Dat is bij alle verzekeringen zo, inclusief de budget-verzekeringen. Alleen als het om van tevoren planbare zorg gaat kan het gebeuren dat jouw favoriete ziekenhuis niet gecontracteerd is en dat je dus zult moeten bijbetalen. Iets wat je overigens prima zelf kunt checken bij de voorwaarden van je verzekering.quote:Op woensdag 27 november 2013 21:56 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Voor spoedzorg kan je wel overal terecht, althans bij de zorgverzekeraar waar ik nu aangesloten ben (TakeCareNow).
Bedankt nog voor je advies! Ik denk dat ik dan toch maar blijf zitten waar ik nu zit. En ik ben eigenlijk nooit echt over-verzekerd geweest, maar dit vond ik een twijfelgevalletje. Ik ga wel voor het eerst dit jaar mijn vrijwillig risico naar het maximale verhogen (heb een mooi spaarpotje waarmee ik dat kan opvangen).quote:Op maandag 25 november 2013 22:02 schreef HetKlusKonijn het volgende:
[..]
Als het gaat om een 'te voorziene ingreep', dan lijkt me er niks mis mee om gewoon een ziekenhuis wat verderop te kiezen, maar dat is uiteraard afhankelijk van je persoonlijke situatie - hoe ver weg ligt dat wèl gecontracteerde ziekenhuis, heb je eigen vervoer, vrienden die je kunnen helpen, e.d.
[..]klopt - vergeet echter niet dat teveel mensen zich laten leiden door 'het-leed-dat-ooit-gevreesd-wordt', resulterend in Nederland als zijnde één van de landen waarvan de ingezetenen het meest over-verzekerd zijn, en als ik heel eerlijk ben, geeft jouw ziekte-historie daar weinig aanleiding toe.
Dit gezegd hebbende als zogenaamde 'chronisch zieke' 50+-er (het valt wel mee hoor, beetje astma, verder perfect gezond - wandelingen van 40 km zijn voor mij een fluitje van een cent en ik donder ook nog vrolijk de zwarte helling af in Avoriaz) , maar ook/zelfs ik laat mij niks aanpraten m.b.t. angsten waarvoor ik mij extra zou moeten verzekeren.
De basisverzekering dekt - op het eigen risico na dan, dat ik om logische redenen niet vrijwillig verhoog - alle kosten die ik tot dusverre maak en in de nabije toekomst verwacht te maken.
dat schijnt wel waar te zijn, bij geplande operaties want die gelden als geplande zorg. Iig volgens RTL gisteren.quote:Op woensdag 27 november 2013 22:14 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Dit is niet waar. Vertel geen onzin!
je kunt dan niet kiezen voor de online polis van De Friesland, waarmee je goedkoper uit zou zijn. Ik heb net even gekeken maar we zijn met het frieske gea nog wel duurder uit dan met de online polis rechtstreeks bij de friesland.quote:Op woensdag 27 november 2013 21:53 schreef Aloria het volgende:
Als je lid bent van de Friesland zorgverzekering, word dan ook gelijk lid van het frieske gea ( 19 euro per jaar ) krijg je 8% korting op je zorgverzekering per maand !!! en ja dat scheelt enorm op je zorgverzekering's rekening
Ze gebruikt diverse medicijnen voor de astma denk ik.quote:Op donderdag 28 november 2013 12:13 schreef Reismeis het volgende:
[..]
Bedankt nog voor je advies! Ik denk dat ik dan toch maar blijf zitten waar ik nu zit. En ik ben eigenlijk nooit echt over-verzekerd geweest, maar dit vond ik een twijfelgevalletje. Ik ga wel voor het eerst dit jaar mijn vrijwillig risico naar het maximale verhogen (heb een mooi spaarpotje waarmee ik dat kan opvangen).
En mag ik vragen waarom je je vrijwillig risico niet verhoogd? Ik denk dat ik de logische reden even over het hoofd zie :-) Tenzij je geen spaarpotje achter de hand kunt hebben? Of weegt het niet op tegen wat je maandelijks aan premie betaald?
Oh dan moet ik ook even kijkenquote:Op donderdag 28 november 2013 12:52 schreef poemojn het volgende:
[..]
je kunt dan niet kiezen voor de online polis van De Friesland, waarmee je goedkoper uit zou zijn. Ik heb net even gekeken maar we zijn met het frieske gea nog wel duurder uit dan met de online polis rechtstreeks bij de friesland.
Jawel maar die 10 eur betaal je toch wel hoe dan ook maar je spaart nu misschien wat meer ongemerkt een bedrag bij elkaar en dat is wel leuk dan ja.quote:Op donderdag 28 november 2013 18:31 schreef iDuno het volgende:
Ik blijf bij VGZ
Ik betaal dan wel ¤121,00 in 2014 maar krijg wel elk maand netjes ¤10.00 terug op mijn tegoed geschreven op unitedconsumers. Dus ik betaal dan inpricipe iets van ¤111,00 euro aan mijn zorgverzekeraar.
En ik kan het op ieder moment storten op mijn bankrekening wanneer ik wil of natuurlijk door sparen .
Dat komt dan op jaarbasis uit op ¤115,20 euro, mooi meegenomen toch?
In ieder geval ben goed verzekerd tegen fysio, tandarts, werelddekking etc etc.
Nooit spijt gehad, en nooit het idee gekregen om over te stappen.
Maar het heeft ook met ieder zijn budget te maken.
En je hebt die fysio, tandarts en werelddekking ook altijd nodig?quote:Op donderdag 28 november 2013 18:31 schreef iDuno het volgende:
Ik blijf bij VGZ
Ik betaal dan wel ¤121,00 in 2014 maar krijg wel elk maand netjes ¤10.00 terug op mijn tegoed geschreven op unitedconsumers. Dus ik betaal dan inpricipe iets van ¤111,00 euro aan mijn zorgverzekeraar.
En ik kan het op ieder moment storten op mijn bankrekening wanneer ik wil of natuurlijk door sparen .
Dat komt dan op jaarbasis uit op ¤115,20 euro, mooi meegenomen toch?
In ieder geval ben goed verzekerd tegen fysio, tandarts, werelddekking etc etc.
Nooit spijt gehad, en nooit het idee gekregen om over te stappen.
Maar het heeft ook met ieder zijn budget te maken.
Ik ga elke jaar op vakantie voor een maand of anderhalf. Ik heb ook aan me rug (scoliose) wat dus risicovol is en altijd wat kan gebeuren, en verder kom ik ook regelmatig bij de tandarts want heb vaak gaatjes. En dat tientje extra die ik dan betaal boeit mij niet zo veel. Ik ga altijd uit van het zekere voor het onzekere. Stel dat er iets gebeurd, dan wil ik het toch niet op mijn geweten hebben om alles uit mijn eigen zak te betalen. Maar goed zo als ik het al eerder ook al zij ieder heeft zijn eigen budget die hij/zij kwijt kan. Ik spreek voor mijn eigen. Wat anderen doen is natuurlijk hun eigen keus. En ik ben heel tevreden over VGZ, nooit gezeur mee gehad. iedereen in ons familie heeft trouwens VGZ.quote:Op vrijdag 29 november 2013 10:33 schreef Black-Death het volgende:
[..]
En je hebt die fysio, tandarts en werelddekking ook altijd nodig?
Ik verhoog mijn eigen risico niet omdat ik chronisch medicijnen gebruik en ik ieder jaar al ruim over die 360,= euro heenga qua kosten daarvan. Dus voor mij levert het uiteindelijk geen besparing op.quote:Op donderdag 28 november 2013 12:13 schreef Reismeis het volgende:
En mag ik vragen waarom je je vrijwillig risico niet verhoogd? Ik denk dat ik de logische reden even over het hoofd zie :-) Tenzij je geen spaarpotje achter de hand kunt hebben? Of weegt het niet op tegen wat je maandelijks aan premie betaald?
Klopt.quote:Op donderdag 28 november 2013 13:13 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Ze gebruikt diverse medicijnen voor de astma denk ik.
De Friesland betaalt geen techniekkosten. We hebben het hier gemakkelijk over honderden euro's bij een flinke googleopdracht.quote:Op donderdag 28 november 2013 12:52 schreef poemojn het volgende:
[..]
je kunt dan niet kiezen voor de online polis van De Friesland, waarmee je goedkoper uit zou zijn. Ik heb net even gekeken maar we zijn met het frieske gea nog wel duurder uit dan met de online polis rechtstreeks bij de friesland.
Ik snap 'm! Bedankt voor je uitleg :-)quote:Op vrijdag 29 november 2013 15:19 schreef HetKlusKonijn het volgende:
[..]
Ik verhoog mijn eigen risico niet omdat ik chronisch medicijnen gebruik en ik ieder jaar al ruim over die 360,= euro heenga qua kosten daarvan. Dus voor mij levert het uiteindelijk geen besparing op.
Ik heb mijn vriend wel aanbevolen om het maximale eigen risico te nemen, want die is op z'n pechgevalletje van vorig jaar na supergezond en volledig klachtenvrij en kan het risico wel lopen (want spaarpot en niet van plan nog eens van z'n racefiets te donderen).
Graag gedaan!quote:Op vrijdag 29 november 2013 21:27 schreef Reismeis het volgende:
[..]
Ik snap 'm! Bedankt voor je uitleg :-)
Ik heb hetzelfde. Ik ga waarschijnlijk voor Besured. Aanvullende verzekering voor 8,50, vergoeding van 115,- voor een bril. Kan dus wel uit.quote:Op vrijdag 29 november 2013 23:14 schreef FlyingBlue het volgende:
Ik zit nog steeds te denken welke verzekering ik zou moeten nemen. Ik heb zelf al wat enkele testjes gedaan maar daar komen te veel verzerkeringen uit tussen de 90 euro en ik wil zelf binnenkort een bril hebben maar of een verzekering daarvoor nemen wel handig is... iemand hier wat ervaring?
Kan je nu niet nog een bril halen van je verzekering? Anders online kopen als je niet zo'n rare strerkt/cilinders/prisma's hebtquote:Op vrijdag 29 november 2013 23:14 schreef FlyingBlue het volgende:
Ik zit nog steeds te denken welke verzekering ik zou moeten nemen. Ik heb zelf al wat enkele testjes gedaan maar daar komen te veel verzerkeringen uit tussen de 90-100 euro per maand en ik wil zelf binnenkort een bril hebben maar of een verzekering daarvoor nemen wel handig is... iemand hier wat ervaring?
Ik heb Besured heel snel even gezocht, het ziet er wel heel overzichtelijk uit. Ik denk dat ik dat misschien ga overwegen ookquote:Op vrijdag 29 november 2013 23:16 schreef LeTourdeFrance het volgende:
[..]
Ik heb hetzelfde. Ik ga waarschijnlijk voor Besured. Aanvullende verzekering voor 8,50, vergoeding van 115,- voor een bril. Kan dus wel uit.
Nee, helaas alleen fysio en nog andere activiteiten die ik momenteel niet nodig heb. Ik heb wel een sterkte en ben van plan om een soort van dikke rand bril te halen iets in de trend van de "nerd glasses" omdat het zo goed zit. De dunnere brillen die zitten mij niet zo lekker dus vandaar die switch.quote:Op vrijdag 29 november 2013 23:18 schreef Ali_Ilegali het volgende:
[..]
Kan je nu niet nog een bril halen van je verzekering? Anders online kopen als je niet zo'n rare strerkt/cilinders/prisma's hebtDan kan je best cheap brilletjes halen.
Is het niet slimmer om zelf voor die bril te sparen, of heb je heel speciale glazen nodig o.i.d.?quote:Op vrijdag 29 november 2013 23:14 schreef FlyingBlue het volgende:
Ik zit nog steeds te denken welke verzekering ik zou moeten nemen. Ik heb zelf al wat enkele testjes gedaan maar daar komen te veel verzerkeringen uit tussen de 90-100 euro per maand en ik wil zelf binnenkort een bril hebben maar of een verzekering daarvoor nemen wel handig is... iemand hier wat ervaring?
Al aan de tandarts gevraagd hoeveel dat weghalen van dat beugeldraad eigenlijk kost?quote:Bij de tandarts ga ik amper(misschien wel van plan volgend jaar voor evt gaatjes) maar moet wel volgend jaar wel even het laatste deel van mijn beugeldraad wat onder zit weghalen. Huisarts ga ik wel eens langs af en toe om de paar maanden voor als ik ziek word.
Alle medisch echt noodzakelijke zorg zit gewoon in de basisverzekering. 111 euro, dat moet veel goedkoper kunnen.quote:Zelf heb ik nu Agis en ik betaal iets van 111 euro maar ik gebruik alles wat erin zit amper sinds ik net 18 ben geworden was ik er niet wijzer van wat ik evt nodig kon hebben
Misschien in dit topic ff doorkijken dan voor online brilquote:Op vrijdag 29 november 2013 23:27 schreef FlyingBlue het volgende:
Nee, helaas alleen fysio en nog andere activiteiten die ik momenteel niet nodig heb. Ik heb wel een sterkte en ben van plan om een soort van dikke rand bril te halen iets in de trend van de "nerd glasses" omdat het zo goed zit. De dunnere brillen die zitten mij niet zo lekker dus vandaar die switch.
Dat lijkt mij ook...quote:Op vrijdag 29 november 2013 23:59 schreef LeTourdeFrance het volgende:
Ik zou zelf niet zo snel een bril online kopen. Dat is toch iets wat ik echt goed op orde wil hebben, ook met cilinder enzo. Bij een opticien kun je altijd even teruggaan als iets niet helemaal goed is,
Ja, ik heb een sterkte voor mijn bril.quote:Op vrijdag 29 november 2013 23:47 schreef HetKlusKonijn het volgende:
[..]
Is het niet slimmer om zelf voor die bril te sparen, of heb je heel speciale glazen nodig o.i.d.?
[..]
Al aan de tandarts gevraagd hoeveel dat weghalen van dat beugeldraad eigenlijk kost?
NB: huisartsenbezoek wordt volledig vergoed door de basisverzekering en valt buiten het eigen risico, eventuele medicijnen en onderzoek gaan wèl van je eigen risico af.
[..]
Alle medisch echt noodzakelijke zorg zit gewoon in de basisverzekering. 111 euro, dat moet veel goedkoper kunnen.
Het lijkt me dat je stevig oververzekerd bent als gezonde 18-jarige...
Staat genoteerd, zal eens even kijken morgen.quote:Op vrijdag 29 november 2013 23:49 schreef Ali_Ilegali het volgende:
[..]
Misschien in dit topic ff doorkijken dan voor online bril![]()
LIF / Online shoppen voor brillen op sterkte
Ik zelf heb net juist harde lenzen gehaald met mijn aanvullende verzekering en brillen nam ik altijd mee uit Indonesië is cheaper dan hier
Alleen een 'sterkte', maar verder geen specifieke problemen zoals (kostbare) cilindertjes o.i.d.?quote:Op zaterdag 30 november 2013 01:27 schreef FlyingBlue het volgende:
[..]
Ja, ik heb een sterkte voor mijn bril.
Lijkt me een goed plan, dan kun je ook zelf bepalen of het verzekeren mbt de tandartskosten wel zinvol is.quote:Verder heb ik geen idee hoeveel het weghalen is, ik vraag het wel even volgende week.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |