Omdat de instructeur onzin vind om maar 1 iemand te testen ofzoquote:Op zondag 27 oktober 2013 19:09 schreef LeTourdeFrance het volgende:
[..]
Ik was destijds ook alleen, omdat de ander niet kwam opdagen. Ik zou niet weten waarom dit negatief zou kunnen uitpakken.
Ons werd verteld dat als je echt ver moest lopen…quote:Op zondag 27 oktober 2013 15:59 schreef joppie_saus het volgende:
[..]
Hahaha! Maar goed dat jij niet bent aangenomen, bespaart je een hoop teleurstellingen en voorkomt dat er met je gespot wordt op kantoor.
Een taxi, ha!
Ik liep in één van mijn eerste weken over een industrieterrein aan de rand van Amsterdam. Bussen reden niet door de sneeuw, de tram lag stil en meer van die fratsen. Ik moest toen 55 minuten lopen (!) naar Sloterdijk. Taxi mocht niet.quote:Op zondag 27 oktober 2013 19:22 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Ons werd verteld dat als je echt ver moest lopen…
55 minuten is 4-5 kilometer. De beste man sprak ook echt over 8+ kilometer. Sowieso als je dat weet zou ik ook goede loopschoenen meenemen, naast je nette schoenen.quote:Op zondag 27 oktober 2013 22:29 schreef joppie_saus het volgende:
[..]
Ik liep in één van mijn eerste weken over een industrieterrein aan de rand van Amsterdam. Bussen reden niet door de sneeuw, de tram lag stil en meer van die fratsen. Ik moest toen 55 minuten lopen (!) naar Sloterdijk. Taxi mocht niet.
En dan stel jij voor dat iedere hiker morgen om een taxi moet vragen? Duur grapje voor EW...quote:Op zondag 27 oktober 2013 22:34 schreef Amoeba het volgende:
[..]
55 minuten is 4-5 kilometer. De beste man sprak ook echt over 8+ kilometer. Sowieso als je dat weet zou ik ook goede loopschoenen meenemen, naast je nette schoenen.
De PC's inhurenquote:Op zondag 27 oktober 2013 22:42 schreef LeTourdeFrance het volgende:
[..]
En dan stel jij voor dat iedere hiker morgen om een taxi moet vragen? Duur grapje voor EW...
Ik eindig daar wel vaker en daar is het echt kut. Bussen rijden alleen in de spits om werknemers daar te krijgen. Tram rijdt daar überhaupt niet, dus loop wel vaker 5km. Nog nooit gebeld voor taxi eigenlijk.quote:Op zondag 27 oktober 2013 22:29 schreef joppie_saus het volgende:
[..]
Ik liep in één van mijn eerste weken over een industrieterrein aan de rand van Amsterdam. Bussen reden niet door de sneeuw, de tram lag stil en meer van die fratsen. Ik moest toen 55 minuten lopen (!) naar Sloterdijk. Taxi mocht niet.
Hier bovenin Groningen valt het de hele dag al behoorlijk mee.quote:Op maandag 28 oktober 2013 10:43 schreef DrSnuggle het volgende:
Haha als je juist nu ergens niet wil zijn (of juist wel als je van een beetje wind houdt ^^) dan zijn dat wel die eilanden. Volgens mij krijgt Texel het meest te voorduren.
En pas op dat je niet met je autootje van de weg geblazen wordt.
Hier waait het een stuk minder hard als gister.quote:Op maandag 28 oktober 2013 11:14 schreef zazzel het volgende:
Nou hier valt het alles behalve mee, bomen breken als lucifers. Iedereen in een busje mag wel uitkijken vandaag!
Gaat allemaal op vertrouwen, je hoeft nooit bewijzen in te leveren ofzo.quote:Op maandag 28 oktober 2013 13:38 schreef CruisinDen het volgende:
Hoe moet ik me dat voorstellen? Ik ben (nog) geen hiker maar heb reeds een formuliertje ingevuld. Op een dag als vandaag, of als treinen niet mee zitten of als je überhaupt een pokke eind moet rijden met OV.
Hoe word dat gecontroleerd ivm je uren? Ben ik benieuwd naar.
Eemshaven naar Roodeschool is minstens 7 km. 10km als je bij de RWE of Nuon centrale moest zijn. (Zou best kunnen dat mijn vader je toen heeft weggebracht. Had je een Audi naar RWE/Alstom gebracht toen?quote:Op maandag 28 oktober 2013 13:38 schreef Irritatie100 het volgende:
Ooit 1 keer belde EW mij dat ik een taxi mocht nemen. Eindigde ergens in Ritthem, was 45 minuten lopen naar de dichtstbijzijnde bushalte, maar zou tegelijkertijd met een andere hiker daar aankomen en die had EW gebeld of een taxi mocht. Omdat we met z'n 2'en tegelijk daar zouden zijn mochten we met z'n 2'en een taxi nemen, omdat je dan de kosten kon delen. Alleen ik had al een andere lift geregeld, moest naast het bedrijf zijn waar m'n pa een tijd lang had gewerkt, dus die had even een oud-collega van 'm opgebeld
1 keer heb ik EW gebeld voor een taxi, toen moest ik naar de Eemshaven en daar was station Roodeschool het dichtstbijzijnde OV. Geloof een kilometer of 7. Mocht toen ook geen taxi, maar moest gewoon maar aan de CP vragen of ie me weg wou brengen.
Verder idd nog nooit een taxi gevraagd, vind lopen altijd wel prima eigenlijk.
Nee, een Transporter naar een bedrijf waarvan ik de naam niet meer weetquote:Op maandag 28 oktober 2013 13:41 schreef Marco001 het volgende:
[..]
Eemshaven naar Roodeschool is minstens 7 km. 10km als je bij de RWE of Nuon centrale moest zijn. (Zou best kunnen dat mijn vader je toen heeft weggebracht. Had je een Audi naar RWE/Alstom gebracht toen?
Inderdaad wat Viezze zegt, vertrouwen. En misschien kunnen ze wel terug kijken hoe lang je er ongeveer over gedaan zou hebben.quote:Op maandag 28 oktober 2013 13:38 schreef CruisinDen het volgende:
Hoe moet ik me dat voorstellen? Ik ben (nog) geen hiker maar heb reeds een formuliertje ingevuld. Op een dag als vandaag, of als treinen niet mee zitten of als je überhaupt een pokke eind moet rijden met OV.
Hoe word dat gecontroleerd ivm je uren? Ben ik benieuwd naar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |