Have fun!quote:Op zaterdag 30 november 2013 13:22 schreef SonicVolcano het volgende:
Date 2 vanavond. Ze komt film kijken bij mij.
Afwachten of het daar bij blijft
Thanksquote:
Dude... vraag gewoon of je haar mag toevoegen op Facebook...quote:Op zondag 1 december 2013 20:05 schreef PG18 het volgende:
GeluktKan het alleen proberen op een Android telefoon die ook root toegang moet hebben.
Dus geen idee of het ook op een iPhone mogelijk is.
1. Verwijder de tinder cache (Instellingen > Apps > Tinder > Gegevens wissen)
2. Download de apps 'Shark for Root' (en eventueel 'Sharkreader')
3. Start de app Shark for Root en druk op Start
4. Open Tinder, ga naar het gesprek van je match, open het profiel en blader door al zijn/haar foto's
5. Ga terug naar Shark for Root, druk op Stop en onthoud datgene wat achter 'Filename' staat
6. Zoek met een bestandsbeheer app dat .pcap bestand op en stuur deze op de een of andere manier naar je pc.
7. Download het programma 'Wireshark'
8. Ga naar File > Open en zoek het .pcap bestand op
9. Ga naar File > Export Objects > HTTP en sla elke regel op waar 'image/jpeg' onder ContentType staat
De foto's waarvan de bestandsnaam begint met 640x640 zijn de foto's van je match in groot formaat
Stap 1 is nodig omdat de foto's waarschijnlijk al ergens opgeslagen zijn op je telefoon en niet opnieuw van de servers gehaald worden, dus dan worden ze ook niet door Wireshark opgemerkt. Door je cache te legen wordt alles weer van de servers gehaald, inclusief de foto's van je geliefde match.
Echt he, net als die gasten die verschillende punten met FakeGPS instellen om te kijken wat haar woonplaats isquote:Op zondag 1 december 2013 20:36 schreef wc-eend het volgende:
[..]
Dude... vraag gewoon of je haar mag toevoegen op Facebook...
Heb ik ook last van man. In het begin stroomde ze binnen maar nu nog maar heel weinigquote:Op donderdag 28 november 2013 17:53 schreef sausagin het volgende:
Ik heb geen matches meer de laatste tijd. Ik ben gezakt in marktwaarde zo te zien
Android. Maar zoals ik al zei logt hij gewoon niet in en geeft hij de melding dat de pagina niet beschikbaar is...quote:
So? Did you fuck her?quote:Op maandag 2 december 2013 16:38 schreef Volvoman het volgende:
Gister een date gehad. In het begin een beetje ongemakkelijk maar werd daarna nog erg gezellig
Heb je een idee als tagline voor mij?quote:Op vrijdag 29 november 2013 11:53 schreef Panzermaus het volgende:
Ik zat hier op toen die app net uit voor iOS was. Destijds ook al veel jonge kuikens. Ik had drie goed uitgekozen foto's en een rock solid, quasi-intelligente / sexual aggressive tagline van 3 alineas.
Honderdduizend matches en wat extra. Was gesneden koek aldaar, ook beetje vissen naar hoe ze benaderd werden door andere gasten gaf veel inzicht.
Meisjes begonnen altijd zelf het gesprek over die tagline en visten al snel naar een telefoonnummer. Uiteindelijk niets mee gedaan, veel simpele dozen van een jaar of 18.Beetje beweren dat ze niet wisten waarom ze erop zaten.
Die foto's, tagline en eerste indruk (lage wanhopigheidsfactor) zijn het allerbelangrijkst. Ga geen interview voeren, en niets zeggen is beter dan 'tja' berichten.
Ze blijven vanzelf praten, laat ze lekker het initiatief nemen en het gevoel geven dat ze voor de verandering ergens moeite voor moeten doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |