Ja, kan alleen niet zo goed voetballen. Was eerst een spits en nu speelt hij centraal achterinquote:Op woensdag 6 november 2013 09:47 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Dat is die kanjergrote negert toch? Maatje van me had het daar laatst ook al over.
Mislukte aanvaller en derhalve maar in de verdediging gegooid omdat het inderdaad een boom van een neger is. Door zijn aanvallende historie weet hij voetballend altijd wel goed de oplossing te vinden maar puur defensief schort er nog wel het nodige aanquote:Op woensdag 6 november 2013 09:47 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Dat is die kanjergrote negert toch? Maatje van me had het daar laatst ook al over.
Al een maand of 4quote:Op woensdag 6 november 2013 09:46 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Rens is daar wel uniek goed in ja
Al verhuisd naar Rotterdam trouwens?
quote:Op woensdag 6 november 2013 09:48 schreef JanCees het volgende:
[..]
Ja, kan alleen niet zo goed voetballen. Was eerst een spits en nu speelt hij centraal achterin
quote:Op woensdag 6 november 2013 09:49 schreef Dven het volgende:
Waarom zijn e rmensen die vrijwillig in Rotterdam gaan wonen
Dat vragen mensen zich ongetwijfeld ook af als je over Bulgarije begint.quote:Op woensdag 6 november 2013 09:49 schreef Dven het volgende:
Waarom zijn e rmensen die vrijwillig in Rotterdam gaan wonen
Is het een vorm van Sado Masochisme denk je?quote:
Er zijn een honderd meer redenen om in Bulgarije te willen wonen dan in Rotterdamquote:Op woensdag 6 november 2013 09:50 schreef Elan het volgende:
[..]
Dat vragen mensen zich ongetwijfeld ook af als je over Bulgarije begint.
Van alle plaatsen op de wereld ga je juist daar wonen..
Hij wordt liever aangesproken met Bellequote:
Nou begin maar dan.quote:Op woensdag 6 november 2013 09:51 schreef Dven het volgende:
[..]
Er zijn een honderd meer redenen om in Bulgarije te willen wonen dan in Rotterdam
Buurtje van Moulijnquote:Op woensdag 6 november 2013 09:53 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Oude noorden, mooi oud buurtje. Jij?
Provenierswijk, niet ver van jou vandaan dus. Wel verpauperde panden, maar rustig buurtje en perfect gelegen. Binnen 5 minuten lopen op CS, ideaal dus.quote:Op woensdag 6 november 2013 09:53 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Oude noorden, mooi oud buurtje. Jij?
Warmerquote:
Helemaal de bek intrappen die kankerschottenquote:Op woensdag 6 november 2013 09:59 schreef JanCees het volgende:
Heftig
[ afbeelding ]
Rens is onderweg.
In Bulgarije wonen alleen maar allochtonenquote:Op woensdag 6 november 2013 09:59 schreef Dven het volgende:
[..]
Warmer
Goedkoper
Mooiere vrouwen
Minder allochtonen
Dit zou je al overtuigd moeten hebben
Wat is er stoer aan om bij een ingang te staanquote:Op woensdag 6 november 2013 09:59 schreef Dven het volgende:
[..]
Helemaal de bek intrappen die kankerschotten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |