Klopt, maar hij stijgt weer 'te' snel in korte tijd, lijkt verdacht veel op de pump naar de $900 van enkele dagen geleden (gevolgd door een correctie naar $600).quote:Op vrijdag 22 november 2013 00:04 schreef DarkNoize het volgende:
[..]
Valt NIKS van te zeggen, door niemand.
als een site veel volume heeft denk/hoop ik dat het dat niet waard is. reken maar eens uit wat btce binnenharkt aan fees. bitcoins parkeer ik 's nachts in mn eigen wallet, maar met dollars/euro's gaat het helaas niet. was er maar een NL bank met een bitcoin rekening.quote:Op donderdag 21 november 2013 23:50 schreef DarkNoize het volgende:
[..]
Bij veel geld is dat nogal een risico'tje wat je dan neemt. Van de een op andere dag kan de site weg zijn met je geld.
ik denk ook dat er een flinke crash aan komt, we stijgen weer net zo hard als voor de crash van begin deze week. heb een buy op 550 ingezet.quote:Op vrijdag 22 november 2013 00:03 schreef Okeanos het volgende:
Is het een goed moment om uit te stappen nu? Of zou hij nog verder doorstijgen? Ik vermoed dat er binnenkort weer een 'crash' komt richting de 650...
Als je nu verkoopt en lager weer inkoopt maak je winst natuurlijk, daarom maakt het uitquote:Op vrijdag 22 november 2013 00:04 schreef DarkNoize het volgende:
[..]
Valt NIKS van te zeggen, door niemand.
Wat boeit een 'crash' naar 650 trouwens? Hij stond vandaag nog op 580...
Misschien stijgt 'ie nu wel door? Misschien gaat 'ie rond 750 stabiel blijven de komende dagen.quote:Op vrijdag 22 november 2013 00:06 schreef Okeanos het volgende:
[..]
Klopt, maar hij stijgt weer 'te' snel in korte tijd, lijkt verdacht veel op de pump naar de $900 van enkele dagen geleden (gevolgd door een correctie naar $600).
In dat geval heb je 100% gelijkquote:Op vrijdag 22 november 2013 00:07 schreef Okeanos het volgende:
[..]
Als je nu verkoopt en lager weer inkoopt maak je winst natuurlijk, daarom maakt het uit
is denk ik een overblijfseltje van de vorige voorwaarden: min 500 euro, 3% fee, min 15 euro fee.quote:Op vrijdag 22 november 2013 00:01 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Ik begrijp het ook niet, bovendien betaal je ook 1% fee, dan is het me een raadsel waarom er dan nog "min fee ¤15" bij staat want 1% van ¤2000 is al ¤20.![]()
Zouden ze misschien MAX sum allowed bedoelen?![]()
[ afbeelding ]
Ze zijn pas verkocht als je order ook daadwerkelijk is doorgevoerd. Als er geen koper gevonden kan worden voor die prijs blijft je order uitstaan.quote:Op vrijdag 22 november 2013 00:26 schreef Atomatico het volgende:
Zojuist voor het eerste eens wat geprobeerd en 15 LTC verkocht, staan nu op on order bij btc-e. Neem aan dat ze wel gewoon verkocht worden voor die prijs wat ik bevestigd heb? Las paar topics terug verhalen dat het de koers was van het tijdstip dat die verwerkt wordt, maar was geen btc-e geloof ik..
Thanks, is inderdaad nu verwerktquote:Op vrijdag 22 november 2013 00:28 schreef Okeanos het volgende:
[..]
Ze zijn pas verkocht als je order ook daadwerkelijk is doorgevoerd. Als er geen koper gevonden kan worden voor die prijs blijft je order uitstaan.
Oh, vet. Ik ga 'em mailenquote:Op donderdag 21 november 2013 23:54 schreef Tourniquet het volgende:
Je kunt 'm ook mailen.
Al lijkt 't me bij deze persoon bij voorbaat verspilde moeite. Iemand had 'm per mail een link naar https://en.bitcoin.it/wiki/FAQ gestuurd en reactie terug gekregen: "Ik begrijp het niet….die leestip. Wat moet ik daaruit leren????"
Als dat te lastig is moet je denk ik geen stukjes over economie gaan schrijven, maar misschien ligt dat aan mij.quote:Op vrijdag 22 november 2013 01:08 schreef Jace_TBL het volgende:
[..]
Oh, vet. Ik ga 'em mailen
Nou is die wiki faq trouwens niet handig om te sturen denk ik. De informatie daar is zeer goed maar waarschijnlijk te overweldigend voor een totale noob.
Ik snap dat paniekerige gedoe vanwege een momentopname nooit zo.quote:Op vrijdag 22 november 2013 00:03 schreef Okeanos het volgende:
Is het een goed moment om uit te stappen nu? Of zou hij nog verder doorstijgen? Ik vermoed dat er binnenkort weer een 'crash' komt richting de 650...
Ja dat zou je wel zeggen hequote:Op vrijdag 22 november 2013 01:13 schreef Maxbet het volgende:
Als dat te lastig is moet je denk ik geen stukjes over economie gaan schrijven, maar misschien ligt dat aan mij.
Beetje dit niveauquote:Op vrijdag 22 november 2013 01:14 schreef Jace_TBL het volgende:
[..]
Ja dat zou je wel zeggen he
En dan pretendeert de Volkskrant het predikaat "kwaliteit" na te streven
Ik heb mijn aantal BTC verdubbeld door speculatie de afgelopen dagenquote:Op vrijdag 22 november 2013 01:13 schreef Jace_TBL het volgende:
Ik snap dat paniekerige gedoe vanwege een momentopname nooit zo.
Crash, correctie, allemaal van die beleggers bullshit met hun technische analyse gezwam (fibonacci retracement level, anyone?) die geen reet snappen van wat Bitcoin eigenlijk is.
Totdat het een keer andersom is en dan kom je hier uithuilen. Je zal niet de eerste zijn en niet de laatste.quote:Op vrijdag 22 november 2013 01:27 schreef Okeanos het volgende:
[..]
Ik heb mijn aantal BTC verdubbeld door speculatie de afgelopen dagenzou zonde zijn om dat te laten liggen, toch? Ik gebruik die overdreven schommelingen in de koers om wat meer bitcoins te krijgen.
It's so complicated, it could facilitate terrorist activities. Wait... what?quote:
Precies, zoals o.a. de arme drommel van wie hij nu de coins erbij heeftquote:Op vrijdag 22 november 2013 01:29 schreef Maxbet het volgende:
Totdat het een keer andersom is en dan kom je hier uithuilen. Je zal niet de eerste zijn en niet de laatste.
Vanwaar toch die negativiteit? Ik heb plezier in het traden met bitcoins en tot nu toe is het redelijk succesvol. Dat doe ik ook met aandelen, maar daar is de volatiliteit niet zo hoog, dus dat maakt het hier interessanter.quote:Op vrijdag 22 november 2013 01:55 schreef Jace_TBL het volgende:
[..]
Precies, zoals o.a. de arme drommel van wie hij nu de coins erbij heeft
Op reddit waren ze ook niet blij met zijn opmerking. Vooral achterlijk en makkelijk is het.quote:Op vrijdag 22 november 2013 01:54 schreef Jace_TBL het volgende:
[..]
It's so complicated, it could facilitate terrorist activities. Wait... what?![]()
En dat soort gasten wordt dan geacht ons land te besturen. Nou ja, in dit geval niet ons land, maar het is hier geen haar beter natuurlijk.
ty, ik heb 100 nmc, 100 ltc en 2 btc gekocht, plan is ze gewoon bewaren en over een jaar nog eens kijken, maar dat hou ik vast niet vol, veel te nieuwsgierigquote:Op vrijdag 22 november 2013 02:32 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Even de client downloaden.
http://dot-bit.org/Main_Page
Maak het lastig om ze uit te geven, misschien een paper wallet in de kluis leggen ofzo.quote:Op vrijdag 22 november 2013 02:35 schreef strawberry het volgende:
[..]
ty, ik heb 100 nmc, 100 ltc en 2 btc gekocht, plan is ze gewoon bewaren en over een jaar nog eens kijken, maar dat hou ik vast niet vol, veel te nieuwsgierig
Jawel hoor, maar als je bang bent dat je gaat panic sellen kun je het misschien beter wat lastiger maken om ze snel te verkopen als de prijs een beetje omlaag komt.quote:Op vrijdag 22 november 2013 02:42 schreef strawberry het volgende:
Alle drie de wallets op een usbstick zetten zou toch voldoende moeten zijn? Evt. twee voor de zekerheid
Hoeveel (realized/unrealized) winst heb jij eigenlijk (schatting)?quote:
Zaterdag ja, zondag op Bitstamp.quote:
Dat zou een fraaie poll opleverenquote:Op vrijdag 22 november 2013 08:44 schreef Japie_Tepel het volgende:
Hoeveel (realized/unrealized) winst heb jij eigenlijk (schatting)?
Goed encrypten (wallet met een sterk wachtwoord is ook goed) ivm verlies of diefstal.quote:Op vrijdag 22 november 2013 02:42 schreef strawberry het volgende:
Alle drie de wallets op een usbstick zetten zou toch voldoende moeten zijn? Evt. twee voor de zekerheid
Dan investeer je een kleiner bedrag en koop je bij als/wanneer hij instort?quote:Op vrijdag 22 november 2013 08:54 schreef robin007bond het volgende:
Echt balen dat er geen echte mooie koopmomenten zijn. Dit keer wil ik wel voor op de lange termijn mijn Bitcoins houden, maar ik ben zelfs bang dat de koers het niet op de lange termijn op dit niveau aanhoudt.
Nog een kritisch stuk, wel beter onderbouwd dan dat opiniestuk in de VK:quote:Op vrijdag 22 november 2013 01:13 schreef Apostrof het volgende:
Dat Volkskrant artikel over de Bitcoin is waarschijnlijk het meest stigmatiserende stukje Nederlandse journalistiek over de bitcoin tot nu toe zeg
Je wilt bitcoins voor de lange termijn, maar tegelijk geloof je niet dat deze koers standhoudt? Klinkt tegenstrijdig.quote:Op vrijdag 22 november 2013 08:54 schreef robin007bond het volgende:
Echt balen dat er geen echte mooie koopmomenten zijn. Dit keer wil ik wel voor op de lange termijn mijn Bitcoins houden, maar ik ben zelfs bang dat de koers het niet op de lange termijn op dit niveau aanhoudt.
quote:Op donderdag 21 november 2013 00:16 schreef Jace_TBL het volgende:
Dat lijkt me niet zo moeilijk, heb je gezond verstand voor nodig en geen glazen bol.
* Verwachting voor korte termijn: wisselvallig, want veel paniekerige geldbeluste noobs die geen flauw benul hebben waar ze hun geld eigenlijk in hebben gestopt.
* Verwachting voor lange termijn: sky high, tot de maan ($10K+) want Bitcoin heeft een gigantisch wereldwijd potentieel, deze technologie kan een enorme revolutie teweeg brengen (vergelijkbaar met het internet destijds), en het marktvolume en acceptatie zijn nog geen fractie van wat het kan worden als ook maar één promille van het betalingsverkeer van paypal, visa of mastercard zou overstappen.
Gisteren was het NMC.quote:Op vrijdag 22 november 2013 09:31 schreef Waterdrinker het volgende:
Nu is TRC de gelukkige op btc-e, verdrievoudigd vandaag
Die sterft weer een stille dood.quote:
TRC, de munt die straks op btc-e niet meer verhandeld kan worden.quote:Op vrijdag 22 november 2013 09:31 schreef Waterdrinker het volgende:
Nu is TRC de gelukkige op btc-e, verdrievoudigd vandaag
quote:Op vrijdag 22 november 2013 09:16 schreef Jace_TBL het volgende:
[..]
Je wilt bitcoins voor de lange termijn, maar tegelijk geloof je niet dat deze koers standhoudt? Klinkt tegenstrijdig.
Wat ik denk dat de koers gaat doen:
[..]
Dat is de hebberigheid die spreekt en niet de rationeel denkende mensquote:Op vrijdag 22 november 2013 10:08 schreef robin007bond het volgende:
[..]![]()
Ik vind het een prachtidee, maar ik denk dat cryptocurrencies nog moeten evolueren als het ware.
Eventjes geleden nog voor 50 euro gekocht. Ik redeneerde zo: stel dat ik dat geld kwijt ben, dan is het maar 50 euro. Ik kan niet plots -200 staan of iets dergelijks. Als het dus misgaat is het dus maar 50 euro down the drain.
Mocht het goed gaan. Dan zou ik altijd spijt hebben dat ik niet zou hebben gekocht. Daarnaast limiteert groei zich niet tot ¤100, maar kan het veel meer worden.
Nouja, er zit wel een kern van waarheid in.quote:Op vrijdag 22 november 2013 10:37 schreef Lollertrolle het volgende:
[..]
Dat is de hebberigheid die spreekt en niet de rationeel denkende mens
Ik had het over die laatste 2 zinnen schatquote:Op vrijdag 22 november 2013 10:52 schreef Waterdrinker het volgende:
[..]
Nouja, er zit wel een kern van waarheid in.
Je geeft 50 euro uit; in het ergste geval ben je die 50 euro kwijt, en in het gunstigste geval heb je die 50 euro een aantal keer verdubbeld.
Volgens mij ben jij ook aan het reageren bij dat IEX-artikel.quote:Op vrijdag 22 november 2013 09:16 schreef Jace_TBL het volgende:
[..]
Je wilt bitcoins voor de lange termijn, maar tegelijk geloof je niet dat deze koers standhoudt? Klinkt tegenstrijdig.
Wat ik denk dat de koers gaat doen:
[..]
Wel oppassen dat je niet te hebberig wordt en daardoor te laat uitstapt hè.quote:Op vrijdag 22 november 2013 11:02 schreef Lollertrolle het volgende:
Het ritje bij NMC gaat nog steeds door. Blij dat ik niet verkocht heb gisteren
Zodra de chinezen naar bed gaan zal de koers wel weer dalen.quote:Op vrijdag 22 november 2013 11:03 schreef Waterdrinker het volgende:
[..]
Wel oppassen dat je niet te hebberig wordt en daardoor te laat uitstapt hè.
Beetje stabilisatie is wel leuk ja, maar had net op 600 er wat uitgegooid in de hoop het wat lager weer terug te kunnen kopen. En toen ging hij gewoon rap door naar 700 en is hij niet heel veel lager meer geweest.quote:Op vrijdag 22 november 2013 11:04 schreef Stokkie_ het volgende:
Is wel prima zo.. laat BTC maar even rusten en dan volgende week weer rustig up
NU gast, NU!!quote:
LOLquote:Op vrijdag 22 november 2013 11:08 schreef Tourniquet het volgende:
Mooi dat jullie een stijging van $120 in 24 uur "saai" en "stabiel" noemen.
Ja, bizar eigenlijkquote:Op vrijdag 22 november 2013 11:08 schreef Tourniquet het volgende:
Mooi dat jullie een stijging van $120 in 24 uur "saai" en "stabiel" noemen.
T is saai omdat een heleboel mensen hier staan te wachten op een koopmoment.quote:Op vrijdag 22 november 2013 11:08 schreef Tourniquet het volgende:
Mooi dat jullie een stijging van $120 in 24 uur "saai" en "stabiel" noemen.
Hij is nou ook weer hard aan het zakken, bull trapquote:Op vrijdag 22 november 2013 11:41 schreef Waterdrinker het volgende:
[..]
vertwaalfvoudigd vandaag in 5 uur tijd?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |