quote:Op donderdag 2 januari 2014 20:13 schreef daNpy het volgende:
Vanavond weer een nieuwe volgens Feestboek
Die rode sokken ook echtquote:
als Jim toaal random iemand uit het publiek pikt vind ik het heel grappig dat ze wel een beetje op Amy lijktquote:Op donderdag 2 januari 2014 22:14 schreef DaviniaHR het volgende:
[..]
Die rode sokken ook echt
Simon kon het niet echt waarderen
die neusquote:Op donderdag 2 januari 2014 22:39 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
als Jim toaal random iemand uit het publiek pikt vind ik het heel grappig dat ze wel een beetje op Amy lijkt
Geen woord gelogen helaasquote:Op vrijdag 3 januari 2014 12:58 schreef ZodiaX het volgende:
Beetje bagger episode, weinig grappen, veel drama.
Droomwerel; eens. Beter krijgen? Slimmer krijgen; ja, knapper dunno. Maar beetje tegenslag? Ze zit al jaren vast op haar serveester baantje. Dus een beetje tegenslag is wat voorzichtigquote:Op vrijdag 3 januari 2014 17:11 schreef MAHL het volgende:
Ik snap nu al helemaal niet wtf Leonard toch in Penny ziet. Hij kan toch zoveel beter krijgen dan een ondankbaar kreng dat niet tegen een beetje tegenslag kan en nog steeds in haar droomwereldje leeft?
quote:Op vrijdag 3 januari 2014 12:58 schreef ZodiaX het volgende:
Beetje bagger episode, weinig grappen, veel drama.
quote:
quote:Op vrijdag 3 januari 2014 12:58 schreef ZodiaX het volgende:
Beetje bagger episode, weinig grappen, veel drama.
quote:
Net alsof Community zo hoogstaand isquote:Op vrijdag 3 januari 2014 18:48 schreef MAHL het volgende:
Deze aflevering onderstreepte weer eens wat een mijlenver kwaliteitsverschil er zit tussen TBBT en Community.
Maar toch blijf ik kijken.
wist niet eens dat er al een nieuw seizoen van tbbt was..quote:Op zaterdag 4 januari 2014 16:27 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Net alsof Community zo hoogstaand is![]()
Die 2 afleveringen van het nieuwe seizoen zijn aardig, maar vorig seizoen was gewoon ontzettend matig.
Communityquote:Op zaterdag 4 januari 2014 18:06 schreef Marco001 het volgende:
[..]
wist niet eens dat er al een nieuw seizoen van tbbt was..
Alleen heeft Community 3 mln kijkers en TBBT 18 mln, nogal een verschilletje.quote:Op vrijdag 3 januari 2014 18:48 schreef MAHL het volgende:
Deze aflevering onderstreepte weer eens wat een mijlenver kwaliteitsverschil er zit tussen TBBT en Community.
Maar toch blijf ik kijken.
Hij had het dan ook over kwaliteit, niet kwantiteit...quote:Op zondag 5 januari 2014 09:24 schreef dz5b604 het volgende:
[..]
Alleen heeft Community 3 mln kijkers en TBBT 18 mln, nogal een verschilletje.
schijnbaar hebben die 15 miljoen mensen een andere mening.quote:Op zondag 5 januari 2014 10:24 schreef Lod het volgende:
[..]
Hij had het dan ook over kwaliteit, niet kwantiteit...
Maar dat was omdat V2000 geen porno toeliet he.quote:Op zondag 5 januari 2014 12:59 schreef Lod het volgende:
VHS heeft het indertijd ook gewonnen van V2000. De mening van de meerderheid zegt niet gelijk iets over de kwaliteit.
Maar dat heeft meer te maken met het feit dat er weinig mensen zijn die anno de 21e eeuw nog porno fysiek kopen he...quote:Op zondag 5 januari 2014 13:56 schreef shiznuts het volgende:
Psies. De porno-industrie ging voor VHS.
Wat wel interessant is, is dat ze ook besloten voor HD DVD te gaan, maar Blu-ray de huidige standaard werd.
Dat zijn Amerikanen en die willen simpel hap-slik-weg vermaak, en dat wil ik niet.quote:Op zondag 5 januari 2014 11:22 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
schijnbaar hebben die 15 miljoen mensen een andere mening.
Ik ook nietquote:Op zondag 5 januari 2014 20:36 schreef DonRaja het volgende:
Ik kan me die Alex helemaal niet herinneren...
Oke, doeiquote:Op zondag 5 januari 2014 20:39 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Dat zijn Amerikanen en die willen simpel hap-slik-weg vermaak, en dat wil ik niet.
Ik heb vertrouwen dat ze hun niveau van eerdere seizoenen kunnen hervinden, dus ik blijf kijken. Alhoewel dat vertrouwen nogal broos is.quote:
quote:Op zondag 5 januari 2014 20:36 schreef DonRaja het volgende:
Ik kan me die Alex helemaal niet herinneren...
Mwah. Dit is commercieel succesvoller hé.quote:Op zondag 5 januari 2014 22:26 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Ik heb vertrouwen dat ze hun niveau van eerdere seizoenen kunnen hervinden, dus ik blijf kijken. Alhoewel dat vertrouwen nogal broos is.
Dat snap ik, maar commercieel succesvoller staat wat mij betreft niet gelijk aan beter. Maar daarover blijken de meningen verdeeld.quote:Op zondag 5 januari 2014 22:50 schreef znarch het volgende:
[..]
Mwah. Dit is commercieel succesvoller hé.
en dat is dan VI-hooliganquote:Op zondag 5 januari 2014 20:39 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Dat zijn Amerikanen en die willen simpel hap-slik-weg vermaak, en dat wil ik niet.
Denk je nou echt dat ze de best lopende comedyserie van dit moment gaan veranderen om jouw 'kwaliteit' te krijgen... Voor de netwerken staat veel kijkers gelijk aan kwaliteit, als iets weinig kijkers heeft dan mist het de kwaliteit om kijkers aan zich te binden en dat is toch waar het om gaat bij de grote 4 netwerken. Voor 'kwaliteit - wat dat ook mag zijn volgens jou' moet je maar naar Showtime of HBO oid.quote:Op zondag 5 januari 2014 22:52 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Dat snap ik, maar commercieel succesvoller staat wat mij betreft niet gelijk aan beter. Maar daarover blijken de meningen verdeeld.
Ik snap jou wel. Maar ik denk daardoor dat de serie gewoon op deze voet verder zal gaan. Dit verdient nu eenmaal meer. Dat het niet beter is ben ik met je eens.quote:Op zondag 5 januari 2014 22:52 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Dat snap ik, maar commercieel succesvoller staat wat mij betreft niet gelijk aan beter. Maar daarover blijken de meningen verdeeld.
Oh ja, die was ook altijd wel leuk. Lelijk, maar leuk.quote:Op maandag 6 januari 2014 13:56 schreef Syntix het volgende:
Leslie Winkle af en toe terug laten komen om Sheldon gek te maken zou ook wel leuk zijn
Ze hebben het al veranderd, en inderdaad op een wijze die commercieel succesvoller is. Als je kijkt naar de kijkcijfers keken er de eerste twee à drie seizoenen gemiddeld 9 miljoen kijkers, terwijl er dit seizoen gemiddeld 18 miljoen kijkers zijn.quote:Op maandag 6 januari 2014 11:23 schreef dz5b604 het volgende:
[..]
Denk je nou echt dat ze de best lopende comedyserie van dit moment gaan veranderen om jouw 'kwaliteit' te krijgen... Voor de netwerken staat veel kijkers gelijk aan kwaliteit, als iets weinig kijkers heeft dan mist het de kwaliteit om kijkers aan zich te binden en dat is toch waar het om gaat bij de grote 4 netwerken. Voor 'kwaliteit - wat dat ook mag zijn volgens jou' moet je maar naar Showtime of HBO oid.
Parks & Recquote:Op maandag 6 januari 2014 16:05 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Ze hebben het al veranderd, en inderdaad op een wijze die commercieel succesvoller is. Als je kijkt naar de kijkcijfers keken er de eerste twee à drie seizoenen gemiddeld 9 miljoen kijkers, terwijl er dit seizoen gemiddeld 18 miljoen kijkers zijn.
Dat neemt niet weg dat ik persoonlijk de show de eerdere seizoenen leuker vond dan nu. Jij vindt dat blijkbaar niet en dat is prima. Aan het begin vond ik de plots vergeleken met andere series unieker, meer origineel, grappiger en dus leuker om te volgen. Ik vind dat de personages langzaam maar zeker karikaturen worden, ze zijn wat mij betreft minder echt, en elke aflevering overkomen hun dingen die stereotype personages uit sitcoms overkomen. Het dronken huwelijksaanzoek kregen we vorige aflevering, leuk zeg! Nog niet eerder gezien!
Je houdt toch van die personages, en ze geven natuurlijk hun eigen twists aan de sitcom situaties, dus je blijft wel kijken, maar als iemand mij vraagt om hun een top komedieserie aan te raden zou ik niet snel aaan de Big Bang Theory Season 7 DVD box denken.
Die actrice runt nu een of andere talkshow en is er niet mooier op geworden. Ik herkende haar nauwelijks, ze is graatmager geworden.quote:Op maandag 6 januari 2014 13:59 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Oh ja, die was ook altijd wel leuk. Lelijk, maar leuk.![]()
Hoe oud is ze dan? Je zou eerder denken dat het haar moeder isquote:Op maandag 6 januari 2014 16:31 schreef Angelof9 het volgende:
[..]
Die actrice runt nu een of andere talkshow en is er niet mooier op geworden. Ik herkende haar nauwelijks, ze is graatmager geworden.
[ afbeelding ]
Nouja ik weet niet hoe oud jij bent maar zo erg is het toch ook niet voor iemand die bijna de 40 aantikt?quote:Op maandag 6 januari 2014 19:22 schreef Angelof9 het volgende:
Erg he? Ik weet ook niet wat er met haar gebeurd is, ze ziet er echt niet uit
Ik ben 44, en ik bedoel het vooral in vergelijking met hoe ze er een paar jaar geleden uitzag, niet zozoeer om haar leeftijd.quote:Op maandag 6 januari 2014 19:26 schreef MAHL het volgende:
[..]
Nouja ik weet niet hoe oud jij bent maar zo erg is het toch ook niet voor iemand die bijna de 40 aantikt?
Alhoewel er inderdaad wat meer vlees op mag.
Dat is ook al 6 à 7 jaar geledenquote:Op maandag 6 januari 2014 21:24 schreef Angelof9 het volgende:
[..]
Ik ben 44, en ik bedoel het vooral in vergelijking met hoe ze er een paar jaar geleden uitzag, niet zozoeer om haar leeftijd.
Dat wel ja, maar toch, nog prima voor haar leeftijd. Denk ikquote:Op maandag 6 januari 2014 21:24 schreef Angelof9 het volgende:
[..]
Ik ben 44, en ik bedoel het vooral in vergelijking met hoe ze er een paar jaar geleden uitzag, niet zozoeer om haar leeftijd.
Daaamn. Geen wonder dat ze niet meer in de serie voorkomt, niemand zou haar nog herkennenquote:Op maandag 6 januari 2014 21:37 schreef Aether het volgende:
[..]
Dat is ook al 6 à 7 jaar geleden
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Holy crap... en die is van mijn leeftijd.quote:Op maandag 6 januari 2014 16:31 schreef Angelof9 het volgende:
[..]
Die actrice runt nu een of andere talkshow en is er niet mooier op geworden. Ik herkende haar nauwelijks, ze is graatmager geworden.
[ afbeelding ]
Ik zou bijna zeggen dat ze chirurgische ingrepen heeft gehad en daardoor verspookt is geraaktquote:Op dinsdag 7 januari 2014 09:35 schreef Aether het volgende:
Wel apart i.v.m. drie jaar geleden.
[ afbeelding ]
Gewoon heel snel oud geworden vrees ik.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 11:34 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Ik zou bijna zeggen dat ze chirurgische ingrepen heeft gehad en daardoor verspookt is geraakt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |