SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Deathlift or Die.
Pak hem dan niet.quote:Op zondag 10 november 2013 13:24 schreef Ethanolic het volgende:
Ben mobiel dus geen nieuwe OP. Sry not Sry.
Weet k tog moet je op carbonate w8e die gaat pas happequote:Op zondag 10 november 2013 13:42 schreef seto het volgende:
egt epic troll vriend jij bent een meester xd
leuke stappers monteleiquote:Op zondag 10 november 2013 14:04 schreef Montelly het volgende:
Boys wat denken jullie, doen?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Wat denk je zelf skkltjquote:Op zondag 10 november 2013 13:47 schreef Beach het volgende:
[..]
hopelijk krijg je pikstraf van jeebee
Ik heb het 2e paar, net even wat meer stylo tochquote:Op zondag 10 november 2013 14:04 schreef Montelly het volgende:
Boys wat denken jullie, doen?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
vooral die met kurk, lekker ondersteunend..quote:Op zondag 10 november 2013 14:11 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Zouden het goed doen in de dancing ja he??
Volgens mij is een exje van jou er ooit met zo'n manletking als ik vandoor gegaan, of niet?quote:Op zondag 10 november 2013 14:11 schreef Klokov het volgende:
Tevens: teringmanlet voor het niet veranderen van de OP
Dit is me oprecht nog nooit overkomen. Sowieso niet heel happig op het hebben van een vriendin in het verleden. De relaties die ik wel had werd meestal door mij een punt achtergezet waarna de desbetreffende vrouwen belanden in hun quarterlifecrisis (wat moet ik zonder zo'n jonge alphagod?).quote:Op zondag 10 november 2013 14:18 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Volgens mij is een exje van jou er ooit met zo'n manletking als ik vandoor gegaan, of niet?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |