdag 29 november 2013 @ 22:37:48 #86
159867 becky27
Ik gooi een balletje op
pi_133759655
Volgens mij heeft ze gewoon trek s nachts. Hoeveel mag ze in totaal drinken, al een liter? Zoals ik lees drinkt ze gemiddeld 5 * 120. Ik zou r s nachts of s avonds een goede fles geven, ze heeft het blijkbaar nog nodig!

Onze huilpoli, waar Isabel 10 dagen heeft gelegen hebben juist weer de nachtfles geïntroduceerd.
Je baby moet niks, als ze trek heeft moet ze eten. Ze is toch ook niet zo enorm zwaar?
  vrijdag 29 november 2013 @ 22:39:55 #87
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_133759756
Spark, het huilen 's nachts lijkt me ook vreselijk zwaar. Ik vind het helemaal niet gek dat jullie als ouders het er zwaar mee hebben, ik geloof dat iedereens geduld op een gegeven moment op is in die situatie :* Dikke knuf!
Goed dat jullie bij de huilpoli lopen. Hoe lang komen jullie daar al?
pi_133759816
Gemiddeld denk ik zoiets ja. Ze zat gisteren op 700nogwat, dat is echt heel veel. Gemiddeld zit ze op 550 tot 650 per dag. Haar gewicht weet ik nu niet, volgende week moeten we weer naar het cb. Ze zat tot nu toe altijd op de -1 lijn.
Ik ben trouwens niet tegen de nachtfles, maar ze drinkt er dus niet zoveel van. Eerder dronk ze de 23 uur en de nachtvoeding het beste maar dat is niet meer zo.
E.
pi_133759978
Gotc, paar maanden al. Weet eerlijk gezegd niet of het echt een huilpoli is. Ze is er door de kinderarts bekeken en verder begeleiding vanuit een babyconsulent/verpleegkundige. Als het huilen echt niet afneemt kunnen we d'r laten opnemen maar dat gaat echt heel wat stappen te ver. Ze boekt al heel veel vooruitgang O+ In januari hebben we een afspraak in het ziekenhuis zelf, ook weer met de kinderarts. Misschien nog eens mailen of volgende week bespreken op het cb.
E.
  vrijdag 29 november 2013 @ 22:47:56 #90
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_133760144
Het lijkt mij ook echt zwaar... Ik vind het moeilijk om er iets van te zeggen, want ik herken het niet zo goed. Wij voeden echt op gezette tijden en ze wordt 's nachts wel eens wakker, maar huilen doet ze dan niet. Misschien heeft ze dan trek, dat zou kunnen, maar omdat ze zelf echt nauwelijks uit zichzelf vraagt om voeding weten we het gewoon niet. Daarom werkt op gezette tijden voor ons toch het best. Als we naar fv volledig gaan, willen we kijken of we naar 4 flessen kunnen. Dat lijkt me nog wel een uitdaging in tijden zoals nu waarin ze rustig 5x180 of meer wegzet. Maar nu plukken we haar er elke dag om 06:00 uit. Ik denk dat als we dat niet zouden doen, ze echt tot een uur of 9 door zou slapen ofzo :?. Geen idee! Maar goed, ze doet het er goed op, dus ja..

Wel fijn dat er zoiets is als een huilpoli en dat jullie wel hulp krijgen :Y. Loj, zijn jullie uiteindelijk nou nog naar een (huis)arts geweest?
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  vrijdag 29 november 2013 @ 22:49:28 #91
265732 Keshet
Alle kleuren van de regenboog
pi_133760207
Spark, durf je het aan om haar vannacht meteen een grote fles te geven als ze wakker wordt?
Het komt op mij ook over alsof ze honger heeft.
Succes. Rot is het he als je zo opziet tegen de nacht. :*
A grand adventure has begun.
  vrijdag 29 november 2013 @ 22:53:11 #92
159867 becky27
Ik gooi een balletje op
pi_133760360
Sparkling, ik zou s nachts gewoon een fles van 180/6 aanbieden en kijken hoe ver ze komt en of ze dan wel tevreden is.
pi_133760477
Ja, denk dat ik dat wel durf. Al voelt het een beetje alsof ik tegen de regels inga, stom he? Het is ons eigen kind :')

Kijken maar eens even wat het beste werkt.
E.
  vrijdag 29 november 2013 @ 23:00:23 #94
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_133760606
Ik geloof niet dat er in de regels staat dat je evt hongersignalen maar moet negeren ;). Ze kan het hebben, dus ik zou het geloof ik ook gewoon maar proberen! Hooguit moet je een flinke hoeveelheid weggooien, maar dat lijkt me te doen!
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  vrijdag 29 november 2013 @ 23:00:28 #95
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_133760610
Ik vind met 6 maanden van 19.00 tot 07.00 uur slapen echt niet 'gezond' voor zo'n wurm. Ik zou idd ook gewoon voeding aanbieden zoveel als ze wil drinken en ik zou rijstebloem stoppen, niet alle kindjes kunnen daar even goed tegen.
  vrijdag 29 november 2013 @ 23:00:40 #96
159867 becky27
Ik gooi een balletje op
pi_133760616
Good for you, kijk eens hoe ver ze komt. Wat je ook nog kan proberen is een grotere fles in de avond zonder rijstebloem (want dat kan ook zwaar op de maag vallen) en dan een fles in de nacht.
Isabel is bijna 1 en die heeft tien minuten geleden nog een 210/7 weggetikt, ik hoop dat ze het volhoudt tot 5 of 6 uur.
  vrijdag 29 november 2013 @ 23:03:29 #97
159867 becky27
Ik gooi een balletje op
pi_133760734
En dan meer omdat ze anders boven de 30 schepjes voeding uit komt ipv dat ik het vervelend vind dat ze wakker wordt. Kinderarts is hier heel duidelijk, ze geeft aan dat ze het nodig heeft dus gewoon geven!
  vrijdag 29 november 2013 @ 23:03:43 #98
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_133760747
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2013 23:00 schreef Juud79 het volgende:
Ik vind met 6 maanden van 19.00 tot 07.00 uur slapen echt niet 'gezond' voor zo'n wurm. Ik zou idd ook gewoon voeding aanbieden zoveel als ze wil drinken en ik zou rijstebloem stoppen, niet alle kindjes kunnen daar even goed tegen.
Waarom niet? Wij 'moeten' ook naar zoiets toe. Op het cb zeiden ze vandaag dat tussen de 4-6 maanden je naar 4 flessen zou moeten en dan laatste fles ergens rond 20u en dan de volgende ochtend weer. Noor slaapt nu al maanden van 22:30-06:00.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_133760863
Nou ja, M sliep met 6 maanden van 19.00 - 07.00. Niks ongezonds aan hoor, hij was (en is) gewoon een slaapkoppie. Maar het is niet de norm denk ik.

Spark, sterkte voor vannacht :*
  vrijdag 29 november 2013 @ 23:07:04 #100
159867 becky27
Ik gooi een balletje op
pi_133760882
Volgens bepaalde richtlijnen wel en volgens andere richtlijnen niet.
Ik hou me niet meer aan richtlijnen want volgens mij moet Isabel dan op 1 of 2 voedingen per dag zitten en vooral tussen 1900 en 0700 niets meer drinken.
Dat gaat hier gewoon niet op, misschien wel bij andere babys hoor, maar ik kijk naar mijn kindje en die heeft trek. CB bij ons gaat daar volledig in mee trouwens.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')