ze heeft de hele voorraad opgekochtquote:Op dinsdag 26 november 2013 13:29 schreef Mirjam het volgende:
[..]
ja, wtf, waar is die 47x29,5 voor, ik vraag het me al de hele morgen af
Serieuze vraag ?quote:Op dinsdag 26 november 2013 13:29 schreef Mirjam het volgende:
[..]
ja, wtf, waar is die 47x29,5 voor, ik vraag het me al de hele morgen af
quote:Op dinsdag 26 november 2013 13:30 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
ze heeft de hele voorraad opgekocht
alle 47
omgquote:Op dinsdag 26 november 2013 13:31 schreef Mirjam het volgende:
[..]
oh dat zou zomaar kunnen, ik kon het echt nier verzinnen
ideaal voor op t werkquote:
Een vest voor in weg te kruipen op t werkquote:
oh een vest, coolquote:Op dinsdag 26 november 2013 13:42 schreef Ynske het volgende:
[..]
Een vest voor in weg te kruipen op t werk
hier al eerder een vest gemaakt, dat was via patroon.quote:Op dinsdag 26 november 2013 13:43 schreef Mirjam het volgende:
[..]
oh een vest, cool
Ik heb nog nooi kleding gehaakt. Heb je een patroon of ga je zelf knutselen?
Volgens mij welquote:Op dinsdag 26 november 2013 14:10 schreef moussy het volgende:
Hebben ze eigenlijk ook badkamerrekjes, jeweets van die dingen waar je je shampoo op kan zetten als je staat te douchen? Ik heb die van mij er net af getrokken, scheelt schoonmaken
dan moet ik van de week maar ff terug.quote:
zo had ik voor op t toilet een zeeppompje....quote:Op dinsdag 26 november 2013 14:16 schreef moussy het volgende:
[..]
dan moet ik van de week maar ff terug.
Een tijdje geleden kocht ik van die zuignappenmandjes, die lazeren naar beneden, zelfs een pakje tampons is te zwaar
Die hangen hier, met minstens 4 volle flessen shampoo! Maar de zuignapjes moeten wel altijd idd goed hangen.quote:Op dinsdag 26 november 2013 14:16 schreef moussy het volgende:
Een tijdje geleden kocht ik van die zuignappenmandjes, die lazeren naar beneden, zelfs een pakje tampons is te zwaar
quote:Op dinsdag 26 november 2013 14:18 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Die hangen hier, met minstens 4 volle flessen shampoo! Maar de zuignapjes moeten wel altijd idd goed hangen.
Ik zoek van die rekjes die je aan je douchecabine kunt hangen, maar kan ze alleen met zuignappen of schroeven vinden. Ik weet dat ze bestaan, maar heb alleen van die designerdingen kunnen vinden, en zo'n rekje kost dan ineens 230 euroquote:Op dinsdag 26 november 2013 14:10 schreef moussy het volgende:
Hebben ze eigenlijk ook badkamerrekjes, jeweets van die dingen waar je je shampoo op kan zetten als je staat te douchen? Ik heb die van mij er net af getrokken, scheelt schoonmaken
Blokker heeft van die telescoopdingestenpalen met rekjes er aan (wat niet bij ons in de badkamer kan ivm schuin dak)quote:Op dinsdag 26 november 2013 14:20 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik zoek van die rekjes die je aan je douchecabine kunt hangen, maar kan ze alleen met zuignappen of schroeven vinden. Ik weet dat ze bestaan, maar heb alleen van die designerdingen kunnen vinden, en zo'n rekje kost dan ineens 230 euro
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |