abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_133016758

Introductie tot bitcoin
Het is de state-of-the-art in geld. Het is een nieuwe vorm van elektronisch geld. Het is inmiddels de gouden standaard van digitale valuta.

Gebaseerd op een aantal oude technologieën, en een aantal zeer nieuwe technologieën ... Bitcoin is het resultaat van het combineren van ... cryptografische versleuteling van gegevens + het idee van een gelimiteerde grondstof, vergelijkbaar met goud en zilver (waar de hoeveelheid beperkt is), en dit gebruiken als geld + het idee van grote aantallen computers die zijn aangesloten op de het internet ... welke een sterke, veerkrachtige, onverwoestbaar netwerk vormen.

Het heet een cryptocurrency. Sinds de uitvinding van Bitcoin ... zal geld nooit meer hetzelfde zijn.

en

Hoe werkt bitcoin?
Bitcoin is een digitale grondstof of munteenheid, wat betekent dat de hoeveelheid gelimiteerd is, net als goud. Maar in tegenstelling tot goud zijn bitcoins zeer gemakkelijk uit te wisselen via het internet.

Bitcoin is een netwerk dat, als een notaris, alle bitcoin transacties tussen mensen registreert en gedecentraliseerd opslaat in het bitcoin netwerk. Ieders bitcoin rekening wordt opgeslagen op elke computer in bitcoin netwerk. Het is dus praktisch onmogelijk om het bitcoin netwerk uit te schakelen. Bittorrent, wat gedeeltelijk gebaseerd is op dezelfde principes, heeft aangetoond dat dit soort netwerken niet uit te schakelen zijn.

Zie een mooie infographic.

Bekijk ook deze presentatie ^O^.

De infographic 'hoe een Bitcoin transactie werkt'

De infographic 'Bitcoin is secured by the laws of the universe'.

Wat is de economische aansporing voor mensen om hun computer deel te laten nemen aan het bitcoin netwerk?
Door het registreren van bitcoin transacties in data blokken, verdienen computers bitcoins. Dit is nu 25 bitcoins per blok. Dit werkt als volgt. Elke transactie die plaats vindt op het netwerk wordt uitgezonden naar alle computers in het netwerk. Elke computer verzamelt deze transacties in een data blok en gaat vervolgens een proof-of-work algoritme uitrekenen voor dit blok.

Het proof-of-work algoritme is een soort vingerafdruk of check-sum van het blok en kost de computer processor tijd. De moeilijkheidsgraad van dit algoritme wordt, door het bitcoin netwerk, zo afgesteld dat het bitcoin netwerk gemiddeld één blok per 10 minuten genereert. Dat betekent dus dat de kans de een computer de proof-of-work voor een blok vindt binnen deze tijd gelijk is aan (de processor kracht van de computer)/(processor kracht van het totale netwerk).

Blokken worden op het bitcoin netwerk in een blok-keten opgeslagen. Elk blok bevat een vingerafdruk van het vorige blok zodat het duidelijk is wat de volgorde van de blokken is. Indien een computer het blok van het proof-of-work vingerafdruk weet te voorzien, dan mag deze computer 25 bitcoins claimen en zend deze computer het blok naar alle andere computers op het bitcoin netwerk. Alle computers zullen dit blok accepteren en aan hun blok-keten toevoegen.

Elke computer weet dat dit de beste strategie is, want anders moet er een ander blok gecreëerd worden met een proof-of-work vingerafdruk en dat kost extra processor tijd. Het is beter om te gaan werken aan een volgend blok.

Het proof-of-work algoritme vereist dat computers processor arbeid moeten verrichten om blokken te creëren. Door de moeilijkheidsgraad te regelen kan ervoor gezorgd worden dat de hoeveelheid blokken per uur gemiddeld constant is, zelfs als het aantal computers in het netwerk toeneemt of afneemt.

Hoe wordt de bitcoin inflatie onder controle gehouden?
Bovenstaand proces wordt bitcoin mijnen genoemd. De software hiervoor is open-source en kan gedownload worden van Bitcoin P2P Cryptocurrency | Bitcoin. Deze software kan tevens gebruikt worden om je bitcoin rekening te bekijken en om bitcoins te versturen.

Deze software is zo geconfigureerd dat elke 4 jaar de belonging per blok voor het genereren van een blok gehalveerd wordt. Nu is de beloning 50 bitcoins, na 4 jaar 25 bitcoins, na 8 jaar 12,5 bitcoins, enzovoort. Dit zorgt ervoor dat er maximaal 21.000.000 bitcoins geproduceerd zullen worden.

Terwijl mensen investeren in bitcoin zal de prijs van bitcoin toenemen. Na verloop van tijd zal de aansporing voor computers om deel te nemen aan het bitcoin netwerk verplaatsen van de beloning per blok naar transactie vergoedingen. Computers kunnen transactie vergoedingen vragen voor het opnemen van een transactie in hun blok. Zo een vergoeding kan door de zender worden toegevoegd aan de transactie. Nu geld ook weer, dat de computer die de proof-of-work vind de vergoeding mag claimen.

Hoe start ik met bitcoin?
Ben je overtuigt van de bijzondere eigenschappen van bitcoin? Het is eenvoudig om met bitcoins te beginnen en een paar test bitcoins te verkrijgen. Ga naar de bitcoin website en download en installeer de bitcoin client.

Nadat je de bitcoin client hebt geïnstalleerd duurt het even voordat bitcoin alle blocks heeft opgehaald van het bitcoin netwerk.

Als de bitcoin client klaar is met het ophalen van alle blocks zullen je nieuwe bitcoins verschijnen in de bitcoin client. Voor de duidelijkheid, het is niet noodzakelijk om een bitcoin client te hebben draaien om bitcoins te ontvangen. De bitcoins worden door het netwerk aan een bitcoin adres toegekend. Alleen de persoon die de private sleutels heeft voor dit bitcoin adres zal ooit in staat zijn om deze bitcoins weer uit te geven. De private sleutels zijn opgeslagen in het wallet.dat bestand.

Een andere manier is een online wallet. Momenteel staat Blockchain.info goed bekend, maar vraag het even na in het topic voor recente informatie. Voordeel van een online wallet is dat je niet hoeft te wachten op het ophalen van de blockchain (kan een paar dagen duren op een oude laptop). Nadeel is dat het (veel) minder veilig is. Alleen voor kleine bedragen dus.

Bitcoins kopen en verkopen.
Vraag in het topic naar hoe je bitcoins momenteel het beste kan kopen/verkopen *G*.

Als je daar geen zin in hebt: op Bitonic.nl en Happycoins.nl kun je met iDeal Bitcoin kopen. Kijk even goed uit want goedkoop is het niet. Gebruik ze als je een klein bedrag wil uitgeven om mee te doen.

Goedkoper zijn de online exchanges. MtGox is de grootste. Vraag het even na om de meest recente informatie te hebben.

Grafiek van 12 juni, na de 'grote crash' van 25 naar 10 dollar. De eerste rally in Juli 2010 was ten gevolge van het slashdoteffect. Na deze boom is de wisselkoers van bitcoin een beetje ingestort, mede omdat er verschillende bugs zijn opgelost in de software. Echter bitcoin is duidelijk weer in trek. Voor een uitgebreide analyse van de bitcoin markt zie bitcoincharts.

Één van de concrete zaken die je kan doen met bitcoins is anoniem doneren. Andere zaken die gemakkelijk gemaakt worden door bitcoin is het maken van kleine betalingen. Dit principe wordt op dit moment al gebruikt om software ontwikkeling voor bitcoin te stimuleren op het bitcoin forum.

Bitcoin in meer detail
Wil je de werking van bitcoin in meer detail begrijpen, ga dan naar de bitcoin wiki. Ten slotte, voor nieuws over bitcoin zie: http://reddit.com/r/bitcoin
Als aller allerlaatste: http://www.thebitcoinchannel.com/

Voor meer uitleg over Bitcoin, zie het volgende artikel: http://anarchiel.com/stortplaats/toon/bitcoin_kan_je_niet_stelen_en_dat_is_onbetaalbaar

Koersverloop:

Logaritmisch:


Lineair:


3-maanden:


Bitcoinkoersen volgen:
Je kunt de koersen volgen op bitcoinwisdom. µ heeft een uitleg gemaakt hoe dat werkt:


Er zijn ook Bitcoin spin-offs, elk met hun eigen unieke kwaliteiten. Een lijst wordt bijgehouden hier: https://bitcointalk.org/index.php?topic=134179.0

"Attentie: De (computertechnische) praktijk van bitcoin mining wordt niet hier maar in DIG besproken." ?
"An educated citizenry is a vital requisite for our survival as a free people."
pi_133017159
Er lijkt nu wel een redelijke dip te ontstaan. De vraag is: Zet ie door of gaan we zo weer klimmen.
  donderdag 7 november 2013 @ 20:01:53 #3
309481 Burrito
Ajax Amsterdam
pi_133017241
Ik snap het niet :')

Op btc-e.com staat BTC/E 206
Op Bitstamp staat 284

Makkelijk verdiend dan toch?

Hoe krijg je geld op dat btc-e?
pi_133017346
quote:
99s.gif Op donderdag 7 november 2013 20:01 schreef Burrito het volgende:
Ik snap het niet :')

Op btc-e.com staat BTC/E 206
Op Bitstamp staat 284

Makkelijk verdiend dan toch?

Hoe krijg je geld op dat btc-e?
Dan zal de één in EUR zijn en de ander in USD.
  donderdag 7 november 2013 @ 20:07:55 #5
309481 Burrito
Ajax Amsterdam
pi_133017521
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 20:03 schreef WebBeestje het volgende:

[..]

Dan zal de één in EUR zijn en de ander in USD.
Klopt, ik keek verkeerd.

maar toch zitten tussen beide dollars $15 verschil. Zijn dat fees misschien?
pi_133017539
Er gaat relatief veel geld verloren omdat mensen blijven zitten met een kleine hoeveelheid BTC waar ze niet van af komen omdat het niet opweegt tegen de fee van een transfer... Op mijn overleden HD stond nog iets bv :')
pi_133017554
Ben op 200 euro maar weer ingestapt.
  donderdag 7 november 2013 @ 20:10:19 #8
309481 Burrito
Ajax Amsterdam
pi_133017639
Hoe krijg je geld op dat BTC-E, ik ken geeneen van die payment methods
pi_133017720
Ik heb coins via ideal gekocht en die overgemaakt. Dan staat het er meteen.
pi_133017953
In het vorige topic kwam al van een aantal de vraag (ook van mij) hoe kun je Bitcoins opslaan op je pc?
  † In Memoriam † donderdag 7 november 2013 @ 20:16:59 #11
230491 Zith
pls tip
pi_133018002
Zo, heb 90% van mn bitcoins naar verscillende paper wallets gezet. Voelt een stuk fijner als je al die verhalen en moeite leest. Nu alleen niet laten inbreken in mijn huis :)
I am a Chinese college students, I have a loving father, but I can not help him, he needs to do heart bypass surgery, I can not help him, because the cost of 100,000 or so needed, please help me, lifelong You pray Thank you!
pi_133018049
Jezus de fluctuaties op bitstamp zijn nu wel heel erg overdreven, het gaat binnen een minuut met 5 dollar omlaag en omhoog.
The fate of our times is characterized by rationalization and intellectualization and, above all, by the disenchantment of the world.
  † In Memoriam † donderdag 7 november 2013 @ 20:18:50 #13
230491 Zith
pls tip
pi_133018080
We crashen jongens!! We staan al op hetzelfde niveau als 10:00 uur vanochtend! :(

De Bitcoin goden geven iedereen nog 1 kans om in te stappen voordat we naar de 1000 USD gaan w/
I am a Chinese college students, I have a loving father, but I can not help him, he needs to do heart bypass surgery, I can not help him, because the cost of 100,000 or so needed, please help me, lifelong You pray Thank you!
pi_133018164
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 20:18 schreef Zith het volgende:
We crashen jongens!! We staan al op hetzelfde niveau als 10:00 uur vanochtend! :(

De Bitcoin goden geven iedereen nog 1 kans om in te stappen voordat we naar de 1000 USD gaan w/
En als iedereen erinzit, crasht ie nog eens en dan moet je pas echt instappen!
The fate of our times is characterized by rationalization and intellectualization and, above all, by the disenchantment of the world.
pi_133018259
Crash is begonnen.
pi_133018418
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 20:22 schreef Scorpie het volgende:
Crash is begonnen.
Alweer? :W
pi_133018469
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 20:25 schreef WebBeestje het volgende:

[..]

Alweer? :W
Net zoals een half jaar geleden en twee jaar geleden ja.
pi_133018477
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 20:25 schreef WebBeestje het volgende:

[..]

Alweer? :W
Komt geen (grote, langdurige) crash ;)

Wel leuk dat wanneer de koers een beetje daalt bitonic meteen ermee kapt en je daar niks meer kan verkopen :')
pi_133018517
quote:
14s.gif Op donderdag 7 november 2013 20:27 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Net zoals een half jaar geleden en twee jaar geleden ja.
Volgens mij lazen wij het al vaker van jou de laatste dagen, goede contra-indicator dus :)
pi_133018576
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 20:27 schreef WebBeestje het volgende:

[..]

Volgens mij lazen wij het al vaker van jou de laatste dagen, goede contra-indicator dus :)
Instappen met al je geld nu! Echt doen!
The fate of our times is characterized by rationalization and intellectualization and, above all, by the disenchantment of the world.
pi_133018611
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 20:27 schreef DarkNoize het volgende:

[..]

Komt geen (grote, langdurige) crash ;)

Wel leuk dat wanneer de koers een beetje daalt bitonic meteen ermee kapt en je daar niks meer kan verkopen :')
Komt vast een correctie maar de koers is zo weer op niveau om door te stijgen. Hoort bij kapitalisme.
pi_133018655
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 20:29 schreef tofastTG het volgende:

[..]

Instappen met al je geld nu! Echt doen!
Dat bedoelde ik dus met het inhoudelijke ;)
  donderdag 7 november 2013 @ 20:30:56 #23
309481 Burrito
Ajax Amsterdam
pi_133018675
Die site is uitverkocht 8)7

Wat een kutzooi |:( |:(
pi_133018690
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 20:17 schreef tofastTG het volgende:
Jezus de fluctuaties op bitstamp zijn nu wel heel erg overdreven, het gaat binnen een minuut met 5 dollar omlaag en omhoog.
Vijf dollar ja? Dit is insane, dit gaat de hele nacht, als het niet langer is, duren :D
pi_133018732
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 20:27 schreef WebBeestje het volgende:

[..]

Volgens mij lazen wij het al vaker van jou de laatste dagen, goede contra-indicator dus :)
Ga all in dan :D ik heb gorige week voorspeld dat de crash er aan zit te komen, dus we gaan het wel zien.
pi_133018755
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 20:31 schreef Faazz het volgende:

[..]

Vijf dollar ja? Dit is insane, dit gaat de hele nacht, als het niet langer is, duren :D
China wordt wakker over 6-7 uur en dan gaat de handel weer los
  donderdag 7 november 2013 @ 20:32:54 #27
377024 Quotidien
fetchez la vache
pi_133018777
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 20:22 schreef Scorpie het volgende:
Crash is begonnen.
Mensen zoals jij die om de haverklap dit roepen en denken te weten hoe het gaat lopen. :') Zeker spijt dat je veel te vroeg weer hebt verkocht ofzo.
Ik ben nie hier voor de pingpong te schpelen
pi_133018871
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 20:32 schreef Quotidien het volgende:

[..]

Mensen zoals jij die om de haverklap dit roepen en denken te weten hoe het gaat lopen. :') Zeker spijt dat je veel te vroeg weer hebt verkocht ofzo.
Jah echt wel. Ik wil dat al die noobies die nu in stappen gaan panic sellen zodat ik weer kan inkopen en lekker kan cashen als alle speculanten weggevlucht zijn. Rinse, repeat, profit.

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 07-11-2013 20:34:59 ]
pi_133018878
Net toch even lekker 20% gewonnen :D
pi_133018968
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 20:30 schreef WebBeestje het volgende:

[..]

Dat bedoelde ik dus met het inhoudelijke ;)
Kijk ik ben gewoon eerlijk, ik was impulsief en kocht tegen 10 dollars mijn bitcoins. Ik had toch geld over. Die zijn nu grotendeels allemaal weg, en ik heb mijn centjes verdiend.
Punt is dat de koers momenteel nergens op gebaseerd is, het zijn vooral handelaren onderling die de prijs hoog opdrijven. In mijn ogen dus ook te hoog
Er is geen enkele andere valuta die zo in trek is bij criminelen en die ook nog eens nauwelijks gebruikt word door "Normale" Mensen.

Ik heb wel eens wat gekocht op Silkroad, maar verder heb ik mijn BTC alleen gehad om te speculeren en volgens mij doet iedereen dat ermee.

Ik probeer mensen te behoeden om hun zuur verdiende geld in iets te stoppen wat momenteel teveel gehyped is. Verder maak ik me ook niet langer druk over of het volgens jou inhoudelijk is of niet, ik heb gecasht om het zo maar te zeggen en zie het verder allemaal wel gebeuren!

Ps. Soms baal ik er van dat ik niet wat meer vertrouwen heb gehad in de munt, had mij een hoop geld opgeleverd als ik op de piek van vandaag was uitgestapt met alles wat over was!
The fate of our times is characterized by rationalization and intellectualization and, above all, by the disenchantment of the world.
pi_133018985
quote:
10s.gif Op donderdag 7 november 2013 20:34 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Jah echt wel. Ik wil dat al die noobies die nu in stappen gaan panic sellen zodat ik weer kan inkopen en lekker kan cashen als alle speculanten weggevlucht zijn. Rinse, repeat, profit.
Wat is er mis met speculanten? Dat hoort ook gewoon bij een volwassen wordende munt.
pi_133019041
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 20:36 schreef Piethur het volgende:

[..]

Wat is er mis met speculanten? Dat hoort ook gewoon bij een volwassen wordende munt.
Iedereen speculeert, wie heeft er behalve een pizza of drugs al eens iets met BTC's gekocht?
The fate of our times is characterized by rationalization and intellectualization and, above all, by the disenchantment of the world.
pi_133019475
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 20:36 schreef Piethur het volgende:

[..]

Wat is er mis met speculanten? Dat hoort ook gewoon bij een volwassen wordende munt.
Niks, maar het duurt gewoon nu te lang voor de dip :D ik wil kopen !
pi_133020504
Is overzetten op een altcoin (Litecoin) een goed plan? Die koers is nog niet geëxplodeerd.

Ben nog steeds mijn 80 weken achter van mijn wallet aan het goedmaken.

Vannochtend opgestart, terug van werk, is mijn C: volgelopen. :')
pi_133020607
quote:
3s.gif Op donderdag 7 november 2013 21:02 schreef Terrorizer het volgende:
Is overzetten op een altcoin (Litecoin) een goed plan? Die koers is nog niet geëxplodeerd.

Ben nog steeds mijn 80 weken achter van mijn wallet aan het goedmaken. :')
Litecoin niet ge-explodeert? Heb je een beetje zitten opletten vandaag? Nog nooit zulke groene kaarsen gezien :o
pi_133021616
quote:
3s.gif Op donderdag 7 november 2013 21:02 schreef Terrorizer het volgende:
Is overzetten op een altcoin (Litecoin) een goed plan? Die koers is nog niet geëxplodeerd.

Ben nog steeds mijn 80 weken achter van mijn wallet aan het goedmaken.

Vannochtend opgestart, terug van werk, is mijn C: volgelopen. :')
Ik ben er redelijk wat BTC verloren door het om te zetten in LTC. LTC volgt praktisch altijd de koers van BTC alleen is veel in stabieler. Vaak leeft LTC even op waarna de koers over een langere tijd weer wegzakt tov BTC.

Ik blijf lekker bij BTC. Ik leg nu in en over een paar jaar zie ik wel wat de koers doet. Ik kijk tussendoor ook amper naar de koers, het gaat mij om de lange termijn .
  donderdag 7 november 2013 @ 22:04:26 #37
342493 MissionPhailed
EU = Mission Phailed?
pi_133023702
PhenixCoin blijkt in ieder geval een wassen neus tot dusver; werd gelanceerd met waarde van ca. 0,0003 t.o.v BTC, is inmiddels gezakt tot ca. 0,000002.
pi_133024271
quote:
1s.gif Op donderdag 7 november 2013 21:24 schreef Revolution-NL het volgende:

[..]

Ik ben er redelijk wat BTC verloren door het om te zetten in LTC. LTC volgt praktisch altijd de koers van BTC alleen is veel in stabieler. Vaak leeft LTC even op waarna de koers over een langere tijd weer wegzakt tov BTC.

Ik blijf lekker bij BTC. Ik leg nu in en over een paar jaar zie ik wel wat de koers doet. Ik kijk tussendoor ook amper naar de koers, het gaat mij om de lange termijn .
Grappig, op het darknet is er juist meer en meer sprake van een roep naar LTC omdat die koers juist stabieler is, meer het teken van een flatline vertoont.
The fate of our times is characterized by rationalization and intellectualization and, above all, by the disenchantment of the world.
  † In Memoriam † donderdag 7 november 2013 @ 22:22:38 #39
230491 Zith
pls tip
pi_133024652
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 22:16 schreef tofastTG het volgende:

[..]

"meer en meer sprake van een roep naar LTC...

...omdat die koers juist stabieler is
En als er meer LTC trade is wordt de koers weer instabieler, beetje vreemd punt maken die mensen dan.
I am a Chinese college students, I have a loving father, but I can not help him, he needs to do heart bypass surgery, I can not help him, because the cost of 100,000 or so needed, please help me, lifelong You pray Thank you!
pi_133024824
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 22:22 schreef Zith het volgende:

[..]

En als er meer LTC trade is wordt de koers weer instabieler, beetje vreemd punt maken die mensen dan.
Mwah, er zijn minder criminelen dan speculanten. Denk dat ltc minder aantrekkelijk zijn voor speculanten omdat die toch allemaal al op BTC inzetten. Dit zou ervoor moeten zorgen dat de koers van LTC's stabieler blijft.
The fate of our times is characterized by rationalization and intellectualization and, above all, by the disenchantment of the world.
pi_133031725
quote:
0s.gif Op donderdag 7 november 2013 20:37 schreef tofastTG het volgende:
Iedereen speculeert, wie heeft er behalve een pizza of drugs al eens iets met BTC's gekocht?
Muziek, games, een paar domeinnamen, een server, een ticket, een ebook, en diverse donaties.
Hi, I'm a signature virus, put me in your signature to help me spread :)
pi_133032613
Waar blijft die crash nou? Ze stoten tegen de $300 aan. Jace ik stuur straks een bericht terug :)
pi_133032666
Crikey, LTC op 4,39
Chickens evolved from dinosaurs, and they were huge, bro. So eat lots of chicken
pi_133032719
Door de $300 heen :)
pi_133032747
Ik vraag me af of LTC ook crashed als BTC dat doet.
Chickens evolved from dinosaurs, and they were huge, bro. So eat lots of chicken
pi_133032959
De $300 was een serieuze weerstand maar nu zie ik even geen weerstand meer in het orderboek.
pi_133032985
Het gaat weer lekker ja :)

@Curlbrah grote kans van wel, lijkt me dat die nu gewoon mee stijgt door de algemene hype omtrent cryptocurrencies
pi_133032992
Zoiets in het orderboek in de bied is natuurlijk wel leuk:

$303,00 331,22993399 $100.362,67

Iets verderop in het orderboek:

$284,50 400,00000000 $113.800,00
$284,25 400,00000000 $113.700,00
$283,75 400,00000000 $113.500,00
  vrijdag 8 november 2013 @ 07:52:41 #49
304456 SosuaCafe
Sell me this pen...
pi_133033009
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 november 2013 07:50 schreef WebBeestje het volgende:
Zoiets in het orderboek in de bied is natuurlijk wel leuk:

$303,00 331,22993399 $100.362,67

Iets verderop in het orderboek:

$284,50 400,00000000 $113.800,00
$284,25 400,00000000 $113.700,00
$283,75 400,00000000 $113.500,00
zou je dat 'iets kunnen uitleggen voor een newb?
http://www.syfy.com/tinman/oz/
“The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can't achieve it.”
pi_133033032
Ik ben meer bekend met aandelen dan met Bitcoins maar een orderboek 'lezen' kan ik dan wel. Deze orders staan in de bied dus dit zijn personen die de Bitcoins willen kopen. In de laat dus de kant van de verkopers zie ik geen orders staan van deze omvang. Bij meer bied dan laat is de kans een stuk groter dat de koers stijgt dan daalt.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')