Haha geen probleem hoor. Anders had ik overwogen om lekker last-minute te besluiten om er naartoe te gaanquote:
Doe d'r maar de groeten!quote:
Nice!quote:Op zondag 24 november 2013 15:05 schreef Neo-Mullen het volgende:
Nog een leuk fotootje gemaakt vannachtAangezien het anthem de moeite niet waard was om op los te gaan, heb ik tijdens die show wat fotootjes geschoten, en die zijn niet mis
[ afbeelding ]
Had precies het zelfde hier. Ik vond de stage in het begin geen kut aan. Later toen hij veranderde was hij wel super vetquote:Op zondag 24 november 2013 15:17 schreef Neo-Mullen het volgende:
Die stage was zo geweldig! Toen het doek viel had ik een klein beetje zoiets van "he, is dit het nou?". Maar toen bleek dat die hele stage gedurende de nacht zou evalueren wist ik niet wta ik meemaakteWat een ding.
Overigens toffe setjes! Helden van de avond zijn wmb: Code Black, NC, G4H en A2. Hele nacht met Joysa en vrienden van haar rondgehangen, omdat die lulhannes met wie ik eigenlijk zou gaan dus heeft afgezegd. Top feest, top show, top setjes, top gezelschap. Qlimax
Welkom bij qlimaxquote:Op zondag 24 november 2013 17:32 schreef Lamabal het volgende:
Ik begon me echt te ergeren aan de mensen daar. Ik weet wel niet hoeveel aan dat volk. Het was mijn eerste keer en je kon gewoon niet in het midden staan. Of er zat weer een shirtloze gast tegen je aan te rapen of een drugskop die uit het ritme stond te springen.
Geen doorgesnoven Italianen met neusringen?quote:Op zondag 24 november 2013 17:32 schreef Lamabal het volgende:
[..]
Had precies het zelfde hier. Ik vond de stage in het begin geen kut aan. Later toen hij veranderde was hij wel super vet.
Verder vond ik het begin zo zwak van wildstylez en max enforcer. Er waren 1 of 2 nummers die er wel in beukte.
Ik begon me echt te ergeren aan de mensen daar. Ik weet wel niet hoeveel aan dat volk. Het was mijn eerste keer en je kon gewoon niet in het midden staan. Of er zat weer een shirtloze gast tegen je aan te rapen of een drugskop die uit het ritme stond te springen.
Toen zijn we maar naar boven gegaan en vandaar verder gekeken en toen heb ik wel intens genoten. Helden van de dag zijn dezelfde als die van Neo. Vooral NC, die draaide wel baas zeg.
Niet eens, meer eckte eckte stoere boys.quote:Op zondag 24 november 2013 17:55 schreef hoenselman het volgende:
[..]
Geen doorgesnoven Italianen met neusringen?
True. Gruwelijk nummer is dat inderdaadquote:Op zondag 24 november 2013 17:59 schreef Lamabal het volgende:
[..]
Niet eens, meer eckte eckte stoere boys.
En best wel veel polen.
Sta je gewoon ergens rustig te wachten komt er gelijk al een gast op me af. YOU HAVE STUFF?
Tevens vond ik G4H met sorrow wel een heerlijke opening.
Brennan Heart - Hard Bass 2012 Tool (Qlimax 2013 Edit)quote:Op zondag 24 november 2013 20:08 schreef Lamabal het volgende:
Pandora blijft ook een heerlijk nummer. Code black opende er ook mooi mee
Precies mijn gedachte.quote:Op zondag 24 november 2013 18:55 schreef Joysa het volgende:
Ik vond g4h heerlijk.
Verder was het wel ok, heb een prima avond gehad, maar volgend jaar ga ik niet meer.
En dat de starbucks open was was het toppunt van de ochtend
Volgens mij is dat een heel slecht tekenquote:Op zondag 24 november 2013 18:55 schreef Joysa het volgende:
Ik vond g4h heerlijk.
Verder was het wel ok, heb een prima avond gehad, maar volgend jaar ga ik niet meer.
En dat de starbucks open was was het toppunt van de ochtend
quote:Op zondag 24 november 2013 23:31 schreef Sc0tTy het volgende:
[..]
Volgens mij is dat een heel slecht teken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |