Oke en nuquote:Op maandag 18 november 2013 22:24 schreef SaucyCock het volgende:
[..]
Ja n00b, daarom zegt ze er bij dat er veel troep in zit.
Pics daar van?quote:Op maandag 18 november 2013 22:25 schreef ntm het volgende:
[..]
Zit veel haarproduct in en het is nog een beetje nat van de douche, na een paar uurtjes wil je het niet meer zien hoor geloof mij
Zo helemaal tot de kont is lekkerquote:Op maandag 18 november 2013 22:27 schreef LethalNinja het volgende:
[..]
nog steeds bij lange na niet zo mooi als lang stijl blond haar
quote:Op maandag 18 november 2013 22:27 schreef LethalNinja het volgende:
[..]
nog steeds bij lange na niet zo mooi als lang stijl blond haar
Dit is een van de redenen waarom engels talige cartoons leuker zijn. Los van disney.quote:Op maandag 18 november 2013 22:15 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Ik weet eigenlijk niet wat ik allemaal al heb geprobeerd. Veel in ieder geval. Kokosolie werkt totaal niet en ik heb mijn haar een paar keer steil laten maken, maar dat kan nu ook niet meer omdat het daardoor te beschadigd is.
Bij de kapper smeren ze weleens spul in mijn haar dat "speciaal voor kroeshaar" is, maar de volgende dag is het dan net stro.
[..]
Dit is niet echt kroeshaar. Eerder een halfbloedje. Wel yummie though.quote:
Als halfbloedje kun je ook kroeshaar hebben. Het ene kroeshaar kroest meer dan het andere.quote:Op maandag 18 november 2013 23:07 schreef tetouaribo het volgende:
[..]
Dit is niet echt kroeshaar. Eerder een halfbloedje. Wel yummie though.
Is TS een negerin dan?quote:Op maandag 18 november 2013 21:19 schreef SchoneZoon het volgende:
Scheer het kaal of maak vlechtjes zoals andere negerinnen
Ik beweer ook niet dat dat niet kan. Dit is niet die pure kroes. Dit is door gemengd.quote:Op maandag 18 november 2013 23:09 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Als halfbloedje kun je ook kroeshaar hebben. Het ene kroeshaar kroest meer dan het andere.
Inderdaad. Sterker nog, ik ken redelijk blanke vrouwen met donkerblond haar en blauwe ogen die kroeshaar hebben. En anderzijds ken ik ook donkere vrouwen die van nature redelijk steil haar hebben.quote:Op maandag 18 november 2013 23:09 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Als halfbloedje kun je ook kroeshaar hebben. Het ene kroeshaar kroest meer dan het andere.
Dat kun je moeilijk beoordelen wanneer je niet weet wat ze precies met haar haren heeft gedaan.quote:Op maandag 18 november 2013 23:11 schreef tetouaribo het volgende:
[..]
Ik beweer ook niet dat dat niet kan. Dit is niet die pure kroes. Dit is door gemengd.
quote:Op maandag 18 november 2013 21:11 schreef Meloewa het volgende:
Ik heb heel steil haar, maar dat is ook niet altijd pretje hoor... Ziet er heel snel dun en futloos uit... Fijn haar struggles.
Dat is gewoon een kwestie van smaak. Dat waar jij over klaagt heeft voornamelijk te maken met 'gebruiksgemak', als ik je goed begrijp.quote:
Mijn ogen zien alles.quote:Op maandag 18 november 2013 23:13 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Dat kun je moeilijk beoordelen wanneer je niet weet wat ze precies met haar haren heeft gedaan.
Sluik, dun haar is inderdaad ook niet geweldig, maar je hebt er tenminste heel weinig werk aan. Ik ken mensen met sluik haar die hun haar niet eens hoeven te borstelen omdat het er toch wel fatsoenlijk uitziet.quote:
Vieze flikker, ik ga tegen je moeder zeggen dat je je middelvinger opsteekt naar mij!quote:Op maandag 18 november 2013 23:30 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Hoeveel vingers steek ik nu dan op?
Krullen zijn mooi. Kroes haar is echt schuurpapier. Als manzijnde wil je wel een vrouw haar haar strelenquote:Op dinsdag 19 november 2013 00:42 schreef britneycheers het volgende:
Ik vind TS haar, haar wel mooi.
Al die mensen die zeggen dat stijl haar mooier is. Niks is saaiers als dat. Ja als 14 jarig nickelson meisje misschien. Bij een echte vrouw zijn krullen juist leuk.
Ja dat is wel zo. Maar Ts lijkt nog een pretty face te hebben op die foto . Er zijn ergere dingen op de wereld dan kroeshaar.quote:Op dinsdag 19 november 2013 00:44 schreef SchoneZoon het volgende:
[..]
Krullen zijn mooi. Kroes haar is echt schuurpapier. Als manzijnde wil je wel een vrouw haar haar strelen
Bij kroes haar kan dat niet.
quote:Op dinsdag 19 november 2013 00:44 schreef SchoneZoon het volgende:
[..]
Krullen zijn mooi. Kroes haar is echt schuurpapier. Als manzijnde wil je wel een vrouw haar haar strelen
Bij kroes haar kan dat niet.
Ja tuurlijk. Zie PI ook, was een grapje.quote:Op maandag 18 november 2013 23:17 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Dat is gewoon een kwestie van smaak. Dat waar jij over klaagt heeft voornamelijk te maken met 'gebruiksgemak', als ik je goed begrijp.
Voelt niet aan als schuurpapier hoor.quote:Op dinsdag 19 november 2013 00:44 schreef SchoneZoon het volgende:
[..]
Krullen zijn mooi. Kroes haar is echt schuurpapier. Als manzijnde wil je wel een vrouw haar haar strelen
Bij kroes haar kan dat niet.
Thanks voor de tip, zal het proberen. Maar niet borstelen?quote:Op dinsdag 19 november 2013 01:03 schreef trovey het volgende:
Niet borstelen, goed masker voor dik haar gebruiken en deze erin doen na afloop.
[ afbeelding ]
Gewoon de sterkste versie nemen en daarmee krijg ik mijn blonde afro onder controle.
Dit werkt bij mij alleen als ik het samen met een leave in conditioner gebruikquote:Op dinsdag 19 november 2013 01:03 schreef trovey het volgende:
Niet borstelen, goed masker voor dik haar gebruiken en deze erin doen na afloop.
[ afbeelding ]
Gewoon de sterkste versie nemen en daarmee krijg ik mijn blonde afro onder controle.
Wel eens geprobeerd, het blijft dan maar een paar uurtjes goed zitten. Ik ga nog wel dat spul wat trovey aanraadde nog wel proberen.quote:Op dinsdag 19 november 2013 11:12 schreef pepper_961 het volgende:
En als je er nou een gewoonte van gaat maken s'morgens te douchen?
Vòòr je gaat douchen haar borstelen, tijdens douchen niet je haar wild door elkaar gaan shampoo-en natuurlijk, cremespoeling niet vergeten, cremespoeling verzwaard dacht ik. Voorzichtig handdoek droog maken en dan zoiets als wat trovey oppert er in doen, in elk geval een of ander olieachtig spul. Aan de lucht laten drogen verder.
En je penislengte hihahoquote:Op dinsdag 19 november 2013 11:17 schreef BMTH het volgende:
gelukkig is het enige Aziatische wat ik van mijn opa heb mee gekregen hun haar is.
quote:
quote:Op dinsdag 19 november 2013 11:14 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Heb jij ooit een vagina gezien dan?
Met de vingers of een afrokam (zo'n eentje met van die dikke, wijde uiteenstaande tanden).quote:Op dinsdag 19 november 2013 10:47 schreef ntm het volgende:
[..]
Thanks voor de tip, zal het proberen. Maar niet borstelen?Of ga je met je vingers door je haar
Ik heb ook wazig haar, moet in lagen anders is het te zwaar, kilo's masker er in anders is het te pluizig maar dan niet weer te zwaar masker anders is het snel weer vet.quote:Op dinsdag 19 november 2013 10:50 schreef Robophatt het volgende:
Zeer terechte klacht. Hoewel ik in principe geen kroeshaar heb kom ik er af en toe wel in de buurt. Zeker nu met dit weer. Net m'n haar gewassen als ik nu buiten kom dan wordt het een grote droge pluisbende
Dingen zoals olie, een beachspray en goede leave in conditioner werken wel. Als het dan niet vriest ofzo heb ik meestal gewoon vaste krullen gelukkig.
[..]
Dit werkt bij mij alleen als ik het samen met een leave in conditioner gebruikAnders wordt m'n haar weer te zacht ofzo. Wazig haar.
Enerzijds moet het een beetje stug zijn, maar vooral niet droog. Borstelen inderdaad nooit, kam m'n haar onder de douche en was ze hoogstens twee keer per week
quote:
Je weet het niet. Genoeg vrouwen die alle krullen uit hun hoofdhaar stijlen.quote:Op dinsdag 19 november 2013 11:14 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Heb jij ooit lang stijl schaamhaar gezien dan?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |