Succes ermeequote:Op donderdag 21 november 2013 20:01 schreef Blondje_93 het volgende:
[..]
Ja, nou... ik heb besloten toch te blijven. Leuk he
Denken van nietquote:Op donderdag 21 november 2013 20:02 schreef Blondje_93 het volgende:
[..]
Denken dat ik dat nodig heb..
Dat waren users die hun best deden om een goede troll te zijn. Nu heb je van die halfbakken kuttrolls die niet eens proberen.quote:Op donderdag 21 november 2013 09:17 schreef HaywoodJablome het volgende:
Toch zijn er volgens mij ook wel users die in het begin alleen maar liepen te trollen en te kutten en tegenwoordig tamelijk gewaardeerd worden. Maar dan gaat er wel een hoop tijd overheen, denk ik.
Doet het niet.quote:
Gaarne niet Blondje bashen. Zij zit te hengelen naar aandacht en als jullie happen gaat er een slotje op dit topic. Iets wat ik liever niet zie gebeuren.quote:Op donderdag 21 november 2013 22:38 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Haar therapie slaat aan blijkbaar
want..?quote:Op donderdag 21 november 2013 22:38 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Haar therapie slaat aan blijkbaar
Nee nee, jou topic zal ik sparen!quote:Op donderdag 21 november 2013 22:41 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Gaarne niet Blondje bashen. Zij zit te hengelen naar aandacht en als jullie happen gaat er een slotje op dit topic. Iets wat ik liever niet zie gebeuren.
Ik ga toch, bier drinken en roken bij de vrouw even gezellig doenquote:Op donderdag 21 november 2013 22:41 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Gaarne niet Blondje bashen. Zij zit te hengelen naar aandacht en als jullie happen gaat er een slotje op dit topic. Iets wat ik liever niet zie gebeuren.
Kijk, jij moest je wel aangesproken voelen. Niet voor niets gekickt.quote:Op donderdag 11 september 2014 22:14 schreef PausNicolaas het volgende:
Kut kicker.
Tevens kut TS.
Tevens kutleven TS.
Tevens hjb TS.
Gekicked omdat je een post van mij wou in dit topic.quote:Op donderdag 11 september 2014 22:16 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Kijk, jij moest je wel aangesproken voelen. Niet voor niets gekickt.
Zéér terechte schop. Mijn complimenten.quote:Op donderdag 11 september 2014 22:12 schreef hoink581 het volgende:
Dit topic is sinds een aantal weken weer zeer relevant.
Een schopje ter lering ende vermaeck.
haha alsof jij hier niet aan bijdraagt.quote:Op donderdag 11 september 2014 22:18 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
Zéér terechte schop. Mijn complimenten.
Ik geil niet op je pornoplaatjes en dat steekt blijkbaar.quote:Op donderdag 11 september 2014 22:19 schreef PausNicolaas het volgende:
[..]
haha alsof jij hier niet aan bijdraagt.
Met je gezanik overal. Net als die hoinkvarken
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |