Ik kan dat niet mooi vinden eigenlijkquote:Op dinsdag 15 oktober 2013 07:37 schreef Lienekien het volgende:
Stukje vinyl met houtmotief dan maar?
[ afbeelding ]
Bij laminaat hoort toch een isolatielaag die tegelijk dient om oneffenheden weg te werkenquote:Op dinsdag 15 oktober 2013 08:29 schreef goed_volk het volgende:
Kun je idd verwijderen, maar dan zal je toch weer iets moeten doen om een vlakke ondergrond voor je laminaat te krijgen.
Ik zou gewoon lekker een reepje van de deuren afzagen met je cirkelzaag, makkelijker oplossing dan de egaline verwijderen
Het is een gang. Weinig last vanquote:Op dinsdag 15 oktober 2013 08:48 schreef Leipo666 het volgende:
en dan oppassen dat je niet door ingegoten leidingen (water/verwarming) heen freest
in mijn gang liggen juist allerlei leidingen in de grond, dus ik zou daar niet zomaar vanuit gaanquote:
Ik weet waar de leidingen lopen in huisquote:Op dinsdag 15 oktober 2013 10:46 schreef Leipo666 het volgende:
[..]
in mijn gang liggen juist allerlei leidingen in de grond, dus ik zou daar niet zomaar vanuit gaan
kleine hobbeltjes hier en daar ja, maar niet wat je normaliter met een egaline wegwerktquote:Op dinsdag 15 oktober 2013 10:40 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Bij laminaat hoort toch een isolatielaag die tegelijk dient om oneffenheden weg te werken![]()
Je krijgt allemaal lelijke hoogteverschillen tov de woonkamer, de keuken, toilet en slaapkamer. Als het echt een gigantische k**-klus wordt, dan denk ik dat ik gewoon toch weer voor zeil ga kijken
Ik heb er ook weleens gaten van enkele centimeters mee opgevuld zien worden.quote:Op dinsdag 15 oktober 2013 08:44 schreef peug306 het volgende:
meestal word egaline gebruikt voor het uitvlakken van kkleine onevenheden. dus een verschil van milimeters. en geen cm .
Dit is wel de oplossing met het minste werk. Wil je echt graag die vloer dan kan je je alvast voorbereiden op een flinke dag werk, stof en afval.quote:dus ik ben bang dat je een stukje van de dekvloer moet verwijderen.
en als ik kijk naar het werk. en stof enz. deur inkorten
Heb je wel eens een echt goeie gezien ? Die zien er veel echter uit dan laminaat en niet te onderscheiden van echt hout, ook niet qua structuurquote:Op dinsdag 15 oktober 2013 13:33 schreef PdeHoog het volgende:
Zeil of tegels met houtmotief vind ik te nep. Mijn ex-schoonmoeder had dat en ik vond het echt verschrikkelijk lelijk. Dat is in mijn ogen gewoon een net-nietje.
Het wordt dus OF een hele berg zooi met de vraag of dat uberhaupt wel gaat lukken OF een ander soort zeil
Als je goede kwaliteit hebt zie je het verschil niet..quote:Op dinsdag 15 oktober 2013 13:33 schreef PdeHoog het volgende:
Zeil of tegels met houtmotief vind ik te nep. Mijn ex-schoonmoeder had dat en ik vond het echt verschrikkelijk lelijk. Dat is in mijn ogen gewoon een net-nietje.
Ik heb ze gezien van Novilon en dat is toch volgens mij een van de toppers qua merken. Het blijft echter kunststof met een houtpatroontje erop. Dat blijf je voelen en zien als je het naast normaal laminaat legt. En in de gang zou het naast laminaat, gescheiden door een drempel, komen te liggen. Dat vind ik niet fraai. Dan liever iets totaal andersquote:Op dinsdag 15 oktober 2013 13:39 schreef Tware het volgende:
[..]
Heb je wel eens een echt goeie gezien ? Die zien er veel echter uit dan laminaat en niet te onderscheiden van echt hout, ook niet qua structuur
Laminaat is een foto van hout zónder structuur..quote:Op dinsdag 15 oktober 2013 14:11 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Ik heb ze gezien van Novilon en dat is toch volgens mij een van de toppers qua merken. Het blijft echter kunststof met een houtpatroontje erop. Dat blijf je voelen en zien als je het naast normaal laminaat legt. En in de gang zou het naast laminaat, gescheiden door een drempel, komen te liggen. Dat vind ik niet fraai. Dan liever iets totaal anders
Ik geloof je direct. Ik heb alleen mijn eigen mening en aangezien ik in mijn huis moet wonen hoef ik echt niet overtuigd te worden over zeil met een houtpatroon erinquote:Op dinsdag 15 oktober 2013 14:15 schreef Deshain het volgende:
[..]
Laminaat is een foto van hout zónder structuur..
Novilon is is inderdaad wel een topper in die markt.
[ afbeelding ]
Ligt hier en mijn buurman, die parketvloeren verkoopt en legt geloofde de eerste 5x dat ik het zei niet dat het geen echte houten vloer is.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |