Heb het nu aanstaan, haha dat is Macronizm, die ken ik nog wel van 'back in the day'. Die gast is ook al 15jaar bezig ofzo, relaxte dude en hij wordt wel steeds beter. Tot nu heb ik nog geen "wauw" track gehoord die ik vaak zou draaien, maar al met al best aardig. Sowieso gunnings voor die man.quote:Op donderdag 14 november 2013 15:08 schreef droommoord het volgende:
En meningen over de Nuance? staat nu op Luisterpaal en spotify, ik vind het wel lekker eigenlijk
Onverstaanbaar ookquote:Op woensdag 20 november 2013 20:14 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Damn, die Sjaak is ook een ouwe dikzak geworden.
Dat was hij altijd alquote:
nee. In geen velden of wegen. En dit nummer al helemaal niet.quote:
Duidelijk rap met een boaz achtige beatquote:Op zondag 24 november 2013 18:20 schreef Catch22- het volgende:
[..]
nee. In geen velden of wegen. En dit nummer al helemaal niet.
Tof nummer.quote:Op dinsdag 26 november 2013 10:06 schreef KataStrofe het volgende:
Als Yes-R geen rap is is de Jeugd dat ook niet..
Je mag ervan vinden wat je wil, maar het is wel degelijk rap, geen discussie over mogelijk. Misschien niet helemaal hiphop, maar wel rap.
Over artiesten die ik niet kan uitstaan gesproken, hier de nieuwe Kraan. Ik mag hem niet, maar deze is wel hard, eerlijk is eerlijk.
Zo jammer dat die Sjaak redelijk onverstaanbaar blijft...quote:
Versta ook maar de helft, maar blijf het toch hard vindenquote:Op vrijdag 29 november 2013 14:48 schreef Metaan het volgende:
[..]
Zo jammer dat die Sjaak redelijk onverstaanbaar blijft...
hier in groningen was hij erbij en werden de nodige oldskool tracks gepomptquote:Op vrijdag 29 november 2013 12:29 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Tof nummer.
Eind december naar Great Minds in Maassilo. Ik hoop dat Rico er ook bij is en er nog wat Opgezwolle klassiekers voorbij komen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |