DS2, kom er maar in.quote:Op maandag 28 oktober 2013 14:39 schreef Freire het volgende:
Ben inmiddels toch benieuwd wat SMLENO is..
Sommige mensen...quote:Op maandag 28 oktober 2013 14:39 schreef Freire het volgende:
Ben inmiddels toch benieuwd wat SMLENO is..
quote:
gr grquote:Op maandag 28 oktober 2013 14:40 schreef Grandesco het volgende:
[..]
Sommige mensen...
letten echt niet op.
Eto'o op 6 chem is de beste spits.quote:Op maandag 28 oktober 2013 14:42 schreef GekkeGerrit- het volgende:
heeft iemand al eens een speler op 6 chem gehad? Maakt dat veel verschil deze FIFA?
Je valt in herhaling.quote:Op maandag 28 oktober 2013 14:47 schreef Roypsv het volgende:
Weet iemand een goede vervanger voor marquinhos?
Van Buyten. Snelheidsmaniak.quote:Op maandag 28 oktober 2013 14:47 schreef Roypsv het volgende:
Weet iemand een goede vervanger voor marquinhos?
Dante is een baasquote:Op maandag 28 oktober 2013 14:48 schreef Roypsv het volgende:
Is Dante niet te traag als CV ipv marquinhos IF?
Er zijn waarschijnlijk ook maar 7 mensen geweest die überhaupt die kansloze skill challenge hebben gedaan.quote:Op maandag 28 oktober 2013 14:50 schreef DarkSonic2 het volgende:
Er zijn op de Xbox nog maar 7 mensen die die free kick skill challenge hebben gehaald50.000 is wel absurd veel als je maar zo weinig punten kan scoren.
Hij staat als een beer achterin, en je kan soms met hem naar voren dribbelen tijdens een counterquote:
ga hem is proberen thnx!quote:Op maandag 28 oktober 2013 14:51 schreef BDIL het volgende:
[..]
Hij staat als een beer achterin, en je kan soms met hem naar voren dribbelen tijdens een counter
quote:Op maandag 28 oktober 2013 14:53 schreef Maver24 het volgende:
Goedemiddag mensen van het goede leven. Zit lekker bij de openhaard met een pasoa jus en een stuk gebak. Lekker relaxt hiero
Pasoa Jus? Ik wist niet dat jij een meisje was. Al snap ik nu je stemmingswisselingen wat meer.quote:Op maandag 28 oktober 2013 14:53 schreef Maver24 het volgende:
Goedemiddag mensen van het goede leven. Zit lekker bij de openhaard met een pasoa jus en een stuk gebak. Lekker relaxt hiero
Jij bent 'neutraal'. Morgen Arsenal Chelsea wat denk je?quote:Op maandag 28 oktober 2013 14:51 schreef BDIL het volgende:
[..]
Hij staat als een beer achterin, en je kan soms met hem naar voren dribbelen tijdens een counter
hoe doe je dat en welke tactics?quote:Op maandag 28 oktober 2013 14:54 schreef Toefjes het volgende:
Custom tactics is gewoon cheaten
Maar herken het wel van een aantal wedstrijden dat het tegen me gedaan is.
Dat is serieus lekker. Niks vreemds aan. Maar goed. Het weer is hier wat opgeklaard en het zonnetje schijnt zo af en toequote:Op maandag 28 oktober 2013 14:54 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Pasoa Jus? Ik wist niet dat jij een meisje was. Al snap ik nu je stemmingswisselingen wat meer.
Helemaal niet.. als je alle dozen raakt heb je nog maar 10k ofzo. 50k is gewoon heel moeilijk te halen. En het is zeker niet kansloos.quote:Op maandag 28 oktober 2013 14:51 schreef Lindgren. het volgende:
[..]
Er zijn waarschijnlijk ook maar 7 mensen geweest die überhaupt die kansloze skill challenge hebben gedaan.
Later leer je pas wat smaak is.quote:Op maandag 28 oktober 2013 14:56 schreef Maver24 het volgende:
[..]
Dat is serieus lekker. Niks vreemds aan. Maar goed. Het weer is hier wat opgeklaard en het zonnetje schijnt zo af en toe
Haha dit dronken de meisjes op de middelbare school inderdaad.quote:Op maandag 28 oktober 2013 14:54 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Pasoa Jus? Ik wist niet dat jij een meisje was. Al snap ik nu je stemmingswisselingen wat meer.
Kom maar met suggesties. Kan hier alles drinken wat ik wil. Ze hebben het allemaalquote:Op maandag 28 oktober 2013 14:56 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Later leer je pas wat smaak is.
Bij team instellingen balkje agression en pressure op 90 a 100 zetten. En op advies van Maoist de passing ook op 100 gedaan. tegenstander heeft geen tijd om te ademen. Lijkt wel of ik Reemi ben, zo weinig tijd had ik vorig jaar altijd tegen hemquote:
Ron Zacapa rum natuurlijkquote:Op maandag 28 oktober 2013 14:57 schreef Maver24 het volgende:
[..]
Kom maar met suggesties. Kan hier alles drinken wat ik wil. Ze hebben het allemaal
Ik kan 't niet vinden.quote:Op maandag 28 oktober 2013 14:58 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Bij team instellingen balkje agression en pressure op 90 a 100 zetten. En op advies van Maoist de passing ook op 100 gedaan. tegenstander heeft geen tijd om te ademen. Lijkt wel of ik Reemi ben, zo weinig tijd had ik vorig jaar altijd tegen hem
Ik weet niet met wie ze gaan beginnen in de basis. League Cup lijkt mij serieuzer genomen te worden door Wenger ''8 jaar geen prijs'' dan door het Chelsea van Mourinho.quote:Op maandag 28 oktober 2013 14:54 schreef ThadCastle het volgende:
[..]
Jij bent 'neutraal'. Morgen Arsenal Chelsea wat denk je?
Mwah Arsenal moet tegen Liverpool in het weekend en daarna Dortmund..quote:Op maandag 28 oktober 2013 14:59 schreef BDIL het volgende:
[..]
Ik weet niet met wie ze gaan beginnen in de basis. League Cup lijkt mij serieuzer genomen te worden door Wenger ''8 jaar geen prijs'' dan door het Chelsea van Mourinho.
Wat zijn het voor drankjes?quote:Op maandag 28 oktober 2013 14:59 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Ron Zacapa rum natuurlijk. Al is het nu ook wel weer voor een Laphroaig, al denk ik niet dat jij dat lekker gaat vinden
.
Lekker hoor, geniet ervan!quote:Op maandag 28 oktober 2013 15:00 schreef Maver24 het volgende:
[..]
Preston Palace in Almelo. All inclusive eten en drinken en van alles en nog wat
Ron Zacapa rum is zoals de naam al aangeeft, Rum. Laphroaig is een Schotse Whisky die vrij stevig is.quote:
quote:Op maandag 28 oktober 2013 14:59 schreef PrideoftheSouth het volgende:
Staat een IF Zusi op voor 100k BIN, maar zoveel coins heb ik niet meer
Ik denk niet dat ik dat lekker ga vinden. Veels te sterkquote:Op maandag 28 oktober 2013 15:02 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Ron Zacapa rum is zoals de naam al aangeeft, Rum. Laphroaig is een Schotse Whisky die vrij stevig is.
Ik heb dan geen plaatje van de aankoop (Had hem voor 29K vannacht gewonnen) Maar hier dan een plaatje van de verkoop:quote:Op maandag 28 oktober 2013 14:23 schreef FCsuarez het volgende:
[..]
vind het maar raar dat jij altijd spelers voor heel wat K's meer kwijt kan en spotgoedkoop op weet te pikken.
pics or it didn't happen.
Is wel kut man als je hebt geleerd en dan later moet makenquote:Op maandag 28 oktober 2013 15:10 schreef Dudeweiser het volgende:
Nou vrijstelling is binnen, ik ben niet weggeblazen en geen bomen op me gehad. Today was a good day![]()
Rijexamen hequote:Op maandag 28 oktober 2013 15:11 schreef BDIL het volgende:
[..]
Is wel kut man als je hebt geleerd en dan later moet maken
Gefeliciteerd Kevinquote:Op maandag 28 oktober 2013 15:10 schreef Dudeweiser het volgende:
Nou vrijstelling is binnen, ik ben niet weggeblazen en geen bomen op me gehad. Today was a good day![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |