twitter:AFCAjax twitterde op maandag 25-11-2013 om 13:27:51Wie staat er morgen in de spits? De Boer: 'Danny Hoesen, Davy Klaassen, maar ook Lasse Schöne kan in de spits. We zullen zien' #ajabar reageer retweet
Ik denk dat het Klaassen wordt met Schöne op rechts en Fischer links. Op het middenveld Blind Serero en Duarte.quote:Op maandag 25 november 2013 13:29 schreef Gramulanion het volgende:
twitter:AFCAjax twitterde op maandag 25-11-2013 om 13:27:51Wie staat er morgen in de spits? De Boer: 'Danny Hoesen, Davy Klaassen, maar ook Lasse Schöne kan in de spits. We zullen zien' #ajabar reageer retweet
Poulsen zou er zo maar weer in kunnen staan ipv Blind. Vooral omdat Boilesen uit vorm is. Hoop het nietquote:Op maandag 25 november 2013 13:31 schreef Syntix het volgende:
[..]
Ik denk dat het Klaassen wordt met Schöne op rechts en Fischer links. Op het middenveld Blind Serero en Duarte.
Dat is idd nog een twijfel geval. Boilesen was zaterdag (alweer) niet best. Blind daarentegen was goed op het middenveld.quote:Op maandag 25 november 2013 13:58 schreef gniffie het volgende:
[..]
Poulsen zou er zo maar weer in kunnen staan ipv Blind. Vooral omdat Boilesen uit vorm is. Hoop het niet
OK maar dat is tegen Heracles toch wat anders dan tegen Barcelona, in het NL eftal had hij het op die positie ook moeilijk.quote:Op maandag 25 november 2013 13:58 schreef Syntix het volgende:
[..]
Dat is idd nog een twijfel geval. Boilesen was zaterdag (alweer) niet best. Blind daarentegen was goed op het middenveld.
Het is niet nieuw dat schitteren door afwezigheid wat anders is dan werkelijk schitteren, zie ook de hier volop aangeprezen Serero.quote:Op maandag 25 november 2013 14:09 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Hoesen viel toch ook erg tegen op zijn goal na zaterdag
Idd, ik zet echt vraagtekens bij het feit dat Enoh blijkbaar echt zoveel slechter is dan Serero. Niet dat Enoh nou zo'n wondervoetballer is, maar volgens mij kan je die er prima bijhebben om eens de laatste 20 min te laten invallen oid.quote:Op maandag 25 november 2013 14:25 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het is niet nieuw dat schitteren door afwezigheid wat anders is dan werkelijk schitteren, zie ook de hier volop aangeprezen Serero.
Enoh heeft enerzijds een geweldige kwaliteit en anderzijds is het erg matig. Ik vind ook dat je hem er best bij kan hebben, zolang hij goed in zijn taak kan voetballen. En volgens mij deed hij dat altijd best goed.quote:Op maandag 25 november 2013 14:31 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Idd, ik zet echt vraagtekens bij het feit dat Enoh blijkbaar echt zoveel slechter is dan Serero. Niet dat Enoh nou zo'n wondervoetballer is, maar volgens mij kan je die er prima bijhebben om eens de laatste 20 min te laten invallen oid.
En man man man, die Fischer, wat word ik daar moe van.
Ja, dat bedoel ik, echt niet als basisspeler om het positiespel te spelen, maar bij een 1-1 stand wat meer pressie creeren ofzo. gewoon weer meer pit en power.quote:Op maandag 25 november 2013 16:05 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Enoh heeft enerzijds een geweldige kwaliteit en anderzijds is het erg matig. Ik vind ook dat je hem er best bij kan hebben, zolang hij goed in zijn taak kan voetballen. En volgens mij deed hij dat altijd best goed.
Pressie met Enoh? Qua werk ethos een voorbeeld maar ik ben blij dat hij er niet meer bij zit, hij kan er gewoon heel weinig van.quote:Op maandag 25 november 2013 16:08 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, dat bedoel ik, echt niet als basisspeler om het positiespel te spelen, maar bij een 1-1 stand wat meer pressie creeren ofzo. gewoon weer meer pit en power.
Ik snap best dat dat niet het voetbal is dat Frank voor ogen heeft, maar dat kan niet altijd.
Natuurlijk, het is ook een beetje een houthakker, maar soms heb je die nodig, om een Toivonen doormiddden te zagen ofzoquote:Op maandag 25 november 2013 16:15 schreef Tarado het volgende:
[..]
Pressie met Enoh? Qua werk ethos een voorbeeld maar ik ben blij dat hij er niet meer bij zit, hij kan er gewoon heel weinig van.
Hoesen spits, Klaassen laten invallen in de 80e minuut als spits.quote:Op maandag 25 november 2013 13:31 schreef Syntix het volgende:
[..]
Ik denk dat het Klaassen wordt met Schöne op rechts en Fischer links. Op het middenveld Blind Serero en Duarte.
quote:Op maandag 25 november 2013 16:26 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Natuurlijk, het is ook een beetje een houthakker, maar soms heb je die nodig, om een Toivonen doormiddden te zagen ofzo.
twitter:ajax1nl twitterde op maandag 25-11-2013 om 16:32:19De KNVB heeft @enoh_eyong drie duels geschorst n.a.v. zijn rode kaart in de wedstrijd FC Den Bosch - Jong #Ajax. reageer retweet
quote:Op maandag 25 november 2013 16:34 schreef Tarado het volgende:
[..]twitter:ajax1nl twitterde op maandag 25-11-2013 om 16:32:19De KNVB heeft @enoh_eyong drie duels geschorst n.a.v. zijn rode kaart in de wedstrijd FC Den Bosch - Jong #Ajax. reageer retweet
Bojan is beter dan elke speler die momenteel in de basis staat.quote:Op maandag 25 november 2013 16:39 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Luuk de Jong zou wel een aardige spits zijn hoef je niet meer aan te klote met middelmaat zoals Hoesen, Bojan en Siggy.
Volgens LitmanenAFCA is alles wat van Barįa komt middelmaat.quote:Op maandag 25 november 2013 16:41 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Bojan is beter dan elke speler die momenteel in de basis staat.
Nou neequote:Op maandag 25 november 2013 16:41 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Bojan is beter dan elke speler die momenteel in de basis staat.
Degene die ze hier naar toe sturen wel ja dat kloptquote:Op maandag 25 november 2013 16:42 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Volgens LitmanenAFCA is alles wat van Barįa komt middelmaat.
Luuk de Jong was met afstand de slechtste speler op het EK onder 21 in Israël en dat was inclusief Hoesen en Van der Hoorn.quote:Op maandag 25 november 2013 16:39 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Luuk de Jong zou wel een aardige spits zijn hoef je niet meer aan te klote met middelmaat zoals Hoesen, Bojan en Siggy.
Euh...wel. Zit meer techniek in zn teen dan de huidige aanvallers. Hij is 100x beter dan Schöne of Fischer.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |