quote:Op zaterdag 16 november 2013 15:41 schreef GGMM het volgende:
[ afbeelding ]
Dit is toch geen uitstraling voor een centrale verdediger
Een echte verdediger heeft inderdaad zichtbare adercontouren in zijn werkmanshoofd.quote:Op zaterdag 16 november 2013 15:51 schreef DomineeGremdaat het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Voor deze geweldenaar kijkt men wel uit.
quote:Op zaterdag 16 november 2013 15:52 schreef regiliopeace het volgende:
[..]
Een echte verdediger heeft inderdaad zichtbare adercontouren in zijn werkmanshoofd.
Zo willen we dat zien ja. Met een scholierenkuif stop je Falcaogod en zijn profeet Jackson niet af.quote:
quote:Op zaterdag 16 november 2013 15:50 schreef Seam het volgende:
Gewoon een 3-2 overwinning, omdat onze aanval beter is en onze verdediging kanjerwaardeloos is.
quote:Op zaterdag 16 november 2013 16:02 schreef chriztiaan het volgende:
Ben benieuwd, zit in het sfeervak dinsdag. Afgelopen maanden doorgebracht in Colombia en daar zijn ze wel helemaal ondersteboven van hun elftal. Lach me stuk als ze straks niet eens door de groepsfase komen, hebben ze daar 16 jaar op moeten wachten..
Minachting van de kijker. Mensonterend. Etc.quote:
Ieder zijn meug hoor maar ik snap dit soort mensen niet. Leven ze alleen maar voor het Nederlandse elftal en hebben ze verder geen ander sociaal leven zoals de meesten? Ik bedoel daarmee dat ik altijd dit soort "supporters" zie waarvan ik denk: "is dit het afvoerputje van de Nederlandse samenleving inzake Oranje supporters die wij elke keer krijgen voorgeschoteld?"quote:
twitter:NUsport twitterde op zondag 17-11-2013 om 12:13:00Bruno Martins Indi en Jetro Willems vallen geblesseerd af voor de interland tegen Colombia. Patrick van Aanholt is opgeroepen als vervanger. reageer retweet
Genoeg leuk talent wat wel boven komt drijven. Denk aan Ola John, Boetiüs, Rekik, Depay etc...quote:Op zondag 17 november 2013 13:16 schreef Pleun2011 het volgende:
We zijn jarenlang verwend met topspelers in Oranje.. maar zouden we na het WK Denemarken achterna gaan? Die hebben af en toe een aardig spelertje (nu alleen Eriksen), maar over het algemeen zijn het tamelijk creatiefloze eenheidsworsten waar je nooit iets mee zal winnen. Als de toppers als Van Persie en Robben afhaken zie ik bij ons hetzelfde gebeuren.. dan houden we alleen de types over die een pass kunnen geven van A naar B maar verder niks extra's kunnen.
Geen Willems. Nou dat winnen we dus wel. 2-1.quote:Op zondag 17 november 2013 12:20 schreef Ajacied422 het volgende:
twitter:NUsport twitterde op zondag 17-11-2013 om 12:13:00Bruno Martins Indi en Jetro Willems vallen geblesseerd af voor de interland tegen Colombia. Patrick van Aanholt is opgeroepen als vervanger. reageer retweet
Er is wel talent maar niet meer van de buitencategorie.quote:Op maandag 18 november 2013 01:00 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Genoeg leuk talent wat wel boven komt drijven. Denk aan Ola John, Boetiüs, Rekik, Depay etc...
Om de zoveel tijd word er geroepen dat we er op achteruit gaan maar de praktijk wijst altijd wel anders uit.
Van Persie is ook pas op latere leeftijd echt goed geworden. Je hebt nu een hele lichting waarvan we niet weten hoe 't gaat uitpakken. Van Persie was in z'n tijd bij Feyenoord nog linksbuiten, daarna ook lange tijd als zwerver alvorens hij de grote man in 't centrum werd.quote:Op maandag 18 november 2013 08:56 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Er is wel talent maar niet meer van de buitencategorie.
Ik weet niet of je het gemist hebt, maar Huntelaar is al maanden geblesseerd.quote:Op maandag 18 november 2013 09:32 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Van Persie is ook pas op latere leeftijd echt goed geworden. Je hebt nu een hele lichting waarvan we niet weten hoe 't gaat uitpakken. Van Persie was in z'n tijd bij Feyenoord nog linksbuiten, daarna ook lange tijd als zwerver alvorens hij de grote man in 't centrum werd.
Van der Vaart heeft het eigenlijk nooit echt tot het hoogste niveau geschopt. Sneijder heeft zeer korte tijd gepiekt en daarin bijna alles gewonnen maar erg wisselvallig daarbuiten. Robben is ook pas later in z'n carriere de echte superster geworden die hij nu is. Tevens vaker geblesseerd dan niet.
Van Bommel was een goede ruimer, Nigel de Jong idem dito. Verdedigend hebben we al sinds Jaap Stam een probleem, dus dat is niet iets wat nieuw is deze generatie.
Dat we nu even een overgangsperiode gaan pakken lijkt me duidelijk. Er zit nu wel even een gat tussen de nieuwe top en de oude top. Dat is op zich niet zo heel vreemd. Laten we wel zijn, bij vorige overgangen zaten er ook matige spelers tussen. Engelaar, Landzaat, de Zeeuw, Marcellis, Kromkamp, de Cler, Bouma, etc. waren ook niet echt wat je zegt niveau Nederlands elftal.
En uiteindelijk is het toch lastig te voorspellen wie er echt gaat doorbreken of niet. Zo'n Kromkamp ging naar Liverpool maar die is echt compleet van de aardbodem verdwenen. Zelfde met Ryan Babel, de beoogde superflankspeler maar uiteindelijk is Robben de supervedette geworden en is Babel...ergens. Rond die tijd stonden ook Huntelaar en Kuijt boven van Persie in de pikorde en moest hij van de flank komen. Leeft Huntelaar nog?
Van Bommel denkt daar ook nog regelmatig aan terug.quote:Op dinsdag 19 november 2013 00:13 schreef Littlerabbit het volgende:
http://www.vi.nl/nieuws/n(...)chot-robben-denk.htm
Fucking trieste opstelling dit zeg, hoop dat Colombia ze oprolt met 0-4. Schaarsquote:Op dinsdag 19 november 2013 10:14 schreef Slobeend het volgende:
Vermoedelijke opstelling; Cillessen; Van der Wiel - Veltman - Vlaar - Blind; Schaars - Strootman - VD Vaart; Lens - De Jong - Depay.
Geen KrulSchaars
Wie dan ipv die allemaal en guzman is een centrale middenvelderquote:Op dinsdag 19 november 2013 11:02 schreef Aloulou het volgende:
[..]
Fucking trieste opstelling dit zeg, hoop dat Colombia ze oprolt met 0-4. SchaarsDe Jong
Depay
Blind
Vlaar
Eredivisievoetballertjes bijna allemaal, Schaars is sowieso onbegrijpelijk. Zet dan De Guzman neer ofzo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |