quote:Op maandag 11 november 2013 14:54 schreef oh-oh het volgende:
[..]Van de gedeukte kleine veel te vol gepropte autootjes waar bij elke stop alle pakjes uit de wagen in een plas rollen ja
En soms ligt het ook echt puur aan de 'verbinding'. Sommige lijntjes geven nooit problemen!quote:Op maandag 11 november 2013 14:55 schreef oh-oh het volgende:
Terwijl Post.Anaal zo faalt met de brievenbuspost.
Oh wacht, dat soort pareltjesquote:Op maandag 11 november 2013 14:59 schreef oh-oh het volgende:
Nou, verzopen poststukken, kapotte post stukken, post van de buren in mijn bus ( en op kantoor ook ) , niet gestempelde zegels, het is echt elke dag wel prijs
Ik dus ook nietquote:Op maandag 11 november 2013 14:59 schreef Pisces29 het volgende:
Ik zou niet op een crackstraat willen wonen Bos
Als ik zo'n stuk in mijn handen krijg of tijdens het fietsen die schade oploopt, wordt deze echt niet bezorgd.quote:Op maandag 11 november 2013 14:59 schreef oh-oh het volgende:
Nou, verzopen poststukken, kapotte post stukken, post van de buren in mijn bus ( en op kantoor ook ) , niet gestempelde zegels, het is echt elke dag wel prijs
quote:Op maandag 11 november 2013 15:03 schreef oh-oh het volgende:
Wij krijgen hier rechtbankpost die gewoon in opengescheurde enveloppen wordt aangeboden, om maar eens iets te noemen
quote:Op maandag 11 november 2013 15:03 schreef oh-oh het volgende:
Wij krijgen hier rechtbankpost die gewoon in opengescheurde enveloppen wordt aangeboden, om maar eens iets te noemen
Moet jij nog para codi?quote:Op maandag 11 november 2013 14:52 schreef oh-oh het volgende:
Ho ho, pillen worden meestal naar me gestuurd
Zou het kunnen dat het komt omdat ze er zoveel meer deeltijdbanen van hebben gemaakt, huismoekes en studenten en oudjes die allemaal 2 uur achter de kar lopen en prutsen?quote:Op maandag 11 november 2013 15:03 schreef oh-oh het volgende:
Wij krijgen hier rechtbankpost die gewoon in opengescheurde enveloppen wordt aangeboden, om maar eens iets te noemen
quote:
quote:
Ga ik beide voor je fixen.quote:Op maandag 11 november 2013 15:11 schreef oh-oh het volgende:
[..]Nou als je hebt! Hoge dosis ibu is ook wel fijn, ik slik me nu echt ongans aan 200 mg pillen als ik hoofdpijn heb
Oeh, oeh, oeh!quote:Op maandag 11 november 2013 15:11 schreef oh-oh het volgende:
Pillen
![]()
Ik heb wel valium voor je Q als je mot!
quote:
quote:
Niet heel veel geloof ik, ik zal alles voor je klaarleggen, ik had laatst een pretpakket van Kim weer eensquote:
quote:Op maandag 11 november 2013 15:13 schreef oh-oh het volgende:
[..]Alleen als je t gratis krijgt he? Maar dat zal wel
Ik werd gisteren wakker met hoofdpijn, de hele dag door ibu liggen snaaien alsof het tictacs waren, uiteindelijk was het wel over 's avonds, na anderhalve strip of zoquote:Op maandag 11 november 2013 15:13 schreef Pisces29 het volgende:
[..]![]()
Ik ben net aan het minderen met ibu's. Kwakkelen, migraine, griep, kolere, had niet zonder gekund
quote:
*proest*quote:Op maandag 11 november 2013 15:16 schreef oh-oh het volgende:
[..]Of zit je nog niet over je eigen risico zoals ik?
quote:Op maandag 11 november 2013 15:30 schreef Qwea het volgende:
[..]
*proest*
Joh, klokslag 1 januari is heteigen risico.
Ik heb een tijdje geleden thee naar Q gestuurd. Nix gehoord, dus zal ook wel faal...quote:Op maandag 11 november 2013 15:01 schreef oh-oh het volgende:
Nog los van alles wat er niet aankomt, want post van mij naar Qwea bv komt nog steeds gewoon niet aan.
Ik heb ook ontdekt dat naar sommige gebieden kaarten niet aankomenquote:Op maandag 11 november 2013 19:15 schreef Strega het volgende:
[..]
Ik heb een tijdje geleden thee naar Q gestuurd. Nix gehoord, dus zal ook wel faal...
Lol, die lag dus vanmorgen in de busquote:Op maandag 11 november 2013 19:15 schreef Strega het volgende:
[..]
Ik heb een tijdje geleden thee naar Q gestuurd. Nix gehoord, dus zal ook wel faal...
quote:Op maandag 11 november 2013 19:31 schreef Qwea het volgende:
[..]
Lol, die lag dus vanmorgen in de busHoelang gelee heb je dat gestuurd?
Thnx iig
Pech. Sterf maar van de hongerquote:Op maandag 11 november 2013 19:31 schreef oh-oh het volgende:
Ik heb reuzehonger maar Chico ligt zo heerlijk tegen me aan te slapen
Ja, weet jij het? Ik zou ook post van de IBG gehad moeten hebben... ikke nietquote:Op maandag 11 november 2013 19:32 schreef oh-oh het volgende:
[..]Hoe de neuk kan dat toch bij jou???
Ik ben er hard mee bezig. Zoek jij maar een andere bestemming voor volgende week alvast. Of kom je Sjon halen, die wil niemandquote:
Ik kom Sjon wel halen. Baloe heeft al een tijd zijn tanden nergens in gezet...quote:Op maandag 11 november 2013 19:34 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ik ben er hard mee bezig. Zoek jij maar een andere bestemming voor volgende week alvast. Of kom je Sjon halen, die wil niemand
quote:Op maandag 11 november 2013 19:35 schreef oh-oh het volgende:
Bullshit ik doe al mijn post tussen de middag weg bij het postkantoor bij mijn werk![]()
Heeeeeeee cool, thnx!!!!!!quote:Op maandag 11 november 2013 19:39 schreef Bos81 het volgende:
Oh - Oh: Sheila E treed zometeen op bij DWDD
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |