Handig ook, zwemmen tijdens de stormquote:Op zaterdag 2 november 2013 17:41 schreef Individual het volgende:
UK TT![]()
Er schijnen wel 2 dodelijke slachtoffers te zijn geweest. 1 die ging zwemmen tijdens de storm en iemand die in een caravan woonde.
quote:
Het kan wel, maar dan moet je er een achterwiel instoppen met versnellingen. Tot 5 versnellingen oid zonder derailleur. Ik heb het in m'n tienerjaren wel eens gedaan met een omafiets.quote:Op donderdag 7 november 2013 21:57 schreef CherryOnTop het volgende:
[..]
Ik mis het fietsen op m'n mooie omafiets wel trouwens. Het is hier veel te heuvelachtig, moet een saaie met versnellingen![]()
Het liefst had ik deze gehad, maar ja geen versnellingen
[ afbeelding ]
O zo technisch ben ik niet. Maar m'n schoonvader is wel goed met fietsen dus kan hem wel eens vragen, bedankt voor de tipquote:Op donderdag 7 november 2013 22:05 schreef Individual het volgende:
[..]
Het kan wel, maar dan moet je er een achterwiel instoppen met versnellingen. Tot 5 versnellingen oid zonder derailleur. Ik heb het in m'n tienerjaren wel eens gedaan met een omafiets.
Ik ben maar wat blij met versnellingen want ik woon op een flinke heuvel.
quote:Op donderdag 7 november 2013 21:57 schreef CherryOnTop het volgende:
[..]
Ik mis het fietsen op m'n mooie omafiets wel trouwens. Het is hier veel te heuvelachtig, moet een saaie met versnellingen![]()
Het liefst had ik deze gehad, maar ja geen versnellingen
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 8 november 2013 07:34 schreef Gaoxing het volgende:
JemenZo gastvrij die mensen . Met een beetje geluk laten ze je niet meer gaan
Halloquote:Op vrijdag 8 november 2013 11:36 schreef Selestha het volgende:
Hallo![]()
Afgelopen zondag ben ik verhuisd naar de UK, dus ik kom hier ook meepraten
Ik vind Deens alles meevallen. Zit al 9 jaar op kantoor met Denen, dus versta het inmiddels wel een beetje. Van xenofobie ook weinig gemerkt, maar ik zit hier natuurlijk in een internationale omgeving zonder de "Deen van de straat", zeg maar.quote:
Gezelligquote:Op vrijdag 8 november 2013 11:36 schreef Selestha het volgende:
Hallo![]()
Afgelopen zondag ben ik verhuisd naar de UK, dus ik kom hier ook meepraten
Zwitserland komt zeker gemiddeld goed uit de bus vanwege de vriendelijkheid tegen toeristen, want voor de rest....quote:Op vrijdag 8 november 2013 06:23 schreef El_Matador het volgende:
http://www.washingtonpost(...)nness-to-foreigners/
[ afbeelding ]
Ja, en Singapore (waar we een apart topic over hadden) donkerblauw en Colombia (waar buitenlanders erg geliefd zijn) paars.quote:Op vrijdag 8 november 2013 16:10 schreef Bajskorv het volgende:
Het verschil tussen Zweden in Denemarken is ook complete onzin. Zweden zijn in mijn ervaring moeilijker met buitenlanders dan Denen, zeker de afgelopen jaren. Het beleid is wel vriendelijker, de mensen niet...
In Colombia zijn Westerlingen erg welkom, maar Aziaten en Afrikanen wellicht weer minder? Singapore is inderdaad wel aan het veranderen. Ierland donkerblauw is ook verrassend.quote:Op vrijdag 8 november 2013 16:15 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ja, en Singapore (waar we een apart topic over hadden) donkerblauw en Colombia (waar buitenlanders erg geliefd zijn) paars.
Deens klinkt zo liefquote:Op vrijdag 8 november 2013 16:31 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
Ik vind Deens vreselijk. Noors versta ik goed, maar Deens, nee.
dat eerste. Maar dan nog is het stom, want er zit een groot verschil tussen toeristen en migranten...quote:Op vrijdag 8 november 2013 16:29 schreef Igen het volgende:
Wat meet dat kaartje (of de achterliggende enquête) nou eigenlijk? Of de inwoners van een land graag buitenlanders zien, of dat de inwoners denken dat hun land een tof land is voor buitenlanders om te bezoeken?
Oh, dat verklaart Jemenquote:Op vrijdag 8 november 2013 16:33 schreef Jagärtrut het volgende:
The WEF gathered the data from late 2011 through late 2012 by asking respondents, "How welcome are foreign visitors in your country?" The WEF explains that the survey results are meant to help "measure the extent to which a country and society are open to tourism and foreign visitors."
Welkom. Wat brengt je naar de UK?quote:Op vrijdag 8 november 2013 11:36 schreef Selestha het volgende:
Hallo![]()
Afgelopen zondag ben ik verhuisd naar de UK, dus ik kom hier ook meepraten
Ik vraag me af of die vraag wel zo eenduidig is en door iedereen op de gewenste manier wordt geïnterpreteerd. Mensen zouden bijvoorbeeld ook zelf heel open t.o.v. buitenlanders kunnen zijn maar tegelijk kunnen vinden dat door criminaliteit, terrorisme, gebrek aan hotels en bezienswaardigheden, milieuvervuiling, overlastgevende minderheden, etc. het toch geen erg warm welkom voor buitenlanders is.quote:Op vrijdag 8 november 2013 16:33 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
dat eerste. Maar dan nog is het stom, want er zit een groot verschil tussen toeristen en migranten...
The WEF gathered the data from late 2011 through late 2012 by asking respondents, "How welcome are foreign visitors in your country?" The WEF explains that the survey results are meant to help "measure the extent to which a country and society are open to tourism and foreign visitors."
Grappig dat Noord-Korea beduidend hoger scoort dan Zuid-Korea.quote:Op vrijdag 8 november 2013 16:33 schreef Jagärtrut het volgende:
The WEF gathered the data from late 2011 through late 2012 by asking respondents, "How welcome are foreign visitors in your country?" The WEF explains that the survey results are meant to help "measure the extent to which a country and society are open to tourism and foreign visitors."
Maar het ging op dit kaartje om toerisme he.quote:Op vrijdag 8 november 2013 17:05 schreef Bajskorv het volgende:
Japan is ook zo'n vreemde. Hele aardig lui, maar buitenlanders moeten ze niet. In ieder geval liever niet voor langer dan een vakantie.
Wij zijn gek op buitenlanders.quote:Op vrijdag 8 november 2013 22:05 schreef Individual het volgende:
En ik maar denken dat Malta iets verder oostelijk lag en dat Lampedusa extreem vriendelijk was voor buitenlanders.
Die had ik gemist!quote:Op zaterdag 9 november 2013 05:32 schreef Gaoxing het volgende:
[..]
Maar het ging op dit kaartje om toerisme he.
ik ookquote:
Ja bevalt me goed zo voel me hier bij mijn schoonfamilie helemaal thuisquote:Op vrijdag 8 november 2013 15:51 schreef CherryOnTop het volgende:
[..]
GezelligEn, bevalt het tot nu toe?
quote:Op zondag 10 november 2013 18:05 schreef elvy het volgende:
Zat er ook iemand van hier in (op) de Filipijnen? Het klinkt wel heel heftig daar...
Mijn vrienden (Illagan, Isabela) zijn oké gelukkig.
Waarvan je waarschijnlijk LT bedoelt. Ik hoop inderdaad maar dat ze er heelhuids doorheen zijn gekomen. Het dorp waar een dochter van de huishoudster van een goede vriendin woont is direct getroffen, en er is geen contact. Vreselijk...quote:Chen, Talisay, Cebu City, Cebu
Lange Tabbetje
rene29, Cagayan de Oro
RickDek, Bacolod City
inderdaad, wat een ravage en zo enorm veel slachtoffersquote:Op zondag 10 november 2013 18:22 schreef Gaoxing het volgende:
We hebben een dergelijke storm gehad, en het is onvoorstelbaar als je je huis uitkomt en je ziet de ravage. Onvoorstelbaar, een ander woord heb ik er niet voor...
Meldt !quote:Op zondag 10 november 2013 18:05 schreef elvy het volgende:
Zat er ook iemand van hier in (op) de Filipijnen? Het klinkt wel heel heftig daar...
Mijn vrienden (Illagan, Isabela) zijn oké gelukkig.
Aan sommige dingen wordt je vanzelf herinnerd, denk ik. Toen we op Guam woonden hebben we een typhoon en een supertyphoon (en stapels tropische stormen) gehad, een aardbeving van 7.0 en een van 7.2.... Dat was allemaal niet echt te missen. Ik was er niet veel mee bezig - het komt als het komt - afgezien van de tijd dat ik zwanger wasquote:Op maandag 11 november 2013 02:04 schreef rechtsedirecte het volgende:
Hier op voort bordurend, staan jullie wel eens stil bij dergelijke gevaren in jullie thuisland?
Dan bedoel ik Amerikaanse KAA'ers die bijv in Tornado Alley wonen, Aziatische KAA'ers tijdens het Cycloon seizoen etc.
Gelukkig.quote:Op maandag 11 november 2013 02:47 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Meldt !
Woon zelf in Metro Manila, totaal geen last gehad van de storm. Werd wel afgelopen vrijdag veel regen voorspeld, maar viel eigenlijk reuze mee.
Maar is/was er een kans dat ook Manila ook zou worden getroffen?quote:Op maandag 11 november 2013 03:54 schreef LangeTabbetje het volgende:
Zeker gelukkig, nu ligt Manila nog wel een eindje van de storm zone. Schat toch wel zo 'n 6 a 700 kms.
Hij ging vandaag in Vietnam aan land, dus nee, die kans is niet zo erg groot.quote:Op maandag 11 november 2013 10:41 schreef Iwanius het volgende:
[..]
Maar is/was er een kans dat ook Manila ook zou worden getroffen?
Leuk! Ook dat je zo goed overweg kan met je schoonfamilie, dat maakt het leven een stuk aangenamerquote:Op zondag 10 november 2013 18:18 schreef Selestha het volgende:
[..]
Ja bevalt me goed zo voel me hier bij mijn schoonfamilie helemaal thuis
Poeh, dat heeft idnerdaad twee kanten. Fijn dat hij OK is!quote:Op maandag 11 november 2013 13:49 schreef Jagärtrut het volgende:
Een collega van mij doet onderzoek naar het effect van natuurrampen, zoals orkanen en tsunami's op burgeroorlogen. Hij zit voor veldonderzoek in, jawel, de filipijnen. Gelukkig is hij ongedeerd. Ik maakte me wel even zorgen!
Natuurlijk is het nu theoretisch een goede tijd om daar te zitten, maar ook lastig, ethisch gezien en praktisch gezien.
vergeet deze organisatie nietquote:Op maandag 11 november 2013 13:41 schreef Gaoxing het volgende:
[..]
Hij ging vandaag in Vietnam aan land, dus nee, die kans is niet zo erg groot.
Ondertussen zie ik op mijn FB mijn hulpverlenende vrienden van o.a. het Rode Kruis al vertrekken. Compleet met noodrantsoenen en tentjes. Zal een zware missie worden...
Hier in Metro Manila valt het enorm mee (meer dan je als buitenstaander zou verwachten). Het leven gaat hier zijn gewone gang, afgezien van het nieuws is er eigenlijk niet van te merken. Wel her en der de gebruikelijke collecties etc.quote:Op maandag 11 november 2013 07:13 schreef elvy het volgende:
Fijn dat je er weinig last van gehad hebt Lange Tabbetje. Hoe is het verder daar nu, het hele land op z'n kop of valt dat wel mee?
Dat is goedkoper dan Jersey waar je £10 miljoen moest meebrengen om te wonen oid.quote:Op donderdag 14 november 2013 12:08 schreef Barbusse het volgende:
http://www.huffingtonpost(...)rc=sp&comm_ref=false
Misschien wordt het tijd om te emigreren...![]()
Jersey, als in kanaaleiland Jersey? Daar horen ze je £10 miljoen te betalen om daar te wonenquote:Op donderdag 14 november 2013 12:56 schreef Individual het volgende:
[..]
Dat is goedkoper dan Jersey waar je £10 miljoen moest meebrengen om te wonen oid.
Ja het kanaaleiland. Het was heel mooi wonen daar, maar na een half jaar verlangde ik toch wel weer naar de stad. Vakantie daar is beter.quote:Op donderdag 14 november 2013 12:59 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Jersey, als in kanaaleiland Jersey? Daar horen ze je £10 miljoen te betalen om daar te wonen
Je geeft dus rechtstreeks een zak met geld aan de overheid en in ruil daarvoor krijg je het staatsburgerschap?quote:Op donderdag 14 november 2013 12:08 schreef Barbusse het volgende:
http://www.huffingtonpost(...)rc=sp&comm_ref=false
Misschien wordt het tijd om te emigreren...![]()
Vakantie, ok. Zou er alleen niet willen wonen. Maar ach, wat zeg ik? Mijn vriendin kan misschien een baan krijgen in Tel Aviv. Als je me een jaar geleden had gezegd "ga in Israël wonen" had ik je waarschijnlijk raar aangekeken.quote:Op donderdag 14 november 2013 13:02 schreef Individual het volgende:
[..]
Ja het kanaaleiland. Het was heel mooi wonen daar, maar na een half jaar verlangde ik toch wel weer naar de stad. Vakantie daar is beter.
Yups. Met alle voordelen van een permanent EU staatsburgerschapquote:Op donderdag 14 november 2013 13:15 schreef Igen het volgende:
[..]
Je geeft dus rechtstreeks een zak met geld aan de overheid en in ruil daarvoor krijg je het staatsburgerschap?
Dat is dan wel even wat anders dan die langdurige verblijfsvergunningen in ruil voor een forse investering, die ze in andere landen hebben.
Al eens in Tel Aviv/Israel geweest?quote:Op donderdag 14 november 2013 13:21 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Vakantie, ok. Zou er alleen niet willen wonen. Maar ach, wat zeg ik? Mijn vriendin kan misschien een baan krijgen in Tel Aviv. Als je me een jaar geleden had gezegd "ga in Israël wonen" had ik je waarschijnlijk raar aangekeken.
Nope. Maar ik was ook nog nooit in Malta geweest voordat ik hierheen verhuisdequote:Op donderdag 14 november 2013 14:06 schreef Individual het volgende:
[..]
Al eens in Tel Aviv/Israel geweest?
Wij vieren het om de gezelligheid en het lekkere etenquote:Op woensdag 20 november 2013 14:34 schreef Barbusse het volgende:
En waarom niet? Omdat Malta NIEMAND enige dankbaarheid verschuldigd is!!! Hi. Ha. Ho.
quote:Op woensdag 20 november 2013 14:54 schreef CherryOnTop het volgende:
[..]
Wij vieren het om de gezelligheid en het lekkere etenHet enige woord van dank dat jaarlijks terugkeert is: "thanks for cooking dinner mom"
Afwasmachinequote:Op woensdag 20 november 2013 14:58 schreef Barbusse het volgende:
[..]Graag gedaan, en jullie mogen de afwas doen!"
1 aardbeving meegemaakt, was een grote maar extreem diep en op 350 km afstand van hier. Trilde net als bij de aardbeving van Xanthen, paar jaar geleden.quote:Op maandag 11 november 2013 02:04 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
inderdaad, wat een ravage en zo enorm veel slachtoffers
Hier op voort bordurend, staan jullie wel eens stil bij dergelijke gevaren in jullie thuisland?
Dan bedoel ik Amerikaanse KAA'ers die bijv in Tornado Alley wonen, Aziatische KAA'ers tijdens het Cycloon seizoen etc.
Ik moet zeggen dat ik er eigenlijk nooit bij stil sta dat ik op "The Shaky Isles" woon en er altijd kans is op een aardbeving.
Dat zeggende dacht ik in Nederland ook na over het feit dat we onder de waterspiegel woonden.....
Bijna niet aan te ontkomen als je in de US woont; voor je het weet ben je bij vrienden uitgenodigd en gelukkig koken de meesten redelijk goed, dus is het ook geen dramaquote:Op woensdag 20 november 2013 13:40 schreef CherryOnTop het volgende:
Zijn hier mensen die ook thanksgiving vieren?![]()
Ja, vorige keer zelfs door een collega uitgenodigd om te komen eten. Want alleen eten op thanksgiving is uit den boze.quote:Op maandag 25 november 2013 22:33 schreef devzero het volgende:
[..]
Bijna niet aan te ontkomen als je in de US woont; voor je het weet ben je bij vrienden uitgenodigd en gelukkig koken de meesten redelijk goed, dus is het ook geen drama
Ikke met een man of 100/150quote:Op woensdag 20 november 2013 13:40 schreef CherryOnTop het volgende:
Zijn hier mensen die ook thanksgiving vieren?![]()
we gaan met 20 man in het donker 8km door de heuvels rennen met hoofd lampjes op onze kop en daarna bier drinken. Het heet de Thanksgiving Trundle. Maar het is gewoon een excuus voor hardlopen + bier. Who can blame us??quote:Op woensdag 20 november 2013 13:40 schreef CherryOnTop het volgende:
Zijn hier mensen die ook thanksgiving vieren?![]()
dan ben je een jogger....quote:Op dinsdag 26 november 2013 01:00 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
En als je die 8 km niet haalt?
quote:
Wij doen sinterklaas en trouwdag op dezelfde datum (zodat ik onze trouwdag niet zal vergeten)quote:Op dinsdag 26 november 2013 04:16 schreef Gaoxing het volgende:
[..]
Gefeliciteerd!
Wij ookEerst UAE National Day, dan Sinterklaas, trouwdag en dan Kerst.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |