Wat ik erger vind is dat sommige artsen dat nog steeds zeggen.quote:Op maandag 4 november 2013 19:45 schreef dreamerbulk het volgende:
In de jaren 90 werd het eigeel-cholestrol verhaal al compleet ontkracht, ik moet nu nog steeds een paar keer per maand aan mensen uitleggen dat eigeel niet slecht is lol.
ik deed het vroeger ook, gekookte eggies pellen en het eigeel weggooienquote:Op maandag 4 november 2013 22:41 schreef Snakey het volgende:
[..]
Wat ik erger vind is dat sommige artsen dat nog steeds zeggen.
Skip de margarine en neem 2 handjes noten oid.quote:Op maandag 4 november 2013 23:13 schreef helplesssss het volgende:
[ afbeelding ]
Nog even dooreten hahahaha
Wat zouden jullie hieraan kunnen toevoegen? Ik denk aan kwark met muesli.
Ik heb het al gegeten. Is het slim om pindakaas toe te voegen aan een dagmenu? Of light pindakaas?quote:Op maandag 4 november 2013 23:17 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Skip de margarine en neem 2 handjes noten oid.
IIFYM. Niet zo overthinken.quote:Op maandag 4 november 2013 23:19 schreef helplesssss het volgende:
Zijn lightproducten nou beter of niet?
Doorgaans is 'light' minder vet, meer suiker. Of minder suiker, meer zoetstof. Er zit altijd een vervanger in. Vet is echt niet zo slecht, ik zou eerder suikers skippen. Muv wat light frisdrank gebruik ik echt nooit light producten.quote:Op maandag 4 november 2013 23:19 schreef helplesssss het volgende:
[..]
Ik heb het al gegeten. Is het slim om pindakaas toe te voegen aan een dagmenu? Of light pindakaas?
Ik heb trouwens Philadelphia light gekocht voor op (volkoren)brood waar plakjes kipfilet/rosbief op gaat komen. Zijn lightproducten nou beter of niet? Er zit relatief wel meer eiwit in
8 glazen water per dagquote:Op maandag 4 november 2013 23:13 schreef helplesssss het volgende:
[ afbeelding ]
Nog even dooreten hahahaha
Wat zouden jullie hieraan kunnen toevoegen? Ik denk aan kwark met muesli.
pindakaas zet lekker aan, dat wil je geloof ik niet.quote:Op maandag 4 november 2013 23:19 schreef helplesssss het volgende:
[..]
Ik heb het al gegeten. Is het slim om pindakaas toe te voegen aan een dagmenu? Of light pindakaas?
Ik heb trouwens Philadelphia light gekocht voor op (volkoren)brood waar plakjes kipfilet/rosbief op gaat komen. Zijn lightproducten nou beter of niet? Er zit relatief wel meer eiwit in
Ik heb 300ml thee en 1 liter water gedronken. Vergeten alles te noterenquote:
Not really, no.quote:Op maandag 4 november 2013 23:27 schreef THEFXR het volgende:
[..]
pindakaas zet lekker aan, dat wil je geloof ik niet.
Vetten zijn goed voor je. Kijk niet naar "light", maar naar voedingswaardes en hoe het past in je schema.quote:Op maandag 4 november 2013 23:19 schreef helplesssss het volgende:
[..]
Ik heb het al gegeten. Is het slim om pindakaas toe te voegen aan een dagmenu? Of light pindakaas?
Ik heb trouwens Philadelphia light gekocht voor op (volkoren)brood waar plakjes kipfilet/rosbief op gaat komen. Zijn lightproducten nou beter of niet? Er zit relatief wel meer eiwit in
Dump dat brood, eet wat nootjes tussendoor en neem wat groentjes of rucola sla mee met tomaten en kip. 22g vet is eng weinig.quote:Op maandag 4 november 2013 21:41 schreef MrGuma het volgende:
Aangezien we flink bezig zijn met het eet subject nu; heb ik hier een overzicht van wat ik vandaag bv. gegeten heb:
- Brinta (40gr) met 250ml hv. melk & vit. tablet. (of 2x whey met water)
- Appel
- Pasta (+-300gr gekookt) & blikje tonijn.
- 2 gekookte eieren
- chili con carne met wat stokbrood + 250ml hv melk
- 450gr magere kwark.
Minus de chili con carne zit ik op 1303kcal, 155 carbs, 22gr vet, 128gr eiwit (myfitnesspal). Dus ik gok dat ik ergens rond de 1600-1900kcal zit vandaag (ben aan het cutten, experimenteer rondom deze hoeveelheden, max 2k kcal). Weeg +-102kg waarvan ik schat dat er +- 20kg aan vet op zit.
Nog tips/tweeks? Met name om tussen 10 & 19 uur iets goed vullends mee te nemen naar college. Pasta is na 3 uur in de tas niet heel geweldig meer. En geen leangains ed. Ik weet dat mealtiming niet relevant is maar voor m'n welbehagen en energiepeil wel. Merk het enorm aan mezelf wanneer ik (nog) niet voldoende heb gegeten.
Wat is dat?quote:Op maandag 4 november 2013 23:23 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Doorgaans is 'light' minder vet, meer suiker. Of minder suiker, meer zoetstof. Er zit altijd een vervanger in. Vet is echt niet zo slecht, ik zou eerder suikers skippen. Muv wat light frisdrank gebruik ik echt nooit light producten.
Ik zou er gewoon voor zorgen dat je je kcal, eiwitten en vetten haalt, de rest aanvullen met koolhydraten. Wat mijn voorganger al zei, het IIFYM principe.
If It Fits Your Macros. Ofwel, zorg dat je voldoende kcals, eiwitten en vet binnen krijgt en kijk daarna pas wat je eventueel kan switchen. Lekker boeiend of je 1000 calorieën van kip haalt of van biefstuk, zolang je je macro's maar binnen krijgt. Ik eet lekker een appelpunt met chocolademoes erop, yolo.quote:
If it fits your macro's. In mijn geval eet ik tijdens mijn huidige cut dagelijks 2000 kcal, minstens 180 gram eiwit en 100 gram vet. De rest vul ik aan met koolhydraten. Hoe ik aan deze voedingswaarden kom maakt niet uit. Je zou het als balansen kunnen zien. Een dikke pizza of een avond zuipen kan best, zolang ik maar op de 2000kcal blijft en 180gr eiwit en 100gr vet blijf.quote:
quote:Op maandag 4 november 2013 23:36 schreef no1uknow het volgende:
[..]
http://lmgtfy.com/?q=IIFYM
zo moeilijk is het niet
quote:Op maandag 4 november 2013 23:39 schreef helplesssss het volgende:
[..]![]()
Ik ga stuk hier hahahahahahhaahaha
Goddamn, high fat bro, voor zulks kcals. Overzichtje van een gemiddelde dag?quote:Op maandag 4 november 2013 23:38 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
If it fits your macro's. In mijn geval eet ik tijdens mijn huidige cut dagelijks 2000 kcal, minstens 180 gram eiwit en 100 gram vet. De rest vul ik aan met koolhydraten. Hoe ik aan deze voedingswaarden kom maakt niet uit. Je zou het als balansen kunnen zien. Een dikke pizza of een avond zuipen kan best, zolang ik maar op de 2000kcal blijft en 180gr eiwit en 100gr vet blijf.
Probeer ice coffeequote:Op maandag 4 november 2013 23:44 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Ik word langzamerhand wel een beetje misselijk van de overdreven zoete smaak van die eiwitshakes. Vooral na de training waarna ik echt geen hongergevoel heb; meestal ook door de cafeïne. Hoe ervaren jullie dit?
Nu weet ik dat je een smaakloze hebt, maar dat is ook niet alles. Wellicht moet ik zelf met een shake op de markt komen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |