Nee gelukkig niet maar ik kan dat nooit zoals anderen die pas om 5 of 6 uur wakker worden ofzoquote:Op zaterdag 23 november 2013 21:21 schreef Viro het volgende:
[..]
Whehehe, dat is wel kort.Moest je werken?
Gelukkig maar, dat zou een hell zijn geweest. Ik kan dat niet, maar snap het soms wel na een avondje stappen.quote:Op zaterdag 23 november 2013 21:22 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Nee gelukkig niet maar ik kan dat nooit zoals anderen die pas om 5 of 6 uur wakker worden ofzo
goeden nacht.quote:
ik daar wel wat voor , brand alleen donders in de neus.quote:
zeker , lekkahquote:
wow wtfquote:Op zondag 24 november 2013 11:49 schreef Snowbells het volgende:
Hevig
NWS / Jongen (14) vermoordt lerares in meisjes-wc
quote:Op zondag 24 november 2013 11:49 schreef Snowbells het volgende:
Hevig
NWS / Jongen (14) vermoordt lerares in meisjes-wc
Ja die gast heeft echt issuesquote:
Hij tekende ook vaak onder haar les, wat niemand mocht zien. Death notes allesquote:Op zondag 24 november 2013 13:40 schreef Moira. het volgende:
[..]
Ja die gast heeft echt issues![]()
Zo zonde dan dat dat gebotvierd wordt op een onschuldig meisje..
psychoooooquote:Op zondag 24 november 2013 13:41 schreef Snowbells het volgende:
[..]
Hij tekende ook vaak onder haar les, wat niemand mocht zien. Death notes alles
quote:Hoe triest en gruwelijk ook wat deze 14 jarige misschien gedaan heeft (iemand is pas schuldig wanneer dit voor de rechtbank is aangetoond) zijn gedrag komt ergens vandaan. Ik begrijp de reacties, de boosheid, afschuw voor zijn daad, het ongeloof..... Toch gaan er bij mij (als hulpverlener) dan allemaal radartjes werken die mij een gevoel geven dat deze jongen zeer waarschijnlijk zelf ook zwaar getraumatiseerd is. Het lijkt nooit zoals het is, iemand komt nooit zomaar tot zo'n daad zeer waarschijnlijk is hij zelf ook slachtoffer en zou hier ook meer gehoor voor moeten zijn...... Ervan uitgaande dat hij überhaupt de dader is...... Conclusies zijn snel getrokken.....
Tja het zou best kunnen dat hij iets traumatisch heeft meegemaakt maar het kan net zo goed dat hij gewoon geboren is met "een draadje los" en dat een combinatie van gebeurtenissen (oa scheiding van zijn ouders) dit getriggerd heeft. Ik geloof namelijk niet dat iedereen die ooit zo iets verschrikkelijks doet een slachtoffer is, sommige mensen zijn gewoon fucked up geboren.quote:Op zondag 24 november 2013 14:44 schreef Unscrewed het volgende:
Ik ben het 100% eens met "Marinka Oudshoorn":
[..]
Dat is je probleem. Je moet geen kater hebben maar een chick.quote:Op zondag 24 november 2013 14:40 schreef Ugjerke het volgende:
Waarom heb ik altijd een enorme stijve als ik een kater heb?
Dat is waar. Uiteindelijk verdient hij sowieso een enorme straf. Maar stel hij heeft een enorm traumatische jeugd (gehad), dan moet ook daar naar worden gekeken, misschien zitten er meer mensen die ook enorme straffen verdienen.quote:Op zondag 24 november 2013 14:49 schreef krullenbolletje het volgende:
[..]
Tja het zou best kunnen dat hij iets traumatisch heeft meegemaakt maar het kan net zo goed dat hij gewoon geboren is met "een draadje los" en dat een combinatie van gebeurtenissen (oa scheiding van zijn ouders) dit getriggerd heeft. Ik geloof namelijk niet dat iedereen die ooit zo iets verschrikkelijks doet een slachtoffer is, sommige mensen zijn gewoon fucked up geboren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |