Het ging bij ons best goed! Er was zoveel te zien dat hij wel wilde blijven zitten (en er was nog wel wat speling in het riempje om zich wat te bewegen). Probleempje was wel dat hij absoluut niet ging slapen en daardoor jengelig werd. Daarom was ik blij dat onze vlucht na 2,5 uur voorbij wasquote:Op dinsdag 22 oktober 2013 22:22 schreef Skoap het volgende:
Ik ben nogal in de ontkenningsfase.... Luc is niet zo van het op schoot zitten behalve als hij moe is... *slik*
Mijn moeder was daar altijd heel strikt in, en dat is toch iets wat ik heb overgenomen. Net als lopen met bijvoorbeeld een pen of ijsstokje in de hand. Ze zullen het maar in hun mond hebben en dan vallenquote:Op woensdag 23 oktober 2013 09:30 schreef Kyara het volgende:
Ja, ballonnen inderdaad vanwege verslikgevaar (stikken is iets anders heb ik geleerd.... het is verslikken als er iets in de luchtpijp zit wat er niet hoort). Probleem met ballonnen is dat het ook heel moeilijk er weer uit te krijgen is met de gebruikelijk manoeuvres.
Ander puntje dat ik in mijn oren heb geknoopt waren: eten alleen aan tafel. In elk geval niet lopen. M krijgt namelijk best wel eens een maisboogje tijdens het spelen maar dat doen we nu ook anders.
(het ging over stikken, verslikken en temperatuur (koortsstuipen en zo))
Dat, maar het kan dus ook gewoon met een hap brood. Of een koekje.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 09:48 schreef Phaidra het volgende:
Mijn moeder was daar altijd heel strikt in, en dat is toch iets wat ik heb overgenomen. Net als lopen met bijvoorbeeld een pen of ijsstokje in de hand. Ze zullen het maar in hun mond hebben en dan vallen brrrrr
Klopt ook hoor. Maar ik denk dat je heel veel dingen gedachteloos doet en soms is het wel goed om dat even onder de loep te nemen. Met als met je eigen gedrag.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 09:52 schreef kleinzusje het volgende:
Ik vind het belangrijk om voorzichtig te zijn, maar wil niet bang worden. Dat lijkt me ook ongezond. Er zit in heel veel dingen gevaar als je er over nadenkt.
Hier ook zo. Het voelde ook heel lang alsof ik iets illegaals deed als ik op de bank at, haha. Kind zet ik ook vrijwel altijd aan tafel met iets te eten, al krijgt hij idd wel een rijstwafeltje als hij zit te spelen. Maar hij loopt ook nog niet, dat scheelt wel.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 09:48 schreef Phaidra het volgende:
Mijn moeder was daar altijd heel strikt in, en dat is toch iets wat ik heb overgenomen. Net als lopen met bijvoorbeeld een pen of ijsstokje in de hand. Ze zullen het maar in hun mond hebben en dan vallen brrrrr
Haha, hier nog precies zoquote:Op woensdag 23 oktober 2013 10:27 schreef Zoë23 het volgende:
(ze zit nogsteeds met haar gezicht richting mijkan er niet aan wennen als ze andersom zit en ik dr niet kan zien)
Ik heb Luc wel andersom gezet. Maar er zit een soort van "raampje" in de stoel die je wel/niet kan afdekken. En die zet ik dan dus open en dan kan ik hem nog zienquote:
Getriggerd door de topictitel kom ik even reageren:quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 22:15 schreef Skoap het volgende:
@mineola: Kaap Verdië
6 uur vliegen, daar zie ik wel wat tegenop
Maar ik wil persee naar de zon en dit was nog redelijk dichtbij vergeleken met andere bestemmingen met veel zon in de periode dat wij weg gaan.
Baby gordel? *google aanslingert*quote:Op woensdag 23 oktober 2013 14:04 schreef Gulara het volgende:
[..]
Getriggerd door de topictitel kom ik even reageren:
Hier hebben vrijwel alle kinderen een UV shirt of pak aan. Scheelt inderdaad veel smeren. Denk ook aan een hoed met grote rand (of petje met klepje en flapje) voor gezicht en nek.
En vliegen:
Wij waren heel blij met de sling. Handig om je kind een beetje vast te houden op schoot mocht ie onverhoopt slapen. (En wij hadden geen babygordel, dus ik vond em extra fijn.)
Verder normale dingen zoals voeden tijdens stijgen en dalen.
De stewardessen vond ik bij vlagen irritant, maar ze maakten gekke geluidjes die Pi wel tof vond. En ze deelden oordopjes uit aan de mensen om ons heen.![]()
Maar de allerbelangrijkste tip is dat je zelf uitgerust bent. En wissel desnoods even af, dat de ander even een filmpje kijkt of zo. Zes uur is zeker te overzien. Beetje afwisselen met speelgoed, uit het raam kijken, zingen, filmpjes, ...
+1quote:Op woensdag 23 oktober 2013 21:51 schreef NotTheSame het volgende:
IARL goed man! Hoef ik hier zeker weten niet te doen, zo lang weg. Als ik morgen effe gauw naar de winkel ga weet ik zeker dat Draakje nog gewoon in d'r pyama rond sjeest, zonder ontbijt gehad te hebben!
Ja zo'n extra gordel voor om die van jezelf voor tijdens het stijgen en dalen.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 18:04 schreef Skoap het volgende:
[..]
Baby gordel? *google aanslingert*
en verder thnx voor je reactie
Wat sneu Mangoquote:Op woensdag 23 oktober 2013 21:33 schreef Mangostine het volgende:
Ik heb een zieke dreumes. De huisarts hoorde "gekraak" ter hoogte van zijn longen, wat impliceert dat er een ontsteking zit. We starten nu met pufjes ventolin, vrijdag terug om te kijken of dat al iets doet.
"Heeft ie koorts?" vroeg ze. Ik zeg, nee, volgens mij niet. Of ik dat zeker wist. Nee, ik had niet getempt, maar ik heb echt wel in de gaten wanneer hij warm aanvoelt.
Kom ik thuis, voor de zekerheid maar even getempt: 38 graden. #fail
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |