geen last van gehad. misschien een fout op de website ofzo. weinig aan te doen behalve afwachten misschien is ie gewoon "geaccepteerd" en krijg je van zelf de mailquote:Op dinsdag 5 november 2013 10:42 schreef nickhguitar het volgende:
Waarom kan ik hearthstone niet aangevinkt houden? Als ik hearthstone aanvink en up update preferences klik, dan is hij daarna weer 'unchecked', meer mensen die hier last van hebben?
Ik zou dan juist denken dat als je gaat lopen schelden op iemand dat ie wel wat sneller kan zijn dat je het tegenovergestelde effect gaat krijgen.. namelijk dat ie gewoon langzaam blijft werken. in de hoop dat jij misschien wel leaved en hij dus (als nog) wintquote:Op dinsdag 5 november 2013 10:31 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Lekker invullen zeg
Omdat ik tegen een chatfunctie ben, zal ik wel iemand zijn die anderen laat wachten? Wait.. what?
Ik snap dat dat vervelend is, maar als je denkt dat een chatfunctie daar iets aan veranderd, you are sorelly mistaking sir.
Precies. Als je hapt, is het natuurlijk nog leuker.quote:Op dinsdag 5 november 2013 10:50 schreef Liandri het volgende:
[..]
Ik zou dan juist denken dat als je gaat lopen schelden op iemand dat ie wel wat sneller kan zijn dat je het tegenovergestelde effect gaat krijgen.. namelijk dat ie gewoon langzaam blijft werken. in de hoop dat jij misschien wel leaved en hij dus (als nog) wint
Ach ik laat het gewoon gaanquote:Op dinsdag 5 november 2013 11:07 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Precies. Als je hapt, is het natuurlijk nog leuker.
Ik doe, als het lang duurt, 1 emote als reminder (mensen kunnen het ook echt vergeten). Voor de rest laat ik het gaan.
Dit dus, tab regelmatig even tussendoorquote:Op dinsdag 5 november 2013 11:26 schreef Liandri het volgende:
[..]
Ach ik laat het gewoon gaan
Ik heb em niet op full schreen staan dus soms ben ik ook wel ff wat aan het doen ondertussen. meestal ben ik er wel zodra het mijn beurt net is ik kan me er verder niet geweldig druk om maken
helle lelijke tactiek idd en als je niet op de juiste tijd de juiste kaarten krijgt gaat het je ook niet lukken maar als je low mana cost combos kan maken met hoge dmg kaarten kan het snel gaanquote:Op dinsdag 5 november 2013 13:09 schreef Holyme het volgende:
Van de week echt zwaar ingemaakt door een mage trouwens, voelde de bui al hangen, die deed amper iets en bleef maar kaarten sparen. En jawel hoor, hij was al redelijk laag maar daar kwamen de pyroblasts enzo
Ik heb meestal tijdens het spelen gewoon een Youtube video aan zodat ik iets te doen heb als m'n tegenstander lang niks doet.quote:Op dinsdag 5 november 2013 11:26 schreef Liandri het volgende:
[..]
Ach ik laat het gewoon gaan
Ik heb em niet op full schreen staan dus soms ben ik ook wel ff wat aan het doen ondertussen. meestal ben ik er wel zodra het mijn beurt net is ik kan me er verder niet geweldig druk om maken
Losses niet wins wel in je quest tabquote:Op dinsdag 5 november 2013 15:24 schreef ItsTheSebbe het volgende:
Kan je eigenlijk ergens je aantal wins en losses zien?
[..]
Ik heb meestal tijdens het spelen gewoon een Youtube video aan zodat ik iets te doen heb als m'n tegenstander lang niks doet.
Yep, erg kut.quote:Op dinsdag 5 november 2013 16:50 schreef Holyme het volgende:
Die screenshake mag van mij ook wel een uit-knopje hebben.
Hadden ze voor ze het spel uitbrachten maar een testperiode gehad waartijdens je dit soort zaken aan de makers kon aangeven..quote:Op dinsdag 5 november 2013 16:44 schreef Narcotical het volgende:
Ik hoop dat er ooit nog een keer een win-loss statistiekje bijkomt. Weten hoeveel wins ik heb is leuk, maar toch net jammer. Overigens zijn er nog wel meer dingen die er wat mij betreft in zouden mogen, zoals een optie om de laatste x wijzigingen aan een deck terug te zien
Het spel is nog gewoon in beta hoor dus geen idee waar je het over hebt. bovendien is dit al gemeld bij de makers van hearthstone en komt er iets dergelijks in de nabije toekomst.quote:Op dinsdag 5 november 2013 18:06 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Hadden ze voor ze het spel uitbrachten maar een testperiode gehad waartijdens je dit soort zaken aan de makers kon aangeven..
Is jouw chat bugged (of de mijne?) had je een aantal keer aangesproken maar geen reactie. Kan zijn dat de chat weer eens klote doet. Heb je inmiddels de classes al unlocked en hoe gaat het spelen verder?quote:Op dinsdag 5 november 2013 17:00 schreef Holyme het volgende:
Aan het eind van een match, die aardbeving op je scherm, ik zet dat soort dingen altijd snel uit
Uhm, dan zal m'n chat wel bugged zijn, niks gezienquote:Op dinsdag 5 november 2013 18:56 schreef DjUntzUntz het volgende:
[..]
Is jouw chat bugged (of de mijne?) had je een aantal keer aangesproken maar geen reactie. Kan zijn dat de chat weer eens klote doet. Heb je inmiddels de classes al unlocked en hoe gaat het spelen verder?
Oke tof! bedankt voor je snelle reactie trouwens!quote:Op dinsdag 5 november 2013 18:58 schreef Holyme het volgende:
[..]
Uhm, dan zal m'n chat wel bugged zijn, niks gezienHeb alles unlocked ja, doe her en der wat dailies en hopelijk AI op expert 'n keer, op die manier ook een beetje uitvinden welke class ik het leukste vind om echt te lvlen
Is goedquote:Op dinsdag 5 november 2013 18:59 schreef DjUntzUntz het volgende:
[..]
Oke tof! bedankt voor je snelle reactie trouwens!top! als je nog een keer wil duellen oid, laat het maar weten, lijkt me leuk
!
haha ja dat ben ik ja, maar ik kies wel een ander deck!quote:Op dinsdag 5 november 2013 19:00 schreef Holyme het volgende:
[..]
Is goedAl was jij het toch met Tirion in je deck? Wat zal dat pijn gaan doen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
kom eraan, bitch!quote:Op dinsdag 5 november 2013 19:21 schreef Liandri het volgende:
Voor mensen die mij een lesje willen lerenadd me gerust Mouce#2269
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |