De graphics vond ik maar zo zo, de AI was ruk, schademodel moest ik eerst vrijspelen, de opzet was nog steeds identiek aan Gt1, licentie halen, koop een random auto (1 van 50 skylines), zet er een te dikke turbo op en win elke race omdat jou auto toch veel sneller was dan elke andere auto in het specifieke event.quote:
Het is wat verbeterd, en dr komt een grote sound patch over een tijdje.quote:Op zaterdag 7 december 2013 11:06 schreef budvar het volgende:
Hoe is het motorgeluid dan? Dat was eigenlijk het enige wat me in gt5 nogal tegenviel.
Dat klinkt goed, veel slechter als in 5 kon het ook eigenlijk nietquote:Op zaterdag 7 december 2013 12:34 schreef VelitoX het volgende:
[..]
Het is wat verbeterd, en dr komt een grote sound patch over een tijdje.
quote:Op zaterdag 7 december 2013 20:07 schreef Dutchguy het volgende:
Op NeoGAF hebben ze een photo travel topic geopend. Echt genieten van die plaatjes: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=728608
Hehe herkenbaar hoor.quote:Op zaterdag 7 december 2013 20:49 schreef Meike26 het volgende:
[..]![]()
Voorlopig niet meer aan photomode of dergelijks komen... anders kom ik niet meer aan racen toe
Zou heel goed kunnen inderdaad. Ik merk behoorlijk verschil.quote:Op zondag 8 december 2013 20:16 schreef Meike26 het volgende:
AI is inderdaad aggresiever/actiever. Volgebs mij hebben ze het 'model' gebruikt van de Bspec coureurs, die waren al stukken beter dan de domme en saaie AI rijders.
Vind ik prima zo hoor, in GT5 werd je helemaal dood gegooid met prijsauto's. Joepie wéér een Skyline gewonnen...quote:Op zondag 8 december 2013 20:37 schreef Manfredje het volgende:
Het valt me wel op, nu dat je credits kan kopen krijg je een stuk minder auto's als reward
Viel mij ook op maar ik heb er op zich geen moeite mee. Als je maar flink credits kunt verdienen met races in de hogere klasses maar zo ver ben ik nog niet.quote:Op zondag 8 december 2013 20:37 schreef Manfredje het volgende:
Het valt me wel op, nu dat je credits kan kopen krijg je een stuk minder auto's als reward
Daar kan je inderdaad geniaal mee trollen online.quote:Op dinsdag 10 december 2013 00:26 schreef Morphisor het volgende:
Troltip: Daihatsu Mira XX.
Waarom? Upgrade 'm en zie zelf
Goeie tip zegquote:Op dinsdag 10 december 2013 00:26 schreef Morphisor het volgende:
Troltip: Daihatsu Mira XX.
Waarom? Upgrade 'm en zie zelf
Zonder nos heb ik 538 pk met stage 3 turbo, met stage 2 volgens mij meer dan 550 maar dan piekt ie al rond de 5000 toeren.quote:Op dinsdag 10 december 2013 18:50 schreef Meike26 het volgende:
Heb nog wel wat races nodig om hem volledig te tunen. Maar ik begrijp dus dat je bijna of meer dan 600pk er in kwijt kan ? Met of zonder NOS ?
Lijkt mee ook, maar vind het wel lachenquote:Op dinsdag 10 december 2013 19:33 schreef Meike26 het volgende:
Dat moet haast wel een bug zijn. Normaal gesproken krijg je in GT nooit meer dan 210pk extra in de wagen dan zijn oorspronkelijke vermogen.
is GT6 al uit??quote:Op woensdag 25 december 2013 02:33 schreef very het volgende:
Iemand enig idee of het in GT6 mogelijk is voor de nummer 2 om óók de race uit te rijden tijdens een 2player partyplay? Want nu komt er beeldvullend WIN/LOSE en een tijdschema over beide schermen te staan, waardoor het vrijwel onmogelijk is om voor degene die achterligt de race nog fatsoenlijk uit te rijden, ondanks dat de auto nog wel bestuurbaar is
Volgens mij heb ik alle menu's onderhand bekeken maar die optie zit er niet in.quote:Op woensdag 25 december 2013 02:33 schreef very het volgende:
Iemand enig idee of het in GT6 mogelijk is voor de nummer 2 om óók de race uit te rijden tijdens een 2player partyplay? Want nu komt er beeldvullend WIN/LOSE en een tijdschema over beide schermen te staan, waardoor het vrijwel onmogelijk is om voor degene die achterligt de race nog fatsoenlijk uit te rijden, ondanks dat de auto nog wel bestuurbaar is
Klopt, die optie heb je in online wel, maar in Arcade Two Player heb je die optie niet en is het gewoon de strijd om te winnen. Kom je niet als eerste over de finish, dan ben je automatisch de loser... ik snap het wel dat dit storend is, maar GT5 en 6 moet je echt voornamelijk als een online race game zien met offline spel mogelijkheden... niet andersom.quote:Op woensdag 25 december 2013 13:10 schreef Rolstoelvandaal het volgende:
Bij het maken van een online lobby, heb je een optie waarmee je kan instellen hoeveel tijd er nog rest voor de andere spelers nadat de eerste over de finish is. Kom even niet op de juiste naam van die optie. Race end delay of iets in die richting denk ik. Staat standaard op maar 30 seconden.
Het leuke is, hij pakt hoogstwaarschijnlijk de echte 'koude' gps data, zonder de wegen mee te nemen die op de gps data te vinden zijn. Met andere woorden. Je kan echt tientallen versies van één circuit maker zoals Zandvoort. Wil je deze zo goed mogelijk namaken, dan moet je het hele circuit over het midden rijden, wil je hem extremer dan neem je de ideale lijn of maak je het circuit iets groter door in elke bocht/rechte stuk voor de langste kant (buitenbocht) te kiezen.quote:Op woensdag 25 december 2013 14:19 schreef Dutchguy het volgende:
Ben ook heel benieuwd wat de GPS data track creator voor moois op gaat leveren.
Het is bijna niet te geloven dat die nog op current gen kan. Ik kan niet wachten wat ze op PS4 nog allemaal gaan doen.quote:Op woensdag 25 december 2013 15:26 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Het leuke is, hij pakt hoogstwaarschijnlijk de echte 'koude' gps data, zonder de wegen mee te nemen die op de gps data te vinden zijn. Met andere woorden. Je kan echt tientallen versies van één circuit maker zoals Zandvoort. Wil je deze zo goed mogelijk namaken, dan moet je het hele circuit over het midden rijden, wil je hem extremer dan neem je de ideale lijn of maak je het circuit iets groter door in elke bocht/rechte stuk voor de langste kant (buitenbocht) te kiezen.
Hopelijk gaat alles straks ook gewoon met GPX data, zodat je gewoon van één of andere hardloper/fietser op internet kan 'lenen' en zo de mooiste banen kan creeeren op andermans data. Zonder dat je zelf naar de alpen hoeft om een mooie ronde te lopen/fietsen (hoe langzamer, hoe gedetailleerder het circuit wat je maakt).
Ik vermaak me prima. Tip: doe de seasonals eerst om snel flink te kunnen cashen.quote:Op woensdag 25 december 2013 23:50 schreef Catch22- het volgende:
Ik heb nog twee ps3's liggen (zelf gerepareerd, te lui om te verkopen) en ga gt6 maar scoren denk ik. Lijkt me wel lachen. Heb heel veel forza (2,3 en 4) gespeeld en ik denk dat ik me hier wel mee ga vermaken.
oke, ga ik doen. Enige waar ik tegenop zie is dat tunen. Ik hou niet zo van pielen met settings, wil gewoon racen...quote:Op donderdag 26 december 2013 01:14 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Ik vermaak me prima. Tip: doe de seasonals eerst om snel flink te kunnen cashen.
Ik tune zelf ook weinig hoor. Het racen zelf gaat prima, afhankelijk van de wagen die je hebt. Ik heb het idee dat het een stukje moeilijker is dan GT5. Heb me er prima mee vermaakt.quote:Op donderdag 26 december 2013 12:27 schreef Catch22- het volgende:
[..]
oke, ga ik doen. Enige waar ik tegenop zie is dat tunen. Ik hou niet zo van pielen met settings, wil gewoon racen...
Heb stiekem ook naar een playseat gekeken, is toch wel heel tof. Maar ik las dat de g25 en g27 niet lekker met de ps4 werken, dan is t een beetje sneu geld.
Ik vind dat zo ontzettend achterlijkquote:Op woensdag 25 december 2013 10:48 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Volgens mij heb ik alle menu's onderhand bekeken maar die optie zit er niet in.
G27 is met een schakelpookje toch?quote:Op donderdag 26 december 2013 12:27 schreef Catch22- het volgende:
[..]
oke, ga ik doen. Enige waar ik tegenop zie is dat tunen. Ik hou niet zo van pielen met settings, wil gewoon racen...
Heb stiekem ook naar een playseat gekeken, is toch wel heel tof. Maar ik las dat de g25 en g27 niet lekker met de ps4 werken, dan is t een beetje sneu geld.
Qua besturing is het een stuk leuker geworden.quote:Op donderdag 26 december 2013 21:27 schreef Meike26 het volgende:
Klopt, zelfs met controller voel je veel beter of je met een voorwiel of achterwiel aangedreven auto rijdt.
Doordat de auto's nu ook echt overhellen in de bochten kan je een hatchback echt door een bocht heen trekken, onderstuur en gewicht werken echt lekker door in de controle van de wagen. Het zelfde geld voor achterwiel aangedreven auto's waarbij het driften natuurlijker en beter aanvoelt.
Met de Toyota gt86 al heerlijk op BrandsHatch kunnen gummen, de Caterham is met een goede afstelling van de schokdemper ook heerlijk om te smijten. Ik wil binnenkort beginnen met het rijden zonder slipherstel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |