quote:Op donderdag 17 oktober 2013 12:09 schreef MAHL het volgende:
Godver waarom doet die van mij het nietIk wil ook een date met een leuk meisje die ik normaal nooit rl zou ontmoeten
~quote:
Nee. Maar wat zou dat? Interesseert me echt niet dat anderen op mijn FB dit zouden kunnen zien.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 14:52 schreef Johan_Haas_ het volgende:
Anderen uit je FB kunnen dus iig niet zien dat je dit hebt?
Als ze Tinder hebben wel (gemeenschappelijke vrienden...)quote:Op donderdag 17 oktober 2013 14:52 schreef Johan_Haas_ het volgende:
Moet in ieder geval mijn huidige vriendin niet liken dus
Edit die heeft het waarschijnlijk niet:P
Anderen uit je FB kunnen dus iig niet zien dat je dit hebt?
Ik zie in tinder een catarogie matchmaker friends, zijn dat je facebookvriendjes die ook tinder hebben?quote:Op donderdag 17 oktober 2013 15:09 schreef ThePlaneteer het volgende:
[..]
Als ze Tinder hebben wel (gemeenschappelijke vrienden...)
Edit: Toch?
Nee, tenzij ze zelf ook heel veel liken.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 15:22 schreef Johan_Haas_ het volgende:
Ik vraag me toch of of dit op lange termijn levensvatbaar is. De vrouwen worden op een gegeven moment overspoeld met likes denk ik.
Gewoon standaard het gesprek door haar laten beginnen, pas als je je erg verveelt die andere mokkels aanspreken:Pquote:Op donderdag 17 oktober 2013 13:06 schreef GlenSpey het volgende:
Echt he, van die vrouwen die niets te zeggen hebben en waarbij iedere vorm van conversatie van jouw kant af moet komenhad dan op het kruisje gedrukt in plaats van op t hartje...
Aantal gedeelde interesses.quote:
Aantal gedeelde vrienden.quote:en die poppetjes?
Bron?quote:Op donderdag 17 oktober 2013 14:34 schreef gazhims3lv het volgende:
Er wordt volgens de makers gewerkt aan een fix.. Even geduld dus.
Tinder zelf op twitter, zoals ik al zei de makersquote:
Succes!quote:Op donderdag 17 oktober 2013 16:00 schreef NoBiggie het volgende:
Oké, ik heb zometeen mijn eerste tinderdate. Ben benieuwd hoe ik dit ga ervaren! Haha
Laat even weten hoe het gegaan isquote:Op donderdag 17 oktober 2013 16:00 schreef NoBiggie het volgende:
Oké, ik heb zometeen mijn eerste tinderdate. Ben benieuwd hoe ik dit ga ervaren! Haha
Het ging dan idd om twitterquote:Op donderdag 17 oktober 2013 16:04 schreef gazhims3lv het volgende:
[..]
Tinder zelf op twitter, zoals ik al zei de makers
Dit is gewoon net zo erg als al die vrouwen met van die standaard foto's.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 16:49 schreef japiedevlugge het volgende:
http://www.upcoming.nl/ji(...)-chicks-bij-de-vleet
Het was echt heel erg geslaagd. Zijn samen wat wezen drinken. We vonden het allebei een ietwat raar idee om te daten via tinder (beiden geen ervaring via zoiets dergelijks), maar het was wel echt gezellig. Uiteindelijk een stuk langer gebleven dan verwacht. Zeker voor herhaling vatbaar, so who knows.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 16:26 schreef MAHL het volgende:
[..]
Laat even weten hoe het gegaan isSucces!
Leuk om te zienquote:Op vrijdag 18 oktober 2013 00:09 schreef NoBiggie het volgende:
[..]
Het was echt heel erg geslaagd. Zijn samen wat wezen drinken. We vonden het allebei een ietwat raar idee om te daten via tinder (beiden geen ervaring via zoiets dergelijks), maar het was wel echt gezellig. Uiteindelijk een stuk langer gebleven dan verwacht. Zeker voor herhaling vatbaar, so who knows.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |