 
		 
			 
			
			
			Aha Ajax - Celtic dus wel?quote:Op zaterdag 26 oktober 2013 16:57 schreef Afhaalchinees het volgende:
[..]
Nee, drukke week op het werk. Gelukkig dat ik deze moet overslaan want als het volgende week was had mijn werk eronder geleden
 
											 
			 
			
			
			 World problems als je bier op is.
 World problems als je bier op is.
											 
			 
			
			
			Ik hoop maar dat over een tijdje iedereen in vorm is dan. Dan kan het nog best aardig worden.quote:Op zaterdag 26 oktober 2013 16:35 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het blijft toch vreemd dat zoveel spelers tegelijkertijd hun vorm niet hebben, in zijn geval had hij een basisplaats gehad
 
			 
			
			
			Die komen misschien komende week nog in de verkoop? Zo was het ook met Ajax - AC Milan toch?quote:Op zaterdag 26 oktober 2013 17:48 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Jammer dat die kaarten nooit echt in de verkoop zijn gegaan.
 
			 
			
			
			Ik las ergens alleen voor SCC houders, helaas. Ik heb paar weken lang gekeken, maar voor clubcard houders was het nooit in de verkoopquote:Op zaterdag 26 oktober 2013 17:51 schreef Spinosaurus het volgende:
[..]
Die komen misschien komende week nog in de verkoop? Zo was het ook met Ajax - AC Milan toch?
 . Ik wou er echt heel graag heen
 . Ik wou er echt heel graag heen   
											 
			 
			
			
			Ik heb een Ajax Life Club Card en kon een passe-partout kopen, alleen heb dat niet gedaan. Achteraf gezien had ik dat wel moeten doen.quote:Op zaterdag 26 oktober 2013 17:54 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik las ergens alleen voor SCC houders, helaas. Ik heb paar weken lang gekeken, maar voor clubcard houders was het nooit in de verkoop. Ik wou er echt heel graag heen
 
			 
			
			
			Klopt. Ik had het niet verwacht, maar nagenoeg alle plekken zijn verkocht als passe-partout.quote:Op zaterdag 26 oktober 2013 18:39 schreef Spinosaurus het volgende:
[..]
Ik heb een Ajax Life Club Card en kon een passe-partout kopen, alleen heb dat niet gedaan. Achteraf gezien had ik dat wel moeten doen.
 
			 
			
			
			Jep ik heb ook wel spijt dat ik geen passe-partout heb gekochtquote:Op zaterdag 26 oktober 2013 18:39 schreef Spinosaurus het volgende:
[..]
Ik heb een Ajax Life Club Card en kon een passe-partout kopen, alleen heb dat niet gedaan. Achteraf gezien had ik dat wel moeten doen.
 . Misschien volgend jaar.
 . Misschien volgend jaar.
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Van Rhijn heeft last van zijn enkel, werd daarom de laatste 2 duels ook gewisseld.quote:Op zaterdag 26 oktober 2013 19:35 schreef Ajacied422 het volgende:
Zou het iets te maken hebben met de vorm van Van Rhijn en de combinatie met Andersen dat die wat soepeler gaat?
twitter:AFCAjax twitterde op zaterdag 26-10-2013 om 19:32:49Ricardo van Rhijn (niet 100 procent fit) wordt op de rechtsbackpositie vervangen door Lasse Schöne. #ajarkc reageer retweet
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Veltman op RB was geen succesquote:Op zaterdag 26 oktober 2013 19:38 schreef Heeinz het volgende:
Wel opvallend, eerder zette De Boer Alderweireld/Veltman rechtsback als Van Rhijn er niet was, waarom nu niet Veltman rechtsback en Hoorn in de basis?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |