Ja, heb ik naar zitten kijken, maar dit is geen optie. Want hierbij moet ik de knietjes buigen om ze erin te krijgen. Gaat hij niet tof vinden. Ik zoek een ding die je het liefst zo in de poten kan risten (achterhand).quote:Op donderdag 28 november 2013 15:43 schreef JerryLee het volgende:
[..]
Gezien het jaargetijde zou ik een goede fleece overall aanbevelen na de hydro .
Tocht en kou in samenwerking met een natte hond zijn een nono bij gewrichtsklachten
[ afbeelding ]
en een waterblazer voor thuis ,als het niet te ver is .
hoe eerder hij droog is des te beter .
...en plaveisel trachten te vermijden ,bospaden zijn ideaal (verend)
Maar de meniscus is uit links gehaaldquote:Op donderdag 28 november 2013 15:23 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
[..]
Dus mogelijk ook een probleem met de meniscus... Maar dat weet je pas als binnen de knie gaat kijken.
Arthrose verslechtert de prognose op goed herstel na de operatie. 6 weken is sowieso erg optimistisch. Dat is bij een jonge hond waar verder alles goed gaat. Bij een oude hond is 3 maanden al erg goed.
Elke 3-4 uur uitlaten moet prima zijn.
quote:knie is vreselijk overvuld, en het kraakbeen met name in de trochlea ziet er erg beschadigd uit. Geen aanwijzingen voor al langer bestaande patella luxatie. Resten van de VKB en de achterste hoorn van de mediale meniscus verwijderd.
Kapsel is lateraal erg dik, binnenste laag gewoon gehecht, daarna de fascie er met enke eliggende U-vormige hechtingen strak overheen getrokken. Dit geheel ondersteund met 2 imbricatiehechtingen van dikke vicryl. Uitsluitend vicryl gebruikt.
Alles is nu stabiel, patella zit goed.
en bij de gouden schaar of een andere kleermaker/verstelding aan laten passen?quote:Op donderdag 28 november 2013 16:52 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ja, heb ik naar zitten kijken, maar dit is geen optie. Want hierbij moet ik de knietjes buigen om ze erin te krijgen. Gaat hij niet tof vinden. Ik zoek een ding die je het liefst zo in de poten kan risten (achterhand).
Oke. Maar waar ik dan tegenaan loop, je kent Baloe. Die gaat daar echt NIET in staan. Dus ik moet hem erin zetten. Optillen, ect... ik vraag me af of dat kwaad kan en of hij dat cool gaat vinden. Aan de andere zijde... die dingen kosten volgens mij geen moer.quote:Op donderdag 28 november 2013 16:54 schreef oh-oh het volgende:
Nee Q, zo een pak met een sluiting bovenop dr rits hoef je de knietjes niet voor te buigen!
Daar stapt ie in en dan trek je het omhoog en rits je het dicht. Mijn pakken moeten wel met gebogen knietjes allemaal want of geen sluiting of buiksluiting
Nou als ie ligt en je mikt een beetje goed dan kun je hem wel zo overeind heisen dat ie er al praktisch in staat hoor. Of je neemt een fleeceding, dan kun je zo de achterkant van de poten openknippen en er bij zo een turk klittenband in laten naaien!quote:Op donderdag 28 november 2013 17:10 schreef Qwea het volgende:
[..]
Oke. Maar waar ik dan tegenaan loop, je kent Baloe. Die gaat daar echt NIET in staan. Dus ik moet hem erin zetten. Optillen, ect... ik vraag me af of dat kwaad kan en of hij dat cool gaat vinden. Aan de andere zijde... die dingen kosten volgens mij geen moer.
Jerry! Waar heb je dat plaatje vandaan gerukt?m.a.w waar kan ik die bestellen?
Ach, de meniscus was al beschadigd. Komt trouwens vaak voor bij Rottweilers en Goldens.quote:Op donderdag 28 november 2013 17:08 schreef Qwea het volgende:
[..]
Maar de meniscus is uit links gehaalddus dat kan het niet zijn. OK verslag :
[..]
Euwh. Atroscopisch kun je niet in de knie zeker? Moet zeker weer open?quote:Op donderdag 28 november 2013 17:19 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
[..]
Ach, de meniscus was al beschadigd. Komt trouwens vaak voor bij Rottweilers en Goldens.
Maar zij hebben alleen een los flapje verwijderd (achterste hoorn), de rest van de meniscus zit er nog.
Na het eten ff rustig naar kijken. Thnx !quote:Op donderdag 28 november 2013 17:21 schreef JerryLee het volgende:
Hier heb je het kleden van de hond ,om een voorstelling te kunnen maken ,en waar je aanpassingen zou wensen
Maatvoering :
http://www.hondenspul.nl/(...)ll--N_art_11695.html
weet je de maat ,moet je echt ff in de rondte shoppen .
het is een wilde handel ,met grote prijsverschillen en vergeet veilingkijker niet.
heb je alle marktplaatsen en ebay in enen.
Ik ben natuurlijk geen orthopeed, maar ik heb geleerd dat binnen 12-24 uur moet het gaan werken. De pijnklachten moeten dan minder worden. Maar overleg het even met Amsterdam!quote:Op donderdag 28 november 2013 17:49 schreef Qwea het volgende:
Hey DDA? Hoelang duurt het eigenlijk voordat Moderin echt effect zou moeten hebben? Kan dat langer zijn dan 48u?
Rotterdamquote:Op donderdag 28 november 2013 19:56 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
[..]
Ik ben natuurlijk geen orthopeed, maar ik heb geleerd dat binnen 12-24 uur moet het gaan werken. De pijnklachten moeten dan minder worden. Maar overleg het even met Amsterdam!
Je kan wel arthroscopisch in de knie kijken, maar waarschijnlijk verder niks arthroscopisch doen. Ook omdat er al zoveel arthrose is.
quote:Op donderdag 28 november 2013 19:58 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
Jullie hebben nog 2 dagen om mee te doen aan de Sinterklaas/huisdier fotowedstrijd van Beaphar.![]()
https://www.facebook.com/(...)45631&type=1&theater
Oh ja, het is uiteindelijk Rotterdam geworden.quote:Op donderdag 28 november 2013 20:00 schreef Qwea het volgende:
[..]
RotterdamNiet Amsterdam
Ik ga het morgen overleggen. Hij heeft niet gebeld
Ik zie namelijk niet echt heel veel verbetering. Ik heb dan ook geen idee hoeveel verbetering ik moet zien.
Ik las wel op sommige fora dat een injectie met Dexa beter zou helpen dan met Moderin.
Dan heb ik gelijk nog een vraag voor je (word je er al flauw van?). Baloe krijgt tramal, 100mg 3x daags. Soms kwijlt hij ontzettend na het geven van de tramal. Is het normaal? Is er iets aan te doen?
quote:Op donderdag 28 november 2013 20:42 schreef oh-oh het volgende:
Niet meedoen, blijf van mijn winkansen af dude!
Sorry, Winnie Wana, ik zie het nu pas. Dat zou inderdaad gehecht moeten worden. Gelukkig ben ik al naar een dierenarts geweest. Dit zit uit als een typische winkelhaak-wond, dus hij zou ergens blijven hangen waardoor de huid ingescheurd is.quote:Op vrijdag 29 november 2013 11:23 schreef WinnieWana het volgende:
Goedemorgen DDA
Vanochtend zag ik bij mijn poes dat ze een wond had aan haar achterbeen. Het is een ronde wond. En ik vind hem vrij naar eruit zien. Poes zelf lijkt er geen last van te hebben. Speelt, eet en is nog net zo lomp als daarvoor. Zou dit gehecht moeten worden? (afspraak met dierenarts staat al gepland voor vanmiddag)
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dit zijn de meest duidelijke foto's die ik heb kunnen maken.
Ik ben echt aan het nadenken hoe deze wond is ontstaan. Het lijkt mij geen beet van een andere kat. Ik had gisteren kaarsen aanstaan (voor het eerst) maar als ze daar op is gaan zitten moet ik toch wel wat gehoord hebben. En ze stonden niet aan als ik uit de kamer was. Ze is wel ontzettend lomp. Kan proberen op de de tafel te springen heel druk en er dan weer afvallen. Ze is niet gracieus zoals andere katten. Vond ik altijd heel erg grappig dat ze zo lomp en onhandig is maar nu minder.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |