Ik ben dus niemand? Bedankt.quote:Op donderdag 31 oktober 2013 14:29 schreef Stink-ui het volgende:
Iemand invite kan bij niemand in game komen
Ik vind het kut dat mijn Bati RR een livery moet hebbenquote:Op donderdag 31 oktober 2013 14:09 schreef Racerblade het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Garage bijna af.Granger links achterin wordt een Youga (ook geel natuurlijk) en de Mesa rechts wordt een Stinger GT en dan vind ik het prima.
Edit: Zie net dat mijn Akuma een andere kleur geel is.Straks even veranderen.
Chroom op auto'squote:Op donderdag 31 oktober 2013 14:46 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Ik vind het kut dat mijn Bati RR een livery moet hebbenIk heb al mijn andere voertuigen nu chroom met oranje of volledig chroom
Oh, jij gaat speciaal voor die stijlquote:
Kan dat eventueel ook met volledig gepimpte, niet premium autos, waar al een tracker etc op zit? Dan zou ik misschien eventueel een auto of 2 van iemand kunnen 'lenen' om te verkopen...quote:Op donderdag 31 oktober 2013 14:44 schreef Rossdale het volgende:
Je kunt geen high end auto's dupen. Je kunt alleen auto's dupen die je bij Los Santos Customs kunt verkopen
CHROMEquote:Op donderdag 31 oktober 2013 14:54 schreef Rossdale het volgende:
Daarom juist, alhoewel een chroom Carbonizarre er wel echt heel gaaf uit ziet.
Haha dat was mooi ja. Ik hoefde ook niet meer te schieten omdat ze elkaar in brand stakenquote:Op donderdag 31 oktober 2013 00:08 schreef Exentric90 het volgende:
Ik ga pitten mensenSlaap lekker! morgen zeker weer!
Mijn selfie:
[ afbeelding ]
Dit was trouwens even een spelletje Survival met wiebeldak![]()
[ afbeelding ]
Onderweg naar het appartementAchterop de moter!
[ afbeelding ]
yepquote:Op donderdag 31 oktober 2013 16:38 schreef Cryothic het volgende:
[..]
what the... is dat een JP 700 naast die Gauntlet?
Ah, ik lees net dat je die kunt kopen.quote:
Hij is wel gaaf inderdaad, alleen twijfel nog of ik die ga vervangen met een Pegassi Monroequote:Op donderdag 31 oktober 2013 16:42 schreef Cryothic het volgende:
[..]
Ah, ik lees net dat je die kunt kopen.
ik vroeg me al af hoe je daar in hemelsnaam aan kwam
nice!
ik moet eerst m'n garage gaan vervangen door een groterequote:Op donderdag 31 oktober 2013 16:44 schreef kensei het volgende:
[..]
Hij is wel gaaf inderdaad, alleen twijfel nog of ik die ga vervangen met een Pegassi Monroe
Probleem heb ik ook, ik heb nu in alle race classes een auto + een akuma & bati. Toch zijn er nog heel veel auto's die ik wilquote:Op donderdag 31 oktober 2013 16:46 schreef Cryothic het volgende:
[..]
ik moet eerst m'n garage gaan vervangen door een grotere
heb nu:
-futo
-peyote
-dominator
-ratloader
-mesa3
-sanchez
en ik kan er zo nog een stuk of 6 opnoemen die ik in m'n garage erbij wil
volgens mij is de ruiner een sports classic, geen musclecar, toch?quote:Op donderdag 31 oktober 2013 16:46 schreef Wiebeldak het volgende:
Ik heb mijn rat loader verkocht. Leuke auto maar voor races heb je er totaal niets aan. Ik heb nu een Ruiner als muscle car, dat ding heeft pas power en weg ligging. Gaat enorm snel ook.
Hoe start je een crew sessie eigenlijk? Bij mij is private session uit de menulijst verdwenen.quote:
Vacca is erg mooi maar waardeloos in races omdat de adder en de entity veel beter zijn in die classe. Dus ik zou voor de 9F gaanquote:Op donderdag 31 oktober 2013 17:46 schreef Shadeauw het volgende:
Stel, je kan nog maar 1 auto kiezen. De Vacca of de Obey 9F. Welke zou het worden?
Alleen vanuit de singleplayer mogelijk geloof ikquote:Op donderdag 31 oktober 2013 17:52 schreef tralalala het volgende:
[..]
Hoe start je een crew sessie eigenlijk? Bij mij is private session uit de menulijst verdwenen.
1 ding, ik ga er niet mee racen. Puur voor freeroamquote:Op donderdag 31 oktober 2013 17:54 schreef kensei het volgende:
[..]
Vacca is erg mooi maar waardeloos in races omdat de adder en de entity veel beter zijn. Dus ik zou voor de 9F gaan
Neem dan gewoon welke je mooier vind, dat kan je toch alleen zelf bepalen?quote:Op donderdag 31 oktober 2013 17:55 schreef Shadeauw het volgende:
[..]
1 ding, ik ga er niet mee racen. Puur voor freeroam
Dat is waar. Maar ik ben wel benieuwd welke auto meer opties heeft qua tuning etc. en welke beter rijdt, dus ik denk ik vraag even rondquote:Op donderdag 31 oktober 2013 17:57 schreef kensei het volgende:
[..]
Neem dan gewoon welke je mooier vind, dat kan je toch alleen zelf bepalen?
En die spijkers voor in racesquote:Op donderdag 31 oktober 2013 19:03 schreef OMG het volgende:
Ik zou 'em alleen willen als die schietstoel erin zou zitten. Lekker crewmembers de lucht in lanceren!
Ik vind het engine/exhaust geluid over het algemeen flink tegenvallen. Bij de motoren ook, flinke racemotor en dan een stofzuiger geluid.quote:
Jij zat op die gele motor toch? Sorry van die laatste bocht, had 'm niet helemaal goed ingeschatquote:Op donderdag 31 oktober 2013 19:55 schreef Exentric90 het volgende:
haha jullie allemaal customized motors ik zon standaard kut ding
haha ja! geeft nietquote:Op donderdag 31 oktober 2013 19:55 schreef Shadeauw het volgende:
[..]
Jij zat op die gele motor toch? Sorry van die laatste bocht, had 'm niet helemaal goed ingeschat
Keihard op de remmetjes trappenquote:Op donderdag 31 oktober 2013 19:56 schreef tralalala het volgende:
Hoe nemen jullie die laatste bocht? Ik word elke keer 3 meter de lucht ingeslingerd en de rest gaat er soepeltjes met volle snelheid doorheen.
Ik vraag me af of die kills meetellen voor die tattoo waarbij je andere spelers moet opblazen door je eigen voertuig op te blazenquote:Op donderdag 31 oktober 2013 20:22 schreef Desunoto het volgende:
Leuk, eerst een vervelend mannetje overhoop schieten met de Buzzard om vervolgens de Buzzard dicht in de buurt te landen en er een sticky bomb op te plakken. Dan stapt het vervelende mannetje er in want die denkt natuurlijk "wauw, wat een sukkel, zomaar een onbeschadigde Buzzard voor mij achterlaten!" eeeeen... boem. Sommige mensen zijn zo naïef.
Ik moet alleen nog even testen hoe ver het bereik is van de ontsteker. Nu blijf ik dicht in de buurt voor het geval dat, maar eigenlijk zou het toch ook moeten werken van een paar honderd meter afstand?
leuke film ookquote:Op dinsdag 29 oktober 2013 12:39 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Ik heb me echt de tyfus gelachen toen ik dat als kleine jongen in de bioscoop zag.
Volgens mag pas als je iets van 15-20 personal vehicles opblaast in een korte periodequote:Op vrijdag 1 november 2013 13:30 schreef Vendris het volgende:
Hoe snel kom je in de badsport pool?
Gisteren perongeluk iemand's auto opgeblazen (schoot perongeluk de tank lek) en zojuist weer. Week of 2 geleden ook een keer voorgekomen..
Zit niet op de badsport pool ter wachten
Bedankt, dat is een geruststelling.quote:Op vrijdag 1 november 2013 13:35 schreef kensei het volgende:
In de ps3 crew hebben we al vaker stickybom fiasco's gehad bij meets waarbij soms 10 personal vehicles tegelijk verneukt werden door 1 persoon, maar niemand ging direct naar bad sport daardoor
Ik heb een mic. Alleen een vriendin die al lag te slapen dus kon niet pratenquote:Op vrijdag 1 november 2013 12:50 schreef Wiebeldak het volgende:
Mijn internet werkt weer dus vanavond online.
Ik zag trouwens van de week iemand met level 230!
En stink ui (tief hoofd) koop een headset.
Ik wilde Exentric90 een achievement geven door die mugger op hem af te sturen en jij schoot zijn mugger dood..... Iets wat wij 10x ingame vertelde maar niet echt werkte. Dat was woensdag avond.
Daar hoef je ze toch niet voor op te blazen?quote:Op vrijdag 1 november 2013 13:36 schreef Vendris het volgende:
[..]
Bedankt, dat is een geruststelling.
Hadden de pech dat er net 2 chappies voorbij knalde toen we een niet insured voertuig opbliezen om plaats te maken in de garage
nope, binnenkort...quote:Op vrijdag 1 november 2013 15:07 schreef LeoKrupps het volgende:
Is er eigenlijk al bekend wanneer alle bugs weg zijn en we dus de 500k gaan krijgen of niet?
Heb bijna mijn auto collectie compleet (als in, geen ruimte meer in garage en geen mogelijkheid tot nog een garage te kopen, dus houd het op) alleen nog een super en die kost weer wat:p
Stik er ook maar in, ik ga wel glitchenquote:Update (Nov 1): Currently, we expect the next title update (1.05) addressing player progress loss issues to be available sometime early next week. Following that, we hope to deliver everyone’s GTA$ Stimulus Package before the end of next week. A big thank you to GTA Online players worldwide for your continued patience and understanding and we will continue to keep you all updated.
quote:Op vrijdag 1 november 2013 15:35 schreef Shadeauw het volgende:
Oh fuck dit
[..]
Stik er ook maar in, ik ga wel glitchen
Ik ga ook niet een paar miljoen glitchen, "gewoon" die 500k...quote:Op vrijdag 1 november 2013 15:37 schreef Cryothic het volgende:
[..]
het is constant "early next week" en "before the end of..."
maar goed, ik snap ze wel.
ik ga niet glitchen. Ik ben nooit een character/geld kwijt geraakt, dus dat geld is enkel maar een bonus. Ik wil het zelf doen.
Een maat van me heeft gisteren 8 miljoen bij elkaar ge-glitched... nou, dan is voormij de lol er snel af. Kun je binnen een avond alles kopen wat je wilt kopen... en dan? Waar doe je het daarna nog voor?
Ben je eerder een character verloren met heel veel geld door die cloud problemen?quote:Op vrijdag 1 november 2013 15:44 schreef Shadeauw het volgende:
[..]
Ik ga ook niet een paar miljoen glitchen, "gewoon" die 500k...
Laten we eerlijk wezen, dat geld blijven ze maar uitstellen, en het zou me niets verbazen dat het eind volgende week weer uitgesteld wordt omdat er weer een of andere game-breaking glitch is uitgevonden... Ik wil gewoon m'n Vacca kopen zodat ik m'n garage compleet heb. Met missies en shit ben ik op dat tempo volgend jaar nog bezig.
Geen character, wel 3 auto's met behoorlijk wat mods.quote:Op vrijdag 1 november 2013 15:48 schreef Cryothic het volgende:
[..]
Ben je eerder een character verloren met heel veel geld door die cloud problemen?
dan kan ik het me nog wel voorstellen ja.quote:Op vrijdag 1 november 2013 15:49 schreef Shadeauw het volgende:
[..]
Geen character, wel 3 auto's met behoorlijk wat mods.
En dat respecteer ik ook, zeker. Ik zou me ook vermaken, en missies spelen, maar Rockstar heeft een hele domme fout gemaakt door die beloningen van missies in te korten... Ik vind het leuk om te freeroamen, en te ouwehoeren, maar dan wel in mijn eigen mooie auto's. En als je daar geen geld voor hebt, dan is de lol er ook snel van af.quote:Op vrijdag 1 november 2013 15:52 schreef Cryothic het volgende:
[..]
dan kan ik het me nog wel voorstellen ja.
die vriend van me is niks kwijt geraakt. Dan vind ik het gewoon cheaten, zeker als je door gaat tot in de miljoenen.
Aan de andere kant... dat geld komt er ook heus wel. En of ik het nou nu heb en uitgeef, of dat ik het pas volgende week heb en uitgeef... ik heb dat geld niet nodig om me te vermaken
Je kunt toch een garage en een huis bezitten? Dus 10 + 10 autos?quote:Op vrijdag 1 november 2013 15:54 schreef LeoKrupps het volgende:
Ik wil alleen nog een entity want dan zit mijn garage vol.... Wil eigenlijk nog wel paar auto's erbij die gewoon leuk zijn om te hebben..... Zeker als die uitbreiding erbij komt.... Beachbuggy ftw maja geen ruimte en heb in elke auto toch redelijk wat geld zitten.....
Hoop dat de datum nu vast staat, ze hadden op twitter 30min geleden ook een bericht gezet over het uitkeren van het geld als goed is...
Echt?quote:Op vrijdag 1 november 2013 16:40 schreef Wiebeldak het volgende:
[..]
Je kunt toch een garage en een huis bezitten? Dus 10 + 10 autos?
Als ik garage wil aanschaffen zegt hij dat ik al een gebouw bezit en dat ik geld terug krijg als ik de garage koop.... Dus neem aan dat ik dan huis kwijtraak en maar 1gebouw tegelijk in bezit kan hebben... Of heeft iemand al een garage en een huis+ garage?quote:Op vrijdag 1 november 2013 16:40 schreef Wiebeldak het volgende:
[..]
Je kunt toch een garage en een huis bezitten? Dus 10 + 10 autos?
Wel als je garage vol staat met ballers, en je je nieuwe aankopen op een specifieke plaats wil hebben, er is geen manier om anders uit te vogelen welke je dr uit mikt.quote:Op vrijdag 1 november 2013 14:58 schreef Cryothic het volgende:
[..]
Daar hoef je ze toch niet voor op te blazen?
Ik heb alleen een garage voor 10 auto's.quote:Op vrijdag 1 november 2013 16:42 schreef tralalala het volgende:
[..]
Echt?
Mijn garage werd automatisch verkocht verwijderd toen ik een appartement inclusief garage kocht.
Jaquote:Op vrijdag 1 november 2013 17:36 schreef Vendris het volgende:
Namens een vriend:
Als hij een ander (lees op betere locatie) appartement koopt, met ook een 10 slot garage, transfert zn huidige garage dan mee?
Of als er 1 polletje gras uitsteekt.quote:Op vrijdag 1 november 2013 18:21 schreef tralalala het volgende:
Die Sandking XL slaat ook nergens op, ziet er uit als een bazige stevige bak. Maar als er een scooter tegenaan knalt ligt hij op zijn kop.
En word er uit gereden door de sultan op terrein omdat AWD ontbreekt.quote:Op vrijdag 1 november 2013 18:23 schreef Wiebeldak het volgende:
[..]
Of als er 1 polletje gras uitsteekt.
Ik heb een Injection als offroad auto. Dat ding rijd erg goed en kiept bijna niet op. Vering zo laag mogelijk, turbo erop en gaan.quote:Op vrijdag 1 november 2013 18:33 schreef Desunoto het volgende:
Off-road wagens zien er leuk uit in off-road races, maar in free roam kan je inderdaad net zo goed een Infernus of Comet of andere sportwagen nemen. Gaat net zo snel en net zo makkelijk.
Trouwens, EAGLE geslagen met golfen.![]()
Zonde dat dit perfecte schot niet op een hole-in-one parcours was... die platina award hoort echt bij de moeilijkste.
Die injection is naar mijn mening bijzonder zwak, paar keer te hard heuveltje over en hij stuurt niet meer..quote:Op vrijdag 1 november 2013 18:37 schreef Wiebeldak het volgende:
[..]
Ik heb een Injection als offroad auto. Dat ding rijd erg goed en kiept bijna niet op. Vering zo laag mogelijk, turbo erop en gaan.
O ja, en golfen kan ik niet.
Ja daar heb je remmen voorquote:Op vrijdag 1 november 2013 18:38 schreef Vendris het volgende:
[..]
Die injection is naar mijn mening bijzonder zwak, paar keer te hard heuveltje over en hij stuurt niet meer..
Armor?quote:Op vrijdag 1 november 2013 18:39 schreef Vendris het volgende:
[..]
Als ik off the road ga knallen moet ie niet meteen kapot zijn na 1 verkeerde heuveltje..
Niet geunlocked nog, maar van wat ik sp en mp meegemaakt heb so far, is die injection zwakker dan menig ander offroad voertuig.quote:
Hij is wel veel sneller en met armor erop ook gewoon goed sterk. Ik kan er dan ook al 100% armor opzetten.quote:Op vrijdag 1 november 2013 18:41 schreef Vendris het volgende:
[..]
Niet geunlocked nog, maar van wat ik sp en mp meegemaakt heb so far, is die injection zwakker dan menig ander offroad voertuig.
Ik heb echt het idee dat hij ook minder snel indeukt etc. Ook ram je anderen veel makkelijker zonder zelf van de baan te vliegen.quote:Op vrijdag 1 november 2013 18:42 schreef Desunoto het volgende:
Armor werkt toch niet tegen vervormingen van het chassis? Voor zover ik weet, zorgt armor er enkel voor dat je wagen meer kogels kan incasseren voordat de motor vlam vat.
Placebo effect?quote:Op vrijdag 1 november 2013 18:42 schreef Wiebeldak het volgende:
[..]
Ik heb echt het idee dat hij ook minder snel indeukt etc. Ook ram je anderen veel makkelijker zonder zelf van de baan te vliegen.
100% armor maakt heel veel verschil met indeuken, je kan gewoon frontaal botsen en niks eraan over houden als je niet te hard gaatquote:Op vrijdag 1 november 2013 19:15 schreef Vendris het volgende:
[..]
Placebo effect?
Volgens mij zorgt armor er alleen voor dat hij minder snel explodeert.
vanavond rond 10?quote:Op vrijdag 1 november 2013 20:29 schreef Shadeauw het volgende:
Mensen die missies willen doen? Niet voor het geld, gewoon voor de leuk
Jep, auto's staan dan in je nieuwe garagequote:Op vrijdag 1 november 2013 17:36 schreef Vendris het volgende:
Namens een vriend:
Als hij een ander (lees op betere locatie) appartement koopt, met ook een 10 slot garage, transfert zn huidige garage dan mee?
The Vitalquote:
Aiii... Balen. Hoe is het gebeurd? Progress niet gesaved? Xbox vastgelopen?quote:Op vrijdag 1 november 2013 21:34 schreef Kamikaas het volgende:
[..]
Jep, auto's staan dan in je nieuwe garage
Vandaag m'n eerste tegenslag gehad, volledig getunede Feltzer verdwenen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |