Sjakie valt juist steeds goed in de laatste tijd...?quote:Op maandag 4 november 2013 10:02 schreef DiMacho het volgende:
Heb me lang stil gehouden.... Maar wat is die Sjakie een ergernis, elke wedstrijd word hij er weer ingebracht. Die gozer kost ons nu al meer als een miljoen en heeft nog niets gebracht. Of betalen Sony, Panasonic, Toyota of Lexus ons dik voor hem?? Hoop dat sarota en Duplan hem richting tribune gaan verwijzen.
Ik roep het al jaren, maar niemand wil me geloven. Mulenga is een molensteen, zowel financieel als sportief. Voor zijn 5 ton haal je 2 goede spitsen, daar blijf ik van overtuigd.quote:Op maandag 4 november 2013 10:44 schreef zolderraam het volgende:
Mulenga was verreweg het slechtste van het hele veld. Wint vrijwel geen duel. Bij elke sprint of kopduel zie je dat hij zich inhoudt omdat hij bang is geblesseerd te raken. Ik hoop echt dat we in de winterstop er nog iets voor kunnen vangen maar ik denk niet dat er ook maar 1 club op Mulenga zit te wachten.
Voor de rest was het ook niet echt goed. Eerste helft werd je helemaal weggespeeld en mag je van geluk spreken dat je geen tegengoal kreeg.
Wat je voor Sjakie nu betaald hebt kan je heel wat Nederlands talent inkopen en opleiden.quote:Op maandag 4 november 2013 12:28 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Ik roep het al jaren, maar niemand wil me geloven. Mulenga is een molensteen, zowel financieel als sportief. Voor zijn 5 ton haal je 2 goede spitsen, daar blijf ik van overtuigd.
Zoals?quote:Op maandag 4 november 2013 12:28 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Ik roep het al jaren, maar niemand wil me geloven. Mulenga is een molensteen, zowel financieel als sportief. Voor zijn 5 ton haal je 2 goede spitsen, daar blijf ik van overtuigd.
Dat lag echt niet aan DeRijck. Het stond nog steeds voor geen meter.quote:Op maandag 4 november 2013 13:28 schreef zatoichi het volgende:
DeRijck eindelijk op de positie waar die het best tot zijn recht kwam dit keer. Gelijk de nul gehouden!
Ik was ook niet heel serieus hoorquote:Op maandag 4 november 2013 13:32 schreef wortel1981 het volgende:
[..]
Dat lag echt niet aan DeRijck. Het stond nog steeds voor geen meter.
Het is gewoon puur geluk dat het bij rust geen 0-4 staat, want dat kwam echt niet door onze verdediging dat we de 0 hebben gehouden.
inderdaad. Het is leuk hoor dat vd maarel een paar ballen van de lijn haalt. Maar hij zet de hele aanval van heerenveen telkens zelf op door als een f pupil balverlies te lijden.quote:Op maandag 4 november 2013 13:32 schreef wortel1981 het volgende:
[..]
Dat lag echt niet aan DeRijck. Het stond nog steeds voor geen meter.
Het is gewoon puur geluk dat het bij rust geen 0-4 staat, want dat kwam echt niet door onze verdediging dat we de 0 hebben gehouden.
Wat hebben we voor Sjakie betaald dan? Zover mij bekend is hij extern gefinancierd en kost hij dus weinig tot niets.quote:Op maandag 4 november 2013 13:07 schreef DiMacho het volgende:
[..]
Wat je voor Sjakie nu betaald hebt kan je heel wat Nederlands talent inkopen en opleiden.
Extern gefinancieerd inderdaad maar de salariskosten zijn voor de club en als niet-EU speler hoort ie bij de grootverdieners.quote:Op maandag 4 november 2013 14:04 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Wat hebben we voor Sjakie betaald dan? Zover mij bekend is hij extern gefinancierd en kost hij dus weinig tot niets.
Die is niet te betalen voor onsquote:
Heerings ook man of the matchquote:Op maandag 4 november 2013 13:32 schreef wortel1981 het volgende:
[..]
Dat lag echt niet aan DeRijck. Het stond nog steeds voor geen meter.
Het is gewoon puur geluk dat het bij rust geen 0-4 staat, want dat kwam echt niet door onze verdediging dat we de 0 hebben gehouden.
Nilsson heeft een chronische rugblessure.quote:Op maandag 4 november 2013 14:50 schreef leeroy het volgende:
[..]
Heerings ook man of the matchook echt een idioot die jongen, snap niet dat Nilsson geen nieuwe kans krijgt.
Takagi heeft de 'pech' dat ie eigenlijk alleen maar rendeert in een vrije rol achter de spitsen.quote:Op maandag 4 november 2013 15:24 schreef Matip het volgende:
Lees wat negativiteit over Takagi. Zo slecht doet hij het niet, vind ik. Begin me op de een of andere manier steeds meer te ergeren aan Bulthuis, wat een malloot.
Balen, maar Bulthuis is gewoon een domme jongen. Maar dat was al duidelijk toch?quote:Op maandag 4 november 2013 15:33 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Nilsson heeft een chronische rugblessure.
[..]
Takagi heeft de 'pech' dat ie eigenlijk alleen maar rendeert in een vrije rol achter de spitsen.
Bulthuis lijdt aan zelfoverschatting, dat moet eruit.
Yep.quote:Op maandag 4 november 2013 15:38 schreef leeroy het volgende:
[..]
Balen, maar Bulthuis is gewoon een domme jongen. Maar dat was al duidelijk toch?
Tegen GAE ook al z'n domme gele kaart en elke keer blijven ouwehoeren. Maar ja, beter hebben we niet.quote:
Hey hey, vlak zijn bang makende tattoo's niet uit!!quote:Op maandag 4 november 2013 15:33 schreef PBateman1978 het volgende:
Bulthuis lijdt aan zelfoverschatting, dat moet eruit.
Jezus, speel hem dan niet.... of in Utrechtquote:Op woensdag 6 november 2013 13:12 schreef PBateman1978 het volgende:
De uitwedstrijd in de beker tegen Cambuur is vastgesteld op woensdag 18 december, om 15:30 uur.![]()
![]()
Omdat het 3FM Glazen Huis gebeuren die avond begint in Leeuwarden............................
En deze moet eigenlijk voortaan in de OP:
Triest inderdaad, maar hier kan Cambuur natuurlijk weinig aan doen. Het is dat de KNVB NAC - Cambuur niet wil verzetten naar de zondag, wellicht heeft FOX daar ook nog wat mee te maken.quote:Op woensdag 6 november 2013 13:12 schreef PBateman1978 het volgende:
De uitwedstrijd in de beker tegen Cambuur is vastgesteld op woensdag 18 december, om 15:30 uur.![]()
![]()
Omdat het 3FM Glazen Huis gebeuren die avond begint in Leeuwarden............................
En deze moet eigenlijk voortaan in de OP:
Nee Cambuur niet maar de gemeente Leeuwarden wel...quote:Op woensdag 6 november 2013 14:04 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Triest inderdaad, maar hier kan Cambuur natuurlijk weinig aan doen. Het is dat de KNVB NAC - Cambuur niet wil verzetten naar de zondag, wellicht heeft FOX daar ook nog wat mee te maken.
Dan kon het namelijk gewoon op donderdagavond.
Wat moet de gemeente Leeuwarden dan doen? Die hebben ook een contract met 3FM? Die kunnen daar echt niet onderuit johquote:Op woensdag 6 november 2013 14:05 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Nee Cambuur niet maar de gemeente Leeuwarden wel...
Snap alleen niet dat Utrecht de wedstrijd niet gewoon boycot, nee we gaan ''onder protest'' spelen.
Daar gaat 't niet om, die wisten allang dat die Serious Request onzin er was dus hadden ze er eerder rekening mee moeten houden.quote:Op woensdag 6 november 2013 14:07 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Wat moet de gemeente Leeuwarden dan doen? Die hebben ook een contract met 3FM? Die kunnen daar echt niet onderuit joh
Zal me verder een zorg zijn wat het hele probleem is, dit is gewoon weer ouderwets de voetbalsupporter niet serieus nemen.quote:Op woensdag 6 november 2013 14:07 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik weet niet waarom NAC - Cambuur niet op zondag kan, maar dat is het hele probleem.
Uh? De gemeente Leeuwarden moet rekening houden met het speelschema van de KNVB omdat zij serious request organiseren? Dat is een beetje de omgekeerde wereld. Zondag-zaterdag schema's bij een midweekse bekerronde zijn altijd gevaarlijk.quote:Op woensdag 6 november 2013 14:09 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Daar gaat 't niet om, die wisten allang dat die Serious Request onzin er was dus hadden ze er eerder rekening mee moeten houden.
[..]
Zal me verder een zorg zijn wat het hele probleem is, dit is gewoon weer ouderwets de voetbalsupporter niet serieus nemen.
De burgemeester van Leeuwarden verbiedt de wedstrijd in de avond...quote:Op woensdag 6 november 2013 14:11 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Uh? De gemeente Leeuwarden moet rekening houden met het speelschema van de KNVB omdat zij serious request organiseren? Dat is een beetje de omgekeerde wereld. Zondag-zaterdag schema's bij een midweekse bekerronde zijn altijd gevaarlijk.
Het lijkt me evident dat een speelschema gewoon geschikt moet kunnen worden aangepast. Ik vind het overigens, als Cambuur-supporter die mogelijkerwijs naar deze wedstrijd had gewild, ook triest.
Waarom wordt die wedstrijd in de avond verboden, op donderdagavond dan?quote:Op woensdag 6 november 2013 14:16 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
De burgemeester van Leeuwarden verbiedt de wedstrijd in de avond...
Dus ja ik vind de gemeente verantwoordelijk, de KNVB zou eigenlijk op moeten treden en de wedstrijd om moeten draaien maar dat kan dan zgn. niet volgens de reglementen, dus wat gebeurt er ?
Een dikke middelvinger naar de supporters, zoals gewoonlijk.
En daarbij, 100.000 mensen in de stad die avond, geloof je het zelf?
Ja, te weinig politie voorhanden omdat de burgemeester 100.000 man verwacht voor Serious Request.quote:Op woensdag 6 november 2013 14:18 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Waarom wordt die wedstrijd in de avond verboden, op donderdagavond dan?Omdat er dan ook serious request is? Dan trek ik mijn opmerking inderdaad in en is de gemeente wel verantwoordelijk.
De wedstrijd op een doordeweekse dag om half 4 s'middags spelen wat mij betreft ook, want je kunt er nu vanuit gaan dat er amper Utrecht supporters bij kunnen zijn.quote:Op woensdag 6 november 2013 14:18 schreef Mexicanobakker het volgende:
Het Cambuur stadion ligt niet in de stad, het is niet alsof 3 hooligans even serious request kunnen verneuken. En dat hou je echt niet tegen door op zo'n lomp tijdstip te spelen.
De wedstrijd omdraaien is overigens competitievervalsing.
Voorgaande jaren konden de thuisspelende clubs prima tijdens SR thuis spelenquote:Op woensdag 6 november 2013 14:19 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Ja, te weinig politie voorhanden omdat de burgemeester 100.000 man verwacht voor Serious Request.
[..]
De wedstrijd op een doordeweekse dag om half 4 s'middags spelen wat mij betreft ook, want je kunt er nu vanuit gaan dat er amper Utrecht supporters bij kunnen zijn.
Natuurlijk kan dat, maar ja...quote:Op woensdag 6 november 2013 14:25 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Voorgaande jaren konden de thuisspelende clubs prima tijdens SR thuis spelenHeb nog bij PSV - Roda gezeten tijdens Serious Request.
Ik zie geen enkele reden waarom er niet donderdagavond gespeeld kan worden en NAC - Cambuur niet verzet kan worden.
Utrecht heeft inmiddels officieel bezwaar aangetekend.quote:Op woensdag 6 november 2013 16:00 schreef Mexicanobakker het volgende:
Maar goed, blijkbaar moet het duel op woensdag afgewerkt worden (volgens bronnen), dus daar ligt het probleem uiteindelijk gewoon. Ze hadden gewoon open moeten houden dat een duel op woensdagavond niet kon en naar donderdag verplaatst moest kunnen worden. Waarom NAC - Cambuur dus niet verzet kan worden snap ik niet, daarmee los je het probleem ook op.
Denk dat Wilco een hoop boze mails heeft ontvangen nav het eerdere bericht over ''onder protest gaan we om half 4 spelen''quote:6 november 2013
FC Utrecht heeft bij de KNVB officieel bezwaar aangetekend tegen het spelen van de bekerwedstrijd bij SC Cambuur op woensdag 18 december om 15:30 uur. Voor FC Utrecht is dit tijdstip in de middag onacceptabel.
Omdat ’s avonds in de binnenstad van Leeuwarden het openingsfeest van 3FM’s Serious Request wordt gehouden, is onvoldoende politie beschikbaar om op hetzelfde moment de wedstrijd ordelijk te laten verlopen. Daarom heeft de burgemeester van de Friese hoofdstad de bekerwedstrijd vervroegd naar de middag.
Bezwaar
Op basis van de reglementen van de KNVB heeft FC Utrecht bezwaar gemaakt. Volgens deze reglementen is het denkbaar dat de wedstrijd op woensdagavond 18 december op neutraal terrein wordt afgewerkt. FC Utrecht doet er alles aan om zijn supporters op een normaal tijdstip naar deze belangrijke wedstrijd in de achtste finales van de KNVB beker te kunnen laten gaan.
Dit is ook besproken tijdens het overleg met supporterscoördinator Robert Junier en de voorzitters van de SupportersVereniging FC Utrecht en True Support. Eerder vandaag gaf de club al aan dat de supporters de dupe zijn van het verplaatsen van de wedstrijd naar de middag.
Waarom kan er niet op donderdag gespeeld worden? Lijkt mij een hele redelijke oplossing. Ik zie echt geen enkele reden om die wedstrijd NIET op donderdag af te werken er vanuit gaande dat er geen probleem is met NAC - Cambuur verzetten.quote:Op woensdag 6 november 2013 16:54 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Utrecht heeft inmiddels officieel bezwaar aangetekend.
[..]
Denk dat Wilco een hoop boze mails heeft ontvangen nav het eerdere bericht over ''onder protest gaan we om half 4 spelen''
Zou ik ook prima vinden hoor, zolang het maar in de avond is.quote:Op woensdag 6 november 2013 17:00 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Waarom kan er niet op donderdag gespeeld worden? Lijkt mij een hele redelijke oplossing. Ik zie echt geen enkele reden om die wedstrijd NIET op donderdag af te werken er vanuit gaande dat er geen probleem is met NAC - Cambuur verzetten.
Bezwaar is wmb begrijpelijk.
Dit dus. Was er eentje waar ik van aan het overwegen was om mee te gaan maar met een woensdagmiddag 15:30 is dat geen optie.quote:Op woensdag 6 november 2013 17:01 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Zou ik ook prima vinden hoor, zolang het maar in de avond is.
Toch zou ik ervoor kiezen niet te spelen als er niks verandert, dan maar uit de beker.quote:Op donderdag 7 november 2013 09:22 schreef zatoichi het volgende:
Ja dat zal zoden aan de dijk zetten. Dan heb je direct een claim, boete en uitsluitsel van de beker aan je broek hangen.
quote:De wedstrijden, met uitzondering van de wedstrijden in de 1e en 2e speelronde en de wedstrijden die vanaf ronde 2 live worden uitgezonden, vangen aan om 20.00 uur zulks met een marge van maximaal 15 minuten indien de lokale vergunning een aanvang van 20.00 uur niet toestaat.
Afwijking van dit tijdstip voor wedstrijden die niet live worden uitgezonden is toegestaan mits het verzoek wordt ondersteund door de lokale autoriteiten en de tegenstander. Het aanvangstijdstip mag echter niet liggen voor 18.45 uur. Een dergelijk verzoek dient bij de KNVB te worden ingediend, uiterlijk de eerste dag na de loting om 12.00 uur.
De wedstrijden in de 2e speelronde tot en met de 1/2e finale die live worden uitgezonden, vangen aan om 18.45 uur, 19.45 uur of 20.45 uur, zulks ter beoordeling van de KNVB.
Van het live uitzenden van een wedstrijd als genoemd in de vorige zin is sprake indien tenminste één helft van de desbetreffende wedstrijd rechtstreeks en integraal wordt uitgezonden.
Advocaat erop zetten, moet je eens kijken hoe snel de KNVB toegeeft.quote:Op donderdag 7 november 2013 09:54 schreef Tha_Duck het volgende:
Ik denk dat de KNVB hun reet afveegt met hun eigen reglementen.
Maar ik vind dat we de boete/uitsluiting/etc. maar moeten pakken als Utreg zijnde, jammer dan. Ballen tonen is nooit verkeerd.
quote:Regels KNVB: neutraal terrein of winst Utrecht
Een door de overheid verboden bekerwedstrijd kan op dezelfde dag op neutraal terrein worden gespeeld. Als dat niet mogelijk is, wordt de uitslag automatisch 0-1 voor de bezoekende ploeg. Dat schrijven de reglementen voor van het toernooi om de KNVB beker.
De KNVB maakte gisteren bekend dat de bekerwedstrijd SC Cambuur – FC Utrecht op woensdag 18 december niet wordt gespeeld in de avond, maar ’s middag om 15.30 uur. Dat is in strijd met de reglementen van de voetbalbond die voorschrijven dat een bekerwedstrijd niet voor 18.45 uur mag beginnen.
Bezwaar
Burgemeester Ferd Crone van Leeuwarden besloot het doorgaan van het duel op woensdagavond te verbieden omdat gelijktijdig in het centrum van Leeuwarden het Glazen Huis van start gaat (3FM Serious Request 2013). De politie en SC Cambuur stemden unaniem in met verplaatsing van de wedstrijd naar 15.30 uur, meldt de gemeente Leeuwarden.
De KNVB heeft het voorstel van de burgemeester gehonoreerd. Daarmee heeft de bond voor een oplossing gekozen die op grond van de eigen reglementen niet voor de hand ligt. FC Utrecht tekende gisteren officieel bezwaar aan tegen het aanvangstijdstip van de wedstrijd in de achtste finales van het KNVB bekertoernooi. De club vindt het tijdstip onacceptabel en stelt dat de supporters de dupe zijn van het besluit.
Neutraal terrein
Artikel 11 van het reglement voor het toernooi om de KNVB beker laat aan duidelijkheid weinig te wensen over:
“Indien een wedstrijd in het toernooi om de KNVB beker van overheidswege wordt verboden, is het de club in kwestie toegestaan de betreffende wedstrijd op dezelfde dag en hetzelfde tijdstip op neutraal terrein te spelen.
Indien het niet mogelijk is de desbetreffende wedstrijd op dezelfde dag en hetzelfde tijdstip op neutraal terrein te spelen, wordt de uitslag van de wedstrijd automatisch 0-1 en wordt deze als gespeeld beschouwd. De thuisspelende club wordt alsdan geacht niet aan de betreffende speelronde te hebben deelgenomen.” (fcufans)
Dat risico nemen voor 100 supporters die mee zouden gaan anders?quote:Op donderdag 7 november 2013 09:29 schreef PBateman1978 het volgende:
Toch zou ik ervoor kiezen niet te spelen als er niks verandert, dan maar uit de beker.
Absoluut, al gaan er 0 mee.quote:Op donderdag 7 november 2013 11:50 schreef wortel1981 het volgende:
[..]
Dat risico nemen voor 100 supporters die mee zouden gaan anders?
Lijkt mij altijd beter om te spelen, snelste weg naar Europa, zou wel heel dom zijn om er zo uit te gaan om een statement te maken waarmee je alleen je zelf hebt.
Je kan zeker je poot stijf houden en alles proberen om op een andere dag/plek te voetballen, maar als dat niet gaat zou ik gewoon gaan spelen.quote:Op donderdag 7 november 2013 11:55 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Absoluut, al gaan er 0 mee.
Je moet hier gewoon niet mee akkoord gaan, zeker gezien de eigen regels van de KNVB. (zie hierboven)
Als dat niet gaat wordt het een 0-1 overwinning voor ons, aldus de regels van de KNVB.quote:Op donderdag 7 november 2013 12:07 schreef wortel1981 het volgende:
[..]
Je kan zeker je poot stijf houden en alles proberen om op een andere dag/plek te voetballen, maar als dat niet gaat zou ik gewoon gaan spelen.
Door niet te gaan bereik je helemaal niks, denk je dat de KNVB het interesseert dat FCU uit de beker is?
Met alle respect, maar we zijn geen topclub en ik denk dat ze organisatorisch blij zijn als wij uit de beker zijn.
quote:In Arnhem staat zaterdag het uitduel tegen Vitesse op het programma. Een lastig duel voor FC Utrecht blijkt uit de cijfers. Van de 28 eerder gespeelde duels won FC Utrecht slechts tweemaal. De kans dat FC Utrecht in Arnhem wint, wordt statistisch gezien dus steeds groter.
De afstand tussen beide ploegen op de ranglijst bedraagt tien plaatsen. Vitesse staat tweede en FC Utrecht twaalfde. Echter het verschil in punten is slechts zes. “Dat is het leuke van deze competitie”, zegt trainer Jan Wouters. “Als wij winnen dan staan we op drie punten afstand van Vitesse. Zij hebben een goede competitiestart gehad en wij een mindere. Dus het zegt allemaal niet zoveel in de huidige Eredivisie. Het invullen van de voetbaltoto is in ieder geval een stuk lastiger geworden”, grapt de Utrechtse oefenmeester.
Drie punten
Wouters verwacht een lastige wedstrijd in het GelreDome. “Ik reken Vitesse tot de grote groep met Ajax, PSV, Feyenoord en FC Twente die voor het kampioenschap gaan. Het is een goede ploeg met Pröpper die zich nu ontwikkelt en de effectiviteit van Piazon. Zaterdag gaan we naar Arnhem om de drie punten mee te nemen. Wij passen ons niet aan. Dat doen we nooit. We spelen ons eigen spel”, zegt de trainer stellig.
Aan het spelen van het eigen spel is deze week weer geschaafd op het trainingsveld. “We hebben afgelopen week gewerkt aan het maken van de juiste voetballende keuzes in het veld”, vertelt Wouters. “De afgelopen wedstrijden doen we dat niet vaak genoeg. We hebben via videobeelden en het af en toe stilleggen van de training de afspeelopties laten zien. We moeten meer gebruikmaken van de opties die zich voordoen. Soms kan het zo simpel zijn, maar dat is vaak het moeilijke van het voetbalspel”, meent Wouters.
Minuut vier
De wedstrijd tussen beide ploegen staat in het teken van het herdenken van de twee eeuwige nummers vier. In de vierde minuut wordt stilgestaan bij David di Tommaso en Theo Bos. “Dat is natuurlijk een mooi gebaar van de supporters”, vertelt Wouters. “Het laat zien dat beide clubs en hun supporters respect hebben voor hetgeen beide spelers voor hun clubs hebben betekend.”
Blessures
FC Utrecht kan niet beschikken over Johan Mårtensson (knie), Willem Janssen (knie) en Marcus Nilsson (rug). Edouard Duplan en Adam Sarota zijn nog niet wedstrijdfit.
Ik wil schoppen.quote:Op dinsdag 12 november 2013 09:10 schreef PBateman1978 het volgende:
Wat is er jongens?
Wil je erover praten?
Geen idee. Misschien wel iets. Of iemand.quote:
Heerings schijnt toegegeven te hebben dat ie de bal met zijn arm raakte.quote:Op dinsdag 12 november 2013 11:57 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Geen idee. Misschien wel iets. Of iemand.
Enige wat ik over de wedstrijd wil zeggen is dat ik hoop dat de scheids zijn poten breekt. Tenzij iemand me uitlegt waarom Heerings geel krijgt voor (geen) hands en die knakker van Fietstas geen geel krijgt voor overduidelijk hands.
En dan wil ik het niet hebben over de beslissing of het hands was, die fout mag een scheidsrechter maken wat mij betreft.
Daar ben ik het dan weer niet helemaal mee eens, na de 1-0 en tot de 1-1 waren wij de betere ploeg.quote:
In Arnhem win je gewoon never. Dat is een gegeven. Zo win je ook nooit bij PSV, Feyenoord (laatste keer kan ik me vaag herinneren toen ik er zat), Twente over het algemeen en is het altijd lastig bij NAC, ADO en NEC. Zo had je het ook altijd moeilijk bij De Graafschap. Waarom? Geen idee.quote:Op dinsdag 12 november 2013 14:22 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Daar ben ik het dan weer niet helemaal mee eens, na de 1-0 en tot de 1-1 waren wij de betere ploeg.
Helaas ging men daarna weer achteruit lopen...
Zelden idd, dat klopt.quote:Op dinsdag 12 november 2013 14:32 schreef Biogarde het volgende:
[..]
In Arnhem win je gewoon never. Dat is een gegeven. Zo win je ook nooit bij PSV, Feyenoord (laatste keer kan ik me vaag herinneren toen ik er zat), Twente over het algemeen en is het altijd lastig bij NAC, ADO en NEC. Zo had je het ook altijd moeilijk bij De Graafschap. Waarom? Geen idee.
In Arnhem maak je iig geen kans. Hooguit een keer een gelijkspelletje.
Op basis van de wedstrijd ben ik het enigszins met je eens. Al oogt Utrecht net zoals Zwaluwen Vooruit B5.
Natuurlijk heeft Fietstas terecht gewonnen, al vond ik dat we best aardig meededen. Laatste doelpunt van propper was er 1 om in te lijsten overigens.quote:Op dinsdag 12 november 2013 11:59 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Heerings schijnt toegegeven te hebben dat ie de bal met zijn arm raakte.
Dat van de gele kaart snap ik ook niet nee, maar ja, Vitesse heeft verdiend gewonnen hoor.
Mwah, bij Heerings was zijn arm van zijn lichaam (niet expres, hij probeerde het nog te ontwijken) en bij die gast van Vitesse werd de bal in zijn maag geschopt en had hij zijn armen gewoon voor zijn lichaam. Als je het over die bal hebt tenminste, volgens mij was dat gewoon geen hands.quote:Op dinsdag 12 november 2013 17:47 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Natuurlijk heeft Fietstas terecht gewonnen, al vond ik dat we best aardig meededen. Laatste doelpunt van propper was er 1 om in te lijsten overigens.
Maar of Heerings wel of niet hands maakte, een scheids moet consequent zijn. Het wordt een tijd dat er sancties op komen te staan.
Bij onze pingel kwam de bal op de omhoog gehouden arm van Kashia die een sliding maakte om een voorzet eruit te halen.quote:Op dinsdag 12 november 2013 18:08 schreef m0ridin het volgende:
bij die gast van Vitesse werd de bal in zijn maag geschopt en had hij zijn armen gewoon voor zijn lichaam.
Oh ja, damn! Hoe was ik die vergeten. Ja, daar had ie idd ook een kaart voor mogen/moeten trekken.quote:Op dinsdag 12 november 2013 19:02 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Bij onze pingel kwam de bal op de omhoog gehouden arm van Kashia die een sliding maakte om een voorzet eruit te halen.
Seizoen al besloten? Kijk hoe dicht alles nog bij elkaar staat.quote:Op dinsdag 12 november 2013 19:39 schreef Pino0 het volgende:
Seizoen is al besloten eigenlijk. We blijven plekje 12/13 staan denk ik. Van der Gun gewoon ook niet goed genoeg. Scoort nooit, enige hoop zijn de Ruiter en Toornstra.
Hoe worden dikke schulden zoals 7miljoen afgelost trouwens?
Ja maar het voetbal is gewoon te slecht. Allemaal beperkte spelersquote:Op dinsdag 12 november 2013 19:48 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Seizoen al besloten? Kijk hoe dicht alles nog bij elkaar staat.
Straks Duplan en Sarota er weer bij, in de winter hopelijk versterking (uit de zak van Frans), en uiteindelijk linkerrijtje.
Schulden? Het is een tekort op de begroting he, van een club die voor 99% in handen is van Van Seumeren.
Komt echt wel goed.
Maakt allemaal niks uit. Kijk naar PEC. Net of daar kwaliteit rondloopt. Maar staan wel bovenin.quote:Op dinsdag 12 november 2013 20:15 schreef Pino0 het volgende:
[..]
Ja maar het voetbal is gewoon te slecht. Allemaal beperkte spelers
Dat geldt voor de complete Eredivisie.quote:Op dinsdag 12 november 2013 20:15 schreef Pino0 het volgende:
[..]
Ja maar het voetbal is gewoon te slecht. Allemaal beperkte spelers
Dat maakt het juist zo jammer; dit jaar hadden we fluitend kampioen kunnen wordenquote:Op woensdag 13 november 2013 08:40 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Dat geldt voor de complete Eredivisie.
Die hebben een trainer die iets kan.quote:Op woensdag 13 november 2013 08:28 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Maakt allemaal niks uit. Kijk naar PEC. Net of daar kwaliteit rondloopt. Maar staan wel bovenin.
Dat kun je nooit weten, vorig jaar zat alles mee.quote:Op woensdag 13 november 2013 08:41 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Dat maakt het juist zo jammer; dit jaar hadden we fluitend kampioen kunnen worden
Wij ook.quote:Op woensdag 13 november 2013 08:42 schreef Godtje het volgende:
[..]
Die hebben een trainer die iets kan.
Ron Jans......quote:Op woensdag 13 november 2013 08:42 schreef Godtje het volgende:
[..]
Die hebben een trainer die iets kan.
Kwal van een vent juist.quote:Op woensdag 13 november 2013 08:54 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Ron Jans......
Middelmatige trainer, wel een leuke vent verder.
Ik niet.quote:Op woensdag 13 november 2013 08:55 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Ow? Ik kan hem wel goed hebben om eerlijk te zijn.
Red ik niet.quote:Op woensdag 13 november 2013 08:56 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Dan mag je meedoen, 17:00 bij de Galg?
quote:FC Utrecht heeft het talent Sofyan Amrabat vastgelegd tot de zomer van 2017. Het 17-jarige broertje van Galatasaray-aanvaller Nordin was afgelopen maand in het shirt van Marokko één van de uitblinkers op het WK onder 17. Gisteren keek Nordin, overgevlogen uit Istanboel, vol trots toe hoe zijn negen jaar jongere broertje zijn eerste profcontract tekende.
Drie kussen op zijn wang en een stevige knuffel. Sofyan Amrabat bezwijkt kort na het zetten van zijn krabbel zowat onder de felicitaties van zijn broer Nordin. Ze zeggen in koor: 'Met deze handtekening is vooral onze moeder héél blij. Nog een zoon in het buitenland, dat trok ze niet.'
Sofyan en Nordin spraken de afgelopen tijd geregeld over wat een verstandige keuze zou zijn in de nog jonge carrière van de eerste. Want nogal wat clubs, nationaal en uit Engeland, lonkten naar zijn handtekening. En al helemaal nadat hij zich op het WK onder 17 in de kijker had gespeeld.
Op dat moment had hij zijn ja-woord echter al aan Utrecht gegeven. 'Zelf was ik er al een tijdje uit eigenlijk', zegt Sofyan. 'Ik zat als jochie altijd in de Galgenwaard, ik wil het gewoon eerst hier maken. Het buitenland kan altijd nog.'
Een verstandige keuze volgens zijn grote broer. 'Sofyan is een groot talent. Hij is in Utrecht in goede handen. De club heeft het financieel zwaar, maar daardoor krijgen talenten juist sneller een kans. Jan Wouters, die ik van Ajax en PSV ken, kijkt niet naar leeftijd.'
Sofyan is een middenvelder die zowel aanvallend als verdedigend uit de voeten kan. 'Ik ben rustig aan de bal, beheers het positiespel, heb loopvermogen.'
De aanvulling komt van zijn broer. 'Hij is completer dan ik. Slimmer. Ik ben toch vooral een speler met een leuke dribbel. Hij is een echte verbindingsspeler, die kan versnellen en een prima eind- en steekpass heeft. Alleen zijn duelkracht kan beter. Hij heeft er de body voor, maar moet die meer gebruiken.'
Sofyan hoort het lachend aan. Hij heeft in zijn oudere broer een trotse maar kritische volger. 'Dan dacht ik op het WK dat ik aardig had gespeeld, maar in de sms'jes die van hem kwamen, ging het vooral over wat béter kon. Natuurlijk luister ik naar zijn tips. Nordin heeft Champions League gespeeld, weet echt waar hij over praat.'
Nordin: 'Andersom is het niet anders. Dat was al zo toen ik nog bij VVV speelde. Soufyan was nog heel jong, voetballend op de pleintjes in Huizen was ik hem fysiek natuurlijk altijd de baas, maar hij schroomde niet om te zeggen wat ik fout deed. Prima toch? Zo maken we betere voetballers van elkaar.'
De Galatasaray-aanvaller herinnert zich zijn eigen eerste contract. 'Bij Omniworld was dat. Er was niemand, geen pers, niks. Dit is toch anders. Nu ben ik apetrots. Zeker omdat Sofyan bij het cluppie tekent waar hij al heel lang een grote fan van is. Ik weet hoe hij ervoor leeft, het stappen achterwege laat, altijd vroeg op bed ligt. Dit is een schitterend begin voor hem.'
Natuurlijk kijken de voetbalverliefde broers ook even vooruit. 'Hij kan een hele goede worden', voorspelt Nordin, terwijl Sofyan met een glinstering in de ogen zijn hoofd naar rechts draait. In de verte ligt stadion Galgenwaard. 'Ik wil de Utrechters trots maken, daar wil ik zo snel mogelijk spelen.'
Klopt, spelen aanvallend voetbal, strijden voor elkaar, en dan krijg je een goede sfeer in het stadion. Bij ons zit tegenwoordig zon 15,000 man? Overal zittende mensen op Bunnikside, daar word de sfeer ook niet beter doorquote:Op woensdag 13 november 2013 08:28 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Maakt allemaal niks uit. Kijk naar PEC. Net of daar kwaliteit rondloopt. Maar staan wel bovenin.
Alsof wij geen aanvallend voetbal spelen in eigen huis? En strijd is er ook genoeg, je moet het alleen wel willen zien denk ik.quote:Op woensdag 13 november 2013 11:57 schreef Pino0 het volgende:
[..]
Klopt, spelen aanvallend voetbal, strijden voor elkaar, en dan krijg je een goede sfeer in het stadion. Bij ons zit tegenwoordig zon 15,000 man? Overal zittende mensen op Bunnikside, daar word de sfeer ook niet beter door
quote:Op vrijdag 15 november 2013 13:53 schreef wortel1981 het volgende:
En weer Mulenga en vd Gun tot aan de winterstop kwijt, gaat lekker zo
De knetters zeg... Vooral ruk van vd Gun.quote:Op vrijdag 15 november 2013 13:53 schreef wortel1981 het volgende:
En weer Mulenga en vd Gun tot aan de winterstop kwijt, gaat lekker zo
Heel ruk, maar je hebt gewoon een paar heel blessuregevoelige spelers. In het geval van Mulenga en vd Gun zie ik het ondertussen meer als 'risico van het vak' dan pech...quote:
Misschien te hard getraind of er wordt niet op de juiste wijze getraind.quote:Op zaterdag 16 november 2013 11:20 schreef koningmakreel het volgende:
Of er zit toch iets anders fout bij de fc. Zoveel blessures is toch niet voor te stellen als domme pech
Het zal eerder gezocht moeten worden in het feit dat mensen die al zwakke knieën hebben extra hard moeten werken op dit moment waardoor er blessures ontstaan.quote:Op woensdag 20 november 2013 09:24 schreef wortel1981 het volgende:
Ik denk dat het wel degelijk met de training/veld te maken heeft.
Het kan geen toeval zijn dat wij zoveel knie blessures hebben, en ook bij spelers die het nog nooit gehad hadden. Een vd Gun en Mulenga blijven sowieso altijd gevoelig ervoor, maar zo vaak als er bij ons knie blessures zijn kan gewoon geen toeval/pech zijn.
Alles beter dan Schepers!quote:Op vrijdag 22 november 2013 11:35 schreef PBateman1978 het volgende:
Cedric Badjeck staat in de spits naast De Ridder op de training vandaag, een voorbode voor zondag?
http://www.regio15.nl/act(...)rs-bekogelen-agentenquote:Op zondag 24 november 2013 11:20 schreef koningmakreel het volgende:
Het was gister weer gezellig in den haag, lees ik net...
Die begon wel slecht aan de wedstrijd vond ik, maar herpakte zich idd prima.quote:Op zondag 24 november 2013 15:32 schreef wortel1981 het volgende:
Belangrijke punten vandaag!
Heb weer genoten van Ayoub! Wat een voetballer!
Jammer dat die watjes in de tweede helft niks deden, anders hadden we de ME ff kunnen toejuichenquote:Op zondag 24 november 2013 15:55 schreef zatoichi het volgende:
Wel fijn dat de ADO supporters voor wat vermaak zorgden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik heb niet eens een fluitje gehoordquote:Op maandag 25 november 2013 08:42 schreef PBateman1978 het volgende:
Ongemotiveerd spelen en later op de bank zitten wordt nou eenmaal niet gewaardeerd hier Timothy....
Laat maar leeglopen die ziekeboeg!quote:Rentree Sarota flinke opsteker voor geplaagd FC Utrecht
Adam Sarota maakte maandagavond na tien maanden afwezigheid zijn rentree op het voetbalveld. De 24-jarige Australiër stond sinds eind januari aan de kant door een zware kruisbandblessure, maar speelde tegen Jong Sparta Rotterdam (2-3) het eerste half uur mee.
'Het was heerlijk om weer aan spelen toe te komen. Eigenlijk had ik gedacht de eerste helft te zullen spelen, maar na dertig minuten werd ik gewisseld', vertelt Sarota op de website van zijn belangenbehartiger Sport-Promotion. 'Het ging best lekker. Ik heb helemaal nergens last van gehad.'
'Ik had geen moeite met het tempo, maar het belangrijkste blijft natuurlijk dat mijn knie zich goed heeft gehouden', vervolgt Sarota. 'En ik heb, zoals het er nu naar uitziet, ook geen terugslag. De komende weken zal ik steeds meer minuten moeten maken en er zo voor zorgen dat ik langzaam maar zeker weer naar mijn oude niveau toegroei.'
Sarota was tot het oplopen van zijn kruisbandblessure een vaste waarde aan de rechterkant van het middenveld van FC Utrecht. Door de langdurige afwezigheid van Johan Mårtensson en Willem Janssen zal trainer Jan Wouters de rentree van de Australiër toejuichen, zeker omdat ook Edouard Duplan nog maar net is hersteld van een gebroken middenvoetsbeentje.
Doordat Utrecht al tijden wordt geplaagd door blessureleed, liggen er meteen kansen voor Sarota nu hij weer fit is. 'Ik heb er alle vertrouwen in dat het me gaat lukken om weer in de vorm te komen van voor mijn blessure. Ik heb samen met de medische staf van FC Utrecht keihard gewerkt om terug te komen. Dan voelt eindelijk weer voetballen als een bekroning van alle inspanningen.'
Hopen dat ze bij NEC niet ineens de geest krijgen na de winst op AZ.quote:Op zondag 1 december 2013 12:32 schreef Tha_Duck het volgende:
Nu gaan voor een mooi resultaat tegen nec en dan ga je redelijk de winterstop in na een bar slechte start.
Wij voetballen kut zo nu en dan, maar bij NEK hebben ze de doos nog om hun schoenen.quote:Op zondag 1 december 2013 18:48 schreef Sometimes het volgende:
[..]
Hopen dat ze bij NEC niet ineens de geest krijgen na de winst op AZ.
Ik kijk meestal niet uit naar wedstrijden tegen NEC, is voor Utrecht geen gunstige tegenstander.
Ik vond Diemers juist wel aardig invallen, is een bijtertje.quote:Op zondag 1 december 2013 12:32 schreef Tha_Duck het volgende:
Eindelijk zat het eens mee zoals m0rdin al zei
Nu gaan voor een mooi resultaat tegen nec en dan ga je redelijk de winterstop in na een bar slechte start.
Ayoub zal wel meevallen, hij kon nog 12 minuten meedoen. Ergste is er wel uitgelopen verwacht ik.
Diemers was overigens niet best, en Heerings gelijk weer onzeker met Derijck naast zich. Wat vreemd is, want Derijck speelde zijn beste wedstrijd tot op heden.
nec is de laatste wedstrijd die je verloren hebt thuis, 0-3 zeg ik uit mijn hoofd.quote:Op zondag 1 december 2013 18:48 schreef Sometimes het volgende:
[..]
Hopen dat ze bij NEC niet ineens de geest krijgen na de winst op AZ.
Ik kijk meestal niet uit naar wedstrijden tegen NEC, is voor Utrecht geen gunstige tegenstander.
Zoals verwachtquote:Op woensdag 4 december 2013 09:26 schreef PBateman1978 het volgende:
http://www.ad.nl/ad/nl/56(...)ch-in-de-avond.dhtml
Buscombi. Onbegrijpelijk. Voor mij de reden om niet te gaanquote:Op donderdag 5 december 2013 00:36 schreef wickedmen het volgende:
Zo GAE-FCU al snel uitverkocht (ook bij hun)
Jammer wou er naar toe gaan, had positieve herinneringen toen ze bij ons kwamen.
Ik hoop toch dat de spelers er niet net zo over denken als jij.quote:Op maandag 2 december 2013 08:24 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
nec is de laatste wedstrijd die je verloren hebt thuis, 0-3 zeg ik uit mijn hoofd.
Dit jaar maak ik me iets minder zorgen, vind nec dermate slecht dit jaar dat ik er niet bang van wordt. Ook heeft de wedstrijd tegen AZ er behoorlijk ingehakt als ik de samenvatting zo zag.
Ik hoop dat de spelers het vuur uit hun schoenen rennen, blijven ze gelijk lekker warmquote:Op donderdag 5 december 2013 10:00 schreef wortel1981 het volgende:
[..]
Ik hoop toch dat de spelers er niet net zo over denken als jij.
NEC is altijd een lastige tegenstander voor utrecht en zeker nu ze zo laag staan.
Utrecht heeft het standaard moeilijk tegen laag geklasseerde ploegen, plus dat NEC niets te verliezen heeft, zeker niet onderschatten.
Ik heb mijn drie paar sokken al klaar liggen voor vanavondquote:Op vrijdag 6 december 2013 08:19 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Ik hoop dat de spelers het vuur uit hun schoenen rennen, blijven ze gelijk lekker warm
Ik heb speciaal thermo kleding besteld gisteren, na jaren blauwbekken toch maar eens besloten om wat aan te schaffenquote:Op vrijdag 6 december 2013 15:17 schreef koningmakreel het volgende:
[..]
Ik heb mijn drie paar sokken al klaar liggen voor vanavond
Nigga say whut?quote:
Dat zou Wouters helemaal niet willen, een trainer pur sang en de rest is bijzaak voor hem.quote:Op zaterdag 7 december 2013 16:03 schreef louter_genieten het volgende:
Het verbaast mij dat Wouters niet meer lof hiervoor krijgt zeker ten tijden van de saneringen en beperkte middelen
Mag het idd weereens mee zitten?quote:Op zondag 8 december 2013 10:31 schreef wortel1981 het volgende:
Wederom erg gelukkig met de punten, als je deze pot verliest heb je opnieuw niks te klagen.
Ik vraag me af wat Bulthuis dit seizoen doet, fout op fout elke wedstrijd weer. En hij heeft geluk dat die penal er niet in gaat.
Laatste 3 wedstrijden ben je gewoon de mindere ploeg en pak je toch de punten, dat is ook weleens anders geweest (ajax uit, feyenoord uit)
Oh ja, ik ben juist harstikke blij dat het weer mee zit, hebben onze portie ellende wel weer gehad dit seizoen.quote:Op zondag 8 december 2013 16:47 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Mag het idd weereens mee zitten?
En de mindere ploeg? Onzin, vrijdag zeker niet iig.
Ik vond het de eerste helft juist gelijk op gaan en ons in de tweede helft sterker.quote:Op maandag 9 december 2013 10:41 schreef wortel1981 het volgende:
[..]
Oh ja, ik ben juist harstikke blij dat het weer mee zit, hebben onze portie ellende wel weer gehad dit seizoen.
Mindere ploeg misschien niet, maar wel de mindere kansen, althans de eerste helft.
Tweede helft vond ik het gelijk op gaan.
Kom op, vd Hoorn trekt het bij Ajax misschien niet maar is voor ons echt nog wel een meerwaarde hoor. Sterke verdediger waar je zeker wat aan zou hebben...quote:Op zondag 15 december 2013 11:27 schreef Tha_Duck het volgende:
Niet rancuneus bedoeld, maar Van der Hoorn wilde toch zo nodig naar 020? Is niet eens bankzitter maar tribunezitter. Zo ontzettend goed was hij niet. Heeft paar keer heel cruciale fouten gemaakt en niet zoals Ruiter er iets van geleerd. De eerste de beste club die aanklopte met een zak geld rende hij met zijn tong uit zijn smoel heen. Denk dat hij zijn carriere in een flinke dip heeft geduwd en het WK kan hij hoogstwaarschijnlijk ook op zijn buik schrijven. En dat voor een paar centen. Het is net Drenthe.
Voor mij is het duo Heerings-vd Maarel goed genoeg achterin. Het is niet dat we wedstrijden verliezen omdat het centraal mis gaat met die 2 (itt Heerings-Derijck). Investeer dan maar liever in een jonge jongen die eerst een tijdje in het tweede kan spelen.
Maar het zou mij niet verbazen als ze hem in de winterstop een half jaar huren. Hopelijk is die Derijck een man van zijn woord en krijgen we hem weggefloten, dan hebben we nog wat liggen voor huur. Maar van mij hoeft het niet zo.
Sowieso moeten we meer doen met verhuur, kijk naar een Michel Vorm die we aan Den Bosch verhuurd hadden. Maar dat moet dan dus vanuit ons zijn en niet naar ons toe
Hij heeft vanaf woensdag vakantie hoorquote:Op zondag 15 december 2013 19:39 schreef the_legend_killer het volgende:
Defensie stond lekker te blunderenBulthuis met weer domme kaarten, hij vergeet even dat hij volgende week ook moet spelen.
Dit zag ik al en het erge is dat hij niet eens uit de basis gespeeld kan worden.quote:Op zondag 15 december 2013 22:27 schreef Tha_Duck het volgende:
Dacht vanmiddag dat Parkiet wel meeviel, maar net bij de samenvatting bleek dat hij de eerste 2 doelpunten weggaf
Mee eens, ondanks dat Oar niet in vorm is, is ie wel altijd gevaarlijk met corners en vrije trappen, alleen al daarom zou ik m hebben laten staan.quote:Op maandag 16 december 2013 08:42 schreef Tha_Duck het volgende:
De wissel Oar -> Sarota vond ik een van de slechtste keuzes van Wouters. Sarota is net terug van een blessure en mist nog snelheid, ritme, balgevoel en weet ik wat meer. Leuk om in de 70e minuut in te brengen, maar nog geen basis wat mij betreft.
Ik vraag me ook af wat sommige clubs in de Eredivisie doen.quote:Op zondag 15 december 2013 22:25 schreef wickedmen het volgende:
De abritage, Bulthuis en Markiet.x900
Allemaal domme mongolen, de een nog erger dan de ander en vraag me af wat ze in de Eredivisie doen?
De 2e gele kaart voor De Ridder sloeg nergens op, verder idd geen aanmerkingen op gehad.quote:
Die was ik vergeten, inderdaad.quote:Op maandag 16 december 2013 11:28 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
De 2e gele kaart voor De Ridder sloeg nergens op
Als ze zichzelf zo terugzien wat zullen ze dan denken?quote:Op maandag 16 december 2013 11:08 schreef patje030 het volgende:
Dramatische wedstrijd van onze kant. Hierbij nog een filmpje van de wedstrijd.
quote:Sjakie en wij, als club, hebben er alles aan gedaan om er een succes van te maken”, zegt manager spelerszaken Edwin de Kruijff in het Algemeen Dagblad. “Na 2,5 jaar moeten we echter ook constateren dat het hem nooit is gelukt echt een basisspeler te worden. Het is nu het moment dat andere talenten zich manifesteren, terwijl hij heeft aangegeven graag naar huis te gaan.”
Takagi heeft tot dusver 34 duels voor FC Utrecht achter zijn naam staan, waarvan het merendeel als invaller. Shimizu S-Pulse heeft concrete interesse en is in gesprek met De Kruijff. De technicus uit Japan wil zelf geen commentaar geven. “Ik kan er echt niets over zeggen.”
Ik heb er gemende gevoelens bij. Ik vind namelijk dat hij het, zeker de laatste maanden, wel aardig gedaan heeft. Anderzijds waren de voorgaande 2 jaren beroerd en zie je niet de groei (haha, flauw) die je hoopt.quote:Op dinsdag 17 december 2013 10:13 schreef PBateman1978 het volgende:
Takagi staat op het punt van vertrekken.
[..]
Hij begon veelbelovend vond ik, 5 assists in 8 wedstrijden ofzo en er gebeurde altijd wat als ie in het veld kwam.quote:Op dinsdag 17 december 2013 11:23 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Ik heb er gemende gevoelens bij. Ik vind namelijk dat hij het, zeker de laatste maanden, wel aardig gedaan heeft. Anderzijds waren de voorgaande 2 jaren beroerd en zie je niet de groei (haha, flauw) die je hoopt.
Als ik eerlijk ben denk ik dat hij het niveau nooit gaat halen, in dat geval is het dus een goede stap. Liever geld uitgeven aan mensen met potentie.
die touwen...quote:Op zondag 15 december 2013 20:46 schreef koningmakreel het volgende:
Ja inderdaad zeg. Die touwen??? Ik liep de tribune op en zie die touwen stuk voor stuk naar beneden donderen. Wat moest dat voorstellen?
quote:Op dinsdag 17 december 2013 15:24 schreef zolderraam het volgende:
[..]
die touwen...
zo'n 35 minuten voor het begin kwamen daar drie man met een utrecht vlag mee naar beneden zetten. Ging helemaal nergens over.
Heb ergens op Twitter ook zoiets gezien. 0-2?quote:Op woensdag 18 december 2013 22:52 schreef zatoichi het volgende:
Het schijnt dat we vandaag gewonnen hebben
We durven wel zeg.quote:Op donderdag 19 december 2013 08:23 schreef PBateman1978 het volgende:
En ook nog eens in een 433 opstelling.
Nou he.quote:
Dat las ik ook.quote:Op donderdag 19 december 2013 09:08 schreef Tha_Duck het volgende:
Las dat Diemers en Derijck het niet slecht gedaan hebben.
In de beker uit moeten spelen is meestal lastigquote:Op vrijdag 20 december 2013 08:16 schreef Tha_Duck het volgende:
NEC uit, je hebt in ieder geval een kans.
Alles beter dan 020 of feyenoord uit wat mij betreft. Bekerwedstrijden zijn altijd speciaal, dat zie je tegen Cambuur. Regulier wordt je met 3-0 letterlijk afgemaakt en in de beker ga je vrij gemakkelijk met 0-2 naar huis.quote:Op vrijdag 20 december 2013 08:19 schreef OmniRocket het volgende:
[..]
In de beker uit moeten spelen is meestal lastig
Loting had slechter gekund!
Derijck moet lekker terug naar ADO gaan. PSV komt hij veel te kort voor , en bij Utrecht lukt het hem ook niet om iets toe te voegen.quote:Op vrijdag 20 december 2013 08:21 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Alles beter dan 020 of feyenoord uit wat mij betreft. Bekerwedstrijden zijn altijd speciaal, dat zie je tegen Cambuur. Regulier wordt je met 3-0 letterlijk afgemaakt en in de beker ga je vrij gemakkelijk met 0-2 naar huis.
Overigens las gisteren dat Nilsson verhuurd mag worden en dat er in de winterstop met Derijck gesproken zal worden.
Wordt van allebei bepaald niet vrolijk...quote:Op vrijdag 20 december 2013 08:38 schreef PBateman1978 het volgende:
Liever Derijck in de basis dan Markiet.
Dit.quote:Op vrijdag 20 december 2013 08:38 schreef PBateman1978 het volgende:
Liever Derijck in de basis dan Markiet.
Derijck speelde bij Cambuur wel goed, bijna perfect zou je zeggen.quote:Op vrijdag 20 december 2013 08:53 schreef m0ridin het volgende:
[..]
Wordt van allebei bepaald niet vrolijk...
Maar NEC uit, had slechter gekund!
Goed om te horen, nu nog meer wedstrijden volhouden! Misschien is ie wel wakker geschud en gaat het vanaf nu beter.quote:Op vrijdag 20 december 2013 08:54 schreef wickedmen het volgende:
[..]
Dit.
[..]
Derijck speelde bij Cambuur wel goed, bijna perfect zou je zeggen.
quote:Op vrijdag 20 december 2013 08:56 schreef m0ridin het volgende:
[..]
Goed om te horen, nu nog meer wedstrijden volhouden! Misschien is ie wel wakker geschud en gaat het vanaf nu beter.
quote:Woede en ongeloof bij medewerkers van FC Utrecht over hun ontslag. Ze moeten weg vanwege grote geldnood. De club loopt langs de rand van de afgrond, zegt directeur Wilco van Schaik.
Het steekt me dat ik vlak voor mijn pensioen aan de kant ben geschoven, terwijl er nooit klachten waren. De kerstdagen zijn al verpest
Materiaalman Evert
Materiaalman Evert Nagtegaal (62) kan het nauwelijks bevatten dat de club die in zijn hart zit, hem na 26 jaar trouwe dienst aan de kant zet. Samen met vijf andere clubiconen werd hij deze week ontslagen. Ook worden nog zes aflopende contracten niet verlengd.
,,Maandag deed ik nog wat klusjes voor de club op Zoudenbalch, een dag later moest ik me melden op kantoor bij de directie en hoorde ik het slechte nieuws. Ik heb het totaal niet zien aankomen en voel me echt beroerd. Het steekt me dat ik vlak voor mijn pensioen aan de kant ben geschoven, terwijl er nooit klachten waren. De kerstdagen zijn al verpest.''
Nagtegaal is niet de enige clubicoon die het veld moet ruimen. Ook wedstrijdsecretaris Marian Michelakis (57) moet na 28 jaar vertrekken, net als hoofd jeugdscouting Jan Straub (64).
Straub kon zijn oren niet geloven toen hem ontslag werd aangezegd. ,,Een paar weken geleden nog werd een presentatie gegeven over het succes van de jeugdopleiding en scouting. Onze jeugdteams draaien allemaal bovenin mee. We werken met tachtig clubs samen. Nee, deze mededeling kwam echt als een donderslag bij heldere hemel. En dan ook nog op een asociaal moment, vlak voor kerst.'' Straub zit een half jaar voor zijn pensioen.
Algemeen directeur Wilco van Schaik begrijpt de emoties. ,,Dit gaat niet in de koude kleren zitten. Het is het zwaarste besluit dat ik moest nemen. Maar ik heb geen keuze, ik moet FC Utrecht redden. Het is een kwestie van overleven.'' De club sloot dit jaar af met een verlies van 7 miljoen euro.
Van Schaik waarschuwt dat het jaar 2014 cruciaal wordt voor het voortbestaan van FC Utrecht. ,,Ik ben optimistisch, maar er moet echt wel iets gaan bewegen.''
En dat terwijl de directiekosten 1.4 miljoen waren in 2012, inclusief afkoopsommen voor ontslagen directeuren.quote:Op vrijdag 20 december 2013 10:54 schreef RoodWitBlauw het volgende:
Gaat weer lekker bij de FC. Materiaalman half jaar voor zn pensioen de deur wijzen. Achterbakse actie
Bron : ad.nl
[..]
Niet de materiaalman maar hoofd jeugdopleiding.quote:Op vrijdag 20 december 2013 10:54 schreef RoodWitBlauw het volgende:
Gaat weer lekker bij de FC. Materiaalman half jaar voor zn pensioen de deur wijzen. Achterbakse actie
Bron : ad.nl
[..]
Tsjah, saneren kost vaak geld. Maar levert op termijn veel en veel meer op.quote:Op vrijdag 20 december 2013 10:59 schreef macca728 het volgende:
[..]
En dat terwijl de directiekosten 1.4 miljoen waren in 2012, inclusief afkoopsommen voor ontslagen directeuren.
Als je ergens 25+ jaar werkt heb je zeker geen jaarcontractquote:En krijgen deze mensen nog een ontslagvergoeding mee of hebben ze alleen een jaarcontract ofzo ?
quote:Op vrijdag 20 december 2013 12:18 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Niet de materiaalman maar hoofd jeugdopleiding.
quote:Materiaalman Evert Nagtegaal
quote:hoofd jeugdscouting Jan Straub
Veel inzet. Naar net te licht.quote:
In het boekje voor de wedstrijd laatst was hij nog zo positiefquote:Op vrijdag 20 december 2013 22:02 schreef OmniRocket het volgende:
[..]
Veel inzet. Naar net te licht.
Elk jaar zoveel verlies. Elk jaar de woorden dat het beter gaat. Denk dat ze binnenkort bij de gemeente gaan aankloppen.
Tja, ik vind het vooral tekenend dat je de laatste drie (?) wedstrijden telkens een penalty tegen hebt gekregen. Zegt genoeg over de domheid van onze verdediging (en dat staat dan nog los van hun onkunde...).quote:Op maandag 23 december 2013 09:30 schreef Tha_Duck het volgende:
Die pingel, echt hoor. Als dat al een pingel is dan moeten er gemiddeld 40 gegeven worden in een wedstrijd.
Vorige week van Bulthuis was 100% terecht (en tekenend voor de frustratie die er achterin heerst). Die van vd Maarel ervoor was ook terecht en gewoon dom. Dit keer sloeg het weer eens nergens op.quote:Op maandag 23 december 2013 10:11 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Tja, ik vind het vooral tekenend dat je de laatste drie (?) wedstrijden telkens een penalty tegen hebt gekregen. Zegt genoeg over de domheid van onze verdediging (en dat staat dan nog los van hun onkunde...).
Ik had de beelden nog niet gezien dus wilde ze even opzoeken om je er vervolgens op te wijzen dat van de Maarel gewoon moet oppassen met zijn acties in de zestien.... Maar het was buiten de zestienquote:Op maandag 23 december 2013 10:32 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Vorige week van Bulthuis was 100% terecht (en tekenend voor de frustratie die er achterin heerst). Die van vd Maarel ervoor was ook terecht en gewoon dom. Dit keer sloeg het weer eens nergens op.
Buiten de 16, en ik vraag me af of hij hem aanraakte. Ik kan het niet goed beoordelen op basis van beelden, dat betekend dat een scheidsrechter het al helemaal niet gezien kan hebben en dus reageert op publiek of de schwalbe. Geeft die lelijke eagle overigens ook toe, dat hij niet "het maximale uit de situatie haalde".quote:Op maandag 23 december 2013 12:54 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Ik had de beelden nog niet gezien dus wilde ze even opzoeken om je er vervolgens op te wijzen dat van de Maarel gewoon moet oppassen met zijn acties in de zestien.... Maar het was buiten de zestien
Wat een slechte beslissing is dat zeg...
Bron: http://www.ad.nl/ad/nl/11(...)h-naar-Domstad.dhtmlquote:Achenteh in gesprek met Utrecht
PEC Zwolle-linksback Rochdi Achenteh heeft een aftastend gesprek gevoerd met Utrecht-trainer Jan Wouters, dat meldt AD Sportwereld. De verdediger, die ook op het middenveld uit de voeten kan, is komende zomer transfervrij. Achenteh kreeg onlangs een aanbod van Zwolle, maar dat heeft hij naast zich neergelegd. FC Utrecht en Heerenveen zijn in hem geinteresseerd.
Is van oorsprong een verdedigende middenvelder zag ik, maar volgens mij wel wat meer dreiging en betere voorzet dan Bulthuis.quote:Op vrijdag 3 januari 2014 10:46 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Bron: http://www.ad.nl/ad/nl/11(...)h-naar-Domstad.dhtml
Iemand een mening? Ik ken Achenteh niet goed genoeg. Zou wel een verademing zijn om achterin wat extra's te hebben. Zeker omdat Bulthuis duidelijk te kort komt en meer bezig is met schoppen naar de tegenstander dan naar de bal.
Ik reken nergens op, kan het alleen maar meevallen.quote:Op maandag 13 januari 2014 15:38 schreef Matip het volgende:
Fernando Quesada (Middenvelder, 20, ex-FC Barcelona) en Filip Draković (Keeper, 22, ex-Mura 05) tot woensdag op proef bij FC Utrecht.
Ben benieuwd of er überhaupt nog iets bij gaat komen óf vertrekken.
Inderdaad, alhoewel een spits niet verkeerd zou zijn.quote:Op maandag 13 januari 2014 15:44 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Ik reken nergens op, kan het alleen maar meevallen.
Daarbij blijf ik erbij dat je ook met deze selectie de PO's moet kunnen halen.
Op papier een leuk elftal, werkelijkheid is wel anders. Man wat een wisselvalligheid met als dieptepunten toch wel Derijk en vd Maarel. Bulthuis kon er de laatste tijd ook wel wat van.quote:Op maandag 13 januari 2014 16:09 schreef PBateman1978 het volgende:
Een goeie spits zou zeker leuk zijn maar aan de andere kant heb je er al twee. (De Ridder en Mulenga)
Aangezien we 4-3-3 gaan spelen nu, lijkt een derde spits mij overbodig.
Mulenga zie ik niet vertrekken deze maand.
Oar - De Ridder - Duplan
Ayoub - Toornstra - Sarota
Bulthuis-Heerings-Derijck-vd Maarel
Ruiter
Eens, verdedigend krijgt alleen Heerings van mij een voldoende dit seizoen, die vind ik redelijk spelen!quote:Op maandag 13 januari 2014 16:58 schreef Matip het volgende:
[..]
Op papier een leuk elftal, werkelijkheid is wel anders. Man wat een wisselvalligheid met als dieptepunten toch wel Derijk en vd Maarel. Bulthuis kon er de laatste tijd ook wel wat van.
Hopelijk hebben ze zich goed op kunnen laden in Spanje.
beetje boude stelling..quote:Op maandag 13 januari 2014 16:09 schreef PBateman1978 het volgende:
Aangezien we 4-3-3 gaan spelen nu,
Nee? Er staat iig duidelijk op de site dat men het trainingskamp heeft gebruikt om te oefenen in een nieuwe 433 opstelling, die de 2e seizoenshelft gebruikt zal worden.quote:Op maandag 13 januari 2014 17:28 schreef louter_genieten het volgende:
[..]
beetje boude stelling..
Wouters speelt alleen 4-3-3 met Badjeck in de spits en gaat gewoon weer zijn oude systeem spelen tweede seizoen..?
Toornstra vond ik de laatste tijd juist weer goed in vorm, begin van 't seizoen vond ik m ook minder.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 09:33 schreef Matip het volgende:
Hoop wel dat Sarota zijn oude niveau weer gaat halen en dat Toornstra wat meer tot zijn recht komt, vond ik een beetje tegenvallen eerste seizoenhelft..
Die kan pas in maart een contract tekenen ivm zijn leeftijd, volgens mij is het ook de bedoeling dat dit gebeurt, van beide kanten.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 09:41 schreef Matip het volgende:
Iemand trouwens enig idee hoe het nu precies zit met dat amerikaanse talent? Rubio Rubin als ik me dat goed kan herinneren?
Ik denk dat het wel belangrijk is om te beseffen dat als het middenveld 3x niks is dat dan de verdediging het extra zwaar heeft. Als het middenveld met Ayoub, Toornstra en Sarota een beetje draait dan zal je merken dat het achterin allemaal wat eenvoudiger wordt.quote:Op maandag 13 januari 2014 16:58 schreef Matip het volgende:
Op papier een leuk elftal, werkelijkheid is wel anders. Man wat een wisselvalligheid met als dieptepunten toch wel Derijk en vd Maarel. Bulthuis kon er de laatste tijd ook wel wat van.
Het op 3 meter afstand dekken van van der Maarel en Bulthuis en het onder een bal door 'duiken' van Derijck heeft in mijn ogen niets te maken met het feit dat het middenveld 3x niks is.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 10:02 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Ik denk dat het wel belangrijk is om te beseffen dat als het middenveld 3x niks is dat dan de verdediging het extra zwaar heeft. Als het middenveld met Ayoub, Toornstra en Sarota een beetje draait dan zal je merken dat het achterin allemaal wat eenvoudiger wordt.
Zijn allebei wel mannetjesputters dus dat zit wel goed denk ik.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 10:12 schreef PBateman1978 het volgende:
De backs krijgen in een 4-3-3 systeem wel een andere rol natuurlijk, die zullen niet meer zo hoog staan als in het 4-4-2 systeem van Wouters.
De focus voor Dave en Mark zal nu meer op verdedigen liggen.
Dit.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 10:09 schreef Matip het volgende:
Het op 3 meter afstand dekken van van der Maarel en Bulthuis en het onder een bal door 'duiken' van Derijck
Hopelijk, denk dat we dan meer winnen.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 10:12 schreef PBateman1978 het volgende:
De backs krijgen in een 4-3-3 systeem wel een andere rol natuurlijk, die zullen niet meer zo hoog staan als in het 4-4-2 systeem van Wouters.
De focus voor Dave en Mark zal nu meer op verdedigen liggen.
We gaan 't meemaken, zondag hopelijk al!quote:Op dinsdag 14 januari 2014 10:21 schreef wickedmen het volgende:
Hopelijk, denk dat we dan meer winnen.
En anders bij een achterstand naar de oude opstelling schakelen.
Hoe zit het trouwens met Djebilica? Krijgt die een kans dit jaar?
En voor rechts CV? Of komt hij dan te kort?quote:Op dinsdag 14 januari 2014 10:24 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
We gaan 't meemaken, zondag hopelijk al!
Bjelica concurreert met Heerings voor de linker CV positie, die zie ik nog niet doorbreken dit seizoen iig.
Volgens mij wil Wouters een linkspoot als LCV en een rechtspoot als RCV.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 10:25 schreef wickedmen het volgende:
[..]
En voor rechts CV? Of komt hij dan te kort?
Logisch.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 10:26 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Volgens mij wil Wouters een linkspoot als LCV en een rechtspoot als RCV.
Wie? Bjelica?quote:
Derijck heb ik het niet meer over, wat mij betreft bestaat hij niet. Negeren is soms de beste optie.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 10:09 schreef Matip het volgende:
[..]
Het op 3 meter afstand dekken van van der Maarel en Bulthuis en het onder een bal door 'duiken' van Derijck heeft in mijn ogen niets te maken met het feit dat het middenveld 3x niks is.
Derijck zie ik toch liever dan een Markiet of vd Maarel centraal....quote:Op dinsdag 14 januari 2014 10:31 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Derijck heb ik het niet meer over, wat mij betreft bestaat hij niet. Negeren is soms de beste optie.
Mark en Dave zullen zoals al gezegd meer aan verdedigen toekomen in een 4-4-3 systeem. Zeker als het middenveld het goed doet kunnen ze gewoon lekker achter de middenlijn blijven. Wat je vooral zag gebeuren, vond ik, is dat ze te laat bij de man waren waardoor je een '3 meter dekken' idee krijgt.
Markiet heeft wel talent is alleen lui, misschien een soort van straf uitvoeren als hij niet oplet, bijv een verplichte conditietraning voor het team als ze verliezen de dag na de wedstrijd ipv een dag vrij.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 10:33 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Derijck zie ik toch liever dan een Markiet of vd Maarel centraal....
Maar beter zou zijn als men ''gewoon'' nog even een nieuwe rechter CV haalt, die Lachman ofzo.
Mja ik vind hem altijd zo apatisch.... Grijpt amper in maar loopt achteruit mee enzo....quote:Op dinsdag 14 januari 2014 10:35 schreef wickedmen het volgende:
[..]
Markiet heeft wel talent is alleen lui, misschien een soort van straf uitvoeren als hij niet oplet, bijv een verplichte conditietraning voor het team als ze verliezen de dag na de wedstrijd ipv een dag vrij.
Tsjah, Mark doet het wat mij betreft goed genoeg als rechter CV. Maar je krijgt dan automatisch Markiet op rechtsback, en dat doet het effect teniet.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 10:33 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Derijck zie ik toch liever dan een Markiet of vd Maarel centraal....
Maar beter zou zijn als men ''gewoon'' nog even een nieuwe rechter CV haalt, die Lachman ofzo.
Uit het ADquote:Bij FC Utrecht was gisteren Fernando Quesada voetbalnaam Nando, op proef. Een exponent van de wereldberoemde jeugdopleiding van FC Barcelona. Trainer Jan Wouters bekeek de verrichtingen van de testspeler secuur. ''We zitten in een fase waarin we inventief moeten zijn.''
''De eerste indrukken? Wendbaar en steengoed aan de bal. En klein ook, dus op het eerste gezicht echt een speler van Barcelona. Hij is op dit moment contractloos.''
Nando is vandaag om 13.00 uur op Zoudenbalch te bewonderen tijdens een duel tussen de beloften en de ‘onder-19’ van FC Utrecht. ''Dan is het positiespel belangrijk. Hoe beweegt hij, hoe kiest zo’n jongen positie. Wat is zijn gevoel voor ruimte? Ik zag dat dat allemaal goed zat. De balsnelheid was ook in orde. Heeft met zijn opleiding te maken. ''
Tsja, liever dit dan geen extra sponsorinkomsten.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 11:05 schreef Tha_Duck het volgende:
Nog meer reclameVerkrachting van het shirt wat mij betreft. Er komt een tijd dat spelers een sponsor op hun voorhoofd moeten laten tatoeëren....
quote:Newcastle United blijft op de Nederlandse toer gaan. Na Vurnon Anita en doelman Tim Krul lijkt de komst van Gladbach-spits Luuk de Jong een kwestie van tijd. Maar het is mogelijk dat er 'straks' in St. James' Park nog een vierde Nederlander op de loonlijst staat. Volgens verscheidene fansites van de Premier League-club van manager Alan Pardew zou Newcastle United interesse hebben in FC Utrecht-doelman Robbin Ruiter.
Of de 26-jarige Amsterdammer als tweede keeper in beeld is of dat Newcastle United toch rekening houdt met een (tussentijds) vertrek van Krul, is niet duidelijk.
Bron: AD.nl
Ik had al wat fansites gecheckt, nergens staat iets.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 11:14 schreef Matip het volgende:
Ziet er niet uit inderdaad, maar geld is geld.
Tevens:
[..]
Ik begrijp het ook wel.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 11:07 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Tsja, liever dit dan geen extra sponsorinkomsten.
Het is wel opvallend dat we een doelman op proef hebben.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 11:15 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Ik had al wat fansites gecheckt, nergens staat iets.
Lijkt me een onzinverhaal.
Die is alweer naar huis.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 11:54 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Het is wel opvallend dat we een doelman op proef hebben.
Die was ook snel weg danquote:Op vrijdag 17 januari 2014 11:56 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Die is alweer naar huis.
Over die Spanjaard is nog geen beslissing genomen.
En dat men zoekt naar een nieuwe doelman is omdat Ruiter heeft aangegeven hogerop te willen. (daarom wilde men ook die Warner Hahn halen die nu naar Feyenoord is)
Mwahhhh had altijd gedacht dat Robin nog 20 was ofzo maar 26 dan zit je wel op je hoogtepunt en wordt je steeds onaantrekkelijker voor clubs aangezien die ook aan de lange termijn denken.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 12:09 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Die was ook snel weg dan
We zullen het allemaal wel zien, heb wel enige scepsis jegens Ruiter zijn kwaliteiten. Voor ons niveau een prima doelman, maar laat hem eerst maar eens 2 of 3 jaar stabiel draaien. Laat hem maar een voorbeeld aan Michel Vorm nemen en niet aan bijvoorbeeld Mike van der Neushoorn (die vanavond in Jong 020 mag spelen en niet eens meer als tweede keus op de bank zit).
quote:Op vrijdag 17 januari 2014 09:12 schreef PBateman1978 het volgende:
Vandaag de nieuwjaarsreceptie, daar worden 2 nieuwe sponsoren bekend gemaakt.
Voor op de rug en op het broekje.
De nieuwe rugsponsor:
[ afbeelding ]
www.yeau.com
26 en hoogtepunt? Keepers gaan over het algemeen wat langer mee dan veldspelers dus op zijn hoogtepunt zit hij zeker nog niet. Heeft wel een aantal punten gepakt maar denk zeker niet dat hij onvervangbaar is. Vraag is alleen door wie.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 14:44 schreef wickedmen het volgende:
[..]
Mwahhhh had altijd gedacht dat Robin nog 20 was ofzo maar 26 dan zit je wel op je hoogtepunt en wordt je steeds onaantrekkelijker voor clubs aangezien die ook aan de lange termijn denken.
Ruiter is een prima talentvolle keeper die het keer op keer heeft bewezen, wel is hij 1 van de belangrijkste van de ploeg zonder hem stonden we wel een paar plaatsen hoger en dat zeker als we hem laten vertrekken.
Wat voor alternatieven hebben we dan? Verhoeven? LOL! Of die jonge 17 jarige talentvolle keeper die er nog niet klaar voor is?
Dankzij hem zijn we ook een aantal keer goed voor aap gegaan. Wat niet zegt dat hij geen goede keeper is. Maar als ik hem vergelijk met keepers als Michel Vorm of Maarten Stekelenburg en dan zie hoe moeilijk zij het hebben op een paar niveaus hoger dan vraag ik mij serieus af of Ruiter zich staande zou kunnen houden.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 14:44 schreef wickedmen het volgende:
[..]
Mwahhhh had altijd gedacht dat Robin nog 20 was ofzo maar 26 dan zit je wel op je hoogtepunt en wordt je steeds onaantrekkelijker voor clubs aangezien die ook aan de lange termijn denken.
Ruiter is een prima talentvolle keeper die het keer op keer heeft bewezen, wel is hij 1 van de belangrijkste van de ploeg zonder hem stonden we wel een paar plaatsen hoger en dat zeker als we hem laten vertrekken.
Geen, daarom moet je zorgen dat hij nog in ieder geval tot de zomerstop blijft en liefst nog een jaar eraan vast plakken. Dan is hij 27 of 28 en nog jong genoeg voor een stap omhoog. Als ik mij niet vergis was Vorm ook zo'n 27 toen hij naar naar Swansea ging? En Stekelenburg nog een jaar ouder voor hij naar AS Roma ging?quote:Wat voor alternatieven hebben we dan? Verhoeven? LOL! Of die jonge 17 jarige talentvolle keeper die er nog niet klaar voor is?
Vorm wordt beschouwd als een van de betere keepers in de Premier League, al sinds zijn eerste seizoen daar.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 15:00 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Dankzij hem zijn we ook een aantal keer goed voor aap gegaan. Wat niet zegt dat hij geen goede keeper is. Maar als ik hem vergelijk met keepers als Michel Vorm of Maarten Stekelenburg en dan zie hoe moeilijk zij het hebben op een paar niveaus hoger dan vraag ik mij serieus af of Ruiter zich staande zou kunnen houden.
Ja, maar zegt dat dat hij het niet moeilijk heeft?quote:Op vrijdag 17 januari 2014 15:07 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Vorm wordt beschouwd als een van de betere keepers in de Premier League, al sinds zijn eerste seizoen daar.
Ja, in mijn ogen wel?quote:Op vrijdag 17 januari 2014 15:20 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Ja, maar zegt dat dat hij het niet moeilijk heeft?
De club is daar keihard mee bezig, dit was daar een onderdeel van.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 19:12 schreef Vermecelli het volgende:
Wees er maar trots op, dat je club afhankelijk is van een geldschieter. Mag hopen dat Utrecht zijn eigen financiele shit weer snel op orde heeft.
Juan Agudelo idd., maar dat is nog niet helemaal rond geloof ik.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 20:14 schreef Matip het volgende:
Wat een eindbaas! Geen woorden voor.
Komt ook een spits over van stoke city, voor de rest van het seizoen!
Klopt, liefde voor de club.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 21:18 schreef consio het volgende:
Zal wel wat achter zitten, anders is die gek.
Al pijpt Wilco hem ervoor, boeien.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 22:10 schreef RoodWitBlauw het volgende:
Kan hij dat aftrekken van z'n belasting? Alszijnde gift aan een goed doel?
Nee maar wel als verlies afboeken natuurlijk...quote:Op vrijdag 17 januari 2014 22:10 schreef RoodWitBlauw het volgende:
Kan hij dat aftrekken van z'n belasting? Alszijnde gift aan een goed doel?
Als je Ruiter verkoopt is het allemaal anders. Of als Vorm verkocht wordt.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 22:53 schreef OmniRocket het volgende:
maar 6 miljoen dit jaar, en 3 miljoen volgend jaar is nog steeds dramatisch. en de vraag is ook maar of dit klopt....
gelukkig is frans van seumeren er, anders waren we al lang failliet
Als als als... zekerheid moet je hebbenquote:Op vrijdag 17 januari 2014 22:56 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Als je Ruiter verkoopt is het allemaal anders. Of als Vorm verkocht wordt.
Sowieso ben je bijna van Mulenga af en als je dan ook van der Gun laat gaan dan wordt de begroting een stuk zonniger.
Je hebt zeker 27 miljoen minder schuldquote:Op zaterdag 18 januari 2014 09:32 schreef OmniRocket het volgende:
[..]
Als als als... zekerheid moet je hebben
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |