Klopt helemaal. De hellingbanen zijn al in aanbouw. Dat gebouw achter het huidige station is trouwens een deel van het nieuwe station.quote:Op zondag 17 november 2013 12:31 schreef Gezicht het volgende:
Tsja ik woon net 3 maanden in Breda dus ik zou het niet weten eerlijk gezegd.![]()
Dat gebouw achter het station wordt nu wel echt ziekelijk groot trouwens zeg. Ik begreep van klasgenoten dat het de bedoeling is de stations te overkappen en boven die overkapping zelfs nog een parkeergarage te maken o.i.d.?
Die ontwikkelingen zijn een goed idee. Kroegen staan op het lijstje. Niet helemaal up to date iig.quote:Op zondag 17 november 2013 12:33 schreef JDude het volgende:
Ehm. Een actueel overzichtje van de actieve userts, wat meer plaotjes, misschien wat info over grote ontwikkelingen (station, bavelse berg), kroegenoverzicht ontdoen van faillissementen en naamswijzigingen... Dat lijkt me alvast een goed begin.
Nice, helaas duurt het nog 4 jaarquote:Op zondag 17 november 2013 12:40 schreef Gezicht het volgende:
http://www.viabreda.nl/film-nieuwe-station
Zie dit nu voor het eerst, gaat wel echt heel mooi worden.
Tof, voortgang.quote:
kunnen we deze in de OP zetten?quote:
Ik vind het goed, als viabreda.nl gaat klagen dan horen we het wel.quote:
2 weken geleden achterband kapot gereden en geen tijd of zin gehad om naar de fietsenmaker te brengen. Krijg je als je bijna iedere dag van 9 tot 5 op school zit.quote:Op maandag 18 november 2013 18:39 schreef JDude het volgende:
[..]
Ik vind het goed, als viabreda.nl gaat klagen dan horen we het wel.
@Gezicht: fiets een optie?
Ja. I will do.quote:Op maandag 18 november 2013 14:48 schreef ikbeneenkiwi het volgende:
[..]
kunnen we deze in de OP zetten?
Voor het hele project wel. Het stationsgebouw zelf zou in september 2014 in gebruik genomen moeten worden, samen met de nieuwe bushaltes.quote:Op zondag 17 november 2013 19:17 schreef AMangold het volgende:
[..]
Nice, helaas duurt het nog 4 jaar
Verhuizen was geen optie?quote:Op maandag 18 november 2013 23:07 schreef AMangold het volgende:
Ik zou blij zijn als ze klaar zijn hier in de straat.. niet fijn om 's ochtends wakker te worden van die herrie..
Gelukkig zijn ze klaar (zover ik weet) met de riolering..
Dan wist je dat er enige werkzaamheden aan het station uitgevoerd wordenquote:Op maandag 18 november 2013 23:46 schreef AMangold het volgende:
ik woon hier pas en voor de rest is het wel leuk wonen hier
Nee hoor, Breda is tof, ik gun het iedereen.quote:Op maandag 18 november 2013 23:47 schreef AMangold het volgende:
Maare kiwi, wil je me weeral weg hebben uit breda ?![]()
Hoe heb je dat in wodansnaam niet gezienquote:Op maandag 18 november 2013 23:51 schreef AMangold het volgende:
haha, wist ik niet, werd mij niet vertelt toen ik kwam kijken voor de kamer (A)
(ik wist niet eens dat ik zowat tegen het station woonde haha..)
Maar zoals ik zei vind het verder wel fijn wonen, hoop alleen dat ze in de straat niet veel meer moeten doen :$ (aangezien ik aan de voorkant op de bg woon)
quote:Op dinsdag 19 november 2013 00:08 schreef AMangold het volgende:
Door via de andere kant dan het station de straat in te reiden en ook weer uit te reiden (A) :$
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |