Voor het UI epilepsie topique zeker?quote:
Voor die trend jaquote:Op maandag 21 oktober 2013 20:26 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Voor het UI epilepsie topique zeker?
quote:Op maandag 21 oktober 2013 20:27 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Binnenkort maar weer d'r af gooien
Net 3 hamburgers opquote:
Nationaliteiten schrijf je met een hoofdletterquote:
Ik heb een brilquote:Op maandag 21 oktober 2013 19:11 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
koop een bril en ga met het ov, of de fiets
Achterlicht niet als je het ter plaatse kan oplossen met een reservelampje of nieuwe batterij. Een lamp kan ook tijdens het rijden stuk / leeg raken. Voorlicht kun je zien. Boetes mogen van mij inderdaad wel naar 100 of 150 euro. Als je te lam bent om voor een paar euro verlichting te kopen dan mag je bloeden wat mij betreft.quote:Op maandag 21 oktober 2013 14:01 schreef Juup© het volgende:
Veel te laag die boete. Bovendien had die agent jou (wat mij betreft) al gelijk een boete mogen geven voor belediging.
Iedere fietser die zonder licht rijdt mogen ze van mij best ¤100,- per defecte verlichting laten betalen (dus doen zowel de voor als achterverlichting het niet, dan fijn ¤200,- aftikken).
zijn we lekker meequote:Op dinsdag 22 oktober 2013 09:42 schreef oLexie het volgende:
[..]
Ik heb een brilmaar heb een gigantische cilinderafwijking (die niet goed gecorrigeerd wordt) waardoor ik alleen maar overal lichtvegen zie en daar doorheen zie ik dan mensen niet meer zo goed wanneer het donker is, dan is verlichting wel fijn want dan hoef ik niet te turen om te kijken of er mensen fietsen. En 30 is irriterend langzaam dus nee, dat doe ik alleen in donkere/drukke straten of waar veel bochten zijn en mensen oh zo geweldig zijn om hun heg nooit bij te snoeien.
Dat van die fietslampjes vond ik overigens wel een goed idee.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |