OP-babe:quote:- C_A
- Muhahaha + vriendin
- WeeTee
- Vinniiee
- palawan
- Viro + een vriendin
-DaMook (ovb)
Wil je ook mee met deze gezellige groep mensen, er zijn nog kamers vrij!
Voor 25 euro PP kan je een kamer erbij boeken.
quote:Op donderdag 10 oktober 2013 11:45 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
ja en wat doe je graag en zo
dat idee
Wow, dat is wel echt slecht zegquote:Op donderdag 10 oktober 2013 11:46 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]
[..]
Morge![]()
Nou, mijn rechter verstandskiezen moesten eruit. Hij keek ook even naar de linker en daar was ook iets opmerkelijks aan, dus hij had het erover dat die er de volgende keer uit moesten. Toen pakte hij de verdoving, en verdoofde hij ineens de linker kant. Toen de verdoving erin zat zei hij gelijk 'Shit, heb ik nou de verkeerde kant verdoofd?'. Ik dacht echt, wtfMaargoed. Nu hebben ze links er maar uitgehaald, en moet ik 14 november terug komen voor rechts
Ik hoop voor hem dat mijn rechter onderkies in die tijd niet besluit om weer te gaan onsteken.
Ik word gewoon weg gejaagdquote:Op donderdag 10 oktober 2013 11:46 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Net alsof dat anders is.
[..]
Hup, weer snel terug dan
Voor je het weet escaleert de boel daar met al die auto-gekkies
Straks krijg ik weer op m'n kop als het hier ook over auto's gaat, kunnen we ook niet hebben natuurlijk.quote:
Volgens mij heeft hij een geestelijke achterstand of zo, dat zou z'n retardness wel verklaren.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 12:04 schreef rhubarbje het volgende:
Nee doe F1978 heb ik maanden geleden al duidelijk gemaakt hoe ik over hem denk
die kerel is niet helemaal goed in zijn hoofd
Ow, no worries. Ik praat bijna nooit over auto'squote:Op donderdag 10 oktober 2013 12:05 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Straks krijg ik weer op m'n kop als het hier ook over auto's gaat, kunnen we ook niet hebben natuurlijk.
Nou vooruit, dan is het goed.quote:Op donderdag 10 okto[spoiler][/spoiler]ber 2013 12:06 schreef Anne het volgende:
[..]
Ow, no worries. Ik praat bijna nooit over auto's.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Je weet dat dit fok is he.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 12:05 schreef Fascination het volgende:
[..]
Volgens mij heeft hij een geestelijke achterstand of zo, dat zou z'n retardness wel verklaren.
echt hequote:Op donderdag 10 oktober 2013 12:05 schreef Fascination het volgende:
[..]
Volgens mij heeft hij een geestelijke achterstand of zo, dat zou z'n retardness wel verklaren.
De laatste keer werd het niet in dank ontvangen neequote:Op donderdag 10 oktober 2013 12:05 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Straks krijg ik weer op m'n kop als het hier ook over auto's gaat, kunnen we ook niet hebben natuurlijk.
Geen idee wat dat is, eerst dat en nu ook al de op-chick wegquote:Op donderdag 10 oktober 2013 12:24 schreef PeuRac het volgende:
[..]
De laatste keer werd het niet in dank ontvangen nee
Dat was laatst ook al een keer, vrouwen schijnen er soms liever een op-"hunk" in te hebbenquote:Op donderdag 10 oktober 2013 12:27 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Geen idee wat dat is, eerst dat en nu ook al de op-chick weg
Ja maar Fas nietquote:Op donderdag 10 oktober 2013 12:28 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Dat was laatst ook al een keer, vrouwen schijnen er soms liever een op-"hunk" in te hebben
quote:Op donderdag 10 oktober 2013 12:31 schreef Fascination het volgende:
Oh ja, wacht, ik zet er even een OP-babe in, hoor.
ja maar ik ben heel verlegen hoorquote:
quote:Op donderdag 10 oktober 2013 12:34 schreef Faxie het volgende:
[..]
Ja, echt allesNiks is haar te gek
[ afbeelding ]
Top.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 12:31 schreef Fascination het volgende:
Oh ja, wacht, ik zet er even een OP-babe in, hoor.
'[SEX SC #1592] Stel hier je onzedelijke vragen aan rhubarbje!'quote:Op donderdag 10 oktober 2013 12:36 schreef rhubarbje het volgende:
Wacht. Is dit een naamtopic?
Ik zie maar de helft op mijn mobi
oke ik durf hier nu dus niet meer te postenquote:Op donderdag 10 oktober 2013 12:37 schreef Fascination het volgende:
rhubarbje, ben je al anaal ontmaagd?
ow Christusquote:Op donderdag 10 oktober 2013 12:37 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
'[SEX SC #1592] Stel hier je onzedelijke vragen aan rhubarbje!'
Iets subtieler mag ook wel hoorquote:Op donderdag 10 oktober 2013 12:37 schreef Fascination het volgende:
rhubarbje, ben je al anaal ontmaagd?
Approvedquote:Op donderdag 10 oktober 2013 12:31 schreef Fascination het volgende:
Oh ja, wacht, ik zet er even een OP-babe in, hoor.
Stel pubers, elke dag driftig eraan trekken.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 12:53 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Mensen die hun behoeftes nog niet zijn ontgroeid
Ik dacht even dat het over twi's edele delen ging.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 12:56 schreef Myraela het volgende:
Mijn gewonnen laptop is binnen.Hij is mooi en groot.
gefeliciteerd johquote:Op donderdag 10 oktober 2013 12:56 schreef Myraela het volgende:
Mijn gewonnen laptop is binnen.Hij is mooi en groot.
Zo'n geluksvogel, jij.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 12:56 schreef Myraela het volgende:
Mijn gewonnen laptop is binnen.Hij is mooi en groot.
Deed ik ook, toen ik 13 was.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 12:56 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Stel pubers, elke dag driftig eraan trekken.
Doen ze best snel nog.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 12:56 schreef Myraela het volgende:
Mijn gewonnen laptop is binnen.Hij is mooi en groot.
Af en toe de boel doorsmeren kan geen kwaad.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 12:56 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Stel pubers, elke dag driftig eraan trekken.
Ah ja dat wel, helaas is daar ook alles mee gezegd.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 13:01 schreef Myraela het volgende:
[..]
bol levert altijd snel. goede zaak.![]()
Ik weet niet hoe jij trekt maar ik smeer niks door op dat moment.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 13:04 schreef S95Sedan het volgende:
Af en toe de boel doorsmeren kan geen kwaad.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |