Er gaat maar 1% van ons belastingsgeld naar defensie. Het is defensie die er voor gezorgd heeft dat wij ondanks code oranje nog steeds veilig over straat kunnen. Het is defensie die er voor heeft gezorgd dat wij nu een vrij land zijn.quote:Op woensdag 13 november 2013 19:13 schreef dreamerbulk het volgende:
[..]
Minder geld in defensie(sorry fanta), meer naar de zorg en onderwijs.
Sowieso hoe het nu gaat met banken ben ik het niet mee eens, neem een voorbeeld aan IJsland anno 2013 daar zie je veel herstel.
Hoe breder de schouders hoe meer lasten dragen ben ik voor (jaja zelfs als ondernemer zijnde).
Gezien politiek nederland zou ik graag een omwenteling zien , waarbij we echte volksvertegenwoordigers krijgen .. en niet zoals het nu gaat waarbij ieder de hand boven het hoofd houdt. Volksvertegenwoordigers zoals Fortuyn het graag wou zien ... echt mensen die uit de betreffende werkgebieden komen ... zo ook bij raad van besturen bij grote instellingen ... een ex-generaal die hoofd raad van bestuur is bij één van de grootste zorginstellingen van Nederland.. nee dat werkt niet. In de ziekenhuizen zou ik dan ook graag een omwenteling willen zien qua geldverspilling aan hoge functies die niet nodig zijn.
kan nog uren doorgaan zo ... maar het denkbeeld van fortuyn deelde ik vrijwel volledig....
Hoewel ik geen fan van tattoo's ben is dit wel een hele brute fotoquote:Op woensdag 13 november 2013 19:14 schreef dreamerbulk het volgende:
lololol ^^ strong mascotte .. vereerd
Ik doel op buitenlandse missies, wij hebben er niets meer te zoeken, laat dat over aan de grote landen.quote:Op woensdag 13 november 2013 19:17 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Er gaat maar 1% van ons belastingsgeld naar defensie. Het is defensie die er voor gezorgd heeft dat wij ondanks code oranje nog steeds veilig over straat kunnen. Het is defensie die er voor heeft gezorgd dat wij nu een vrij land zijn.
Ja en ze mogen wat meer stoppen in de Jeugdzorg..
Gewoon Europese krijgsmachtquote:Op woensdag 13 november 2013 19:18 schreef dreamerbulk het volgende:
[..]
Ik doel op buitenlandse missies, wij hebben er niets meer te zoeken, laat dat over aan de grote landen.
Een defensie voor puur binnenland vind ik prachtig, buitenland niet. Als ik zie wat er van afghanistan en irak is overgebleven na de "oorlog" en na de zogenaamde opleidingen voor agenten daar... één grote kkzooi.
bijvoorbeeld idd,quote:
your eyes are .... copypasta is altijd epicquote:
leg uit?quote:Op woensdag 13 november 2013 19:17 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Het is defensie die er voor heeft gezorgd dat wij nu een vrij land zijn.
Die personen op topposities worden ook gewoon doorgeschoven. Van een toppositie in het bedrijfsleven naar minister van VWS dat soort zaken. Dat hoort niet, er moet in ieder geval iemand op zo'n positie zitten die affiniteit met het onderwerp heeft en het liefst uit die wereld komt.quote:Op woensdag 13 november 2013 19:21 schreef dreamerbulk het volgende:
Bijvoorbeeld... die stomme Joint strike fighters... dingen zijn al verouderd voordat wij ze hebben. Veel mankementen .. duur... en voor 1/3e van het geld konden we russische varianten kopen die nieuwer zijn en ook nog eens beter uit de testen komen.
Maarja.. rusland he ..
teveel gelobby in dit land, ook qua defensie wordt er teveel gelobbyd om gewoon geld binnen te harken.
En dat komt weer omdat er verkeerde personen op de belangrijke topposities zitten.
Helaas horen wij nog altijd bij een bondgenootschap, namelijk de NATO. Het zou dus op een hoger niveau dan de 2e kamer besproken moeten worden. Zo lang er nog een leger is moet deze altijd draaiende blijven/paraat blijven. En zoveel verdien je niet bij defensie. Defensie is steeds meer aan het kannibaliseren en inleveren. Dus ik vind dat ze er of helemaal een eind aan moeten breien ( wat dus besproken moet worden ver buiten de 2e kamer) of gewoon zorgen dat Defensie zichzelf goed kan onderhouden.quote:Op woensdag 13 november 2013 19:18 schreef dreamerbulk het volgende:
[..]
Ik doel op buitenlandse missies, wij hebben er niets meer te zoeken, laat dat over aan de grote landen.
Een defensie voor puur binnenland vind ik prachtig, buitenland niet. Als ik zie wat er van afghanistan en irak is overgebleven na de "oorlog" en na de zogenaamde opleidingen voor agenten daar... één grote kkzooi.
Dat gaat toch niet werkenquote:Op woensdag 13 november 2013 19:20 schreef dreamerbulk het volgende:
[..]
bijvoorbeeld idd,
als we toch al collectief EU zijn, dan ook 1 groot EU leger.
Die heb ik nog ingehaald op de A28 toen ze richting de boot gingen.quote:Op woensdag 13 november 2013 19:26 schreef Fanta-stick het volgende:
Nederland is een klein land maar wel met een goed getraind leger ( specialisten) en producten...zoals de raketten in het oosten van Turkije.
Kan me herinneren dat wij en andere landen ergens in de jaren 90 ook de boel in Liberie west afrika even gingen helpen...quote:Op woensdag 13 november 2013 19:26 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Helaas horen wij nog altijd bij een bondgenootschap, namelijk de NATO. Het zou dus op een hoger niveau dan de 2e kamer besproken moeten worden. Zo lang er nog een leger is moet deze altijd draaiende blijven/paraat blijven. En zoveel verdien je niet bij defensie. Defensie is steeds meer aan het kannibaliseren en inleveren. Dus ik vind dat ze er of helemaal een eind aan moeten breien ( wat dus besproken moet worden ver buiten de 2e kamer) of gewoon zorgen dat Defensie zichzelf goed kan onderhouden.
Binnenkort komt er weer een hele nieuwe rits van missies aan. Namelijk die richting Mali. In januari gaan er al 4 apaches en daarmee gelijk een paar chinooks om de kampen op te bouwen/uit te breiden. En dit is niet omdat NL dat wilt maar omdat Frankrijk onze hulp heeft ingeroepen.
Nederland is een klein land maar wel met een goed getraind leger ( specialisten) en producten...zoals de raketten in het oosten van Turkije.
Laten we het zo zeggen dat de geallieerden ons hebben bevrijd. Dezelfde geallieerden waar wij nu een bondgenootschap mee hebben.En in opdracht van hun ook naar Mali gaan.quote:Op woensdag 13 november 2013 19:25 schreef dreamerbulk het volgende:
[..]
leg uit?
Hoop niet dat je doelt op WW2?
Barosso is toch niet zo'n slechte guy?quote:Op woensdag 13 november 2013 19:25 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Die personen op topposities worden ook gewoon doorgeschoven. Van een toppositie in het bedrijfsleven naar minister van VWS dat soort zaken. Dat hoort niet, er moet in ieder geval iemand op zo'n positie zitten die affiniteit met het onderwerp heeft en het liefst uit die wereld komt.
Ben je nu echt serieus of trol je?quote:Op woensdag 13 november 2013 19:30 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Laten we het zo zeggen dat de geallieerden ons hebben bevrijd. Dezelfde geallieerden waar wij nu een bondgenootschap mee hebben.En in opdracht van hun ook naar Mali gaan.
[..]
Barosso is toch niet zo'n slechte guy?
Alleen als je tegen buitenlanders bent.quote:Op woensdag 13 november 2013 19:31 schreef CristinaYang het volgende:
B. WAT LEUK, hier ook al een politieke discussieMag ik mee doen?
Nee, wij van de SGP vinden dat vrouwen niet thuis horen in de politiek.quote:Op woensdag 13 november 2013 19:31 schreef CristinaYang het volgende:
B. WAT LEUK, hier ook al een politieke discussieMag ik mee doen?
Het is wel dweilen met de kraan open. Vooral in Afghanistan.quote:Op woensdag 13 november 2013 19:28 schreef dreamerbulk het volgende:
[..]
Kan me herinneren dat wij en andere landen ergens in de jaren 90 ook de boel in Liberie west afrika even gingen helpen...
Moet je vandaag de dag zien hoe dat land er nu bij ligt ... één grote hel .. met open riolen, warlords die kinder ledematen afhakken, drugs, prostitutie.
Elk land waar wij met onze westerse defensie komen, is het erna nog een grotere anarchie zodra we weer vertrekken.
nee ik geloof niet in hedendaagse oorlogvoering/bevrijding van dat soort landen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |