en dan klagen dat ze geen piece of meat willen zijnquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 15:38 schreef Sapstengel het volgende:
Geeft workout tips in een trainingvideo, 90% van de tijd fullscreen haar ass in beeld.
Al die fit girls zijn aandachtshoeren.
Nee paste niet door de deurquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 16:10 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
Nog mensen uit de kast gekomen vandaag?
En je had inloopkast toch? BEEST.quote:
quote:Onder studenten in Groningen is schurft uitgebroken. De GGD heeft huisartsen en studentenverenigingen in de stad gewaarschuwd alert te zijn op de besmettelijke huidaandoening.
Volgens een woordvoerder van de GGD zijn er inmiddels zeven gevallen gemeld, maar is er geen sprake van een epidemie.
Schurft komt voor op plekken waar veel mensen samenleven, zoals studentenhuizen. Het kan twee tot zes weken duren voordat je last krijgt van de besmetting.
Oké bedankt voor de infoquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 17:43 schreef Dimachaerus het volgende:
Ik wil even zeggen dat facial aesthetics toch echt wel het belangrijkste is, mits een lichaam dat zich niet in het extreme bevind ( graatmager; morbide obesitas).
Op hun leeftijd was ik voor Europa aan het vechten tegen USA in Runescape online. Wat een kutjeugd heb ik gehad zeg.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 17:24 schreef VMSDKR het volgende:
jognens fridaynight partynight gaan jullie mee chickies scoren? XD
Marieke de Jong.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 17:41 schreef Sapstengel het volgende:
Mooie site. Goede, werkende navigatie. Goede fake nieuwsberichten, goede overduidelijk nep namen van succesverhalen, goede nep commentsectie.
Wie zegt dat die foto niet voor haar vriend was, haar jeugdliefde vanaf haar 14de, en die gast lekt die foto's op het internet? Altijd maar generaliseren jij.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 17:30 schreef Sapstengel het volgende:
Sinds ik me heb bekeerd tot het Christendom.
Nee maar het is gewoon zo toch, veel van die figuren zijn full time attention whores. Zowel mannen als vrouwen.
Sanne de Vries is een goede tweede.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 18:02 schreef VMSDKR het volgende:
[..]
Marieke de Jong.
Generieker vind je ze niet inderdaad.
Ik ging van mijn 11de tot mijn 14de om de week naar van die feestenquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 17:50 schreef Dimachaerus het volgende:
[..]
Op hun leeftijd was ik voor Europa aan het vechten tegen USA in Runescape online. Wat een kutjeugd heb ik gehad zeg.
Op welke leeftijd werd je ontmaagd? Dan kunnen we een conclusie verbinden aan het bezoeken van die feestjes.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 18:21 schreef IrCute het volgende:
[..]
Ik ging van mijn 11de tot mijn 14de om de week naar van die feestenEn toen was ik 14 en werd ik alsnog een game nerdje.
opnemen, terugkijken, uitzending gemist?quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 19:39 schreef Rozzje het volgende:
Voetbal en gym gaat niet echt samen he?
Moet een keuze maken tussen de 2
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |