Hij heeft nu een dipje. Had ook meerdere blessures de afgelopen jaren. Dat defensieve komt er nog wel naarmate hij ouder en volwassener wordt. Toegegeven, een Suter of Weber waren op zijn leeftijd (26) ook defensief superieur. maar Letang komt er écht wel hoor.. Heeft dat al heel vaak laten zien.quote:Op zondag 1 december 2013 20:08 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Ben je nu serieus? Die gast brengt echt helemaal niks
We gaan het zienquote:Op maandag 2 december 2013 15:18 schreef emokid het volgende:
[..]
Hij heeft nu een dipje. Had ook meerdere blessures de afgelopen jaren. Dat defensieve komt er nog wel naarmate hij ouder en volwassener wordt. Toegegeven, een Suter of Weber waren op zijn leeftijd (26) ook defensief superieur. maar Letang komt er écht wel hoor.. Heeft dat al heel vaak laten zien.
Op de Xbox 360, waar ik altijd op kijk, opent de app altijd met de vraag of je scores wilt zien of niet. Op de website is ook een optie, maar dan moet je niet via de homepage naar Gamecenter gaan uiteraard.quote:Op dinsdag 3 december 2013 15:37 schreef Abe_Lenstra het volgende:
Ik denk erover om een Gamecenter Live abonnement te nemen. Rookie vraagje: Is het mogelijk om in te loggen en wedstrijden te bekijken van de avond / nacht ervoor zonder dat je al direct geconfronteerd wordt met de uitslag?
Dus gewoon rechtstreeks via gamecenter.nhl.com. De NHL Vault zegmaar.... Ok, cool! Bedankt!quote:Op dinsdag 3 december 2013 15:42 schreef emokid het volgende:
[..]
Op de Xbox 360, waar ik altijd op kijk, opent de app altijd met de vraag of je scores wilt zien of niet. Op de website is ook een optie, maar dan moet je niet via de homepage naar Gamecenter gaan uiteraard.
Ja, niet per se NHL Vault, maar gewoon Gamecenter bookmarken, en daar Scores op off zetten.quote:Op dinsdag 3 december 2013 15:44 schreef Abe_Lenstra het volgende:
[..]
Dus gewoon rechtstreeks via gamecenter.nhl.com. De NHL Vault zegmaar.... Ok, cool! Bedankt!
Precies, dat werkt!quote:Op dinsdag 3 december 2013 17:06 schreef emokid het volgende:
[..]
Ja, niet per se NHL Vault, maar gewoon Gamecenter bookmarken, en daar Scores op off zetten.
quote:Op woensdag 4 december 2013 14:39 schreef Abe_Lenstra het volgende:
Bedankt Emokid en maniack28! Die off-button had ik tot nu toe gemist!
Op papier wel. Helaas leken de Sharks er niet zoveel zin in te hebben en werd het 5-2 voor de Pens. Als je in de defensive zone meermaals heel slecht passt en de puck verliest tegen een snel team als de Penguins verdien je het ook niet om te winnen. Slap en inspiratieloos.quote:Op donderdag 5 december 2013 19:01 schreef emokid het volgende:
Boo, geen Malkin vanavond tegen de Sharks. Leek mij een mooie matchup op papier.
Zeer tof dit.. Hoop voor die jongen dat hij het redt. Die laatste alinea is echter wel raar, want waarom zou je voor Canada willen uitkomen als geboren Nederlander.. maar goed, een geboren Surinaamse profvoetballer komt ook doorgaans uit voor het Nederlands elftal, om het even te vergelijken.quote:Op vrijdag 6 december 2013 14:27 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
http://www.thehockeynews.(...)-the-canadian-dream/
Jammer van die laatste regels![]()
Maar goed hij heeft nog 4 jaar QMJHL te gaan, dan is het misschien beter om nog niet te kiezen, voor Nederland uitkomen kan altijd nog. Al weet ik niet of hij recht heeft op een Canadeze pas
Surinamer heeft geen Surinaams paspoort maar goed het is te vergelijken met Tim Visser die liever voor Scotland gaat rugyben dan voor Nederland en de keuze heeft om te kiezenquote:Op vrijdag 6 december 2013 15:27 schreef emokid het volgende:
[..]
Zeer tof dit.. Hoop voor die jongen dat hij het redt. Die laatste alinea is echter wel raar, want waarom zou je voor Canada willen uitkomen als geboren Nederlander.. maar goed, een geboren Surinaamse profvoetballer komt ook doorgaans uit voor het Nederlands elftal, om het even te vergelijken.
Als top sporter heb je er alles voor over om de top te bereiken. Canadees nationale team is in ijshockey de ultieme top op internationaal niveau.quote:Op vrijdag 6 december 2013 15:27 schreef emokid het volgende:
[..]
Zeer tof dit.. Hoop voor die jongen dat hij het redt. Die laatste alinea is echter wel raar, want waarom zou je voor Canada willen uitkomen als geboren Nederlander.. maar goed, een geboren Surinaamse profvoetballer komt ook doorgaans uit voor het Nederlands elftal, om het even te vergelijken.
1) dunnoquote:Op vrijdag 6 december 2013 19:44 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
1:Welke 2 spelers hebben meer dan 500 goals gescoord en geen 1000 punten gescoord?
2: Wie was de eerste speler die 8 keer meer dan 100 keer scoorde?
Inderdaad, als hij al sinds z'n 7e in Canada woont is het ook wel wat anders dan die import hardlopers of al die brazilianen die in hun mid-20 naar NL komen of voor het nationale team van Qatar spelenquote:Op vrijdag 6 december 2013 20:28 schreef Katth het volgende:
[..]
Als top sporter heb je er alles voor over om de top te bereiken. Canadees nationale team is in ijshockey de ultieme top op internationaal niveau.
Als je een Luxemburger bent en je krijgt de kans om voor het Nederlands elftal te spelen, dan doe je dat toch?
...........twitter:cyclelikesedins twitterde op zaterdag 07-12-2013 om 01:40:47From what I've gathered, Adam Erne (Lightning prospect) concussed Jonathan Drouin (Lightning prospect). That's ... not good. reageer retweet
1: een is een hockeylegende, de andere speelde nog niet zo lang geleden nog en is geboren in een ander land dan waar hij voor speeldequote:Op vrijdag 6 december 2013 21:17 schreef RobertVH het volgende:
[..]
1) dunno
2) Niemand, tenzij je 100 punten bedoelt, dan waarschijnlijk iemand anders dan Gretzky want dat is te makkelijk logisch / trick question, Bossy ?
[..]
Inderdaad, als hij al sinds z'n 7e in Canada woont is het ook wel wat anders dan die import hardlopers of al die brazilianen die in hun mid-20 naar NL komen of voor het nationale team van Qatar spelen
Dat zijn gelukgoudzoekers, wat anders dan vanaf je 7e hockey spelen in Canada. Ik zou hem eigenlijk voor gek verkalren als hij voor Nederland zou willen spelen.
Trouwens toeval of niet, dat het reclamebord op de achtergrond net 'old dutch' staat
quote:probably the ugliest thing in the NHL since Bertuzzi/Moore
Je ziet hem eerst naar Marchand kijken en moment dat hij hem raakt kijkt hij pas weg. Mag dan wel Marchand zijn, maar dit is gewoon net zo schandalig als wat Thornton deed daarna.quote:Op zondag 8 december 2013 02:00 schreef maniack28 het volgende:
En de Neal hit, die mag ook voor 10 potjes eruit wat mij betreft.
[ afbeelding ]
Omdat hij weigerde te vechten eerder in de partij zeker? Jack Edwards is de smerigste homer die er bestaat op tv.quote:Op zondag 8 december 2013 02:04 schreef emokid het volgende:
Wow. Wow. NESN commentator geeft Orpik de schuld. Boston'er kan het niet.
Omdat hij Eriksson had gehit, die verliet de wedstrijd. Ik heb hem niet gezien, maar Josh Rimer twittert dat die clean was. Daarom was Thornton zo opgefokt.quote:Op zondag 8 december 2013 02:07 schreef Katth het volgende:
[..]
Omdat hij weigerde te vechten eerder in de partij zeker? Jack Edwards is de smerigste homer die er bestaat op tv.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |