85% zelfs: http://www.jellinek.nl/vr(...)n-er-in-behandeling/quote:Op woensdag 20 november 2013 08:00 schreef PurePoisonPerfume het volgende:
terwijl er daarbij ook vast mensen zijn die het op een redelijk verantwoorde wijze kunnen gebruiken.
boeiequote:Op woensdag 20 november 2013 13:06 schreef Deshain het volgende:
Excusé, drukte op invoeren toen ik moest lunchen. Had niet gezien dat hij vol was..
Dat kon je volgens mij op de echo al zien bij hem..quote:Op woensdag 20 november 2013 13:16 schreef Mani89 het volgende:
Volgensmij ging die moeder pas zwaar aan de fles toen ze hoorde dat haar zoon homofiel was.
Ja ik weet nooit in welk forum ze er om gaan lopen janken en welke niet.quote:
Tsja ik zou ook zeker niet blij zijn als mij dat zou overkomen (ongeacht of de beschuldigingen terecht waren of niet). Volgens mij mag je hier ook wel de politie voor bellen...quote:Op vrijdag 22 november 2013 21:44 schreef Juicyhil het volgende:
Oeh, die van komende week lijkt me wel lachen
Heb in mijn familie zo'n zelfde situatie gehad en het is heel erg lastig om daar Politie bij te halen ofzo hoor.quote:Op vrijdag 22 november 2013 21:46 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Tsja ik zou ook zeker niet blij zijn als mij dat zou overkomen (ongeacht of de beschuldigingen terecht waren of niet). Volgens mij mag je hier ook wel de politie voor bellen...
Wanneer kom jij op tv dan?quote:Op vrijdag 22 november 2013 21:48 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Heb in mijn familie zo'n zelfde situatie gehad en het is heel erg lastig om daar Politie bij te halen ofzo hoor.
ik was vorige week nog op tvquote:
Nou eerlijk, ik zou ook niet happy zijn als ik op die manier uit bed word getrommeld.quote:Op zondag 24 november 2013 19:25 schreef Sunshine1982 het volgende:
Net een stukje gezien van aanstaande dinsdag. De aan alcohol verslaafde meneer is duidelijk not amused met de interventie.
Inderdaad.quote:Op zondag 24 november 2013 19:29 schreef roos85 het volgende:
[..]
Nou eerlijk, ik zou ook niet happy zijn als ik op die manier uit bed word getrommeld.
Dat verbaasde mij ook..quote:Op zondag 24 november 2013 19:32 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Inderdaad.
Ik vond het al zo ongeloofwaardig dat de verslaafden in de vorige afleveringen als makke schaapjes meewerkten
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. ik heb ergens gelezen.
Ze werken volgens zeggen naar het Minnesota Model met het zgn. 12-stappenplan.quote:Op dinsdag 26 november 2013 16:17 schreef Lavenderr het volgende:
Wat ik mis bij dit programma is het middenstuk. Je ziet de interventie, het vertrek en vervolgens de terugkeer op Schiphol. Helemaal niets over hoe het tijdens de afkickperiode gaat. Niet dat ik persé het kotsen en de ellende hoef te zien, maar vertel wat meer over welke behandeling wordt toegepast.
Ah, danku. Even lezen.quote:Op dinsdag 26 november 2013 16:29 schreef golfer het volgende:
[..]
Ze werken volgens zeggen naar het Minnesota Model met het zgn. 12-stappenplan.
Ik zag het gisteren op tv ja. Ben benieuwd.quote:Op zondag 24 november 2013 19:25 schreef Sunshine1982 het volgende:
Net een stukje gezien van aanstaande dinsdag. De aan alcohol verslaafde meneer is duidelijk not amused met de interventie.
D'R UIT D'R UIT!!quote:Op dinsdag 26 november 2013 17:05 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Ik zag het gisteren op tv ja. Ben benieuwd.
quote:Op dinsdag 26 november 2013 14:53 schreef Haaibaaike het volgende:
Klinkt als een in potentie interessante afleveringSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. ik heb ergens gelezen.![]()
Chips en guacemole staan al klaar voor straks, bier staat koud, ik ben er klaar voor
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
Of meth.quote:Op dinsdag 26 november 2013 18:21 schreef StateOfMind het volgende:
Ben benieuwd of er ook nog heroïne verslaafden aan bod komen.
30x is wel overdreven . Peter had vandaag 2x gemeld op Twitter over hem.quote:Op dinsdag 26 november 2013 15:53 schreef Lanah het volgende:
Ja is al 30x voorstukje van geweest, is er wel aan toe die vent.
Dat voorstukje is de hele week al tientallen keren uitgezonden.quote:Op dinsdag 26 november 2013 19:19 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
30x is wel overdreven . Peter had vandaag 2x gemeld op Twitter over hem.
Inderdaad.quote:Op dinsdag 26 november 2013 19:22 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Dat voorstukje is de hele week al tientallen keren uitgezonden.
Eigenlijk wel een extreem stuk sensatie tv en leedvermaak, maar ga zeker kijken
Jawel!! anders 1 borreltje nemen.quote:
Nah, kan slecht tegen personen die al zo afgegleden lijken. Durf wel, maar vind het ook wel eng op een bepaalde manier.quote:
Ja, maar ik vind het ook oprecht heul erg.quote:Op dinsdag 26 november 2013 20:41 schreef Guanabana het volgende:
Ik kan daar ook niet goed tegen hoor. Maarja, wil het toch zien dan.
Waarschijnlijk lag ie pas een paar uur in bed.quote:Op dinsdag 26 november 2013 20:42 schreef StateOfMind het volgende:
7 Uur 's ochtends pas, en dan al zo naar de tering
Ja, ik ook. Zeker omdat ik pasgeleden een docu heb gezien over echt een extreme alcoholist (weet niet of je die weleens hebt gezien, 'Drugged: High on alcohol'), en dat zit nog vers in m'n geheugen. Was echt het ergste qua alcoholverslaving dat ik ooit gezien had.quote:Op dinsdag 26 november 2013 20:42 schreef vencodark het volgende:
[..]
Ja, maar ik vind het ook oprecht heul erg.
Gewoon doorgaan, dag en nacht met zuipen.quote:Op dinsdag 26 november 2013 20:42 schreef StateOfMind het volgende:
7 Uur 's ochtends pas, en dan al zo naar de tering
Feestje was net voorbij denk ik..quote:Op dinsdag 26 november 2013 20:42 schreef StateOfMind het volgende:
7 Uur 's ochtends pas, en dan al zo naar de tering
Ja, op de kinderfoto's zag ik al iets dat niet klopt. Beetje down achtig ofzo.quote:
Zal het onthouden.quote:Op dinsdag 26 november 2013 20:43 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Ja, ik ook. Zeker omdat ik pasgeleden een docu heb gezien over echt een extreme alcoholist (weet niet of je die weleens hebt gezien, 'Drugged: High on alcohol'), en dat zit nog vers in m'n geheugen. Was echt het ergste qua alcoholverslaving dat ik ooit gezien had.
Erger dan deze jongen?quote:Op dinsdag 26 november 2013 20:43 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Ja, ik ook. Zeker omdat ik pasgeleden een docu heb gezien over echt een extreme alcoholist (weet niet of je die weleens hebt gezien, 'Drugged: High on alcohol'), en dat zit nog vers in m'n geheugen. Was echt het ergste qua alcoholverslaving dat ik ooit gezien had.
Down is het niet maar het is geen hoog begaafde jongen nee. Wat minder begaafd dan gemiddeld, denk ik.quote:Op dinsdag 26 november 2013 20:44 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Ja, op de kinderfoto's zag ik al iets dat niet klopt. Beetje down achtig ofzo.
Heb, ook al is het qua gedrag een lul, ook wel met hem te doen.
Sociaal minder begaafd, ik denk qua intelligentie ook, en dan dat internaat![]()
Niet tof
Maar is extreem heftig hoor. Want die jongen is zo fucked up, 24/7 óf dronken of heel erg in de war.quote:
Ryan Rogers. Die heeft het niet gered uiteindelijk (overleden).quote:Op dinsdag 26 november 2013 20:43 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Ja, ik ook. Zeker omdat ik pasgeleden een docu heb gezien over echt een extreme alcoholist (weet niet of je die weleens hebt gezien, 'Drugged: High on alcohol'), en dat zit nog vers in m'n geheugen. Was echt het ergste qua alcoholverslaving dat ik ooit gezien had.
Denk het wel. Kon bijna niet erger. Die gast is ook overleden in rehab omdat hij al te ver heen was. Hij moest per dag ongeveer een liter wodka, als hij het niet op tijd kreeg werd hij helemaal gek. Hij was niet zozeer agressief, maar gewoon helemaal in de war, vermagerd (want at niet meer), hallucineerde, en hij had z'n heup gebroken met een of ander dronken ongeluk, dus liep ook nog eens fucked up.quote:
Ja zoiets. Fiks minder begaafd ook wel denk ik.quote:Op dinsdag 26 november 2013 20:45 schreef vencodark het volgende:
[..]
Down is het niet maar het is geen hoog begaafde jongen nee. Wat minder begaafd dan gemiddeld, denk ik.
Volgens mij ging dat over een jongen die gewoon doorliep met een wegrottende heup omdat hij niet kon stoppen met drinken. Die dronk een fles wodka zoals wij een flesje water drinken.quote:
Ik heb die wel eens gezien. Echt triest om te zien hoe slecht het gaat met zo iemand. Ik merk overigens op dat een zware alcoholist er slechter aan toe is dan zware junk lichamelijk. Bijvoorbeeld veel kapotte organenquote:
Ongelooflijk... Voor mij is het misschien makkelijk om te zeggen, maar hoe kan je jezelf zó kapot maken?quote:Op dinsdag 26 november 2013 20:46 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Denk het wel. Kon bijna niet erger. Die gast is ook overleden in rehab omdat hij al te ver heen was. Hij moest per dag ongeveer een liter wodka, als hij het niet op tijd kreeg werd hij helemaal gek. Hij was niet zozeer agressief, maar gewoon helemaal in de war, vermagerd (want at niet meer), hallucineerde, en hij had z'n heup gebroken met een of ander dronken ongeluk, dus liep ook nog eens fucked up.
Idd die maakte wel indruk zeker omdat het helemaal geen verkeerde jongen was.quote:Op dinsdag 26 november 2013 20:45 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Ryan Rogers. Die heeft het niet gered uiteindelijk (overleden).
Maar die had iig geen agressieve dronk en was eigenlijk erg sympathiek.
Erg triest was dat.
My godquote:Op dinsdag 26 november 2013 20:46 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Denk het wel. Kon bijna niet erger. Die gast is ook overleden in rehab omdat hij al te ver heen was. Hij moest per dag ongeveer een liter wodka, als hij het niet op tijd kreeg werd hij helemaal gek. Hij was niet zozeer agressief, maar gewoon helemaal in de war, vermagerd (want at niet meer), hallucineerde, en hij had z'n heup gebroken met een of ander dronken ongeluk, dus liep ook nog eens fucked up.
Goedkoop hok en uitkeringquote:Op dinsdag 26 november 2013 20:48 schreef Murmeli het volgende:
[..]
My god
Ik vraag me wel af hoe deze gast woont. Lijkt op zichzelf te wonen maar hoe betaalt ie dat dan?
Dit. Mijn god.quote:
Dit. Heb zo het idee dat hij absoluut niet wil.quote:Op dinsdag 26 november 2013 20:51 schreef Guanabana het volgende:
Denk dat dit niet werkt bij hem, itt de andere personen uit de andere afleveringen.
D'r UIT!!quote:Op dinsdag 26 november 2013 20:51 schreef Ronaldsen het volgende:
Dit is gewoon pijnlijk om te kijken
nou ja, in the end waarschijnlijk wel, anders hebben ze ook niet echt een aflevering, maar dat sentimentele brievengedoe komt nu echt niet bij hem binnen.quote:Op dinsdag 26 november 2013 20:52 schreef MissJ het volgende:
[..]
Dit. Heb zo het idee dat hij absoluut niet wil.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |