quote:Op dinsdag 15 oktober 2013 08:54 schreef Limone het volgende:
Namens mijn bil: bedankt! Het gaat al een stuk beter. Vandaag nog even een kruikje erop.
quote:Op dinsdag 15 oktober 2013 08:54 schreef Limone het volgende:
Namens mijn bil: bedankt! Het gaat al een stuk beter. Vandaag nog even een kruikje erop.
Wat schattigquote:Op dinsdag 15 oktober 2013 09:33 schreef Fazzoletti het volgende:
Gisteren belde m'n nichtje van 10 op, helemaal blij omdat ze 'eindelijk' een neefje of nichtje krijgt![]()
Echo weet ik nog niet eens, op de site staat met 12 weken dus in dat geval duurt het nog 7 wekenquote:Op dinsdag 15 oktober 2013 09:33 schreef Fazzoletti het volgende:
[..]![]()
Chanty, gelukkig geen bloed meer. Hopelijk geeft dat weer wat vertrouwenMoet je nog lang wachten op je echo?
GotC, ik ben benieuwd of Bob er al is! Hoop dat jullie allang aan't baby knuffelen zijn![]()
Gisteren belde m'n nichtje van 10 op, helemaal blij omdat ze 'eindelijk' een neefje of nichtje krijgt![]()
Jaquote:Op dinsdag 15 oktober 2013 09:45 schreef Stormqueen het volgende:
Hebben ze een echo-apparaat op de praktijk Chanty?
Bij mijn schoonzusje was bloed aanleiding voor een inwendige echo, die werd gewoon doorgestuurd naar het ziekenhuis met 6 weken...quote:Op dinsdag 15 oktober 2013 09:43 schreef Chanty het volgende:
[..]
Echo weet ik nog niet eens, op de site staat met 12 weken dus in dat geval duurt het nog 7 wekenMaar ik heb over twee weken de intake en wil dan toch aandringen om al wat eerder te kijken gewoon voor mijn eigen gemoedsrust ook al weet ik dat zelfs met een hartje er nog vanalles mis kan gaan.
Maar dit gaat gewoon goed, punt.
hoe lang zou je zwanger moeten zijn op het moment van de intake over twee weken?quote:Op dinsdag 15 oktober 2013 09:46 schreef Chanty het volgende:
[..]
Jadaarom heb ik goede hoop dat als ik heel zielig kijk, dat ik eerder mag
Dat doe ik ook en dat wil ik helemaal nietquote:Op dinsdag 15 oktober 2013 09:47 schreef Take_A_Picture het volgende:
Nou gewoon zeggen dat je je heeeeel veel zorgen maakt oid. Sowieso wil je toch gerust gesteld worden? Ik hoop dat je dan even mag koekeloeren
Met de intake ben ik 7 of 8 weken, dus dan zou er wel een hartje zichtbaar moeten zijn. Nu een echo laten maken heeft idd niet zoveel zin. Daarom wil ik nu ook nog niet bellen, tenzij ik echt meer bloed ga verliezen natuurlijk.quote:Op dinsdag 15 oktober 2013 09:50 schreef mignonne het volgende:
[..]
hoe lang zou je zwanger moeten zijn op het moment van de intake over twee weken?
Een eerdere miskraam en nu bloedverlies zou voor mij wel reden zijn om een echo te laten maken eventjes al was het maar ter geruststelling van die mevrouw. Maar ik wil zelf geen valse hoop bieden, een echo bij 5 of 6 weken zegt niet zoveel, bij 5 weken kan het zomaar zo zijn dat er nog nauwelijks iets te zien is en als er bij 6 weken nog geen hartje klopt, maar dan zegt dat helemaal niets. Ben je dan gerustgesteld, of ga je je dan meer zorgen maken? Imho kun je zo'n echo beter vanaf 7 weken laten maken, dan zou je in ieder geval een hartje moeten kunnen zien.
Het klinkt alsof de kans heel groot is dat het door seks kwam; een vaatje is zo gesprongen daar doe je helaas heel weinig aan. Een keertje goed naar de wc gaan of niezen/hoesten kan er ook voor zorgen dat er een vaatje springt. Als je wel nog bloed verliest kun je evenwel bellen en dan kunnen zij kijken hoe of wat.quote:Op dinsdag 15 oktober 2013 09:54 schreef Chanty het volgende:
[..]
Met de intake ben ik 7 of 8 weken, dus dan zou er wel een hartje zichtbaar moeten zijn. Nu een echo laten maken heeft idd niet zoveel zin. Daarom wil ik nu ook nog niet bellen, tenzij ik echt meer bloed ga verliezen natuurlijk.
Ik kreeg niet eens een intake voordat ze een echo hadden gedaanquote:Op dinsdag 15 oktober 2013 09:58 schreef mignonne het volgende:
[..]
Het klinkt alsof de kans heel groot is dat het door seks kwam; een vaatje is zo gesprongen daar doe je helaas heel weinig aan. Een keertje goed naar de wc gaan of niezen/hoesten kan er ook voor zorgen dat er een vaatje springt. Als je wel nog bloed verliest kun je evenwel bellen en dan kunnen zij kijken hoe of wat.
Bij de intake gewoon even aangeven dan zal er niet zo moeilijk over gedaan worden. althans, overal waar ik ben geweest wordt er niet zo moeilijk over gedaan. In mijn huidige stagepraktijk wordt het zelfs actief aangeboden aan sommige vrouwen
Ja, ik zat ook al aan Brinta te denken... Ik wil wel iets dat goed vult, want van yoghurt heb ik een uur later alweer hongerquote:Op dinsdag 15 oktober 2013 09:51 schreef Fazzoletti het volgende:
Chanty, hoop idd dat ze bij de intake al wat kunnen doen. Dat zou wel fijn zijn.
Dot, ik had laatst havermoutpap gemaakt (met frambozen) en dat viel heel goed.
![]()
Punt is alleen dat je, zonder magnetron, best lang bezig bent om het te maken. Doordeweeks komt er dan ook niets van
Als de volgende keer het bloed dan direct na de seks komt dan is het tenminste duidelijkquote:Op dinsdag 15 oktober 2013 09:58 schreef mignonne het volgende:
[..]
Het klinkt alsof de kans heel groot is dat het door seks kwam; een vaatje is zo gesprongen daar doe je helaas heel weinig aan. Een keertje goed naar de wc gaan of niezen/hoesten kan er ook voor zorgen dat er een vaatje springt. Als je wel nog bloed verliest kun je evenwel bellen en dan kunnen zij kijken hoe of wat.
Bij de intake gewoon even aangeven dan zal er niet zo moeilijk over gedaan worden. althans, overal waar ik ben geweest wordt er niet zo moeilijk over gedaan. In mijn huidige stagepraktijk wordt het zelfs actief aangeboden aan sommige vrouwen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |