Onder het mom van "altijd druk zijn"?quote:Op vrijdag 29 november 2013 17:57 schreef Hiergaanwedan het volgende:
Gewoon dit weekend heel veel mee gaan maken zodat je maandags dan ook veel te vertellen hebt.
Druk zijn met wat?quote:Op vrijdag 29 november 2013 19:26 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
Onder het mom van "altijd druk zijn"?
Van alles.quote:
Ahjoh anders verveel je je ook zo de teringquote:Op vrijdag 29 november 2013 19:42 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
Van alles.
Valt me op dat je tegenwoordig altijd druk moet zijn. Op het werk, in je vrije tijd.
Firefly, spreek dan over hormonale huishouding van een man in plaats van "elke man heeft dezelfde hormonen". Iedereen weet dat wel, maar je maakte abstractie van het feit dat er verschillen zijn in de hormoonhuishouding van een man! En DAT is verschillend per man! Vandaar dat elke man (en mens) uniek is én dat is niet enkel op hormonaal vlak! Dus neen, in jouw initële context zou je zowiezo 0/10 behalen als je zegt "alle mannen hebben dezelfde hormonen" zonder meer uitleg. Nu praat je over balans en dat is helemaal anders dan "dezelfde hormonen hebben". Dus ja hoor ik heb wél verstand van biologie én mij maak je niets wijs met zulke ongenuanceerde 'stellingen'.quote:Op vrijdag 29 november 2013 14:27 schreef firefly3 het volgende:
Elke man heeft dezelfde hormonen in zijn lichaam. Slechts het balans is anders. Complicate, ik merk dat je zelf totaal geen verstand hebt van biologie.
Basiskennis die je klaarblijkelijk niet beheerst.quote:Op vrijdag 29 november 2013 14:39 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Zoek maar op google als je wat wilt leren over hormonen. Het zou wat zijn als we allemaal andere hormonen en genen hadden!Dit is basiskennnis man.
Van het een, komt het ander héquote:Op vrijdag 29 november 2013 14:55 schreef Royco1 het volgende:
En hoe helpt deze kennis mij om vanavond een vrouw te versieren?
Moet ik een gesprek beginnen dat het genetisch bepaals is dat wij matchen en seks moeten hebben?
Dit.quote:Op vrijdag 29 november 2013 14:59 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Mensen kunnen totaal verschillend reageren op hormonen. Genen zijn inderdaad de bouwstenen echter kunnen die ook verschillen. We hebben het naar mijn idee nu over hormonen in deze discussie. Daar reageren mensen dus verschillend op en handelen daarom ook verschillend van elkaar.
Waarom zien en niet spelen?quote:Op vrijdag 29 november 2013 15:09 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Vrouwen reageren altijd heel raar als ik vraag of ze mijn optimus prime willen zien, maar dat ze er niet mee mogen spelen.
Veel testosteron betekent ook niet altijd grote piemel, laat staan 'mannelijkheid' hé.quote:Op vrijdag 29 november 2013 21:43 schreef Hiergaanwedan het volgende:
Oestrogeen is gemakkelijk te herkennen aan lang haar en naaldhakken.
En ik maar denken dat door het testosteron op te sparen die lange slungel nog langer word...Fout gedacht dus...quote:Op vrijdag 29 november 2013 21:48 schreef complicate het volgende:
[..]
Veel testosteron betekent ook niet altijd grote piemel, laat staan 'mannelijkheid' hé.
Maar, je bent wel mannelijk.
quote:Op vrijdag 29 november 2013 22:53 schreef yats het volgende:
[..]
En ik maar denken dat door het testosteron op te sparen die lange slungel nog langer word...Fout gedacht dus...
Ik merk wel dat niemand me hier nog kent. Als er iemand zichzelf niet al te serieus neemt ben ik het zelf wel. Dus ja, het was als grap bedoeld...quote:Op vrijdag 29 november 2013 22:56 schreef complicate het volgende:
[..]Je hebt wél gevoel voor humor, dat is ook "iets" hé
(of zei je het niet als grap ?)
Okidokiquote:Op vrijdag 29 november 2013 23:04 schreef yats het volgende:
[..]
Ik merk wel dat niemand me hier nog kent. Als er iemand zichzelf niet al te serieus neemt ben ik het zelf wel. Dus ja, het was als grap bedoeld...
Je denkt toch niet dat ik iemand met mijn G1 Optimus Prime laat spelen hequote:
Ik hoop het dan voor jou.quote:Op zaterdag 30 november 2013 01:39 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Die transformer in mijn broek moet maar voldoende voor ze zijn om mee te spelen.
En anders verzinnen we wel iets anders voor er bij, maar van Optimus blijft ze af.quote:
Oké, boodschap is duidelijk.quote:Op zaterdag 30 november 2013 01:46 schreef Royco1 het volgende:
[..]
En anders verzinnen we wel iets anders voor er bij, maar van Optimus blijft ze af.
Maar goed, hoe is het hier? Iemand nog gescoord?
Maar zijn er op het gebied van de bedsporten nog noemenswaardige resultaten, of transfers?quote:Op zaterdag 30 november 2013 01:48 schreef complicate het volgende:
[..]
Oké, boodschap is duidelijk.
Ik kijk niet naar voetbal dus , weet niet wie er nu 'scoort' of niet.
(lol)
Altijd tochquote:Op zaterdag 30 november 2013 01:49 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Maar zijn er op het gebied van de bedsporten nog noemenswaardige resultaten, of transfers?
Mee eens.quote:Op zaterdag 30 november 2013 01:52 schreef complicate het volgende:
[..]
Altijd tochBedsporten is toch wél dé aangenaamste sport!
quote:Op zaterdag 30 november 2013 01:53 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Mee eens.
Dus jij jij hebt vanavond alle onderdelen al weer afgewerkt?
Ik weet toch niet dat jij vrijgezel bent.quote:Op zaterdag 30 november 2013 01:55 schreef complicate het volgende:
[..]is toch logisch ik ben vrijgezel voor iets hé
Haha op de zolder....je bedoelt met iemand zijn hand in mijn broek. Correctie.quote:Op zaterdag 30 november 2013 01:56 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Ik weet toch niet dat jij vrijgezel bent.
En je zit op Fok he, wie weet heb je gewoon wel de hele avond op zolder met je hand in je broekje achter de pc gezeten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |