quote:
Op zaterdag 12 oktober 2013 12:17 schreef Painore het volgende:[..]
Als je het van de ranks laat afhangen kun je nooit meer nieuwe members aannemen, lijkt me dus niet heel aardig/fair voor mensen die het spel later kopen of nog steeds connectie problemen hebben.
Natuurlijk wel. Je hoeft niet lid te zijn van een crew om levels omhoog te krikken. Je bent binnen no-time op level 15. Daarom vroeg ik ook om suggesties. Mag ook lager dan 25, maar je moet imo ergens een eis kunnen stellen.
Zo geef je Fok!kers die heel graag in de crew willen ook een doel en gaan ze serieuzer het spel spelen, met als gevolg dat ze beter worden.
En mensen die het spel later pas kopen, tja, daar hebben we toch weinig mee te maken? Maar dan nog zullen die mensen als ze serieus gaan spelen zo op een bepaald level zitten.
Het is maar een idee, maar we moeten toch ergens een grens stellen. Het zou juist lullig zijn als we leuke serieuze spelers met headset mislopen omdat we vol zitten met inactieve of niet-serieuze spelers.
Verder kun je activiteit zien op Social Club. Als je 10 man laat checken op aantal uren speeltijd online dan is dat echt niet zo veel werk. Overigens zou je die speeltijd moeten delen door het level, want iemand die simpelweg weinig tijd heeft om te gamen, maar wel serieus met het spel bezig is, zou ook gewoon welkom moeten zijn.
Nogmaals: het is slechts een suggestie, maar wel handig om over na te denken