Lekker! Ik wil jouw vrijdagavondmaaltje ook welquote:Op vrijdag 22 november 2013 18:22 schreef Sunnythesun het volgende:
Hmmm mijn favoriete vrijdagavondmaaltje staat in de oven: kipfilet met een krokant korstje van broodkruim, kruiden en parmezaan (en een laagje yoghurt er onder) en dunne ovenfrietjesSalade er bij en smullen maar.
Na het eten vast 2 gerechten voorbereiden voor de eters van morgen. Vlees in de marinade en de semifreddo vast maken zodat ik daar morgen geen omkijken meer naar hebDan morgen begin van de middag het vlees opzetten en tegen etenstijd de groente roosteren, kind kan de was doen. Lekker en makkelijk dus.
Pfff ik ben bijna geneigd om met je te willen ruilen (mits ook van locatie dan dus hequote:Op vrijdag 22 november 2013 18:27 schreef Selestha het volgende:
[..]
Lekker! Ik wil jouw vrijdagavondmaaltje ook wel
Hier drunken potatoes (aardappelschotel uit de oven met cider) zalm met citroen-botersaus en mushy peas
Neen met pesto vanavondquote:Op vrijdag 22 november 2013 18:29 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Pfff ik ben bijna geneigd om met je te willen ruilen (mits ook van locatie dan dus he)
mushy peas
Met een beetje mint??
Muntpesto??quote:Op vrijdag 22 november 2013 18:31 schreef Selestha het volgende:
[..]
Neen met pesto vanavondMijn eigen twist
Die had ik gisterquote:Op vrijdag 22 november 2013 18:36 schreef minilot het volgende:
Zit ik dan met mijn hypergezonde vegan soep vanavond.![]()
Wat voor vegan soep?quote:Op vrijdag 22 november 2013 18:36 schreef minilot het volgende:
Zit ik dan met mijn hypergezonde vegan soep vanavond.![]()
Wortel/miso-soep met prei en gember en knoflook en gepicklede bosuitjes!quote:
Het is wel eetbaar, maar het lijkt meer op de zure jam zoals rozebotteljam. Ik had suiker moeten toevoegen, omdat valappels niet echt rijp zijn.quote:Op vrijdag 22 november 2013 19:49 schreef AnneX het volgende:
Dat is dan weinig over, Krakkeals het maar lekker is
![]()
Vanavond bijzondere ( lekkere) kleine spruitjes http://www.kayotic.nl/blog/brussels-sprouts-go-kayotic met puree van zoete aardappel.![]()
Wat leuk! Toen ik googlede, kwam ik vaak tegen dat mensen er snacks mee maakten voor hun hond.quote:Op vrijdag 22 november 2013 20:10 schreef Sunnythesun het volgende:
Leuk krakke! Ik heb zo'n droogapparaat (zoals op dat fototje met die kat in het vorige topic) en heb voor Sam wel vlees gedroogd. Vooral kipfilet en orgaanvlees. Dat laatste heeft wel wat meer tijd nodig omdat het vettig is.
Maar fruit werkt ook leuk!
Ja klopt. Beef jerk is een voorbeeld wat lekker taai is.quote:Op vrijdag 22 november 2013 20:16 schreef krakkemieke het volgende:
[..]
Wat leuk! Toen ik googlede, kwam ik vaak tegen dat mensen er snacks mee maakten voor hun hond.
En als je vet vlees droogt, schijnt het taai te worden.
Ik heb geen apparaat, ik wil het lekker primitief doen.
Oh. Dan heb ik iets anders gelezen. En de beef jerky die ik bij Albert Hein kocht, was niet taai.quote:Op vrijdag 22 november 2013 20:17 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Ja klopt. Beef jerk is een voorbeeld wat lekker taai is.
net een donatie offer aan bacchus gedaanquote:Op vrijdag 22 november 2013 20:51 schreef krakkemieke het volgende:
Ha! Eindelijk donatie kunnen doen!
Z80 en Bacchus? Vertel!quote:Op vrijdag 22 november 2013 20:55 schreef z80 het volgende:
[..]
net een donatie offer aan bacchus gedaan
in de whisky spuug ik niet.quote:Op vrijdag 22 november 2013 21:02 schreef krakkemieke het volgende:
Vertel! Of ik denk dat je moest spugen
Oh nee, whisky is lekker!quote:
Een hele week werken is misschien toch vermoeiender dan student spelenquote:Op vrijdag 22 november 2013 21:55 schreef Stereotomy het volgende:
Onderweg naar Mestreech om te dansen
Pfoe, voel me aanmerkelijk moeier dan tijdens de knieeenperiode, maar misschien word ik een ouwe zak.
Je bent dus in de olie.quote:Op zaterdag 23 november 2013 00:13 schreef FutureFairytale het volgende:
Wilde 's avonds nog ff mn olie checken... hele motorkap (handen en haar ook) onder. Was de dop eraf. Geprobeerd dicht te tapen met plastic en daarover tape maar bleef niet kleven. Kon ook niet ontvetten, was erg laat en donker. Ben door vriendje van zusje naar huis gebracht (hij woont dichtbij mij) en mijn auto staat dus nog bij mn ouders want die wilden me niet meer laten rijden.
Morgenochtend naar de Opel dealer fietsen en vragen om een dop. Geen idee hoe lang ik zonder heb gereden... echt toevallig dat ik mn olie ging checken.
Daar zit Nederland vol meequote:Op zaterdag 23 november 2013 01:15 schreef golfer het volgende:
P&W teruggekeken met die idioten van Pownews erbij.
Wat een domme gasten.
Ja hequote:
Zou de bietjes met wat olie in alufolie samen met pompoen roosteren. In blokjes snijden, nog wat olie, en lekker! Qua aardappelen heb ik dit recept de laatste tijd een paar keer gemaakt: http://purplefoodie.com/2009/04/garlicky-baked-fries.htmlquote:Op zaterdag 23 november 2013 10:19 schreef Sunnythesun het volgende:
Goeiemorgen. Pfff wat een gedroom weerdaar rust een mens toch niet van uit? En stresssignalen ook niet
![]()
Vandaag lekker een rommeldagje. Vanavond eters, dus lekker culinair bezig zijn. Ga straks een forelletje roken voor op toast. Zit nog een beetje te dubben over de bijgerechten. Heb krieltjes en flespompoen, bietjes, koolrabi. Wil gegrilde groentes doen en krieltjes uit de oven, maar twijfel nog wat over de combi.Is voor bij stoofvlees.
ook een fijne zaterdag voor jou. hopelijk ben je snel ontrimpeldquote:Op zaterdag 23 november 2013 11:40 schreef minilot het volgende:
Een UUR in bad gelegen. Überrimpelig nu.![]()
Hoezee-nieuw-huis-met-bad! Sinds ik een kleuter ben niet meer in een huis met een bad gewoond, tot nu dan.![]()
Fijne zaterdag allemaal.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |