Voorjaarsklassiekers is benelux (en milaan-sanremo), heuvelklassiekers is vooral Limburg en Wallonie maar horen dus ook bij de voorjaarsklassiekers.quote:Op vrijdag 8 november 2013 11:23 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Is er (behalve de tijd van het jaar) een verschil met de najaarsklassiekers? Gaan die typisch enkel door Wallonië en de voorjaarsklassiekers door Vlaanderen oid?
je kan het ook anders zien pipo.quote:Op vrijdag 8 november 2013 11:24 schreef DonRaja het volgende:
[..]
... ik zou geen dank je zeggen als iemand mij voor een Ho uitmaakte.
Nee.quote:Op vrijdag 8 november 2013 11:32 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
je kan het ook anders zien pipo.
mietjequote:Op vrijdag 8 november 2013 11:39 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Is goed, als ik nu vertrek ben ik er ongeveer 23 januari...
Het lijkt me persoonlijk ontzettend lastig om steekpenningen af te slaan wel.quote:Op vrijdag 8 november 2013 12:10 schreef DonRaja het volgende:
België heeft z´n eigen Sepp Blatter: de CEO van Belgacom neemt steekpenningen aan, laat zichzelf belachelijke bonussen betalen, bespioneert politici en journalisten en noemt de Belgische premier een klein kind dat om geld komt bedelen. Ergens toch wel een baas die Bellens (what´s in a name...)
Dit dus.quote:Op vrijdag 8 november 2013 12:14 schreef Saind het volgende:
[..]
Het lijkt me persoonlijk ontzettend lastig om steekpenningen af te slaan wel.
dan leen je die maar van HMF ofzoquote:Op vrijdag 8 november 2013 11:50 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ik zeg toch dat ik eraan kom. Ik heb verdomme geen jetpacks...
quote:Veltman, Stekelenburg en Narsingh in selectie Nederlands elftal
Maarten Stekelenburg, Joël Veltman en Luciano Narsingh zijn door bondscoach Louis van Gaal geselecteerd voor de oefeninterlands tegen Japan en Colombia
Wat is er gek aan? Vilhena heeft nog nooit een goede wedstrijd gespeeld en werd toen ook eens geselecteerd.quote:
Dat sloeg ook nergens op.quote:Op vrijdag 8 november 2013 13:06 schreef Tyron het volgende:
[..]
Wat is er gek aan? Vilhena heeft nog nooit een goede wedstrijd gespeeld en werd toen ook eens geselecteerd.
Lees je wel tegen wie ze spelen, Colombia en Japan. Logisch om er een talent erbij te pakken en hem een kans te geven.quote:Op vrijdag 8 november 2013 13:07 schreef Typisch het volgende:
[..]
Dat sloeg ook nergens op.
Net als je opmerking.
Tegen Japan gaan ze flink afgedroogd worden.quote:Op vrijdag 8 november 2013 13:08 schreef Tyron het volgende:
[..]
Lees je wel tegen wie ze spelen, Colombia en Japan. Logisch om er een talent erbij te pakken en hem een kans te geven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |