Twente staat niet eens op de lijstquote:Op woensdag 13 november 2013 12:47 schreef Happel het volgende:
[..]
In de ogen van de politie zou het laatste incident dat tegen Roda JC geweest zijn.
Er gebeurd echt helemaal geen kloot rond De Kuip, afgezien van het optreden van de politie zelf.
We zijn onmisbaar
http://www.ad.nl/ad/nl/55(...)-dan-Feyenoord.dhtml
Daarom zeg ik het. En waarschijnlijk gaat Koevermans ook nog dit lijstje gebruiken om te zeggen dat ze het goed doen.quote:
Maar Oost-Nederland is zowel Vitesse als Twente, en Vitesse zit er toch wel in, maar misschien inderdaad niemand uit die buurt geïnterviewd. Maar wij hadden ook concurrentie van Excelsior en Sparta.quote:Op woensdag 13 november 2013 13:11 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Kijk naar tabel B3 op pagina 47. Dat verklaart ook het één en ander.
Het jasje zelf is wel mooi toch?quote:Op woensdag 13 november 2013 13:16 schreef Muto het volgende:
Ik zag trouwens afgelopen weekend best wel wat mensen met het legi-oen jasje. Dan snap je het niet.
Hoog percentage Zuid-Nederland he. Heel Zeeland en grote delen van West-Brabant zijn pro-Feyenoord.quote:Op woensdag 13 november 2013 13:21 schreef H.FR het volgende:
[..]
Maar Oost-Nederland is zowel Vitesse als Twente, en Vitesse zit er toch wel in, maar misschien inderdaad niemand uit die buurt geïnterviewd. Maar wij hadden ook concurrentie van Excelsior en Sparta.
En daarmee is het terecht dat ze het jasje dragen.quote:Op woensdag 13 november 2013 13:21 schreef H.FR het volgende:
[..]
Het jasje zelf is wel mooi toch?
Ze zullen het -oen gedeelte wel niet doorhebben
Straks krijgen we nog geld voor hemquote:Op woensdag 13 november 2013 13:35 schreef Littlerabbit het volgende:
Schaken staat open voor een avontuur in het buitenlandDe doodstreek voor Feyenoord dit.
Ik verwacht eigenlijk niet dat er in de winter iemand vertrekt.. En anders is het voor de hoofdprijs.quote:Op woensdag 13 november 2013 13:39 schreef Muto het volgende:
Spelers beginnen nu al aan het buitenland te denken. Dat worden weer een aantal kutweken dan.
Maakt niets uit. Zodra het woord buitenland valt gaan spelers zo mogelijk nog slechter spelen.quote:Op woensdag 13 november 2013 13:41 schreef H.FR het volgende:
[..]
Ik verwacht eigenlijk niet dat er in de winter iemand vertrekt.. En anders is het voor de hoofdprijs.
Uhm. Dat denk ik niet hoor.quote:Op woensdag 13 november 2013 13:22 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Hoog percentage Zuid-Nederland he. Heel Zeeland en grote delen van West-Brabant zijn pro-Feyenoord.
Zeeland zeker wel.quote:
Singh zal vertrekkenquote:Op woensdag 13 november 2013 13:41 schreef H.FR het volgende:
[..]
Ik verwacht eigenlijk niet dat er in de winter iemand vertrekt.. En anders is het voor de hoofdprijs.
Zelfs voor de boekhouder zal dit als een verrassing komenquote:Op woensdag 13 november 2013 13:37 schreef H.FR het volgende:
[..]
Straks krijgen we nog geld voor hem
BMI zie ik wel gaan.quote:Op woensdag 13 november 2013 13:41 schreef H.FR het volgende:
[..]
Ik verwacht eigenlijk niet dat er in de winter iemand vertrekt.. En anders is het voor de hoofdprijs.
Ik kan je uit Zeeuwse hand vertellen dat dat grote onzin is. Denk zelfs dat het in grote delen Zeeland minstens 49/49 is en 2% PSV.quote:
Heeft hetzelfde effect als het woord titelquote:Op woensdag 13 november 2013 13:41 schreef Muto het volgende:
[..]
Maakt niets uit. Zodra het woord buitenland valt gaan spelers zo mogelijk nog slechter spelen.
Everton meen ik..quote:
Hopen dat ze Singh in de winterstop alsnog verhuren aan NEC, heeft in Noorwegen echt niet verkeerd gespeeld en zit nog altijd bij de selectie van jong Noorwegen. Moet toch iets kunnen?!?quote:Op woensdag 13 november 2013 13:42 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Singh zal vertrekkenEn Cisse
Hm, lastig. Zo'n grote stap omhoog is dat ook weer niet, maar ach; bij Feyenoord speelt hij niet op z'n natuurlijke positie dus snap wel dat hij weg wil dan..quote:
Volgensmij hebben Arsenal en AC Milan ook interesse getoond, Everton was inderdaad het meest concreet (maar dat was vooral bij een eventueel vertrek van Baines naar Man United). Dus ook daar zagen ze BMI als linksbackquote:Op woensdag 13 november 2013 13:50 schreef GGMM het volgende:
[..]
Hm, lastig. Zo'n grote stap omhoog is dat ook weer niet, maar ach; bij Feyenoord speelt hij niet op z'n natuurlijke positie dus snap wel dat hij weg wil dan..
Dat zou me ten zeerste verbazen als die nog steeds interesse hebben. No offence.quote:Op woensdag 13 november 2013 13:52 schreef Freire het volgende:
Volgensmij hebben Arsenal en AC Milan ook interesse getoond
http://www.dailymail.co.u(...)no-Martins-Indi.htmlquote:Op woensdag 13 november 2013 13:53 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dat zou me ten zeerste verbazen als die nog steeds interesse hebben. No offence.
quote:Wanted man: Arsenal are scouting Feyenoord midfielder Indi
quote:Op woensdag 13 november 2013 13:50 schreef GGMM het volgende:
[..]
Hm, lastig. Zo'n grote stap omhoog is dat ook weer niet, maar ach; bij Feyenoord speelt hij niet op z'n natuurlijke positie dus snap wel dat hij weg wil dan..
Het is vooral een logische stap. Ik denk dat bijna elke premier league club tegenwoordig een goede stap is voor een eredivisiespeler en Everton staat momenteel zesde in de premier leaguequote:Op woensdag 13 november 2013 13:50 schreef GGMM het volgende:
[..]
Hm, lastig. Zo'n grote stap omhoog is dat ook weer niet, maar ach; bij Feyenoord speelt hij niet op z'n natuurlijke positie dus snap wel dat hij weg wil dan..
Dat is waar ja, die draaien best goed.quote:Op woensdag 13 november 2013 13:57 schreef eight het volgende:
[..]
[..]
Het is vooral een logische stap. Ik denk dat bijna elke premier league club tegenwoordig een goede stap is voor een eredivisiespeler en Everton staat momenteel zesde in de premier league
Aah ok, heb altijd gedacht dat Zeeland echt een Feyenoord-bolwerk was.quote:Op woensdag 13 november 2013 13:43 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ik kan je uit Zeeuwse hand vertellen dat dat grote onzin is. Denk zelfs dat het in grote delen Zeeland minstens 49/49 is en 2% PSV.
Nu maar hopen dat Munsterman dit nieuws opmerkt.quote:Op woensdag 13 november 2013 13:35 schreef Littlerabbit het volgende:
Schaken staat open voor een avontuur in het buitenlandDe doodstreek voor Feyenoord dit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |